Jsi pedofil ochotný věnovat trochu času vyplňování dotazníku ohledně tématu pedofilie? Vyplň prosím dotazník k výzkumné části seminární práce!

Hledám ženu nebo dívku pro vážný vztah

Místo určené na hledání spřízněných duší, partnerů, přátel či kamarádů - mějte na paměti, že seznamka je určena pouze pro osoby starší 15 let!
Pravidla fóra
  • V každém inzerátu musí být výslovně psán věk 15 let či vyšší. Je přísně zakázáno vyhledávat děti (osoby pod 15 let věku).
  • Je přísně zakázáno vyhledávat osoby za účelem sexu.
  • Před odesláním inzerátu si důsledně přečti:
Nebude-li Tvůj příspěvek vyhovovat pravidlům sekce nebo fóra, bude upraven nebo smazán.
Fx100d
Administrátor
Pohlaví: Muž
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 3
ve věku do: 10
Kontakt: fx100d@centrum.cz
Výkřik do tmy: yeelow (10.05.2010 22:04): njn, ty jsi ten dentální úchyl :D
Dal: 149 poděkování
Dostal: 201 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Hledám ženu nebo dívku pro vážný vztah

Nový příspěvek od Fx100d » neděle 10. 2. 2019, 20:00:20

Ahoj,

hledám ženu nebo dívku od 15 do cca 30 let, která by si rozuměla s člověkem jako jsem já. Je mi 38 let a mám rád přírodu a zvířata, ale i techniku a technologie z oblasti energetiky. Rád chodím na procházky se psem a do bazénu. Z knih nejraději čtu sci-fi nebo odbornou literaturu. Rád se podívám na zajímavý film, a to od pohádky přes komedii až po vědeckofantastický. Jsem kuřák, ale alkohol mi téměř nic neříká a napiju se spíše vyjímečně. I Silvestra si umím užít bez alkoholu. Přesto si rád posedím s dobrými přáteli, a pokud zde nějakou dívku najdu, velice rád s ní zajdu na kávu. Na ostatních si cením upřímnost, pochopení a zdravý rozum. Nesnáším faleš, pomluvy a lži. Momentálně žiju v zahraničí a jezdím domů do západních Čech jednou za 14 dní. To ale není nastálo a za pár let se opět vrátím do ČR.

Žena nebo dívka, kterou hledám, by měla být mírné povahy, nekonfliktní a měla by mít porozumění a pochopení. Hledám spíše rodinný typ, ne žádnou rebelku nebo dračici. Na vzhledu nezáleží, duševní krása je na prvním místě.

Kontakt: fx100d@centrum.cz

Vím, je to trochu delší inzerát než je obvyklé, ale nemám rád inzeráty s jednou větou, které mi nic neřeknou. :)
Pedofilie mi něco vzala, ale mnohem více dala. To, co mi vzala, bez toho se obejdu. To, co mi dala, už bych nikdy nechtěl ztratit.
Odpovědět