Dostali jste náš letáček? Dozvěděli jste se o naší účasti na Prague Pride? Podělte se o své názory v tématu připraveném pro Vaše reakce!

Stupeň utajení aneb jak moc jsme nápadní

Nezávazná diskuze o čemkoliv, co se nehodí jinam.
Hebeš
Člen skupiny ČEPEK
Pohlaví: Muž
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 6
ve věku do: 17
Kontakt: pedofilovo@seznam.cz
Výkřik do tmy: Láska k dětem je nádherná. Jakékoliv ubližování dětem je zlo.
Dal: 152 poděkování
Dostal: 50 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Stupeň utajení aneb jak moc jsme nápadní

Nový příspěvek od Hebeš » pátek 8. 3. 2019, 20:33:42

1. Snažíte se být co nejméně nápadní - vzhledově? V čem Vaše mimikry spočívají?

Moc nechápu, co je přesně otázkou myšleno.

2. Nosíte nějaké oblečení, které by mohlo děti "přitahovat" (např. tričko s koťátkem, Hello Kitty ap. :) ) ?

Ani ne

3. Mluvíte s lidmi o pedofilii? (Vím, toto je i samostatný příspěvek.)

Moc ne. Jen, když jsme se bavili se spolužákem, jsem řekl, že i když se dnes tak řeší segregace, tak má stále společnost obrovské předsudky u duševně nemocných a mnohdy je neprávem považuje za nebezpečné a jako příklad jsem uvedl pedofilii (samozřejmě, že to není duševní porucha, ale nechtěl jsem být moc nápadný)

4. Když se Vás někdo přímo zeptá, zda jste pedofil, odpovíte mu pravdivě - nebo jste to někdy v minulosti udělali?

Naštěstí se mi to nestalo

5. Ukazujete se na veřejnosti rádi v přítomnosti dětí nebo z toho máte strach - co si asi pomyslí lidé?

Ano, ukazuji se. Nenechám si možnými předsudky lidí, ke kterým ani moc blízký vztah nemám, zničit mládi.

6. Mluvíte často o tom, že máte děti rádi?

Nemluvím, ale je to o mně obecně známé.

7. Hladíte děti na potkání?

Ne, navazuji psychické kontakty, nikoliv fyzické.

8. Zastáváte se v rozhovorech na dané téma pedofilů, nebo říkáte: "Ti hnusní pedofilové!"?

Jen jednou, jak jsem napsal v otázce 3

9. Mluvíte s dětmi třeba o tom, že máte rádi holčičky - kluky, nebo že se Vám líbí?

Ne, to pro děti není přirozené. Ale líbí se mi i 13, 14, 15 leté, tak jim to občas najevo dávám. Nejsem o moc starší.

10. Dokázali byste např. na ulici jen tak prohodit: "Bože, ty jsi tak nádherná..."?

Ne

11. Když se někde setkáte s hezkým dítětem, snažíte se koukat jinam nebo se ohlížíte a špulíte pusu? Mrkáte na ně či děláte jiné posunky?

Ne

12. Dáváte dětem dárky jen tak pro nic za nic? Z čisté lásky a nebo máte strach, že budete nápadní?

Ano. Nápadné to u mně není.

13. Když jste ve společnosti dospělých, kde jsou i děti, jdete k dětem nebo děláte normála a vůbec si jich nevšímáte?

Mimo rodinu ve společnosti dospělých díky svému věku nebývám.

14. Pouštíte si doma dětské písničky, popř. slyší je i Vaši sousedé?

Ano a asi je možné, že to sousedé slyší.

15. Co na FB. Dali jste si tam něco o pedofilii (např. Danielův svět)? Máte tam hodně svých fotek společně s dětmi? Nebo přímo album "Krásné holčičky"? :)

Ne, nikdy.

16. Šli byste s holčičkou, která není příbuzná, po ulici za ruku (s propletenými prsty?)

Vzhledem k mému vyššímu preferáči, by to i pro ni bylo divné.

17. Kupujete si v obchodech něco "nápadného"?

Ne

18. Máte doma nějaké obrázky s dětmi? Nechali jste si např. zarámovat nějakou "kost" nebo kutíčka? Jak to vysvětlujete neznámým návštěvám?

Ne. Jediné mé papírové obrázky jsou fotky z raného dětství a školní focení.

19. Když se k Vám hrne dítě, vrháte se na něj a nebo říkáte: "Kuš, uteč" a snažíte se raději "chodit kanály"?

Ne

20. Stala se Vám nějaká děsně nápadná situace? (Např. Vás viděli, jak šmírujete dalekohledem děti v tělocvičně?)

Nemohu napsat veřejně.
regularguy9
Nový člen
Pohlaví: Muž
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 4
ve věku do: 11
Dostal: 9 poděkování

Re: Stupeň utajení aneb jak moc jsme nápadní

Nový příspěvek od regularguy9 » neděle 2. 6. 2019, 11:16:40

1. Snažíte se být co nejméně nápadní - vzhledově? V čem Vaše mimikry spočívají?
Nevím jestli se přímo snažím, ale jsem taková šedá myš, která nemá ráda výstřední oblečení a drží se spíše tmavých barev.
2. Nosíte nějaké oblečení, které by mohlo děti "přitahovat" (např. tričko s koťátkem, Hello Kitty ap. :) ) ?
Určitě ne, nevidím k tomu žádný důvod.
3. Mluvíte s lidmi o pedofilii? (Vím, toto je i samostatný příspěvek.)
Ne, nikdy k tomu nebyla příležitost a hlavně pro mě by bylo velmi nepříjemné se o tom bavit, snažím se svojí "deviaci" co nejvíce schovávat.
4. Když se Vás někdo přímo zeptá, zda jste pedofil, odpovíte mu pravdivě - nebo jste to někdy v minulosti udělali?
V blízké budoucnosti rozhodně neplánuji se někomu svěřovat, společnost ještě není na nás pedofily připravená.
5. Ukazujete se na veřejnosti rádi v přítomnosti dětí nebo z toho máte strach - co si asi pomyslí lidé?
Společnost kutíků mám moc rád, ale většinou se snažím, aby mě nikdo s nimi moc neviděl.Akorát u bratránka mi to tolik nevadí, ale přece jen se radši hlídám. Je mazlík a rád mi skáče do klína a nechci, aby si o tom někdo myslel něco špatného
6. Mluvíte často o tom, že máte děti rádi?
upřímně moc ne, protože když už se vyjádřím, tak je to moc explicitně a mohlo by to dopadnout špatně, jsem moc upřímný...
7. Hladíte děti na potkání?
Rozhodně ne, jedině svému bratránkovi hladím vlásky nebo drbu zádíčka, nic víc.Cizím dětem se spíše vyhýbám.
8. Zastáváte se v rozhovorech na dané téma pedofilů, nebo říkáte: "Ti hnusní pedofilové!"?
Radši se nevyjadřuji, protože bych se do tohoto téma moc "zažral" a mohl bych se prozradit
9. Mluvíte s dětmi třeba o tom, že máte rádi holčičky - kluky, nebo že se Vám líbí?
Nevidím důvod
10. Dokázali byste např. na ulici jen tak prohodit: "Bože, ty jsi tak nádherný..."?
Určitě ne, obzvlášť když jsem Bl, tak by to nepůsobilo moc dobře :-D
11. Když se někde setkáte s hezkým dítětem, snažíte se koukat jinam nebo se ohlížíte a špulíte pusu? Mrkáte na ně či děláte jiné posunky?
Když si ke mě sedne naproti kutík (třeba ve vlaku), tak si nasadím zrcadlové sluneční brýle, natočím hlavu trochu směrem k oknu a krásně si ho prohlédnu. Přes zrcadlovky nemá šanci vidět moje oči, takže je to celkem bezpečné.
12. Dáváte dětem dárky jen tak pro nic za nic? Z čisté lásky a nebo máte strach, že budete nápadní?
Ano, bratránkovi dávám dáreček na narozeniny či Vánoce a během roku ho zásobuji sladkostmi :D
13. Když jste ve společnosti dospělých, kde jsou i děti, jdete k dětem nebo děláte normála a vůbec si jich nevšímáte?
Na návštěvách většinou často odbíhám a snažím se střídat děti i dospělé, přece jen chci působit jako "normál"...
14. Pouštíte si doma dětské písničky, popř. slyší je i Vaši sousedé?
Ne, dětské písničky si nepouštím
15. Co na FB. Dali jste si tam něco o pedofilii (např. Danielův svět)? Máte tam hodně svých fotek společně s dětmi? Nebo přímo album "Krásné holčičky"? :)
Občas třeba na instagram story si hodím nějakou fotku s mým oblíbeným kutíkem, nevidím na tom nic špatného :) Ale rozhodně si nikde nevytvářím žádnou galerii
16. Šli byste s chlapečkem, který není příbuzný, po ulici za ruku (s propletenými prsty?)
Pokud by mi dali chlapečka na hlídání, tak určitě, protože bych ho chtěl mít pod dozorem, aby mi někam neutekl. Propletené prsty určitě ne, mám velké ruce a chlapečka s malou rukou by to akorát bolelo.
17. Kupujete si v obchodech něco "nápadného"?
Jak jsem říkal na začátku... Jsem celkem konzervativní a nemám rád výrazené barvy.
18. Máte doma nějaké obrázky s dětmi? Nechali jste si např. zarámovat nějakou "kost" nebo kutíčka? Jak to vysvětlujete neznámým návštěvám?
Nemám i když bych si moc rád vystavil fotku třeba s bratránkem
19. Když se k Vám hrne dítě, vrháte se na něj a nebo říkáte: "Kuš, uteč" a snažíte se raději "chodit kanály"?
Když se na mě prcek hrne s otevřenou náručí, tak si kleknu a otevřu mu i tu svojí, nic špatného na tom nevidím.
20. Stala se Vám nějaká děsně nápadná situace? (Např. Vás viděli, jak šmírujete dalekohledem děti v tělocvičně?)
Ne, když mám chuť se podívat, nasadím si sluneční brýle :)
Odpovědět