Jak jsem vnímal pedofilii v dětství

Nezávazná diskuze o čemkoliv, co se nehodí jinam.
Uživatelský avatar
Hebeš
Na trestné lavici
Bydliště: Zlín
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 1
ve věku do: 7
Výkřik do tmy: Tento uživatel již není aktivní a nyní již jen čeká, než mu na jeho žádost admini smažou profil.
Příspěvky: 422
Dal: 360 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Jak jsem vnímal pedofilii v dětství

Nový příspěvek od Hebeš »

Ahoj. Vzhledem k tomu, že jsem jeden z nejmladších zdejších uživatelů , tak bych Vám chtěl zmínit, jak jsem vnímal pedofilii před svým uvědoměním.

Poprvé jsem to slovo slyšel nejspíš od rodičů a myslel jsem si, že to je označení pro vraha dětí (ale ne pro každého vraha dětí. Věděl jsem, že například někdo zabije dítě z pomsty někomu, není pedofil). To mi bylo asi osm nebo devět let a nevěděl jsem, co to je sex a znásilnění. Postupně se moje představa měnila na to, že to je označení pro člověka, který má s dětmi sex nebo je osahává a vraždí jen málokdy.

Až asi ve dvanácti mi máma říkala, že autor Alenky v říši divů byl pedofil, ale nic zlého nedělal. Jak jsem to bral, bych srovnal s mentální retardací. Tak jako mírně mentálně retardovaný dovede žít normální život, ale hluboce mentálně retardovaný nikoliv. Tak jsem si představoval i pedofily, že existuje mírná pedofilii (ti mají děti rádi) a hluboká pedofilie (ti dětem ubližují).

Když mi bylo 13, tak jsme se ve škole učili o sexuálních deviacích a učitelka řekla "Pedofilie je rozhodně nebezpečná" i když jsem si v duchu říkal, že to tak není. Začal jsem se o sexualitu zajímat a přečetl jsem si pár článků na téma pedofilie a utvrdil jsem se v tom, že mnozí pedofilové mají děti skutečně rádi, ale zároveň jsem si pod tlakem nechápavých novinářů myslel, že jejich soužití s dětmi je pro ně náročné. Rovněž jsem si ze zájmu do Googlu zadal "Jsem pedofil" a narazil jsem na FXovu stránku http://www.fx100d.cz/ Tehdy jsem již věděl, že pokud pedofil zneužívá děti, tak to je jen jeho svobodné rozhodnutí, stejně jako je svobodné rozhodnutí kohokoliv jiného znásilnit ženu.

Tehdy jsem si ale ani trochu neuvědomoval, že bych sám mohl být pedofil, ač jsem si všímal, že se mi líbí i devítileté a desetileté dívky (krom stejně starých) a věděl jsem, že spolužáci by měli ze mě legraci, kdyby věděli, že se mi líbí. Rovněž jsem si uvědomoval, že se spolužákům líbí i dospělé ženy (mně jedině hodně mladě vypadající osmnáctka). Také se některým spolužákům líbily i mladé učitelky i kolem třiceti let, což mě samozřejmě ne. Na kroužku jsem něco cítil k asi devítileté dívce a říkal jsem si, že to je v mém věku divné.

Ale přesto všechno mě ani nenapadlo, co to znamená. Myslel jsem si, že jsem prostě dětštější. Myslel jsem si, že pedofil je jedině dospělý člověk. Zpětně to považuji za škodu. Tento web tehdy již existoval a bylo by nepochybně zajímavé, kdyby se sem přihlásil teprve třináctiletý pedofil a vy by jste se mě jaksi virtuálně ujali a mohli i poradit, jak se co nejlépe chovat ke spolužačkám v době, kdy se mi ještě líbily. A homosexuální pedofily by to nepochybně také bavilo.

Od té doby se můj názor na pedofilii výrazně nezměnil. A o pedofilii jsem začal vážně přemýšlet asi kolem šestnáctých narozenin a uvědomil jsem si ji v sedmnácti.
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Uživatelský avatar
Hebeš
Na trestné lavici
Bydliště: Zlín
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 1
ve věku do: 7
Výkřik do tmy: Tento uživatel již není aktivní a nyní již jen čeká, než mu na jeho žádost admini smažou profil.
Příspěvky: 422
Dal: 360 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Jak jsem vnímal pedofilii v dětství

Nový příspěvek od Hebeš »

Text jsem též vložil na svůj blog http://pedofilovo.blog.cz/
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak jsem vnímal pedofilii v dětství

Nový příspěvek od Kasz »

Ahoj Hebeši, s chutí jsem si přečetl tvůj nový "článek" na blog. Mám dotaz: Co si myslíš, že by mohlo takovým lidem, jako jsi ty, pomoci? A ve kterém věku?

Zabrousil jsem i na tvůj blog, zatím tam nemáš moc komentářů, ale to nemá žádný začínající blogger. I přesto ti řeknu: Tak s chutí do toho. :)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Kasz za příspěvek:
Hebeš
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Hebeš
Na trestné lavici
Bydliště: Zlín
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 1
ve věku do: 7
Výkřik do tmy: Tento uživatel již není aktivní a nyní již jen čeká, než mu na jeho žádost admini smažou profil.
Příspěvky: 422
Dal: 360 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Jak jsem vnímal pedofilii v dětství

Nový příspěvek od Hebeš »

Kasz píše:Ahoj Hebeši, s chutí jsem si přečetl tvůj nový "článek" na blog. Mám dotaz: Co si myslíš, že by mohlo takovým lidem, jako jsi ty, pomoci? A ve kterém věku?
Dík, Kaszi. Já ani tak začínající bloger nejsem, měl jsem již pár blogů na jiná témata. Co se týče věku, tak nejlepší by osvěta byla asi ve třinácti, to jsem si začal všímat, že se mo líbí mladší holky, než mým spolužákům, ale nedošlo mi, že to je celoživotní. Také je důležité působit na mladé lidi, aby si uvědomovali rozdíl mezi pedofilií a zneužíváním dětí a dovedli pedofily respektovat. Rovněž aby lidé věděli, jaké následky může mít zneužívání (to naštěstí můj případ není).
Já si již momentálně nemyslím, že bych potřeboval pomoct (naopak pomoct společnosti ve vnímání pedofilie a dětí). *out*
Na blog budu určitě dál různě přispívat, psát své zkušenosti a také popisovat, jaké následky může mít zneužití. Také tam napíši
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů