Dostali jste náš letáček na Prague Pride? Napište nám svůj názor!

Diskuze o účasti komunity ČEPEK na festivalu Prague Pride. Nezapomeňte navštívit taktéž náš vedlejší web vytvořený speciálně pro tento projekt - www.nejenhomo.cz.
Allein
Administrátor
Pohlaví: Žena
Líbí se mi: Muži
ve věku od: 18
ve věku do: 50
Kontakt: allein@post.cz
Výkřik do tmy: Kasz ♥
Dal: 448 poděkování
Dostal: 396 poděkování

Dostali jste náš letáček na Prague Pride? Napište nám svůj názor!

Nový příspěvek od Allein » sobota 10. 8. 2019, 9:52:02

Jestliže jste dostali letáček na podporu Československé pedofilní komunity v rámci naší osvětové akce v průvodu Prague Pride, jste zde správně - v takovém případě Vám děkujeme, že jste využili možnosti si díky letáčku najít náš web. Možná Vám předal letáček nějaký Váš známý, našli jste jej pohozený po průvodu na chodníku, anebo jste se o naší účasti dozvěděli z médií - i Váš názor je vítán. Jen prosíme o slušnost. :)

V tomto tématu Vám dáváme prostor k vyjádření - ať už z důvodu podpory, neutrality, anebo naopak pobouření. Před unáhleným vyjádřením však doporučuji pročíst si základní informace o naší komunitě: A nyní již k Vašim podnětům, reakcím, připomínkám a otázkám! *chat*
Meadow
Nový člen
Pohlaví: Žena
Líbí se mi: Ženy
Výkřik do tmy: Neřadím se do dané komunity lidí. Přišla jsem zde za účelem zjistit si nějaké informace a hned neodsuzovat lidi za něco, za co nemůžou.
Dostal: 18 poděkování

Meadow v reakci na Prague Pride 2019

Nový příspěvek od Meadow » středa 14. 8. 2019, 19:17:16

Na vás a celkově vaši komunitu jsem narazila díky médiím, jelikož člověk, který po celý týden, kdy byl v Praze Pride nežil v jeskyni a alespoň jednou byl na internetu, tak mu zajisté neuniklo konání dané akce. Prvně jsem sledovala spíše články na Pride jako celek a občas se pěkně naštvala při některých nemístných a hlopých poznámkách na LGBT komunitu a nedokázala jsem si odpustit jim oponovat. Časem se mi na Facebooku kupily nové a nové články na dané téma a já se proklikala až na stránky s názvem parlamentní listy, díky který jsem se dostala až na vaše webové stránky.
Prvně jsem si popravdě pomyslela, co to je za zvrácenost a jak někdo může vysvětlit pojem pedofilie jinak než tak, jak si jej vybavuje většinová společnost. Též se mi při slově pedofil vybavil většinou muž, který sexuálně zneužívá děti, aby ukojil své touhy. Poté jsem si ale začala pročítat více váš web a narazila jsem dokonce na záznam z pořadu "Dobré odpoledne, Česko" kde vystupoval pan Jan Forst a otevřeně hovořil o pedofílii. Zarazilo mě, že s něčím takovým jde otevřeně do médií a ve výsledku i rezprezentuje vaši komunitu.
Abych nějak shrnula mé dosavadní pocity. Zatím mám k vám celkově neutrální postoj. Něco takového nepodporuji, i když jsem si vědoma, že je to vrozené, stejně tak jak heterosexualita, homosexualita atd. Příjde mi to divné, že se někomu líbí malé děti a nebo dospívající. Zároveň ale nemám potřebu vám nějak nadávat, jak jinačí individua, které by vám nejraději přály smrt. To si myslím, že je nemístné. Také s vámi celkem soucítím. Když se zamyslím nad tím, že bych toužila po něčem, co nemužu mít, tak by mě to asi hodně užíralo. Ale věřím, že vy s tím nějak dokážete pracovat a případné sexuální chutě si kompezujete jinak, než souloží s dětmi. Ovšem, že to není jen o sexu. Ale jak řekl pan Jan Forst, jedná se spíše o citovou záležitost.

Přeji vám hodně štěstí do budoucna a snad od lidí získáte nějaké částečné pochopení a ne hned nenávist. Nikdo z nás nemůže za to, jaký je.
*bye*
podivin
Registrovaný uživatel
Pohlaví: Muž
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 2
ve věku do: 40
Dal: 33 poděkování
Dostal: 23 poděkování

Re: Meadow v reakci na Prague Pride 2019

Nový příspěvek od podivin » středa 14. 8. 2019, 19:32:00

Ahoj Meadow a díky za zápisek.
Meadow píše:
středa 14. 8. 2019, 19:17:16
Přišla jsem zde za účelem zjistit si nějaké informace a hned neodsuzovat lidi za něco, za co nemůžou.
Schválně cituji tvůj výkřik do tmy, protože TO je to důležité. Děkuji také, že s námi soucítíš, myslím, že opravdu náš problém chápeš.
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: kasz@protonmail.com
Výkřik do tmy: Alleinka ♥
Dal: 1148 poděkování
Dostal: 2412 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Nový příspěvek od Kasz » středa 14. 8. 2019, 20:37:48

Milá Meadow,
děkujeme za reakci, je vidět, že osvěta má smysl a že naše snaha není marná. Jinak není třeba nás jakkoliv podporovat, bohatě stačí rozumět základním pojmům, o to nám v té osvětě jde. Stejně tak je to i s LGBT komunitou, nemám potřebu podporovat, ale mám potřebu být k jinakostem lidí neutrální. Kdyby se například někdo negativně zmínil o homosexuálech ve škole, určitě bych se ozval (což se taky nejednou stalo). Nenávidím, když někdo odsuzuje lidi, kteří nic špatného neudělali, a jenom proto, co je přitahuje nebo co se jim líbí, nebo i když jsou čímkoliv jiní (ve škole různých jinakostí taky máme mezi žáky a žákyněmi požehnaně).

Ať se i tobě daří a ještě jednou díky! :)
Tim
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Chlapci a muži
ve věku od: 5
ve věku do: 17
Kontakt: Facebook: Matouš Schatzie Ovísek

http://imgWorld.cz/PlzCZUPuQu.jpg
Výkřik do tmy: Slaboši jsou lidé, kteří znají pravdu, ale zastávají ji jen potud, pokud se v ní jeví jejich prospěch - Blaise Pascal
Dal: 55 poděkování
Dostal: 38 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Nový příspěvek od Tim » středa 14. 8. 2019, 23:44:34

Meadow, váš přístup je asi to nejlepší v co doufáme: prostě jen přemýšlet a slepé neodsuzovat :)
Slaboši jsou lidé, kteří znají pravdu, ale zastávají ji jen potud, pokud se v ní jeví jejich prospěch - Blaise Pascal

Pro ty kdo stejně jako já rádi vědí s kým si píší:
Matouš "Tim" Ovísek
http://imgWorld.cz/PlzCZUPuQu.jpg
Little Hero
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci a ženy
ve věku od: 5
ve věku do: 12
Dal: 4 poděkování
Dostal: 31 poděkování

Nový příspěvek od Little Hero » středa 21. 8. 2019, 20:41:41

Dobrý den Meadow, taktéž mě těší, že existují lidé, kteří se snaží nepodléhat předsudkům a chtějí si nejdřív získat objektivní informace. Co mi "trochu" kalí radost je to, že jste tu (zatím?) jediná.
Odpovědět