Televizní program 19.12.2018-2.1.2019

Tipy a recenze na filmy, seriály či jiné televizní pořady, ve kterých se vyskytují děti, anebo jsou pro komunitu jinak zajímavé.
Uživatelský avatar
Gabriel Svoboda
Moderátor audiovizuální sekce
Varování: 1
Pohlaví: Muž
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: svoboda.gabriel@centrum.cz
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Příspěvky: 7064
Dal: 1354 poděkování
Dostal: 1399 poděkování

Televizní program 19.12.2018-2.1.2019

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda » úterý 18. 12. 2018, 13:55:18

V době Vánoc a Nového roku toho v bývá televizi tolik, že to začíná být lehce nepřehledné, takže budu informaci o vysílání televizního pořadu vkládat nejen do příslušného tématu, ale i do tohoto příspěvku, který budu průběžně editovat. Zatím mám televizní program projitý do úterý 2.1.2019 24:00, ale v programu níže se mohou objevit i pořady vysílané po tomto čase, pokud jde o reprízy pořadů vysílaných v premiéře před tímto časem.

středa 19.12.2018
0:25 Nova Cinema - Vodní svět

čtvrtek 20.12.2018
5:50 Nova Cinema - Jeden Štědrý den
20:35 JOJ - S tebou mě baví svět

pátek 21.12.2018
20:20 Nova - S tebou mě baví svět

sobota 22.12.2018
13:20 Joj - Rolničky, kam se podíváš 2
14:05 Jednotka - Longwoodska legenda
15:10 ČT D - Karsten a Petra slaví Vánoce
15:45 Jednotka - Takmer ružový príbeh
22:00 ČT2 - Malena
23:45 Jednotka - Longwoodska legenda

neděle 23.12.2018
8:50 Nova Cinema - Přijde letos Ježíšek?
13:00 Prima - Rolničky, kam se podíváš 2
16:20 ČT D - Past na Ježíška

pondělí 24.12.2018
0:00 ČT1 - Poklad
7:15 Nova - Čarovné dědictví
7:15 Barrandov - Láska přichází o Vánocích
12:00 Barrandov Plus - Manatu: Zachrání tě jen pravda
13:15 Jednotka - Dievčatko so zápalkami
15:10 ČT D - Kouzelný strom (1/7)
16:30 Barrandov - Neobvyklé vánoční přání
16:40 Prima - Dařbuján a Pandrhola
16:45 ČT D - Rozárka a kuchařky bez domova
17:00 ČT D - Past na Ježíška
20:00 Barrandov - Nestanu se tvojí ženou
20:15 Nova - Tři bratři
23:25 Barrandov - Láska přichází o Vánocích

úterý 25.12.2018
4:25 Jednotka - Dievčatko so zápalkami
5:40 Kino Barrandov - Manatu: Zachrání tě jen pravda
12:50 Prima Max - Dařbuján a Pandrhola
13:20 Kino Barrandov - Nečekané překvapení
15:10 ČT D - Kouzelný strom (2/7)
16:00 Nova - S tebou mě baví svět
16:45 ČT D - Velká obrázková loupež
17:00 ČT D - Jak jsme oživovali dědečka
20:00 ČT1 - Anděl Páně 2
20:30 JOJ - Deväť životov pána Fúzika

středa 26.12.2018
6:00, 7:40 - Všesokolský slet 2018
6:35 Barrandov - Taco a Králíček
7:15 Nova - O zapomnětlivém černokněžníkovi
8:15 Jednotka - Malý princ
9:50 Nova Cinema - Čarovné dědictví
10:15 ČT D - Karsten a Petra slaví Vánoce
15:25 ČT D - Kouzelný strom (3/7)
15:55 Barrandov Plus - Nečekané překvapení
16:50 Barrandov - Nestanu se tvojí ženou
17:25 Jednotka - Anděl Páně 2
20:00 Nova Cinema - Zaříkávač koní
20:25 Barrandov - Neobvyklé vánoční přání

čtvrtek 27.12.2018
8:10 Kino Barrandov - Ztracená vánoční přání
8:45 ČT1 - Tajemství mořské panny
11:45 Jednotka - Anděl Páně 2
12:10 Nova Cinema - Cesta domů
14:30 Nova Cinema - Zaříkávač koní
15:10 JOJ - Deväť životov pána Fúzika
15:25 ČT D - Kouzelný strom (4/7)

pátek 28.12.2018
5:35 Jednotka - Malý princ
11:05 Nova - O zapomnětlivém černokněžníkovi
11:20 Prima - Spy Kids 1
15:25 ČT D - Kouzelný strom (5/7)
15:45 Nova - Tři bratři
15:45 Jedntoka - Sněhová královna
16:05 Kino Barrandov - Neobvyklé vánoční přání
16:55 ČT D - Zrcadlo
22:10 Prima Max - Cesta bez návratu

sobota 29.12.2018
3:30 Nova Cinema - Zaříkávač koní
8:55 Prima - Spy Kids 2
10:45 Markíza - Přání k mání
16:10 Prima Cool - Spy Kids 1
17:55 Barrandov Plus - Láska přichází o Vánocích

neděle 30.12.2018
4:30 Nova Cinema - Cesta domů
10:55 Prima - Spy Kids 3
11:05 ČT D - Mach, Šebestová a Kouzelné sluchátko
15:50 Prima Max - Dobrodružství ze Země Nezemě
20:00 ČT1 - Přání k mání

pondělí 31.12.2018
2:40 Prima - Spy Kids 2
11:45 Nova Cinema - Tři bratři

úterý 1.1.2019
2:45 JOJ Cinema - Já, kocour
8:55 Prima - Annie
11:15 Prima - Já, kocour
13:55 ČT1 - Zlatý oříšek 2018
14:40 ČT D - Kouzelný strom (6/7)
16:00 ČT D - Velká obrázková loupež
20:00 ČT1 - Po strništi bos
21:35 Nova Cinema - Big Eyes

středa 2.1.2019
12:30 ČT1 - Ať žijí rytíři
14:50 ČT D - Kouzelný strom (7/7)
16:10 ČT D - Rozárka a kuchařky bez domova
Uživatelský avatar
Gabriel Svoboda
Moderátor audiovizuální sekce
Varování: 1
Pohlaví: Muž
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: svoboda.gabriel@centrum.cz
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Příspěvky: 7064
Dal: 1354 poděkování
Dostal: 1399 poděkování

Re: Televizní program 19.12.2018-2.1.2019

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda » úterý 25. 12. 2018, 18:22:59

Jen oživuju téma, aby nezapadlo. :)
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Bing [Bot] a 3 hosti