Důvěryhodnost administrátorů

Diskuze týkající se webu komunity ČEPEK, jeho částí a jeho tematického zaměření.
Uživatelský avatar
Návštěvník

Důvěryhodnost administrátorů

Nový příspěvek od Návštěvník »

Jenom k tomu tématu, kdy zde padlo že administrátor nebude zneužívat toho, že zná komunikační kanál (například mail), protože tým zdejších adminů je důvěryhodný. Pro mě rozhodně není. Pro ilustraci: dva lidé z "vedení" ČEPEKu mi před cca 2lety vyhrožovaly že lidem které jsem měl na svém pedofilním účtu na FB vyzradí, že jsem pedofil. Měl jsem tam i nějaké cizí holky, nikdy jsem s nimi nebyl v kontaktu a nikdy jsem se ničeho nedopustil. Přesto mi MR_XGuard a Gabriel Svoboda vyhrožovaly, že pokud si nesmažu účet, budou informovat tyto uživatele FB. Ačkoli jsem se snažil bránit a použil jsem výhružku, že vyzradím jejich identity, nakonec jsem ustoupil a profil si smazal. Narozdíl od nich bych totiž nebyl schopný jim cokoli takového udělat. Tolik k tématu "bezpečnosti a důvěře" vůči administrátorům a moderátorům webu ČEPEK. (Žádný důkazový materiál jsem si neuchovával, takže mi buď musíte věřit nebo nikoli.)

Považuji tedy za vysoce rizikové fakt, že administrátor má možnost vidět například mail nezletilého a běžný uživatel nikoli. Má tak k dispozici určitou "bombu" kterou může kdykoli odpálit. U dětí které má toto pravidlo chránit to platí dvojnásob.
Naposledy upravil(a) Kasz dne neděle 18. 8. 2019, 0:03:43, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Téma bylo přesunuto z diskuzí o nových pravidlech, kde již bylo off topic
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Nová pravidla, platná od 24.12.2015

Nový příspěvek od Kasz »

Husky píše: sobota 17. 8. 2019, 18:55:50Pro ilustraci: dva lidé z "vedení" ČEPEKu mi před cca 2lety vyhrožovaly že lidem které jsem měl na svém pedofilním účtu na FB vyzradí, že jsem pedofil.
Husky, promiň, ale nic o tom, o čem píšeš a co se mělo stát před 2 lety, aktuální administrátorský tým nic neví. Pokud se něco takového ze stran nějakého uživatele zde na webu dělo, měl jsi nám ho místo zpětného vyhrožování nahlásit. Teď už se tím zpětně určitě zabývat nebudeme, to by taky mohl přijít někdo s tím, že před pěti lety já nevím co.
Husky píše: sobota 17. 8. 2019, 18:55:50Považuji tedy za vysoce rizikové fakt, že administrátor má možnost vidět například mail nezletilého a běžný uživatel nikoli. Má tak k dispozici určitou "bombu" kterou může kdykoli odpálit. U dětí které má toto pravidlo chránit to platí dvojnásob.
Administrátoři musí mít přístup k celému webu, jiná varianta možná není. Zda tohoto přístupu nějak zneužijí nebo ne, to už je na jejich odpovědnost. Gabriel Svoboda ani MR_Xguard nejsou a ani nikdy nebyli administrátoři, pouze moderátoři. Moderátoři e-maily uživatelů nevidí. V aktuálním administrátorském Týmu ČEPEK máme 4 aktivní osoby, z nichž všechny považuji za 100% důvěryhodné. Pokud by tomu tak nebylo, určitě bych již dávno provedl nějaký zásah či změnu složení Týmu.

Pokud někdo chce něčeho zneužít (nebo někoho zneužít), vždy si cestu najde. Za případné činy však nese sám plnou zodpovědnost. ČEPEK staví na tom, že má administrátorský tým, který je prověřený, bezúhonný a důvěryhodný. Bez toho by nešlo takovýto web provozovat. Kdo k nám nemá důvěru, nikdo mu nebrání, aby zde nechodil.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Kasz za příspěvky (celkem 3):
Hebeš, Allein, Marco Freeman
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Návštěvník

Re: Nová pravidla, platná od 24.12.2015

Nový příspěvek od Návštěvník »

I přes to že se neshodneme, se mi líbí jak si uvědomuješ závažnost této problematiky. Ono nejde vůbec o konkrétní případ, ale prostě jen o to, že i ten nejvíce nej nej nej super a hodný človíček, může udělat podraz takových rozměrů, že následující zkáza bude drtící. A pokud jde o dítě, je to o to horší. Bohužel ČEPEK pouze "zákonem" zakazuje činnost, kterou není schopen ovlivnit a tak je fráze v pravidlech pouhopouhou satirou na téma "hlavně že my máme zadky v suchu". Fakt že jsem se v minulosti setkal s takovým chováním aniž bych cokoli provedl nebo jakkoli působil negativně či vůbec cokoli dělal, jen nahrává myšlence, že v této fázi není ČEPEK pro nezletilé bezpečným místem.
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Nová pravidla, platná od 24.12.2015

Nový příspěvek od Kasz »

Husky píše: sobota 17. 8. 2019, 21:33:49... v této fázi není ČEPEK pro nezletilé bezpečným místem.
ČEPEK je jedním z mnoha míst na světě, jedním z mnoha webů. Neexistuje místo na světě, které je zcela bezpečné a kde tobě nebo někomu jinému nebo nějakému dítěti nehrozí nějaké nebezpečí. Nebezpečí tu bude vždy a všude, kdekoliv na světě, u tebe doma, u mě doma, na střeše paneláku i v atomovém bunkru.

Na ČEPEK nikdo nezletilé neláká, ale pokud už sami přijdou, snažíme jim zajistit určité bezpečí, nebo je alespoň upozornit na nebezpečí, které jim zde hrozí. Mohli bychom zde nezletilým zakázat vstup, jenže problém je v tom, že máme-li jako jeden z hlavních cílů pomoc mladým pedofilům, kteří zjišťují, že jsou na děti, a toto jejich zjištění probíhá v rané fázi puberty, zakázat vstup nezletilým by bylo proti tomuto hlavnímu cíli. A ani není důvod, proč bychom slušného nezletilého uživatele měli jakkoliv vyhánět nebo blokovat, i když uvádí, že není pedofil. Pokud jsou zde slušní lidé, nic mu nehrozí. A to, jak se zde lidé chovají, nezáleží na adminech, ale na těch lidech samotných. To, zda jsou k sobě lidé ohleduplní a dodržují zákony, nezáleží na tom, zda nad nimi stojí policajt. Nebo tedy - nemělo by záležet. Je proto smutné, že jako admini máme vlastně pořád plné ruce práce s nějakými problémovými uživateli, kteří se zde neumí chovat.

P.S. Jinak možná by bylo lepší si zamést před vlastním prahem a zamyslet se nad tím, jestli je vhodné psát na chat v přítomnosti 13leté slečny, že "se na ní střídáte". Já to považuji za krajně nevhodné a divím se, že ti Allein dala jen 2 trestné body (varování) a jen 24hodinový BAN na chat. *punisch*
Tito uživatelé poděkovali autorovi Kasz za příspěvky (celkem 5):
Hebeš, Allein, Bouře, podivin, Marco Freeman
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Návštěvník

Re: Nová pravidla, platná od 24.12.2015

Nový příspěvek od Návštěvník »

Kasz píše: sobota 17. 8. 2019, 21:51:10P.S. Jinak možná by bylo lepší si zamést před vlastním prahem a zamyslet se nad tím, jestli je vhodné psát na chat v přítomnosti 13leté slečny, že "se na ní střídáte". Já to považuji za krajně nevhodné a divím se, že ti Allein dala jen 2 trestné body (varování) a jen 24hodinový BAN na chat. *punisch*
Silně vytržené z kontextu. Na chatu přišel někdo a ptal se co se děje, že je tam tolik GL. Někdo mu odpověděl že nic, že jen je to náhodná účast. Na to padl dotaz, zda to nesouvisí nějak s přítomností jisté mladé slečny. Na to jsem právě v dobrém rozmaru odpověděl to, co jsi citoval. Ano, bylo to možná nevhodné. Ale rozhodně to nebylo tolik nebezpečné jako chování lidí z řad pověřených starat se o ČEPEK, jako jsou jeho moderátoři. Později jsem taky stihl napsat oné slečně, že si dělám legraci. Myslím si, že by jako "puberťačka" mohla na podobné narážky slyšet a klidně slušně bychom mohli diskutovat. Jenže ona mi vyká, píše úhledně česky ačkoli ze začátku psala jak negramota a když jsem ji na to upozornil, pojednou začala dělat absurdní chyby. Samozřejmě že vzbuzuje její přítomnost pozornost a jasně že si budu dělat srandu. A ano, trest jsem přijal a nijak neprotestuju. Prostě se to stalo, ale ne tak jak to tu prezentuješ. Mělo to svůj vývoj a já to myslel navíc jako dvojsmysl. Že se na ní střídáme jako že se o ni pereme, kdo si s ní bude psát první třeba. Ovšem je vidět že administrátoři fóra jsou asi všichni sexuální predátoři, když vše vidí jen jako sexuchtivou narážku.....
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Nová pravidla, platná od 24.12.2015

Nový příspěvek od Kasz »

Husky píše: sobota 17. 8. 2019, 22:14:00Myslím si, že by jako "puberťačka" mohla na podobné narážky slyšet a klidně slušně bychom mohli diskutovat. ... Že se na ní střídáme jako že se o ni pereme, kdo si s ní bude psát první třeba.
Vím, jak jsi myslel ten dvojsmysl, ale dvojsmysly o dětech (tj. o osobách do 18 let) jsou u nás na webu zkrátka zakázané.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Kasz za příspěvky (celkem 2):
Tim, podivin
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Gabriel Svoboda
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Příspěvky: 7971
Dal: 1170 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Nová pravidla, platná od 24.12.2015

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda »

Husky píše: sobota 17. 8. 2019, 18:55:50Pro ilustraci: dva lidé z "vedení" ČEPEKu mi před cca 2lety vyhrožovaly že lidem které jsem měl na svém pedofilním účtu na FB vyzradí, že jsem pedofil.
Já vím, že ty neuznáváš žádné omluvy, žádné přiznání chyb a poučení se z nich. Každý má být dokonalý hned od začátku, jako ty. Nicméně musím sem napsat, že jsem se ti za to už mnohokrát omluvil a omlouvám se ti znovu. MR_Xguard byl tehdy příliš horlivý a já jsem příliš snadno přijal jeho názor; dnes už to třeba také vidí jinak.
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Důvěryhodnost administrátorů

Nový příspěvek od Kasz »

Téma zamykám z důvodu nevhodného útočného příspěvku od Huskyho, jehož příspěvek jsem smazal. Kompletní znění původního příspěvku jsem Huskymu zaslal přes SZ - pokud jej upraví do podoby, která umožní jeho publikování, téma opět odemknu.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Kasz za příspěvky (celkem 2):
Hebeš, Bouře
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Důvěryhodnost administrátorů

Nový příspěvek od Kasz »

Vzhledem k tomu, že uživatelský účet Huskyho byl na jeho žádost smazán, téma ponechávám zamknuté a již tedy zůstane bez vyjádření.
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Zamčeno

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host