Ak sa zamilujes...

Nezávazná diskuze o čemkoliv, co se nehodí jinam.
Uživatelský avatar
Mathias8
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 7
ve věku do: 12
Příspěvky: 1081
Dal: 152 poděkování
Dostal: 469 poděkování

Ak sa zamilujes...

Nový příspěvek od Mathias8 »

Ahoj. Ja mam take mozno zaujimave otazky. Ako riesite to, ked sa zamilujete. Snazite sa byt co najviac v blizkosti tej osoby alebo sa jej prave naopak snazite co najviac vyhybat? Alebo to neriesite a nechavate cas traveny snou na nahodu?

Ako sa stim vnutorne vyrovnavate? Co robite, aby ste na tu osobu stale nemysleli?

Co sa tika mna. Nemyslim si o sebe ze som silny ale viem ze ked sa zamilujem som slabsi ako kedykolvek predtym. Vnutorne ma to nici, som strasne slaby, je mi uzko, chce sa mi plakat aj ked to nejde.

Nesnazim sa jej vyhybat ani sa nesnazim byt co najviac v jej blizkosti ale som vdacny za kazdu sekundu ked ju mozem aspon vidiet.

Pomaha mi hudba a cigarety. Vacsinou pocuvam hudbu vecer a rano alebo sa idem prejst.

A ako vy?

Alebo ...co myslite co by mal podla vas robit pedofil ked sa zamiluje?
Tito uživatelé poděkovali autorovi Mathias8 za příspěvek:
Lolitovník
Uživatelský avatar
Daniel
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 10
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: O každé dívence smýšlej, chovej se k ní a jednej s ní tak, jako by to byla tvoje milovaná dcera.
Příspěvky: 525
Dal: 559 poděkování
Dostal: 721 poděkování

Re: Ak sa zamilujes...

Nový příspěvek od Daniel »

Já se spíš snažím nezamilovávat se. A řekl bych, že se mi to v posledních letech docela daří.

Dodal bych k tomu jen to, že pokud se zamilovat nechci, tak nejhorší věc, kterou mohu udělat, je holčiček kolem mne si nevšímat, snažit se je ignorovat a přehlížet. Protože pak se snadno může stát, že okamžiku, kdy (obrazně řečeno) o nějakou holčičku málem zakopnu, mě oslní její dětská krása a nevinnost a rázem jsem v tom až po uši.

Naopak nejlepší věc je si holčiček všímat a občas si i vědomě říct, že tahle je opravdu hezká. A pokud v tu chvíli ucítím, že něco uvnitř zarezonuje, tak si vůči dané dívence nastavit jakýsi vnitřní filtr. Nevím, jak to přesně popsat, ale myslím, že kdysi jsem na fóru city přirovnával k plachetnici. Nemohu ovlivnit vanutí větru ani pohyby mořských proudů, a pokud se řítím do nebezpečí, tak nemohu sešlápnout brzdu a zařadit zpátečku. Mohu se ale rozhodnout, které plachty nastavím větru a mohu otáčet kormidlem. A pokud si s dostatečným předstihem uvědomím, že pluji někam, kam nechci, pak stačí drobná korekce kurzu a nechtěnému místu se zdálky vyhnu.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Daniel za příspěvek:
Mathias8
Všichni dospělí byli nejdříve dětmi. Ale málokdo se na to pamatuje.
Antoine de Saint-Exupéry: Malý princ
Uživatelský avatar
Lolitovník
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 8
ve věku do: 15
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: „Ve výseči mezi devíti a čtrnácti lety se setkáváme s dívkami, jež odhalují jistým očarovaným poutníkům, kteří jsou dvakrát i vícekrát starší než ony, svou pravou podstatu, která není lidská, nýbrž nymfická, tedy démonická…“
V. Nabokov Lolita
Příspěvky: 18
Dal: 9 poděkování
Dostal: 11 poděkování

Re: Ak sa zamilujes...

Nový příspěvek od Lolitovník »

Presne rovnaký pocit mám aj ja keď som zamilovaný.
Cítim sa slabý,precitlivelý a ničí ma nemožnosť byť s láskou.
Ja sa snažím byť so svojou láskou čo najčastejšie ale už asi pol roka sa mi
to nedarí.Keď na ňu myslím tak mi je smutno.

Vyrovnávam sa s tým tak, že chodím do prírody a asi už prehnane často masturbujem,
ale dotera mi to vždy pomohlo vyčistiť hlavu a nemyslieť len na to, že nemôžem byť s láskou :(.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Lolitovník za příspěvek:
Mathias8
Uživatelský avatar
Hebeš
Na trestné lavici
Bydliště: Zlín
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 1
ve věku do: 7
Výkřik do tmy: Tento uživatel již není aktivní a nyní již jen čeká, než mu na jeho žádost admini smažou profil.
Příspěvky: 422
Dal: 360 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Ak sa zamilujes...

Nový příspěvek od Hebeš »

Když se zamiluji, tak se jí nesnažím vyhýbat a přátelím se s ní. Vychází to. Hodně na ní myslím. Víc tu ale veřejně nemůžu psát, aby mě někdo nepoznal. Spíš je to téma dneska večer na chat.
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Uživatelský avatar
Silesia
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 8
ve věku do: 13
Příspěvky: 960
Dal: 310 poděkování
Dostal: 240 poděkování

Re: Ak sa zamilujes...

Nový příspěvek od Silesia »

To je různé. Většinou to řeším tak že do cca 12cs tím dítětem jsem a pak zmizí. Vyjímkou byl a je ten poslední se kterým jsem v kontaktu do teď (je mu 17) ale znovu to zřejmě neudèlám.
Uživatelský avatar
Lukranas
Na trestné lavici
Bydliště: Morava
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 5
ve věku do: 12
Kontakt: [email protected]
Příspěvky: 128
Dal: 124 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Ak sa zamilujes...

Nový příspěvek od Lukranas »

Mathias8 píše: neděle 26. 5. 2019, 15:26:54 Snazite sa byt co najviac v blizkosti tej osoby alebo sa jej prave naopak snazite co najviac vyhybat? Alebo to neriesite a nechavate cas traveny snou na nahodu?
Byl jsem zamilován jednou v životě. Chodil jsem do deváté třídy a chlapeček do čtvrté. Poznali jsme se na jedné celoškolní akci. Pak mě jednoho dne pozdravil před školou a začali jsme si povídat. Setkávali jsme se tak dvakrát týdně. Pořád jsem na něj myslel. Ani trochu jsem se mu nevyhýbal a nikdo s tím neměl problém. Byla to nejkrásnější část mého života.
Mathias8 píše: neděle 26. 5. 2019, 15:26:54 Ako sa stim vnutorne vyrovnavate? Co robite, aby ste na tu osobu stale nemysleli?
Bylo to ve stresovém období před příjmačkami na střední, takže jsem toho měl na práci dost. Ale jakmile dopadly v pohodě, tak jsem na něj hodně myslel a často jsem se nedokázal soustředit.
Mathias8 píše: neděle 26. 5. 2019, 15:26:54 Nesnazim sa jej vyhybat ani sa nesnazim byt co najviac v jej blizkosti ale som vdacny za kazdu sekundu ked ju mozem aspon vidiet.
To jsem měl stejně.
Mathias8 píše: neděle 26. 5. 2019, 15:26:54 Alebo ...co myslite co by mal podla vas robit pedofil ked sa zamiluje?
Hodně záleží na okolnostech. V mém případě nebyl problém chvíli po škole zajít na hřiště, jelikož jsme jeden den končili ve stejný čas. V rodině to je taky v pohodě, ale když je 50iletý muž zamilovaný do osmiletého syna svého kamaráda, tak to je složitější.
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se opakovaně i po upozornění provinil proti pravidlům i základním principům Československé pedofilní komunity (viz vlákno o prohřešcích v sekci Tresty a varování). V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky nemažeme, přestože se jedná již o několikátý duplicitní účet uživatele Hebeš po zaBANování jeho původního účtu.
Uživatelský avatar
301
Registrovaný uživatel
Bydliště: Olomouc
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 6
ve věku do: 14
Výkřik do tmy: Nechceme aby nás všichni litovali. Bolest patří k životu. Učí nás, chrání nás a ukazuje nám správný směr. Ačkoliv se nám děti líbí :'( , tak ten kdo dává naším rtům úsměv tak dává našemu srdci život :) . V tomto světě existuje silné štěstí: milovat a být milován.



Každý život je těžký a každý z nás dostal lekce přesně na míru. Proto neodsuzuj druhé, protože nikdy nevíš s čím si prošli.

Jsem člověk, který když dělá něco pro děti nebo se s nima kamarádí tak jim dává i svůj čas. Největší dárek, který můžeš někomu dát, je tvůj čas, protože když někomu daruješ svůj čas, daruješ mu kousek svého života, který už nikdy nevrátíš.

At už člověk potká skvělou partnerku... nebo dítě či někoho kdo se nám líbí, tak v životě nepotkáváme lidi jen tak náhodou. Naše cesty se protínají z nějakého důvodu.

Mám rád lidi, kteří nepotřebují nikomu nic dokazovat. Kráčí tiše a směle životem a zvedají ty kteří jsou se svojí orientací na dně svých sil.
Příspěvky: 120
Dal: 6 poděkování
Dostal: 130 poděkování

Re: Ak sa zamilujes...

Nový příspěvek od 301 »

Do dětí jo ale starší holka ne
Uživatelský avatar
301
Registrovaný uživatel
Bydliště: Olomouc
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 6
ve věku do: 14
Výkřik do tmy: Nechceme aby nás všichni litovali. Bolest patří k životu. Učí nás, chrání nás a ukazuje nám správný směr. Ačkoliv se nám děti líbí :'( , tak ten kdo dává naším rtům úsměv tak dává našemu srdci život :) . V tomto světě existuje silné štěstí: milovat a být milován.



Každý život je těžký a každý z nás dostal lekce přesně na míru. Proto neodsuzuj druhé, protože nikdy nevíš s čím si prošli.

Jsem člověk, který když dělá něco pro děti nebo se s nima kamarádí tak jim dává i svůj čas. Největší dárek, který můžeš někomu dát, je tvůj čas, protože když někomu daruješ svůj čas, daruješ mu kousek svého života, který už nikdy nevrátíš.

At už člověk potká skvělou partnerku... nebo dítě či někoho kdo se nám líbí, tak v životě nepotkáváme lidi jen tak náhodou. Naše cesty se protínají z nějakého důvodu.

Mám rád lidi, kteří nepotřebují nikomu nic dokazovat. Kráčí tiše a směle životem a zvedají ty kteří jsou se svojí orientací na dně svých sil.
Příspěvky: 120
Dal: 6 poděkování
Dostal: 130 poděkování

Re: Ak sa zamilujes...

Nový příspěvek od 301 »

Ale jsou pedofilové co se zamilují do žen. Mě se sem tam ojediněle líbí, ale to se mi stává málokdy.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů