Jsi pedofil ochotný věnovat trochu času vyplňování dotazníku ohledně tématu pedofilie? Vyplň prosím dotazník k výzkumné části seminární práce!

Hledám ženu nebo dívku pro vážný vztah

Místo určené na hledání spřízněných duší, partnerů, přátel či kamarádů - mějte na paměti, že seznamka je určena pouze pro osoby starší 15 let!
Pravidla fóra
  • V každém inzerátu musí být výslovně psán věk 15 let či vyšší. Je přísně zakázáno vyhledávat děti (osoby pod 15 let věku).
  • Je přísně zakázáno vyhledávat osoby za účelem sexu.
  • Před odesláním inzerátu si důsledně přečti:
Nebude-li Tvůj příspěvek vyhovovat pravidlům sekce nebo fóra, bude upraven nebo smazán.
Uživatelský avatar
Fx100d
Administrátor
Pohlaví: Muž
Bydliště: ČR/Německo
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 3
ve věku do: 10
Kontakt: fx100d@centrum.cz
Výkřik do tmy: yeelow (10.05.2010 22:04): njn, ty jsi ten dentální úchyl :D
Příspěvky: 594
Dal: 149 poděkování
Dostal: 201 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Hledám ženu nebo dívku pro vážný vztah

Nový příspěvek od Fx100d » neděle 10. 2. 2019, 20:00:20

Ahoj,

hledám ženu nebo dívku od 15 do cca 30 let, která by si rozuměla s člověkem jako jsem já. Je mi 38 let a mám rád přírodu a zvířata, ale i techniku a technologie z oblasti energetiky. Rád chodím na procházky se psem a do bazénu. Z knih nejraději čtu sci-fi nebo odbornou literaturu. Rád se podívám na zajímavý film, a to od pohádky přes komedii až po vědeckofantastický. Jsem kuřák, ale alkohol mi téměř nic neříká a napiju se spíše vyjímečně. I Silvestra si umím užít bez alkoholu. Přesto si rád posedím s dobrými přáteli, a pokud zde nějakou dívku najdu, velice rád s ní zajdu na kávu. Na ostatních si cením upřímnost, pochopení a zdravý rozum. Nesnáším faleš, pomluvy a lži. Momentálně žiju v zahraničí a jezdím domů do západních Čech jednou za 14 dní. To ale není nastálo a za pár let se opět vrátím do ČR.

Žena nebo dívka, kterou hledám, by měla být mírné povahy, nekonfliktní a měla by mít porozumění a pochopení. Hledám spíše rodinný typ, ne žádnou rebelku nebo dračici. Na vzhledu nezáleží, duševní krása je na prvním místě.

Kontakt: fx100d@centrum.cz

Vím, je to trochu delší inzerát než je obvyklé, ale nemám rád inzeráty s jednou větou, které mi nic neřeknou. :)
Pedofilie mi něco vzala, ale mnohem více dala. To, co mi vzala, bez toho se obejdu. To, co mi dala, už bych nikdy nechtěl ztratit.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů