Podpora

Reakce a podněty z řad veřejnosti - máte-li názor, myšlenku či nápad, který se týká našeho webu, nezdráhejte se ozvat!
Fx100d
Administrátor
Pohlaví: Muž
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 3
ve věku do: 10
Kontakt: fx100d@centrum.cz
Výkřik do tmy: yeelow (10.05.2010 22:04): njn, ty jsi ten dentální úchyl :D
Dal: 127 poděkování
Dostal: 172 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Podpora

Nový příspěvek od Fx100d » pátek 16. 8. 2019, 12:27:44

Přišlo do redakčního mailu:
Jméno:
Kristína

Předmět:
Podpora

Zpráva pro redakci:
Dobrý večer,

Aj vďaka relatívne rozšírenej téme "pedofília" som sa preklikala na Vašu stránku. Musím Vám povedať, že Vás veľmi obdivujem za tú vysokú úroveň sebauvedomenia, ktorú tu nachádzam. Verím, že to vôbec nemáte ľahké, veď sexualita je tak mocná... Preto Vám aspoň takto chcem vyjadriť aspoň takú psychickú podporu - veľmi Vám držím palce, nech ste v živote hlavne šťastní a nech nájdete u ľudí pochopenie.

S pozdravom,
Kristína

Odpověď:
Dobrý večer Kristýno,

za celý náš tým Vám děkuji za slova uznání a podpory. Moc si toho ceníme. Moc nás těší, že naší snahu pomáhat pedofilům žít se svou deviací v souladu se zákonem, někdo ocení. Je to pro nás motivací pokračovat a docílit tak toho, aby byli pedofilové dětem co nejméně nebezpeční. Děti jsou pro nás to nejcenější na světě a jsme neradi, když jim někdo ubližuje. Jsme si vědomi toho, že i dobrovolné sexuální aktivity dětem ubližují. Proto své pudy držíme na uzdě a snažíme se v tom pomáhat i ostatním.

Ještě jednou moc děkujeme. Hezký večer.

Za československou pedofilní komunitu

Jiří Fx100d
Pedofilie mi něco vzala, ale mnohem více dala. To, co mi vzala, bez toho se obejdu. To, co mi dala, už bych nikdy nechtěl ztratit.
Odpovědět