Smí pedofil k dětem?

Diskuze o problematice pedofilie a pedofilů.
Uživatelský avatar
Kuba
Čestný člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Doma
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 13
ve věku do: 26
Příspěvky: 1484
Dal: 360 poděkování
Dostal: 288 poděkování

Re: Smí pedofil k dětem?

Nový příspěvek od Kuba »

Člověk si sám sebou může být jistý a stejně je lepší nějaké věci raději nepokoušet. Třeba koupat děti, lehat si vedle nich, přespříliš se mazlit a blbnout, zvlášť když jsi s dítětem o samotě.

No a terapeuti mi říkají, že nemůžu ani brát děcka do ZOO v doprovodu jejich rodičů. :/
Světlo mého života, žár mých slabin. Můj hřích, má duše.
- Vladimir Nabokov, Lolita (přeložil Pavel Dominik)
VANAX
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 7
ve věku do: 11
Příspěvky: 129
Dal: 4 poděkování
Dostal: 27 poděkování

Re: Smí pedofil k dětem?

Nový příspěvek od VANAX »

Kuba píše:Člověk si sám sebou může být jistý a stejně je lepší nějaké věci raději nepokoušet. Třeba koupat děti, lehat si vedle nich, přespříliš se mazlit a blbnout, zvlášť když jsi s dítětem o samotě.

No a terapeuti mi říkají, že nemůžu ani brát děcka do ZOO v doprovodu jejich rodičů. :/
Majú na podporu svojho tvrdenia aj nejaké logické argumenty? :)
Uživatelský avatar
ksoft

Re: Smí pedofil k dětem?

Nový příspěvek od ksoft »

VANAX píše:
Kuba píše:Člověk si sám sebou může být jistý a stejně je lepší nějaké věci raději nepokoušet. Třeba koupat děti, lehat si vedle nich, přespříliš se mazlit a blbnout, zvlášť když jsi s dítětem o samotě.

No a terapeuti mi říkají, že nemůžu ani brát děcka do ZOO v doprovodu jejich rodičů. :/
Majú na podporu svojho tvrdenia aj nejaké logické argumenty? :)
No ja by som povedal že skôr predsudky. Alebo že byto mohlo toho pedofila negatyvne ovplyvnit a vzrušit.
Tažko povedat na zaklade čoho si ten doctor toto dovolil povedat.
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Smí pedofil k dětem?

Nový příspěvek od Kasz »

Kuba píše:Člověk si sám sebou může být jistý a stejně je lepší nějaké věci raději nepokoušet. Třeba koupat děti, lehat si vedle nich, přespříliš se mazlit a blbnout, zvlášť když jsi s dítětem o samotě.

No a terapeuti mi říkají, že nemůžu ani brát děcka do ZOO v doprovodu jejich rodičů. :/
Jako vždy, tak i zde přidám, že záleží na každém. Spal jsem vedle holčičky či v jedné místnosti s holčičkou mockrát a jsem o sobě přesvědčený, že by mi to nedělalo problémy ani dnes. Samozřejmě to ale může být pro některé pedofily docela riziková situace, které by se měli raději vyhnout a nebo alespoň být si vědom toho, že taková situace pro něj bude z hlediska sebeovládání náročnější a přísně si hlídat svou motivaci.
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
MR_Xguard
Čestný člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 3
ve věku do: 8
Příspěvky: 987
Dal: 110 poděkování
Dostal: 306 poděkování

Re: Smí pedofil k dětem?

Nový příspěvek od MR_Xguard »

ksoft píše: No ja by som povedal že skôr predsudky. Alebo že byto mohlo toho pedofila negatyvne ovplyvnit a vzrušit.
Tažko povedat na zaklade čoho si ten doctor toto dovolil povedat.
Tak víš co. On by na ně působil svými feromony, což je nebezpečné. :|
Uživatelský avatar
Ijren
Nový člen
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 5
ve věku do: 16
Příspěvky: 4
Dal: 1 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Smí pedofil k dětem?

Nový příspěvek od Ijren »

"Tak mne napadlo -byla by to pro vas takova tragedie nestykat se s detmi?"

Si robíš srandu? Stretnutia s deťmi sú pre mňa neoddeliteľnou a každodennou súčasťou života a zároveň aj jedným z dôležitých pilierov mojej životnej motivácie je niečo robiť pre deti.

No v zásade by som nevedel, čo zo životom... ale inak by to určite tragédia nebola :-)
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Smí pedofil k dětem?

Nový příspěvek od Kasz »

Creepy píše:Tak mne napadlo - byla by to pro vas takova tragedie nestykat se s detmi?
Creepy, zkus si sama odpovědět na otázku, zda by pro tebe samotnou byla tragédie nestýkat se s lidmi, které máš ráda.

Přijde mi, že jako skvělé řešení "problému zvaného pedofilie" by někteří rádi viděli pedofila jako člověka, který se dětem za každou cenu vyhýbá... a nejlépe pokud by takoví lidé vůbec neexistovali. A tak se ptám: Nebylo by lepší, kdyby všichni pedofilové na celém světě spáchali sebevraždu? (90% zneužívání dětí by se ale dělo dál.) Nebo co kdyby všichni lidé spáchali sebevraždu? V tu chvíli by přestalo existovat jakékoliv zlo - no není to krásná idylka, svět bez zla = bez lidí?
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Kuba
Čestný člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Doma
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 13
ve věku do: 26
Příspěvky: 1484
Dal: 360 poděkování
Dostal: 288 poděkování

Re: Smí pedofil k dětem?

Nový příspěvek od Kuba »

VANAX píše:
Kuba píše:No a terapeuti mi říkají, že nemůžu ani brát děcka do ZOO v doprovodu jejich rodičů. :/
Majú na podporu svojho tvrdenia aj nejaké logické argumenty? :)
Nedoporučí mě jinak na propuštění. Aha, to vlastně není logický argument. :D
Světlo mého života, žár mých slabin. Můj hřích, má duše.
- Vladimir Nabokov, Lolita (přeložil Pavel Dominik)
Uživatelský avatar
Jednorozec
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 9
ve věku do: 30
Výkřik do tmy: Zázraky se dějí, jen zatím bohužel vždy někde daleko...
Příspěvky: 3140
Dal: 11 poděkování
Dostal: 497 poděkování

Re: Smí pedofil k dětem?

Nový příspěvek od Jednorozec »

A nepřijde jim divné, že člověka nutí lhát a vlastně je to pak zcela k ničemu?
Uživatelský avatar
Kuba
Čestný člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Doma
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 13
ve věku do: 26
Příspěvky: 1484
Dal: 360 poděkování
Dostal: 288 poděkování

Re: Smí pedofil k dětem?

Nový příspěvek od Kuba »

Nepsal jsem, že jim lžu. :)
Světlo mého života, žár mých slabin. Můj hřích, má duše.
- Vladimir Nabokov, Lolita (přeložil Pavel Dominik)
Uživatelský avatar
Silesia
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 8
ve věku do: 13
Příspěvky: 960
Dal: 310 poděkování
Dostal: 240 poděkování

Re: Smí pedofil k dětem?

Nový příspěvek od Silesia »

Kuba píše:Nepsal jsem, že jim lžu. :)
By nas ani nenapdalo Kubo že lžes, ty jen neříkáš všchno.
Uživatelský avatar
Kuba
Čestný člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Doma
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 13
ve věku do: 26
Příspěvky: 1484
Dal: 360 poděkování
Dostal: 288 poděkování

Re: Smí pedofil k dětem?

Nový příspěvek od Kuba »

Tak to taky není úplně pravda, on se můj postoj k tomu, nakolik je pro mě potřebné být mezi dětmi, za poslední měsíce skutečně docela výrazně změnil. A není to ani přímo následek léčby jako spíš to, že jsem narazil na někoho dospělého, s kým se cítím stejně dobře jako s těmi dětmi a moje touha být s nimi potom logicky už není tolik nutkavá.

Jinak to, že se občas vídám s neteří terapeuti vědí a nikdy mi to nezakázali. Až teď přišli s tím, že bych se měl zamyslet, zda je to rozumné a zda v tom také není určité riziko a to především v tom smyslu, že když se s ní budu vídat a třeba ji spolu s jejími rodiči vezmu do ZOO, tak si k ní takhle postupně vytvořím citový vztah a na základě toho už bych s ní potom chtěl být o mnoho více, což by pro mě do budoucna mohlo být rizikovým faktorem.
Světlo mého života, žár mých slabin. Můj hřích, má duše.
- Vladimir Nabokov, Lolita (přeložil Pavel Dominik)
Uživatelský avatar
Silesia
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 8
ve věku do: 13
Příspěvky: 960
Dal: 310 poděkování
Dostal: 240 poděkování

Re: Smí pedofil k dětem?

Nový příspěvek od Silesia »

Tak to ti přeji. Ano v tom budování vztahu budou mít asi pravdu. Tak přemýšlím že bych měl od Bruna odpristit, buduju si totiž k němu vztah. Tak premyslim jak mi bude až nebude...
Uživatelský avatar
simgiran
Čestný člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Chlapci a ženy
ve věku od: 8
ve věku do: 15
Kontakt: e-mail: [email protected]
Výkřik do tmy: Jsem produkt dekadentního světonázoru a jakožto takový na slepé větvi vývoje.
Příspěvky: 1276
Dal: 472 poděkování
Dostal: 567 poděkování

Re: Smí pedofil k dětem?

Nový příspěvek od simgiran »

Silesia píše:Tak to ti přeji. Ano v tom budování vztahu budou mít asi pravdu. Tak přemýšlím že bych měl od Bruna odpristit, buduju si totiž k němu vztah. Tak premyslim jak mi bude až nebude...
Snaž se, aby jsi měl i jiný smysl života, ale nezbavuj se Bruna proto, že je ti blízký. Když pro tebe nebude jediný smysl života, tak ten vztah můžeš udržet na rozumné úrovni.
Tito uživatelé poděkovali autorovi simgiran za příspěvek:
Kuba
Uživatelský avatar
Kuba
Čestný člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Doma
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 13
ve věku do: 26
Příspěvky: 1484
Dal: 360 poděkování
Dostal: 288 poděkování

Re: Smí pedofil k dětem?

Nový příspěvek od Kuba »

Myslím si, že je to zhruba tak, jak psal Simgiran. Terapeuti by sice úplně nesouhlasili, ale Silesia je bezúhonný a tak má asi právo na trochu více svobody, než třeba já. Je ale opravdu hrozně důležité nemít postavený život jen na jedné věci, jednom člověku, protože pak když v tom nastanou problémy, zhroutí se člověku celý svět a může začít dělat velké blbosti. Ono ne nadarmo se říká, že člověk kterému záleží jen na jediné věci je nebezpečný. Je dobré mít život podepřen více pilíři a mezi ty pilíře by měli patřit i věci nesouvisející s dětmi nebo pedofilní komunitou.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Kuba za příspěvek:
Ijren
Světlo mého života, žár mých slabin. Můj hřích, má duše.
- Vladimir Nabokov, Lolita (přeložil Pavel Dominik)
Uživatelský avatar
Silesia
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 8
ve věku do: 13
Příspěvky: 960
Dal: 310 poděkování
Dostal: 240 poděkování

Re: Smí pedofil k dětem?

Nový příspěvek od Silesia »

simgiran píše:
Silesia píše:Tak to ti přeji. Ano v tom budování vztahu budou mít asi pravdu. Tak přemýšlím že bych měl od Bruna odpristit, buduju si totiž k němu vztah. Tak premyslim jak mi bude až nebude...
Snaž se, aby jsi měl i jiný smysl života, ale nezbavuj se Bruna proto, že je ti blízký. Když pro tebe nebude jediný smysl života, tak ten vztah můžeš udržet na rozumné úrovni.
Tak Bruňula není uplně to jediné co v životě mám přesto mě fascinuje dost nevím popsat slovy to asi nedovedu...
Přesto bych se měl snažit se od toho vztahu trochu oprostit aby to nedopadlo jako kotrmelec
Uživatelský avatar
Jednorozec
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 9
ve věku do: 30
Výkřik do tmy: Zázraky se dějí, jen zatím bohužel vždy někde daleko...
Příspěvky: 3140
Dal: 11 poděkování
Dostal: 497 poděkování

Re: Smí pedofil k dětem?

Nový příspěvek od Jednorozec »

"tak si k ní takhle postupně vytvořím citový vztah" Hmm to zní jako, že jsou i proti nesexuílnímu vztahu a to s nima nemůžu souhlasit. Podle mě je to defakto snaha o "celibát" což naopak touhu bude vytvářet a o to složitější pak může nastat kritická situace.
Uživatelský avatar
Tony
Registrovaný uživatel
Bydliště: Praha
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 5
ve věku do: 10
Kontakt: [email protected]
Příspěvky: 205
Dal: 51 poděkování
Dostal: 43 poděkování

Re: Smí pedofil k dětem?

Nový příspěvek od Tony »

Pedofil by hlavně neměl být kontaktem s dětmi posedlý. Pokud nebude mít žádné jiné koníčky, zájmy, žádné jiné (dospělé) lidi, se kterými by se stýkal, se kterými by si rozuměl, pokud opravdu nebude dělat nic jiného, než vyhledávat kontakt s dětmi, může to vést k nebezpečným situacím.
Stejně nebezpečné ale může být i zakazovat mu stýkat se s dětmi. I kdyby měl volný čas vyplněný nejrůznějšími aktivitami, bude pravděpodobně vnitřně frustrovaný, protože bude cítit, že mu chybí to, po čem by toužil nejvíc (trochu můj případ, teď). Asi to bude individuální, někdo třeba tuhle potřebu jednoduše nemá, ale kontakt s dětmi v rozumné míře a v harmonii s dalšími aktivitami přece může u vyrovnaného a rozumného pedofila jedině přispět k uspokojení jeho vnitřních potřeb a celkové psychické pohodě.
Nebude frustrovaný jedinec odříznutý od toho, co má rád, přece jen nebezpečnější?
Tito uživatelé poděkovali autorovi Tony za příspěvky (celkem 3):
simgiran, Kasz, Kuba
Uživatelský avatar
MarkM
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 3
ve věku do: 11
Výkřik do tmy: Nejlepší sexuolog, je stejně nejlepší pedofilní kamarád :) A nebo holčička :P
Příspěvky: 471
Dal: 155 poděkování
Dostal: 101 poděkování

Re: Smí pedofil k dětem?

Nový příspěvek od MarkM »

Creepy píše:Tak mne napadlo -byla by to pro vas takova tragedie nestykat se s detmi?
Ano, byla by to tragedie :) Děti jsou pro mě hlavním smyslem života, ne ovšem jediným, ale určitě hlavním. Po uvědomění si pedofilie a to hlavně prostřednictvím komunity, jsem začal a i ted se snažím rozhodit co nejvíc sítí, tak abych mohl být co nejvíce s dětmi.
Uživatelský avatar
Kuba
Čestný člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Doma
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 13
ve věku do: 26
Příspěvky: 1484
Dal: 360 poděkování
Dostal: 288 poděkování

Re: Smí pedofil k dětem?

Nový příspěvek od Kuba »

Tony píše:Nebude frustrovaný jedinec odříznutý od toho, co má rád, přece jen nebezpečnější?
Když jsem paní Mgr. Hollé kdysi řekl, že nejsem frustrovaný proto, že jsem pedofil a nemůžu plně ukojit své sexuální potřeby, tak mi odpověděla, že je to obrovská chyba a budou muset zařídit, abych frustrovaný byl. :)

Hele, tady jsem prostě v blázinci, no. :D :D
Tito uživatelé poděkovali autorovi Kuba za příspěvek:
Silesia
Světlo mého života, žár mých slabin. Můj hřích, má duše.
- Vladimir Nabokov, Lolita (přeložil Pavel Dominik)
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti