Nová verze a nový vzhled webu!

Provozní informace o chodu fóra, uživatelských skupinách, hodnostech a sekcích. (V této části fóra mohou zakládat témata jen členové Týmu ČEPEK, ostatní registrovaní uživatelé mají možnost na již založená témata reagovat, noví uživatelé fóra zde mohou odpovídat až po schválení členem Týmu ČEPEK. Vlákna v této sekci bývají po čase zpravidla zamykány.)
Uživatelský avatar
Fx100d
Administrátor
Bydliště: ČR
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 3
ve věku do: 10
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: yeelow (10.05.2010 22:04): njn, ty jsi ten dentální úchyl :D
Příspěvky: 1061
Dal: 383 poděkování
Dostal: 715 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Proběhne upgrade fóra na nejnovější verzi

Nový příspěvek od Fx100d »

Jen technická připomínka. Pamatovali jste na google analytics? Někde v hlavičce by měl být vložen kód, který zajišťuje, aby fungovali statistiky.
Pedofilie mi něco vzala, ale mnohem více dala. To, co mi vzala, bez toho se obejdu. To, co mi dala, už bych nikdy nechtěl ztratit.
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Proběhne upgrade fóra na nejnovější verzi

Nový příspěvek od Kasz »

Díky za připomínku, je to technický detail, který se dá kdykoliv vyřešit. Myslím, že Google Analytics bude to nejjednodušší na celém upgradu. :)
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Upgrade fóra dokončen!

Nový příspěvek od Kasz »

Slavnostně oznamuji, že jsme úspěšně dokončili hlavní fázi upgradu fóra.

Fórum nyní běží na aktuální verzi 3.2.7. Došlo ke změně PHP z 5.3 na 7.1. Díky tomu bude možné Wordpress aktualizovat na verzi 5.2 (až vyjde česká lokalizace).

Na vzhledu fóra a webu tvrdě pracovala Allein (více vám popíše níže v samostatné zprávě). Velké díky patří pbd, který aktualizaci připravil, předem otestoval a také nakonec finálně provedl. Za tuto pro naši komunitu velmi záslužnou činnost získává status Čestného člena VIP skupiny ČEPEK. Zároveň bude nově oficiálním moderátorem anglické sekce a IT podporou našeho webu. Dále taky patří díky Marcovi za přeuspořádání rubrik, o tom Vám i on napíše více v samostatné zprávě.

Po mnoha a mnoha letech tak máme fórum na aktuální verzi, kterou se budeme snažit aktuální i udržovat. Ještě budeme pracovat na některých technických detailech (zprovoznění https) či vzhledových vylepšeních (zejména Wordpress ještě není zcela vzhledově doladěn), takže prosíme o strpení. Z důvodu chybějícího SSL certifikátu se může (zatím zjištěno při vkládání nového příspěvku) objevit chybová hláška, nicméně příspěvek se vloží. Tak se nelekněte. Jakmile budeme mít SSL certifikáty, pojede fórum na https a chybová hláška by se již pak objevovat neměla.

Kdybyste narazili na nějaké jiné technické problémy nebo třeba dílčí nefunkčnost nového fóra, prosím, dejte nám vědět. Snad se Vám bude nové fórum líbit. :)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Kasz za příspěvky (celkem 5):
Marco Freeman, Allein, Fx100d, Jeremiah, Gabriel Svoboda
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Allein
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Muži
ve věku od: 25
ve věku do: 50
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Kasz ♥
Příspěvky: 256
Dal: 433 poděkování
Dostal: 445 poděkování

Upgrade fóra dokončen!

Nový příspěvek od Allein »

Jak již psal Kasz, fórum proběhlo mnohými změnami. Je fajn, že konečně se nám podařilo fórum aktualizovat a nemusíme tak mít obavy, že by jednoho dne už nemuselo jet vůbec.

Sama jsem se podílela hlavně tvorbou designu, který jsem se snažila držet v tradičních barvách ČEPEKu - tedy zelené a takové žluto-hnědé (která se pěkně formuje v zlatavou). I když jsem zjistila, že na jiném monitoru to vypadá spíše do šeda. Pracovala jsem s již připravenou šablonou, kterou jsem ale v mnohém překopala tak, aby byl vzhled co nejpřizpůsobivější a zároveň co nejreprezentovanější. Asi sami vidíte, že celé fórum získalo takový modernější, svěží nádech. :)

Chci poděkovat všem ostatním, kteří se na upgradu podíleli. A hlavně Kaszovi, že měl trpělivost se mnou, když mi něco nešlo nastavit a nadávala jsem několik minut u monitoru, proč to nefunguje. :D Tak snad pojede vše tak, jak má. *friends*
Tito uživatelé poděkovali autorovi Allein za příspěvky (celkem 5):
Kasz, Marco Freeman, Fx100d, Jeremiah, Gabriel Svoboda
Uživatelský avatar
Marco Freeman
Čestný člen skupiny ČEPEK
Kontakt: [email protected]
Příspěvky: 1685
Dal: 1093 poděkování
Dostal: 2038 poděkování

Upgrade fóra dokončen!

Nový příspěvek od Marco Freeman »

Já jsem se postaral hlavně o změny v uspořádání sekcí, které, pro některé zvědavé, raději rozeberu. Asi nejvýraznější změny proběhly v "English section" - která je nyní trochu vstřícnější k zahraničním uživatelům a poskytuje více jednotlivých kategorií, na něž se mohou zaměřit. Anglická sekce se tak rozděluje na subfóra podobně jako většina jiných kategorií.

Vezmeme-li dále změny popořadě, "Projekty" se změnily na "Komunitní projekty", navíc v této kategorii přibyla sekce "Aktivity komunity", což je bývalá sekce "Aktivity ČEPEKu" z kategorie "Fórum". Mám za to, že všechno to jsou aktivity ČEPEKu, tak proč to nemít na jednom místě. Sekce "Žádosti o spolupráci a průzkumy v rámci komunity" se změnila na "Spolupráce a výzkumy s komunitou" pro svůj kratší název.

V kategorii "Web" se toho moc nezměnilo, jen "Diskuze o webu" se přeměnila na kratší "O webu" a "Diskuze k článkům" na kratší "Články". V nich je možné nadále najít články, které byly publikovány na tituální straně webu. Zároveň zdánlivě zmizelo subfórum "Životní příběhy", které se nyní nachází v kategorii "Diskuze komunity", neboť to tam, dle mého skromného názoru, patří víc. Příběhy, které budou publikovány na titulní straně webu, budou přesunuty do sekce "Příběhy pedofilů" (případně "Příběhy zneužitých") v "Článcích", neboť co je na titulce, to má mít možnost reakce veřejnosti.

"Veřejná diskuze" se přejmenovala na "Obecná diskuze", neboť veřejnou diskuzí je přece celá první část fóra. :) A podsekce "Obecná diskuze" se přejmenovala na "Obecná témata". Sekce "Pedofilie" byla obohacena o pojem "Problematika", aby korespondovala s vedlejší sekcí "Problematika dětí".

"Seznamka" získala v popisku tučný a hlavně červený nápis o tom, že se jedná o místo pro uživatele starší 15 let - tak uvidíme, jak dlouho potrvá, než si to stejně nikdo nepřečte a bude o nás tvrdit, že provozujeme seznamku pro hledání dětí.

Sekce "Fórum" se příliš nezměnila. "Jak to tu chodí" se změnilo na "Obecné informace", "Poděkování, návrhy a stížnosti" na kratší "Podněty uživatelů". A o přesunutí "Aktivit ČEPEKu" jsem již psal.

V "Diskuzi komunity" se až na doplnění "Životních příběhů" nezměnilo ničehož nic.

Pár změn získala i "Audiovizuální sekce" (která se původně jmenovala "Audiovizuální díla", i když jí tak nikdo neříkal). "Filmy" se sloučily v "TV programem" s ostatními pořady, "Modeling" se sloučil s "Fotkami a obrázky", neb v současné době není frekvence přidávání modelek tak častá a tudíž sloučení těchto sekcí již není takový problém jako dříve. Změny v Audiovizuální sekci jsem však samozřejmě probíral s Gabrielem - to bych neudělal, abych mu bez jeho vědomí do jeho sekcí "fušoval". :)

Drobné změny v uspořádání VIP sekce a MOD sekce si asi všimnou uživatelé a kolegové sami - ale jelikož jsou tajné, nebudu je popisovat veřejně. ;) Zároveň jsem ke všem sekcím dopsal vysvětlující popisky či je doupravil.

Pevně věřím, že změny, ať už všeobecný upgrade, který přinesl minimálně vizuálně rozdíly ve funkcích, nebo nový vzhled či uspořádání fóra, nebudou překážkou a naopak posunou ČEPEK trochu dál - minimálně v očích veřejnosti, pro níž tento web, a to hlavně díky Pbd a Allein, vypadá konečně trochu moderněji. :)

Kdybyste kdokoliv měli nějaký problém či byste potřebovali poradit, neváhejte se obrátit na členy Týmu ČEPEK!
Tito uživatelé poděkovali autorovi Marco Freeman za příspěvky (celkem 6):
Kasz, Allein, Fx100d, Jeremiah, Gabriel Svoboda, Filip
Marco Freeman,
bývalý administrátor komunity ČEPEK / Ex-administrator of ČEPEK Community
Jediný funkční e-mail / The only e-mail: [email protected]

Uživatelský avatar
simgiran
Čestný člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Chlapci a ženy
ve věku od: 8
ve věku do: 15
Kontakt: e-mail: [email protected]
Výkřik do tmy: Jsem produkt dekadentního světonázoru a jakožto takový na slepé větvi vývoje.
Příspěvky: 1276
Dal: 472 poděkování
Dostal: 567 poděkování

Chybějící tlačítko „nepřečtené příspěvky“

Nový příspěvek od simgiran »

A kdepak mám "nepřetené příspěvky"? *scratch*
Uživatelský avatar
Allein
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Muži
ve věku od: 25
ve věku do: 50
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Kasz ♥
Příspěvky: 256
Dal: 433 poděkování
Dostal: 445 poděkování

Re: Chybějící tlačítko „nepřečtené příspěvky“

Nový příspěvek od Allein »

simgiran píše: čtvrtek 16. 5. 2019, 20:57:37 A kdepak mám "nepřetené příspěvky"? *scratch*
Horní lišta -> Obrázek / Obrázek -> Nepřečtené příspěvky. Do tohoto menu se například i při menší velikosti displeje schovávají méně důležité přebytečné ikonky - to poznají hlavně uživatelé např. na mobilech. Ale navedl jsi mě na myšlenku, jestli bych tlačítko pro nepřečtené příspěvky nezanesla i do horní podlišty (Obrázek) vedle nebo místo Nových příspěvků. Byl by o toto na počítačích rychlejší tlačítko zájem?

Podobně bych chtěla vyzvat i jiné uživatele - pokud máte pocit, že vám něco chybí a chtěli byste něco doplnit, napište mi prosím SZ, vysvětlím, kde co je, případně zvážím nějakou úpravu a doplnění tak, aby vzhled webu lépe vyhovoval. :)
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Chybějící tlačítko „nepřečtené příspěvky“

Nový příspěvek od Kasz »

Mám určitě o rychlejší tlačítko "Nepřečtené příspěvky" velký zájem, používám ho pořád.
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Nová verze a nový vzhled webu!

Nový příspěvek od Kasz »

Prosím, v tomto vlákně, můžete zkontrolovat, zda jedou poděkování? Zkouším nastavit oprávnění a nevím, zda to je správně již. :)
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Jeremiah
Nový člen
Líbí se mi: Chlapci a muži
ve věku od: 8
ve věku do: 25
Příspěvky: 3
Dal: 4 poděkování
Dostal: 3 poděkování

Re: Nová verze a nový vzhled webu!

Nový příspěvek od Jeremiah »

Kasz píše: čtvrtek 16. 5. 2019, 23:44:47 Prosím, v tomto vlákně, můžete zkontrolovat, zda jedou poděkování? Zkouším nastavit oprávnění a nevím, zda to je správně již. :)
Předtím mi to nešlo u některých sekcí, vč. tohoto (konkrétně komplet Komunitní projekty, komplet O webu, potom až Problematika pedofilie, Seznamka, Guest book, Obecné informace, Tresty a varování, Vlastní tvorba), u ostatních to šlo. Teď mi to jde i u těch vyjmenovaných, tak snad v pohodě - dík za opravu.

Jinak vzhled je pěkný, jak jsem psal už na chatu.
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Nová verze a nový vzhled webu!

Nový příspěvek od Kasz »

Děkuji za kontrolu, mně bylo divné, že za takové martyrium v podobě nového vzhledu fóra a nové verze nebylo poděkování od nikoho jiného než od jiných administrátorů. :)
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Gabriel Svoboda
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Příspěvky: 7971
Dal: 1170 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Návrh na psaní textu upozornění červeným písmem

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda »

Návrh na vylepšení nového vzhledu: Upozornění "Nelze zjistit rozměry obrázku" a podobná upozornění, kvůli kterým nelze odeslat příspěvek, by se měla zobrazovat červeným písmem, podobně jako v předchozím vzhledu, ne běžným písmem jako teď. Dlouho jsem si teď lámal hlavu, proč mi nejde odeslat příspěvek, a toto upozornění jsem samozřejmě asi pětkrát přehlédl, než jsem si ho všiml. :)
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Uživatelský avatar
Allein
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Muži
ve věku od: 25
ve věku do: 50
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Kasz ♥
Příspěvky: 256
Dal: 433 poděkování
Dostal: 445 poděkování

Re: Návrh na psaní textu upozornění červeným písmem

Nový příspěvek od Allein »

Gabriel Svoboda píše: neděle 19. 5. 2019, 23:22:39 Návrh na vylepšení nového vzhledu: Upozornění "Nelze zjistit rozměry obrázku" a podobná upozornění, kvůli kterým nelze odeslat příspěvek, by se měla zobrazovat červeným písmem.
Děkuji za upozornění a dobrý nápad, nastavení bylo upraveno. Nyní už se chybové hlášky, proč nejde příspěvek odeslat, zobrazují takto:
Obrázek
Jen pro případ dodám, že tuto chybu jsem si mohla poměrně jednoduše vyvolat sama, ale že kdyby někdo další měl nějakou připomínku ohledně jakékoliv chyby, vždycky je lepší přiložit printscreen. :)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Allein za příspěvky (celkem 3):
Gabriel Svoboda, Marco Freeman, Kasz
Uživatelský avatar
Allein
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Muži
ve věku od: 25
ve věku do: 50
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Kasz ♥
Příspěvky: 256
Dal: 433 poděkování
Dostal: 445 poděkování

Zprovozněn zabezpečený (šifrovaný) protokol HTTPS!

Nový příspěvek od Allein »

S radostí oznamuji, že k dnešnímu dni se nám v Týmu konečně podařilo vyslyšet mnohačetné žádosti zdejších uživatelů a zprovoznili jsme pro všechny části webu přístup přes zabezpečený (šifrovaný) protokol HTTPS! *friends* Zároveň se není třeba obávat, že by byl problém s dosud zaslanými odkazy v příspěvcích, kde se mnohdy zadal odkaz právě na jinou část našeho fóra či webu s http - všechny takové odkazy se automaticky přesměrují na https.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Allein za příspěvky (celkem 5):
Fx100d, Marco Freeman, Daniel, Kasz, Kuba
Uživatelský avatar
Fx100d
Administrátor
Bydliště: ČR
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 3
ve věku do: 10
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: yeelow (10.05.2010 22:04): njn, ty jsi ten dentální úchyl :D
Příspěvky: 1061
Dal: 383 poděkování
Dostal: 715 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Návrh na jinou barvu názvů sekcí & změnu pozice tlačítka pro označení příspěvků jako přečtené

Nový příspěvek od Fx100d »

Já bych měl také jednu prosbu. *sorry* Na fóru se označují nepřečtená témata oranžově, stejně (nebo spíš podobně) se rozsvítí odkaz, když na něj najedu myší. Už několikrát mě to trochu zmátlo. Dalo by se u jedné z těch věcí nastavit jiná barva?

A ještě jedna taková věc, možnost označit všechna fóra/témata jako přečtená je nahoře, což je dosti nelogické. Nejdříve si témata/fóra prohlédnu a když už jsem na té stránce dole, musím rolovat zpět nahoru abych je označil za přečtená.

To jsou ale jen detajly. Jinak je nový vzhled opravdu super. *good*

P.S. Pardon. To označit jako nepřečtená je jen u subfór, u témat je tento odkaz nahoře i dole. *scratch*
Pedofilie mi něco vzala, ale mnohem více dala. To, co mi vzala, bez toho se obejdu. To, co mi dala, už bych nikdy nechtěl ztratit.
Uživatelský avatar
Allein
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Muži
ve věku od: 25
ve věku do: 50
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Kasz ♥
Příspěvky: 256
Dal: 433 poděkování
Dostal: 445 poděkování

Re: Návrh na jinou barvu názvů sekcí & změnu pozice tlačítka pro označení příspěvků jako přečtené

Nový příspěvek od Allein »

Fx100d píše: pátek 24. 5. 2019, 8:49:26 Na fóru se označují nepřečtená témata oranžově, stejně (nebo spíš podobně) se rozsvítí odkaz, když na něj najedu myší. Už několikrát mě to trochu zmátlo. Dalo by se u jedné z těch věcí nastavit jiná barva?
Měla jsem za to, že barvy jsou dostatečně rozličné, viz obrázek (vlevo téma bez nových příspěvků, uprostřed téma s novými příspěvky, vpravo téma, na němž mám položený kurzor): Obrázek V případě, že na téma, kde jsou nové příspěvky, najedu kurzorem, odkaz se sice nerozsvítí oranžovější barvou, ale podtrhne se, viz obrázek (téma s novými příspěvky, na němž mám položený kurzor): Obrázek Takže odkaz, na němž mám kurzor, je vždy rozlišitelný - minimálně tedy tím, že je podtržený.

Pokud by se to mělo změnit, bylo by logičtější změnit barvu odkazu, který upozorňuje na nepřečtené příspěvky v dané sekci, neboť to, na jakou barvu se odkaz rozsvítí po najetí kurzorem, je nastavené nejen tady, ale i na různých odkazech na fóru či na titulní straně, navíc je to přesně ta barva, kterou se čepekovské odkazy zabarvovaly i na starém fóru.

Pokud bychom měnili barvu odkazů, jež zobrazují sekce s nepřečtenými tématy, museli bychom zvolit barvu, která je vidět na první pohled stejně dobře jako ta současná - a zároveň nemůžeme dát nějakou podobnou zelenou, protože ta by pak splývala s tématy bez odpovědí a pak by zanikl důvod oné jiné barvy sekce s nepřečtenými příspěvky, a zároveň bychom tedy nemohli dát oranžovou (protože ta ti splývá). Museli bychom volit pak nějakou jinou barvu, přičemž aby to nějak do vzhledu sedělo, musela by to být třeba nějaká hnědá, ať už tmavá nebo světlá.
Tmavá mi přijde, že splývá se sekcemi s přečtenými tématy: Obrázek
A světlá, že moc splývá s pozadím: Obrázek

Takže leda bys našel nějakou barvu, která by barevně ladila do vzhledu a zároveň by dostatečně vystupovala, aby si uživatel na první pohled řekl, že v této sekci jsou nepřečtené příspěvky. Zkus kdyžtak nějaké navrhnout a uvidíme. :)

Má ještě někdo podobný problém, tj. že mu splývají témata s nepřečtenými příspěvky s tématem, na němž má kurzor? Abych věděla, nakolik závažný je to problém. Přece jen, pokud by to byla spíše záležitost jednotlivce, raději bych to nechala tak, jak to je.

Fx100d píše: pátek 24. 5. 2019, 8:49:26 A ještě jedna taková věc, možnost označit všechna fóra/témata jako přečtená je nahoře, což je dosti nelogické.
Takže bys chtěl odkaz "Označit všechna fóra jako přečtená" kromě hořejšku i dole pod fórem, dejme tomu nad "Kdo je online" zarovnané vpravo? To by určitě nějak nastavit šlo. Asi podobně, jako je to pod seznamem u témat v nějaké konkrétní sekci. Konkrétní a současné umístění tlačítka pro označení témat/subfór/fór jako přečtených je dáno v původním stylu od Artyho, který byl upraven. Mně osobně to celkem nevadí, neboť většinou využívám tlačítka nepřečtených příspěvků, ty projedu zrakem a právě u nich najedu na "Označit jako přečtená", ale je to maličkost, která se dá dodat. Fórum máme celkem dlouhé na jeho úvodní straně, takže obzvláště třeba na mobilech může být umístění tlačítka pro označený fór jako přečtených nepraktické.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Allein za příspěvky (celkem 2):
Kasz, Marco Freeman
Uživatelský avatar
Fx100d
Administrátor
Bydliště: ČR
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 3
ve věku do: 10
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: yeelow (10.05.2010 22:04): njn, ty jsi ten dentální úchyl :D
Příspěvky: 1061
Dal: 383 poděkování
Dostal: 715 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Návrh na jinou barvu názvů sekcí & změnu pozice tlačítka pro označení příspěvků jako přečtené

Nový příspěvek od Fx100d »

Já myslel spíš na ta nepřečtená dát červenou, popřípadě fialovou, něco jako mají VIP uživatelé. Ale jak jsem psal, je to detajl, na který bych si zvykl.
Pedofilie mi něco vzala, ale mnohem více dala. To, co mi vzala, bez toho se obejdu. To, co mi dala, už bych nikdy nechtěl ztratit.
Uživatelský avatar
Allein
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Muži
ve věku od: 25
ve věku do: 50
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Kasz ♥
Příspěvky: 256
Dal: 433 poděkování
Dostal: 445 poděkování

Re: Návrh na jinou barvu názvů sekcí & změnu pozice tlačítka pro označení příspěvků jako přečtené

Nový příspěvek od Allein »

Fx100d píše: pátek 24. 5. 2019, 8:49:26A ještě jedna taková věc, možnost označit všechna fóra/témata jako přečtená je nahoře, což je dosti nelogické. Nejdříve si témata/fóra prohlédnu a když už jsem na té stránce dole, musím rolovat zpět nahoru abych je označil za přečtená.
Odkaz na odkliknutí fór jako přečtených byl dodán. :) Momentálně se kromě standardního místa v zelené liště nachází i dole pod posledním fórem, které se uživateli zobrazuje. Ten tak tudíž nemusí vyjíždět nahoru, aby fóra jako přečtená zaklikl.

Fx100d píše: sobota 25. 5. 2019, 9:31:43Já myslel spíš na ta nepřečtená dát červenou, popřípadě fialovou, něco jako mají VIP uživatelé. Ale jak jsem psal, je to detajl, na který bych si zvykl.
Web je laděn do takových přírodních, přirozených barev - různé odstíny hnědé, oranžové a zelené. Kdybychom tam do toho hodili nějakou výraznou barvu, např. červenou nebo onu fialovou, nevypadalo by to esteticky pěkně. Červeně ze stránky "razí" jenom pravidla. Takže bych to tak nakonec raději i nechala, obzvlášť když to není nějaký "markantní" problém. :)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Allein za příspěvky (celkem 2):
Fx100d, Marco Freeman
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Upgrade chatu z verze PHP 5.3 na verzi PHP 7.1!

Nový příspěvek od Kasz »

S radostí mohu oznámit, že se našemu IT masterovi (pbd) podařilo upgradovat náš stařičký PCPIN chat na verzi PHP 7.1 z verze 5.3. Změna na novou verzi PHP bude u chatu provedena v následujících dnech (či týdnech). Doména chatu bude vrácena na původní www.pedofilie-info.cz/chat a současná doména chatu http://chat.pedofilie-info.cz bude poté přesměrovávána na původní (dnes to funguje naopak - z www.pedofilie-info.cz/chat (PHP 7.1) se přesměrovává na http://chat.pedofilie-info.cz (PHP 5.3)). ČEPEK tak bude včetně chatu celý běžet na modernějším PHP 7.1. K desátému výročí jeho založení tak budeme moci konstatovat, že máme aktuální web provozovaný v podmínkách, které zajistí jeho plynulý chod na další časy. :)
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Upgrade fóra z verze 3.2.7 na 3.2.8!

Nový příspěvek od Kasz »

Dnes došlo k upgradu fóra z verze 3.2.7 na 3.2.8. Poděkování za hladký průběh aktualizace patří pbd. :)
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Zamčeno

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů