Kdybyste si mohli vybrat, přestali byste být pedofily?

Diskuze o problematice pedofilie a pedofilů.
Uživatelský avatar
Mathias8
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 7
ve věku do: 12
Příspěvky: 1081
Dal: 152 poděkování
Dostal: 469 poděkování

Re: Kdybyste si mohli vybrat, přestali byste být pedofily?

Nový příspěvek od Mathias8 »

Len by som chcel aby sa mi pacili tak ako holcicky tak aj seberovne. Za cely moj zivot som bol zamilovany trikrat. V 14stich do 9 rocnej, v 18 do 11 rocnej a v 24 do 10 rocnej. Citim ze ked sa znovu zamilujem zase to bude "decko"...je to sialene a popravde ma to uz nebavi ta bolest a to vsetko znovu a znovu prezivat. Keby to bolo iba o tom pocite mat rad bez toho aby sa clovek zamilovaval.
To co citim k detom nechcem menit jedine co si zelam je uz nikdy sa nezamilovat do maloletej. Robi mi to velke problemy pretoze si nedokazem najst dievca aj ked chcem viem ze to asi nepojde. Nechcem sa lutovat len mam tej bolesti uz dost.
Chcem aby to bolo opetovane chcem zazit lasku zo vsetkym co ktomu patri takto sa to neda.

Pritahuju ma iba do 14 rokov. Hambim sa za to. Keby ma pritahovali aj starsie bol by som stasnejsi... a mozno uz mal konecne nejake dievca...

Myslim ze je mi sudene byt sam
Tito uživatelé poděkovali autorovi Mathias8 za příspěvek:
Hebeš
Uživatelský avatar
podivin
Správce poradny
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 2
ve věku do: 40
Výkřik do tmy: Srdce plné lásky přetéká v slzách očima *** Když někoho miluješ, znamená pro tebe víc než ty sám a chceš pro něj jen to nejlepší, ikdyby to tobě mělo působit bolest *** Ikdyž jsou to "jen" děti, mají mou úctu a chovám se k nim slušně *** Moc, peníze ani sex nemůžou nahradit dětskou radost, smích a lásku. *** Čiň, co chceš, pokud nikomu neškodíš *** Každý čin se ti třikrát vrátí
Příspěvky: 1587
Dal: 1822 poděkování
Dostal: 744 poděkování

Re: Kdybyste si mohli vybrat, přestali byste být pedofily?

Nový příspěvek od podivin »

Mathias8 píše:Za cely moj zivot som bol zamilovany trikrat. V 14stich do 9 rocnej, v 18 do 11 rocnej a v 24 do 10 rocnej.
Už jsem si říkal, že se to stalo jenom mě. Já taky třikrát, v mých 16 letech do vrstevnice z vedlejší třídy, ve svých 33 letech do 18 leté slečny, a teď před 45 do 13 leté.
Chcem aby to bolo opetovane chcem zazit lasku zo vsetkym co ktomu patri takto sa to neda.
Myslim ze je mi sudene byt sam
Docela mne překvapilo, kolik je tady lidí, kteří si našli mladou přitelkyni. Bohužel, pokud si nějakou najdeš a ta ti pak zestárne a už pro tebe nebude přitažlivá, tak budeš muset hledat další. Ale třeba najdeš, ona s tebou zůstane a strávíte spolu život! Hledej, zkoušej, nevzdávej to. A jestli se nepodaří, tak prostě užívej toho daru vidět tu krásu v těch malých dětech. Já si to teď taky říkám, vím, že nikdy nic nebude intimnějšího. Ale to přátelství přesně to pravé, to tě ty děti mají rádi. A když není přímý kontakt, tak aspoň je sledovat, to je taky krásné, dívat se, jak si hrají.
Tito uživatelé poděkovali autorovi podivin za příspěvek:
Hebeš
Uživatelský avatar
Hebeš
Na trestné lavici
Bydliště: Zlín
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 1
ve věku do: 7
Výkřik do tmy: Tento uživatel již není aktivní a nyní již jen čeká, než mu na jeho žádost admini smažou profil.
Příspěvky: 422
Dal: 360 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Kdybyste si mohli vybrat, přestali byste být pedofily?

Nový příspěvek od Hebeš »

podivin píše: Docela mne překvapilo, kolik je tady lidí, kteří si našli mladou přitelkyni. Bohužel, pokud si nějakou najdeš a ta ti pak zestárne a už pro tebe nebude přitažlivá, tak budeš muset hledat další.
To se týká i všech ostatních, nejenom pedofilů a hebefilů. Ale samozřejmě po až po výrazně delší době.
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Uživatelský avatar
Mathias8
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 7
ve věku do: 12
Příspěvky: 1081
Dal: 152 poděkování
Dostal: 469 poděkování

Re: Kdybyste si mohli vybrat, přestali byste být pedofily?

Nový příspěvek od Mathias8 »

Zmenil som nazor. Radsej by som bol normalny. Je to strasne byt iny
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdybyste si mohli vybrat, přestali byste být pedofily?

Nový příspěvek od Kasz »

Mathias8 píše:Zmenil som nazor. Radsej by som bol normalny. Je to strasne byt iny
Co tě k této změně názoru vede?
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Mathias8
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 7
ve věku do: 12
Příspěvky: 1081
Dal: 152 poděkování
Dostal: 469 poděkování

Re: Kdybyste si mohli vybrat, přestali byste být pedofily?

Nový příspěvek od Mathias8 »

Kasz píše:Co tě k této změně názoru vede?
Predsudky. Mozes byt aky chces. Mozes sa aj rozkrajat ked povies ze sa ti paci niekto alebo ked povies niekomu ze sa ti pacia deti alebo povies maloletej ze si do nej zamilovany alebo iba ze ju mas rad alebo niekoho ze mas rad...to je jedno tak dostanes nalepku pedofil alebo uchilak

Mozes mat priatelsky vztah akokolvek cisty s niekim mozes byt uprimny a mat dobre umysly ak sa priznas alebo to niekto vytusi automaticky si uchil, pedofil a si brany ako zly clovek.

A je jedno ci ta osoba ta pozna chvilu alebo dlhe roky. Znenavidi ta. Ak sa priznas automaticky ta berie inak, diva sa na teba inak a sprava sa k tebe inak

..lebo ludia (dospelaci) to spajaju hned so sexom. Vidia za tim sex. Ak povies cokolvek predstavia si sex. A deti ta budu brat ako uchilaka cakajuceho pred skolou s bonbonmi v ruke a nebudu ta mat za nic
Tito uživatelé poděkovali autorovi Mathias8 za příspěvek:
Fx100d
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdybyste si mohli vybrat, přestali byste být pedofily?

Nový příspěvek od Kasz »

Mathiasi, nevím, jestli píšeš o nějakém vzorku populace, protože z mnoha lidí, kterým jsem se kdy dobrovolně svěřil, ve smyslu, v jakém píšeš, nezareagoval negativně nikdo. Svěřil jsem se matce holčičky, do které jsem byl zamilovaný, a mohl jsem k nim domů na návštěvu chodit i nadále. Svěřil jsem se několika rodičům různých dětí, do kterých jsem nebyl zamilovaný, ale měli třeba dceru, a přesto mi vyjádřili podporu a kontakt s jejich dítětem mi nezakázali. Svěřil jsem se i dvěma kolegyním učitelkám ve škole, kde učím, a žádná negativní reakce se nedostavila.

Když lidem vysvětlíš, co cítíš, a nevybafneš na ně jenom "jsem pedofil", tak si myslím, že většina inteligentních lidí to pochopí. I třeba přes počáteční "mentální" šok nad tím začnou rozumně uvažovat, přečtou si nějaké informace a nakonec přijmou skutečnost, že pedofilové jsou lidé, kterým se líbí děti, což ještě neznamená, že musí dětem jakkoliv sexuálně ubližovat.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Kasz za příspěvek:
Fx100d
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdybyste si mohli vybrat, přestali byste být pedofily?

Nový příspěvek od Kasz »

Mathias8 píše:Pritahuju ma iba do 14 rokov. Hambim sa za to. Keby ma pritahovali aj starsie bol by som stasnejsi... a mozno uz mal konecne nejake dievca... Myslim ze je mi sudene byt sam
Ledacos je z tohoto pohledu komplikované, ale pokud bys hledal nějakou citlivou dívku, která tě bude mít ráda, myslím si, že bys mohl zjistit, že i starší tě může svým způsobem přitahovat, i když fyzicky ne nikdy tak, jako holčička tebou preferovaného věku. Může tě přitahovat různými jinými způsoby, mentálně, společnými tématy k hovorům, společnými aktivitami, společnými názory, tím, že chce s tebou být.

Myslím si, že k tomu není třeba nějaká překotná fyzická přitažlivost. Život je o kompromisech. Ano, z přirozenosti je pro pedofila obtížnější najít si dospělou životní partnerku, ale i to se dá, nesmí člověk házet flintu do žita. Kdybych to ve tvém věku vzdal, nikoho bych nikdy nenašel.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Kasz za příspěvek:
Fx100d
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Návštěvník

Re: Kdybyste si mohli vybrat, přestali byste být pedofily?

Nový příspěvek od Návštěvník »

Kasz píše:Svěřil jsem se matce holčičky, do které jsem byl zamilovaný, a mohl jsem k nim domů na návštěvu chodit i nadále. Svěřil jsem se několika rodičům různých dětí, do kterých jsem nebyl zamilovaný, ale měli třeba dceru, a přesto mi vyjádřili podporu a kontakt s jejich dítětem mi nezakázali. Svěřil jsem se i dvěma kolegyním učitelkám ve škole, kde učím, a žádná negativní reakce se nedostavila.
To že jsi ty neměl nikdy problém s negativní reakcí a tvé okolí akceptuje tvé pedofilní zaměření, ještě neznamená že tomu tak je u všech. Tvé okolí tě nejspíš zná jako pedagoga, toho kdo je s dětmi v kontaktu denně a tak je pro ně jednoduší přijmout tuto informaci o tobě. Pokud člověk v kontaktu s dětmi není, může to být pro okolí komplikovanější, jelikož prostě stále platí rovnice pedofil=úchyl. Ani rodina nemusí vždy akceptovat toto zaměření, stačí se jen podívat jak reagují někteří příbuzní na homosexuály. Já sám jsem měl v životě jediného člověka kterému bych byl schopný, ochotný a odhodlaný se svěřit, ale nestihl jsem to a teď už nemám komu. Je také potřeba aby ten komu chci tuto informaci poskytnout byl schopný s touto tíhou žít. Bohužel já mám kolem sebe jen lidi kteří by reagovali buď negativně nebo by to na ně bylo příliš velké sousto a oni by se samy potřebovaly svěřit někomu dalšímu s tím, co o mě ví.
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdybyste si mohli vybrat, přestali byste být pedofily?

Nový příspěvek od Kasz »

Je mi jasné, že zkušenosti mohou mít různé, a hodně záleží i na osobnosti dotyčného - nakolik ho lidé vnímají v běžném kontaktu. To určitě dělá hodně. Ale zase si nemyslím, že by odsouzení přicházelo tak často, spousta lidí pochopit dokáže. Nebo když ne pochopit, tak alespoň neodsoudit. Nevěřím tomu, že bych se pohyboval v nějakém hodně odlišném prostředí oproti jiným lidem.
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Fx100d
Administrátor
Bydliště: ČR
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 3
ve věku do: 10
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: yeelow (10.05.2010 22:04): njn, ty jsi ten dentální úchyl :D
Příspěvky: 1061
Dal: 383 poděkování
Dostal: 715 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdybyste si mohli vybrat, přestali byste být pedofily?

Nový příspěvek od Fx100d »

Já myslím, že hodně záleží na tom, jací lidé žijí v okolí, ale i na tom, komu se svěřím a komu ne, případně za jakých okolností to vyjde najevo. Já si vždy dával pozor, kam se koukám a jak dlouho, a hlídám dalčích hodně věcí, abych nevyvolal nějaké podezření. Když jsem v kontaktu s dětmi, vždy jejich rodiče ví, že jsou se mnou a kde. Sám jsem se několika lidem svěřil a přijali to bez problémů. Chápu ale, že ne každý má kolem sebe tak chápající lidi.
Pedofilie mi něco vzala, ale mnohem více dala. To, co mi vzala, bez toho se obejdu. To, co mi dala, už bych nikdy nechtěl ztratit.
Uživatelský avatar
Daniel
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 10
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: O každé dívence smýšlej, chovej se k ní a jednej s ní tak, jako by to byla tvoje milovaná dcera.
Příspěvky: 525
Dal: 559 poděkování
Dostal: 721 poděkování

Re: Kdybyste si mohli vybrat, přestali byste být pedofily?

Nový příspěvek od Daniel »

Mathias8 píše:Predsudky. Mozes byt aky chces. Mozes sa aj rozkrajat ked povies ze sa ti paci niekto alebo ked povies niekomu ze sa ti pacia deti alebo povies maloletej ze si do nej zamilovany alebo iba ze ju mas rad alebo niekoho ze mas rad...to je jedno tak dostanes nalepku pedofil alebo uchilak
Kasz píše:Mathiasi, nevím, jestli píšeš o nějakém vzorku populace, protože z mnoha lidí, kterým jsem se kdy dobrovolně svěřil, ve smyslu, v jakém píšeš, nezareagoval negativně nikdo.
Mám stejnou zkušenost jako Kasz. Svěřil jsem se více lidem a nikdo z nich nezareagoval negativně. Když nad tím ale přemýšlím, tak si uvědomuji, že všichni ti lidé měli jedno společného. Všichni byli spokojení si svým životem a nikomu z nich nepůsobila jejich sexualita problémy.

Představte si čtyřicetiletého kolegu, který má stejně starou manželku. A jako každému většinovému chlapovi mu ženy připadají sexuálně nejpřitažlivější kolem dvacítky. Co teď? Vymění svoji manželku za novější a hezčí model? Půjde před vysokou školu oslovovat studentky? Bude obletovat novou kolegyni, které nastoupila do práce čerstvě po střední škole? Ne, nemá k tomu nejmenší důvod. Manželku má rád, práce ho baví, dům mu stojí a dobře slouží, děti si ho váží a plus mínus ho poslouchají, kamarádi jsou fajn. Se svým životem je spokojený a nemá důvod něco zásadního na něm měnit. Prostě je v pohodě. A protože máme tendenci soudit druhé lidi podle sebe, tak i o kamarádovi, který se mu svěří se svou pedofilní orientací, bude mít tendenci předpokládat, že je v pohodě. A že kamaráda vzrušují malé holčičky? No, pořád lepší, než kdyby ho vzrušovali čivavy.

Naproti tomu jsem zažil padesátiletého kolegu, který obletoval mladou kolegyni, jež nastoupila na jeho oddělení. Podotýkám, že ani osobnostně, ani finančně na to neměl. Prostě do Karla Gota měl hodně daleko. A navíc byl ženatý. Došlo to až tak daleko, že ji doprovázel, když potřebovala jít o dvě patra výš k místnímu ajťákovi požádat o změnu zapomenutého hesla. Působilo to neskutečně hloupě a trapně. Ani se dotyčné nedivím, že to po několika týdnech zabalila. Co by si asi myslel takový člověk, kdybych se mu svěřil? Člověk, který v oblasti sexuality a sexuálního chování ztrácí soudnost? Člověk, který se svým životem evidentně spokojený není? Člověk, jehož sexualita působí jemu i jeho okolí komplikace? Opět mě bude soudit hlavně a především podle sebe a bude tedy předpokládat, že tom musím být podobně jako on. Vlastně ne, bude předpokládat, že na tom musím být hůř než on, protože já jsem přece "úchyl", kdežto on je "normální chlap". Bude mít potřebu sám před sebou si omluvit svoje chování a dokázat si, že on je něco lepšího.

Chci říct, že rozumím tomu, že jsou lidé, kteří mají s pedofili problém, protože zaměňují pedofilii se sexuálním zneužíváním dětí. Pokud byl ale takový člověk seznámen s tím, že to tak není a stále má vůči pedofilům nepřekonatelný problém, pak se k tomu stavím tak, že je to pouze a jedině JEHO problém. A že to něco vypovídá o něm samém.
Kasz píše:Myslím si, že k tomu není třeba nějaká překotná fyzická přitažlivost. Život je o kompromisech. Ano, z přirozenosti je pro pedofila obtížnější najít si dospělou životní partnerku, ale i to se dá, nesmí člověk házet flintu do žita. Kdybych to ve tvém věku vzdal, nikoho bych nikdy nenašel.
Myslím si, že nejdůležitější je, zda pedofil dokáže prožít vůči dospělé ženě zamilovanost a romantickou lásku. Jsou pedofilové, kteří šli do vztahu s tím, že důležitá je tolerance, úcta a porozumění a city snad přijdou později ... a ony nepřišly.

Přiznávám se, že i já jsem se svou budoucí manželkou začal chodit bez toho, aniž bych do ní byl zamilovaný. Zaujala mne svoji malou výškou a já si řekl, že to zkusím, a buď to vyjde, nebo ne. Vyšlo to. Zamiloval jsem se do ní v okamžiku, kdy jsem zjistil, že je ona zamilovaná do mě. Ale kdybych s ní chodit nezačal, tak to nezjistím.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Daniel za příspěvky (celkem 3):
Allein, Gabriel Svoboda, Dreamer
Všichni dospělí byli nejdříve dětmi. Ale málokdo se na to pamatuje.
Antoine de Saint-Exupéry: Malý princ
Uživatelský avatar
301
Registrovaný uživatel
Bydliště: Olomouc
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 6
ve věku do: 14
Výkřik do tmy: Nechceme aby nás všichni litovali. Bolest patří k životu. Učí nás, chrání nás a ukazuje nám správný směr. Ačkoliv se nám děti líbí :'( , tak ten kdo dává naším rtům úsměv tak dává našemu srdci život :) . V tomto světě existuje silné štěstí: milovat a být milován.



Každý život je těžký a každý z nás dostal lekce přesně na míru. Proto neodsuzuj druhé, protože nikdy nevíš s čím si prošli.

Jsem člověk, který když dělá něco pro děti nebo se s nima kamarádí tak jim dává i svůj čas. Největší dárek, který můžeš někomu dát, je tvůj čas, protože když někomu daruješ svůj čas, daruješ mu kousek svého života, který už nikdy nevrátíš.

At už člověk potká skvělou partnerku... nebo dítě či někoho kdo se nám líbí, tak v životě nepotkáváme lidi jen tak náhodou. Naše cesty se protínají z nějakého důvodu.

Mám rád lidi, kteří nepotřebují nikomu nic dokazovat. Kráčí tiše a směle životem a zvedají ty kteří jsou se svojí orientací na dně svých sil.
Příspěvky: 120
Dal: 6 poděkování
Dostal: 130 poděkování

Re: Kdybyste si mohli vybrat, přestali byste být pedofily?

Nový příspěvek od 301 »

Kdyby to šlo změnit změnil bych svou orientaci na normální. Ale jelikož to nejde tak už pár měsícu to taky beru jako součást sebe. Já jako mladý člověk mám výhodu navíc v tom že se snadněji mohu skamarádit třeba s 12 letým dítkem... větší problém to bude třeba ve 40ti. Někde jsem čet že pedofil svuj život končí sebevraždou. Já si nemyslím že to tak je pokud nemá psychické problémy.
Tito uživatelé poděkovali autorovi 301 za příspěvek:
Hebeš
Uživatelský avatar
Hebeš
Na trestné lavici
Bydliště: Zlín
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 1
ve věku do: 7
Výkřik do tmy: Tento uživatel již není aktivní a nyní již jen čeká, než mu na jeho žádost admini smažou profil.
Příspěvky: 422
Dal: 360 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Kdybyste si mohli vybrat, přestali byste být pedofily?

Nový příspěvek od Hebeš »

301 píše: pátek 30. 8. 2019, 22:39:09 Já si nemyslím že to tak je pokud nemá psychické problémy.
Je velmi pravděpodobné, že mezi pedofily bude větší procento sebevrahů než mezi většinovou společností.
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Uživatelský avatar
Smazaný uživatel (gabajaza)

Re: Kdybyste si mohli vybrat, přestali byste být pedofily?

Nový příspěvek od Smazaný uživatel (gabajaza) »

Rozhodně bych se pedofilie nejraději vzdal. Přináší mi to jen trápení a nic mi to nedává na oplátku. Je to jako nádor, který mě užírá zevnitř.

Vadí mi, že se musím neustále schovávat jako nějaký kriminálník, kterému se příliš nedostává pochopení. Celý život budu střežit toto prazvláštní tajemství, jelikož zatím nevěřím nikomu na tolik, abych se svěřil a zároveň tak riskoval, že to použije proti mně nebo mě přinejmenším zavrhne.

Na pedofilii sám u sebe vlastně nevidím žádné výhody. Kdyby to šlo, hned bych se přeorientoval na dospělé a žil „normální” život. Takhle vidím svoji budoucnost jako prázdný, nenaplněný život bez lásky a v osamění. Ale možná to je částečně i můj pesimismistický pohled na svět. Určitě existuje nějaké zrnko naděje, že i přes tyto aspekty lze žít šťastný a naplněný život, ale popravdě tomu sám nevěřím a ani nemám motivaci něco na tom změnit.
Uživatelský avatar
Honda
Člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Jihomoravský kraj
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 7
ve věku do: 14
Výkřik do tmy: Život je boj, ale pokud vedle sebe máte ty správný lidi je život hned lepší.
Příspěvky: 49
Dal: 34 poděkování
Dostal: 20 poděkování

Re: Kdybyste si mohli vybrat, přestali byste být pedofily?

Nový příspěvek od Honda »

Několikrát jsem nad tím přemýšlel jesli kdyby to šlo bych změnil svojí orientací nebo ne a dospěl jsem k závěru, že bych svojí orientací nezměnil. Narodil jsem se jako pedofil a také zemřu jako pedofil , líbí se mi prostě malý kluci a tak to zůstane, důležitý je se s tím vyrovnat a vést norální život a svoje tužby mit pouze ve svých představách v hlavě. Ano je to těžký s pedofilní orientací žít, ale není to nic co by člověk aspon podle mne nedokázal zvládnout. Takže NE svojí orientací bych nezměnil.
Uživatelský avatar
professional12
Člen skupiny ČEPEK
Bydliště: CZ
Líbí se mi: Chlapci a muži
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Láska je krásná pokud jsou na ni dva ......
Příspěvky: 22
Dal: 16 poděkování
Dostal: 46 poděkování

Re: Kdybyste si mohli vybrat, přestali byste být pedofily?

Nový příspěvek od professional12 »

Ahoj,
Jelikož je to pro náš mozek naprosto přirozené milovat děti a máme to tak v hlavě zakořeněné nemyslím si, že je to nějaký důvod pro změnu. Kdyby například populace tvořila vysoké procento pedofilů, tak třeba by si zase normálně orientovaní lidé říkali jestli by se neměli změnit na to čeho je víc.
Většina z nás sama sebe nesnáší za svoji orientaci, ale podle mě je to vyvolané tím, že se o tom hovoří jako o něčem špatném, nevhodném a nepřípustném. V médiích z nás dělají vrahy a násilníky dětí a proto i já mám v hlavě zafixováno, že jsem ten špatný člověk.
Ona tato otázka je hodně složitá na jednu stranu....
Pokud se mé vnitřní já cítí být pedofilem tak to asi tak má být. Neumím si představit třeba, že by mě uspali a v mozku něco přecvakali a já se probudil jako heterosexuál ….. nebyl bych to přirozený já.
Nejsme roboti jsme lidé. Za mě tedy po všem uvážení říkám, že bych nepřestal být pedofil i když je to strašně těžké v tomto stavu žít.
Na druhou stranu si říkám, že já jako pedofil často dokážu dítěti dát více lásky než vlastní rodič, který dítě bere jako samozřejmost a ne jako dar od boha.
bart
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 1

Re: Kdybyste si mohli vybrat, přestali byste být pedofily?

Nový příspěvek od bart »

ANO, kdyby tohle zmizelo z mé hlavy, byl bych šťasný
Uživatelský avatar
Anonym

Re: Kdybyste si mohli vybrat, přestali byste být pedofily?

Nový příspěvek od Anonym »

Ikdyž jsem jako pedofil v životě nešťastný, nevzdal bych se toho. Musel bych se totiž vzdát toho, co miluju. A to přece nejde.
Uživatelský avatar
Mel

Re: Kdybyste si mohli vybrat, přestali byste být pedofily?

Nový příspěvek od Mel »

Urezala bych vam pera a nechala bych vas sezrat je. Nemam absolutne slov k tomu, jak moc je mi z vas na bliti. Jste psychicky nemocni a snad jeste i pysni za neco, co je kurva hodne spatne. A vite co? Prala bych vam mit male dite, ktere by bylo zneuzito. Prala bych vam, abyste sli sedet a ani nemuzu rict, dokud byste zcernali, protoze by vas tam ti chlapy pobodali. Nejste lidi, nejste. Nezaslouzite ani zadna lidska prava. Neumim si ani predstavit, ze by nad mou malou holcickou slintalo nejake nechutne stare prase... 😭😭😭😭 dopice. Jak muzete vubec napsat, ze jste takhle spokojeni?!!!!! Vy si fakt vubec nic neuvedomujete?!!! Bojite se byt s dospelou zenou, protoze s ni neumite komunikovat, nebo jste jen zkurvene nemocne prasata?!! Smrt vam!!!!!!!!!!! Za to, ze si tyto ciny jeste obhajujete
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti