Série článků o pedofilii na SME.sk

Reakce na články z médií (tisk, rozhlas, televize, internet, ...) a diskuze o nich.
Uživatelský avatar
Filip
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 3
ve věku do: 23
Výkřik do tmy: Dieťa je ako kvetina, keď ho odtrhneš, zvädne.
Příspěvky: 620
Dal: 585 poděkování
Dostal: 375 poděkování

Re: Série článků o pedofilii na SME.sk

Nový příspěvek od Filip »

Zatiaľ nie. Ale čo nie je môže byť.
Uživatelský avatar
Tim
PROBLÉMOVÝ UŽIVATEL
Bydliště: Brno
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 5
ve věku do: 17
Kontakt: Facebook: https://www.facebook.com/profile.php?id=100073199928820
email: [email protected]
https://ibb.co/sb8ymr1
Telefon: 607 364 291
Výkřik do tmy: "Slaboši jsou lidé, kteří znají pravdu, ale zastávají ji jen potud, pokud se v ní jeví jejich prospěch" - Blaise Pascal

„Vždy musíš hledat a vyznávat pravdu a chovat se tak, aby ses nikdy nemusela stydět, až se podíváš nazpět.“ - Čeněk Král
Příspěvky: 791
Dal: 449 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Série článků o pedofilii na SME.sk

Nový příspěvek od Tim »

Filip píše: pátek 11. 10. 2019, 13:43:34 Návrh zákona o zákaze propagácie pedofílie, zoofílie a nekrofílie je už predložený na rokovanie do Národnej rady. Malo by sa o ňom rokovať na októbrovej schôdzi. Zatiaľ ide iba o prvé čítanie.
Jsem zvědav jak přesně tam chtějí definovat tu propagaci...
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Uživatelský avatar
Gabriel Svoboda
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Příspěvky: 7971
Dal: 1170 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Série článků o pedofilii na SME.sk

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda »

Podle návrhu se mají do trestního zákona od 1.1.2020 vložit dva nové paragrafy:

§ 132a
Pedofília, nekrofília a zoofília
(1)Pedofíliou sa na účely tohto zákona rozumie porucha sexuálneho zamerania spočívajúca v sexuálnom uprednostňovaní detí.
(2)Nekrofíliou sa na účely tohto zákona rozumie porucha sexuálneho zamerania spočívajúca v sexuálnom uprednostňovaní mŕtvej osoby.
(3)Zoofíliou sa na účely tohto zákona rozumie porucha sexuálneho zamerania spočívajúca v sexuálnom uprednostňovaní zvierat.


(To je jen výkladové ustanovení. Neznamená to, že by se zaváděl trestný čin "pedofilie, nekrofilie a zoofilie"; pouze se stanoví, co se rozumí pojmy pedoiflie, nekrofilie a zoofilie, pokud na ně odkazuje jiné ustanovení trestního zákona.)

§ 372a
Podpora a propagácia sexuálnych patologických praktík a niektorých porúch sexuálneho zamerania
(1)Kto podporuje alebo kto verejne alebo na mieste verejnosti prístupnom propaguje, schvaľuje, hrubo zľahčuje alebo sa snaží ospravedlniť sexuálny styk
a)s dieťaťom,
b)s príbuzným v priamom rade alebo so súrodencom,
c)s mŕtvym,
d)so zvieraťom, alebo
e)iné sexuálne patologické praktiky,
potrestá sa odňatím slobody až na dva roky.
(2)Rovnako ako v odseku 1 sa potrestá, kto podporuje alebo kto verejne alebo na mieste verejnosti prístupnom propaguje, schvaľuje, hrubo zľahčuje alebo sa snaží ospravedlniť pedofíliu, nekrofíliu alebo zoofíliu, okrem propagácie preukázateľne vykonávanej za účelom vzdelávacích, liečebných alebo výskumných aktivít.
(3)Odňatím slobody na jeden rok až päť rokov sa páchateľ potrestá, ak spácha čin uvedený v odseku 1 alebo 2
a)a získa ním značný prospech,
b)a spôsobí ním vážnu ujmu na právach dotknutej osoby,
c)hoci bol za taký alebo obdobný čin v predchádzajúcich dvadsiatich štyroch mesiacoch odsúdený alebo v predchádzajúcich dvanástich mesiacoch postihnutý, alebo
d)závažnejším spôsobom konania.


Celý návrh zákona: https://www.nrsr.sk/web/Dynamic/DocumentPreview.aspx?DocID=471922

Důvodová zpráva: https://www.nrsr.sk/web/Dynamic/DocumentPreview.aspx?DocID=471923

Hlavní stránka návrhu zákona: https://www.nrsr.sk/web/Default.aspx?sid=zakony/zakon&MasterID=7575
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Série článků o pedofilii na SME.sk

Nový příspěvek od Kasz »

Myš píše: sobota 5. 10. 2019, 20:03:00 Pokud nechtějí Slováci a není poptávka vyloženě po Kaszovi, když dělat ty předchozí rozhovory pro Slovenská média, jsem připraven jim odpovědět pozitivně.
A tady je výsledek: Pedofil podal šokujúce priznanie: „Najviac ma vzrušujú zadky a stehná chlapcov v puberte!” (Klocher.sk)
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Filip
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 3
ve věku do: 23
Výkřik do tmy: Dieťa je ako kvetina, keď ho odtrhneš, zvädne.
Příspěvky: 620
Dal: 585 poděkování
Dostal: 375 poděkování

Re: Série článků o pedofilii na SME.sk

Nový příspěvek od Filip »

Paradoxne tento zákon pedofilom až tak neublíži, ale môže ublížiť furry komunite, tým čo sa hrajú na psov, neviem ako sa tá komunita volá a hlavne môže ublížiť LGBTI komunite na Slovensku. Kľudne sa môže stať, že ak by zákon prešiel, tak organizátori pride pochodov na Slovensku, budú na základe tohto zákona čeliť trestnému stíhaniu, lebo propagujú pedofíliu, zoofíliu, či iné patologické sexuálne praktiky.
Uživatelský avatar
Anonym

Re: Série článků o pedofilii na SME.sk

Nový příspěvek od Anonym »

To je bulvár ma šokovať.

Na tom už ani tak nezáleží aj bez toho článku by zákon prešiel.

Už bolo odhlasované návrh prešiel bude prerokovaný.
A podľa počtu hlasov to bude krátky proces.
Deje sa presne to čo som predpovedal.

https://www.nrsr.sk/web/Default.aspx?sid=schodze/hlasovanie/hlasklub&ID=43242
Uživatelský avatar
Návštěvník

Re: Série článků o pedofilii na SME.sk

Nový příspěvek od Návštěvník »

A ešte dnes reagujem 2 krát.

Tu je článok kde sa vyjadrovali že je to hlavne kvôli tým článkom s denníka SME ohľadom ktorého ten zákon schvália.


https://www.hlavnespravy.sk/propagacia-pedofilie-zoofilie-ci-nekrofilie-by-mohla-byt-trestnym-cinom/1928582
Uživatelský avatar
Tim
PROBLÉMOVÝ UŽIVATEL
Bydliště: Brno
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 5
ve věku do: 17
Kontakt: Facebook: https://www.facebook.com/profile.php?id=100073199928820
email: [email protected]
https://ibb.co/sb8ymr1
Telefon: 607 364 291
Výkřik do tmy: "Slaboši jsou lidé, kteří znají pravdu, ale zastávají ji jen potud, pokud se v ní jeví jejich prospěch" - Blaise Pascal

„Vždy musíš hledat a vyznávat pravdu a chovat se tak, aby ses nikdy nemusela stydět, až se podíváš nazpět.“ - Čeněk Král
Příspěvky: 791
Dal: 449 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Série článků o pedofilii na SME.sk

Nový příspěvek od Tim »

Kde v tom spatřuješ nějakou konkrétní změnu v životě?
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Uživatelský avatar
Hebeš
Na trestné lavici
Bydliště: Zlín
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 1
ve věku do: 7
Výkřik do tmy: Tento uživatel již není aktivní a nyní již jen čeká, než mu na jeho žádost admini smažou profil.
Příspěvky: 422
Dal: 360 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Série článků o pedofilii na SME.sk

Nový příspěvek od Hebeš »

Všechno jde postupně, fanatický lid bude chtít stále víc a víc omezení vůči mám. Lidem prošlo tohle, tak si za chvíli začnou brousit zuby na další nenávistné návrhy zákonů. Většině lidí je naprosto ukradené, jestli pedofilové nebudou trpět.
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Uživatelský avatar
Anonym

Re: Série článků o pedofilii na SME.sk

Nový příspěvek od Anonym »

Tu nejde o to v čom to bude obmedzovať pedofilov. Budú len nastavené určite hranice tolerancie pretláčania liberálnej ideológie.

Toto by sa nestalo ak by liberálne sily netlačili tak veľmi na pilu všetkým tým co môzme vidieť na západe. A ja som písal o tom že denník SME je liberálne médium cez ktoré oni pretlačaju tu ich ideológiu. To tu u nás vie každý a ak take médium začne vydávať články o nejakej menšine napr o pedofiloch ma to veľkú silu nakoľko denník SME je prepojený na politikoch.

Taky príklad napr strana PS/Spolu ak získa moc vo voľbách tak hneď 1 roku chcú zahlasovať za homosexuálne manželstvá a ďalšie ideologické zákony.
Tyto su financovány od rovnakého sponzora ako denník N. Preto ich občania ktorý o tom vedia odsudzuju a brania sa legitímne. Toto bola tiež obrana prečo prišli stým aby propagácia bola zakázaná maju strach s liberálnej ideológie zo západu.

Treba pochopiť ze Slovensko sa vyvíjalo na inych hodnotách než to čo presadzuje západná kultúra proste pre našich občanov to čo sa deje je doslova kultúrny šok. Niesu na toto pripravený a vedia že sa tu manipuluje s mladými ľuďmi a boja sa toho čo sa stane s ich detmi budúcu nakoľko boli oni sami inak vychovávaný. Nechcem zachádzať do tejto problematiky aj tak by ste to nepochopily co sa deje okolo nás.

No a potom je tu súčasná vláda pred voľbami ktorá si roby kampaň a toto proste bolo zneužité na získanie si konzervatívnych voličov.

Vy ste ma nepočúvali čo som vám tu niekoľko mesiacov písal a zanalyzoval situáciu. Ja chápem že ste tak veľmi posadnutý pedofiliov že tieto veci proste nevidíte nevšímáte si prehliadáte dôležité informácie.

Asi toľko k tomu ďalšie hlasovanie bude koncom budúceho mesiaca.
Uživatelský avatar
Tim
PROBLÉMOVÝ UŽIVATEL
Bydliště: Brno
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 5
ve věku do: 17
Kontakt: Facebook: https://www.facebook.com/profile.php?id=100073199928820
email: [email protected]
https://ibb.co/sb8ymr1
Telefon: 607 364 291
Výkřik do tmy: "Slaboši jsou lidé, kteří znají pravdu, ale zastávají ji jen potud, pokud se v ní jeví jejich prospěch" - Blaise Pascal

„Vždy musíš hledat a vyznávat pravdu a chovat se tak, aby ses nikdy nemusela stydět, až se podíváš nazpět.“ - Čeněk Král
Příspěvky: 791
Dal: 449 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Série článků o pedofilii na SME.sk

Nový příspěvek od Tim »

Anonym píše: středa 23. 10. 2019, 16:36:39 Ja chápem že ste tak veľmi posadnutý pedofiliov že tieto veci proste nevidíte nevšímáte si prehliadáte dôležité informácie.
Těžko říct, spíše ty nechápeš nás. Nejde o posednutí pedofílií (tedy, ve Vatikánu by možná řekli že nás posedl ďábel :D ), tento "aktivismus" vzchází z víry v to že člověk nemá být souzen za to kdo je, nýbrž za své činy. Ta potřeba angažovat vychází z víry v to co se nám zdá správné, mimo jiné se nám tak nejeví být zalezlý a předstírat neexistenci. Vezmi si LGBT kteří jsou dnes velmi slušně přijímáni společností, dosáhli toho tak že se snažili splynout se stíny? řekl bych že ve Stonewallu by nesouhlasili....
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Uživatelský avatar
Anonym

Re: Série článků o pedofilii na SME.sk

Nový příspěvek od Anonym »

No vidím že sa v tejto problematike nevyznás a absolutne netušis kam to smeruje. Ja viem je príjemné žiť v sladkej nevedomosti. Tak si to užívaj.

Manipulácia od mala v školstve a cez médiá vlastnené určitým skupinám odviedli skvelú prácu. Toto sme tu už zažili my sa pamätáme ale mladá generácia si to musi odžit aby zistili ako sa veci maju realne.

Celé toto o pedofiloch sa dalo riešiť úplne inak bez ideológií a iných zvrátenosti. No bohužiaľ nikdy sa nevyužil ten potenciál ktory tu bol. Vybrala sa ta jednoduchšia varianta pripojit sa k davu a silovo nezmyselne riešiť problematiku pedofilie.

Mali sme to možnosť vidieť ako si niektory pedofilovia neuvedomujú situáciu v ktorej žijú.
Propagovať pedofíliu ako niečo prospešné pre deti v štýle "však su to skvelí učitelia vedúci na táboroch tréneri..." To je celé zle a ešte ktomu všade písať o tom ako sa pedofil zamiluje do dievčatka a následne musí na nu čakať a aké utrpenie máme s toho atd je uplne od veci a neprofesionálne.

Však stačí že jednotlivci zlyhajú a všetko to čo píšete sa okamžite neguje a vy chcete presvedčiť týmto verejnosť a ešte silovo cez ideológiu LGBTIABC...? Ste trochu mimo alebo absolutne nechápete v akej spoločnosti žijete že takto to nebude fungovat.

Ak chcete skutočne pomáhať pedoflne orientovaným jedincom tak nie týmto spôsobom. Toto chce ine riešenie odborne tiché neputat na seba negatívnu pozornosť propagáciu niečoho čomu občania nemôžu porozumieť stých vašich textov nakoľko to všetko čo tam uvádzate sa neguje odhalení my prípadmi. A ak toto bolo mierene len pre pedakov tak treba počítať s tým že vás ostatní budu odsudzovať.

Ak skutočne chcete niečo meniť k lepšiemu je potrebné sa zamerať na výchovu a to neutrálním informováním v školstve pomocou mimovládky pozor nie politického a ideologického charakteru ae odborného.

Ak sa na prednáške vedenej odborníkom v triede s 20mi žiakmi najde jeden pedofil tak to bude pre neho dôležité potrebné informácie získané neutrálnym informováním tak že to nikoho nepohorši neznechuti hlavne je aby deti mládež vedeli čo sa nepatrí čo je neprípustné a kde nast viac informácií ak niekoho tato problematika zaujíma napr
Takéto projekty je potrebné vytvárať v prospechu spoločnosti v ktorej sme súčasťou.

Toto sa malo začať uz pred rokmi materialov bolo dostatok o tom tu len to nikoho nezaimalo ale ani nenapadlo ze vsetko mal pred nosom.
Uživatelský avatar
Hebeš
Na trestné lavici
Bydliště: Zlín
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 1
ve věku do: 7
Výkřik do tmy: Tento uživatel již není aktivní a nyní již jen čeká, než mu na jeho žádost admini smažou profil.
Příspěvky: 422
Dal: 360 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Série článků o pedofilii na SME.sk

Nový příspěvek od Hebeš »

Ten anonym má v jedné věci pravdu. Když budeme všude psát, že mnozí z nás jsou učitelé, táboroví vedoucí, vedoucí kroužků, tak se to obrátí proti nám. Většina lidí, ke kterým se dostanou pravdivé informace mají názor : "Ok, pedofil má právo žít, ale k dětem ať se za žádnou cenu necpe!". Může se stát, že to jako v USA, žádného muže nepřijmou do školky a na první stupeň základní školy. Rodiče si budou zjišťovat, jestli ve školách a na táborech nejsou muži a pokud jo, tak z té školy dítě přeřadí a na to, že chce zůstat ve třídě s kamarády, samozřejmě absolutně nebudou brát ohled. Lepší by bylo psát pravdivé informace, ale nezmiňovat, že pracujeme nebo se kamarádíme s dětmi, protože to společnost popuzuje. Je to sice lež, ale co, pedofilové jsou naší společností stejně předurčeni k tomu, aby lhali (musíme lhát, že se nám líbí vrstevnice).
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Uživatelský avatar
Marco Freeman
Čestný člen skupiny ČEPEK
Kontakt: [email protected]
Příspěvky: 1685
Dal: 1093 poděkování
Dostal: 2038 poděkování

Re: Série článků o pedofilii na SME.sk

Nový příspěvek od Marco Freeman »

Hebeš píše: čtvrtek 24. 10. 2019, 19:13:34Může se stát, že to jako v USA, žádného muže nepřijmou do školky a na první stupeň základní školy. Rodiče si budou zjišťovat, jestli ve školách a na táborech nejsou muži a pokud jo, tak z té školy dítě přeřadí a na to, že chce zůstat ve třídě s kamarády, samozřejmě absolutně nebudou brát ohled.
Americká kultura a společnost je v tomto ohledu té naší značně vzdálená. Neumím si představit, jak by v praxi fungovalo zkoumání, zda na táborech nejsou muži, když např. většinu skautů vedou právě mužští vedoucí. Sice znám i nějaké ty ženské vedoucí, ale minimálně co se mého okolí týče, muži v tomto značně převažují. Takže zákaz mužských vedoucích - to bych chtěl opravdu vidět, jak by probíhalo. Podobné je to z mužskými vyučujícími, není možné jim říct "vy nemůžete být učitel, protože jste muž", to by bylo kapánek protiústavní, nemyslíš? A jak by rodič hledal nějakou školu, kde žádný chlap nevyučuje, to by bylo taky zajisté zajímavé. Protože kdyby to nebyla nějaká vyloženě dívčí škola, tak se tam beztak (minimálně časem) nějaký mužský činitel objeví. Tohle je antiutopie.
Hebeš píše: čtvrtek 24. 10. 2019, 19:13:34Když budeme všude psát, že mnozí z nás jsou učitelé, táboroví vedoucí, vedoucí kroužků, tak se to obrátí proti nám. ... Lepší by bylo psát pravdivé informace, ale nezmiňovat, že pracujeme nebo se kamarádíme s dětmi, protože to společnost popuzuje.
Takže radši budeme tvrdit, že pedofilové jsou na děti, ale vlastně o děti nejeví žádný (byť třeba kamarádský či pracovní) zájem? V prvé řadě mi to přijde krajně nelogické (neboť dosud se v článcích lidé mohli dočíst právě o učitelích a vedoucích, dokonce se o tomto zmiňují i odborníci z řad sexuologů, kterým skutečně nebudu vypisovat "prosím vás, neříkejte o nás pedofilech, že umíme pracovat s dětmi, protože co když se nám to pak vymstí"...), v druhé řadě to považuji i za nerealistické, neboť vždy záleží na konkrétním jedinci, jak se před medii podá, co o sobě řekne, nakolik bude upřímný a jak vlastně on pracuje. Nebudu někomu, kdo řekne v tomto ohledu pravdu, vyčítat, že tak učinil. Pedofilům se líbí děti, pedofilové mnohdy i s dětmi kamarádí a někteří pedofilové i s dětmi pracují, to je fakt, který byl řečen už tolikrát (a nejen tady), že najednou otáčet na pseudopředstavu, že každý pedofil obchází striktně děti obloukem a ani ze strachu neodpoví na pozdrav... to si neumím ani představit. :)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Marco Freeman za příspěvky (celkem 4):
Tim, Kasz, Filip, Allein
Marco Freeman,
bývalý administrátor komunity ČEPEK / Ex-administrator of ČEPEK Community
Jediný funkční e-mail / The only e-mail: [email protected]

Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Série článků o pedofilii na SME.sk

Nový příspěvek od Kasz »

Jedině pravda je to, co nás osvobodí. Pokud bychom najeli na strategii, o které píšeš, znamenalo by to, že bychom museli zaujmout postoj "pedofil by se měl dětem vyhýbat". Realita je ale právě taková, že mnoho z nás se nějakým způsobem věnuje dětem. Nebylo by lepší, kdyby lidé přijali i tuto věc? Už se mi několikrát v životě stalo, že mi maminka do očí řekla, že by chtěla, aby její dítě učil pedofil - samozřejmě je to ovlivněno tím, že mě zná a ví, jaký jsem zrovna já. Mě je to realtivně jedno, jakou sexuální preferenci měl učitel mého dítěte, důležité by pro mě bylo, jak se k mému dítěti chová.

Vždycky, když má nastat nějaká změna k lepšímu, je třeba přinést oběti. Sametová revoluce, a když si vezmete, co jí předcházelo. Nebo Hitler a nacismus a protinacistický odboj... Už jsem to mockrát psal. Změna nenastane sama od sebe, ale tím, že budeme poskytovat pravdivé informace. Tím, že se skutečně objevíme na Prague Pride. Tím, že někdo z nás veřejně vystoupí... jako to již udělalo mnoho z našich členů na různých odborných konferencích nebo přednáškách. Tím, že skutečně bude poznat, že chceme dobro dětí.

Dvě kolegyně v práci to o mně ví, další to tuší, a myslím si, že kdybych našel odvahu, tak zhruba dalším třeba 10 lidem z toho našeho kolosu bych se klidně svěřit mohl. Jsou to lidé, kteří ledacos zažili a kteří jen tak někoho neodsoudí, zvlášť toho, koho dobře znají. A myslím si, že by neodsoudili.

Horší je to s masou lidí, která příliš nepřemýšlí. Ale věřím, že i mezi rodiči je mnoho z těch, kteří kdyby si přečetli nějaké informace a spojili by si to třeba s mou osobou tak, jak mě mohli skrz zkušenost svých dětí i skrz svou osobní zkušenost se mnou poznat, tak si možná někteří z nich mohou nevyřčeně myslet "možná to je taky ten "slušný" pedofil, o kterém se píše tady v tom článku..." a víc to nemají potřebu řešit. A ani nemůžou - těžko se mě přijdou zeptat. Moje současná třída mě má hodně ráda. Proč? To já nevím. Ale rodiče taky nejsou úplně slepí. Někteří si to samozřejmě s pojmem pedofilie nespojí, protože pedofil je pro ně úchyl, který se k dětem chová nějak nevhodně. Ale určitě jsou i rodiče, kteří jsou informovaní a kteří vědí, že pedofilové prostě jsou ve světě a pracují s dětmi a mohou být i na škole nebo v kroužku, kam chodí jejich dítě.

Nějak tedy důvod ke lhaní nevidím. Mimochodem, zrovna nedávno se šesťáci v hodině nějakým způsobem zmínili o pojmu "pedofil", tak jsem je hned usměrňoval, že by si měli nejdřív nastudovat informace, než nějaký pojem použijí.

Taky je dobré dát pravdivě vědět, že pedofilní učitel je pořád hlavně učitel, a v intencích toho to neznamená, že bude nějak dávat najevo "náklonnost", ale to, že se bude snažit dobře učit a něco ty děti naučit. A k tomu někdy patří i určitá pozice autority s určitými požadavky. Já se rozhodně na děti jen neusmívám a dávám jim někdy pořádně "zabrat". Zrovna zítra se chystám "podat" si dvě holky z mé třídy, u kterých jsem dnes zjistil, že mi lhaly. A příjemné a úsměvné to pro ně rozhodně nebude, a musím taky říct, že to, že se mi třeba fyzicky líbí, na to nemá žádný vliv. Je třeba ty děti taky trochu vychovávat k tomu, že jsou někdy možná i důležitější věci, než učivo a předměty, ale mezilidské vztahy a pravdivost a upřímnost v nich.

Jsem životní optimista. Nevěřím tomu, že by se společnost (aspoň ta česká) začala chovat k mužům tak, jak píšeš, Hebeši. A lhát, že se mi líbí vrstevnice, nemusím, nikdo se mě neptá, kdo se mi líbí. :) A kdyby už, tak bych mu popovídal spíš kvality duševní, než fyzické. Ty duševní se na tom fyzičnu totiž také dost projevují.

Mezitím, co jsem psal tento příspěvek, přibyl ten Marcův, a samozřejmě s ním souhlasím.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Kasz za příspěvky (celkem 5):
Tim, Marco Freeman, Mack, Filip, Allein
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Gabriel Svoboda
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Příspěvky: 7971
Dal: 1170 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Série článků o pedofilii na SME.sk

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda »

Lhát bychom neměli, ale nemusíme říkat některé věci, dokud se na ně nikdo neptá.
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Uživatelský avatar
Hebeš
Na trestné lavici
Bydliště: Zlín
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 1
ve věku do: 7
Výkřik do tmy: Tento uživatel již není aktivní a nyní již jen čeká, než mu na jeho žádost admini smažou profil.
Příspěvky: 422
Dal: 360 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Série článků o pedofilii na SME.sk

Nový příspěvek od Hebeš »

Díky naší osvětě si většina lidí časem uvědomí, že většina pedofilů děti nezneužívá, to však nezmění nic na tom, že většina rodičů by tolerovala, aby byl pedofil učitel/vedoucí/kamarád jejich dítěte. Často vidím, třeba v diskusích na Zpovědnici, že lidé píší věci typu: "Pedofily by jsme neměli odsuzovat, nemohou za to a většina z nich je neškodná. Ale k dětem by neměli, vždy tam je riziko, i kdyby neměli původně zlé úmysly." nebo "Pedofil by byl pro mě naprosto ideální partner, nepodváděl by mě s jinými ženami, ale nikdy bych s ním nemohla mít děti." A takový názory se objevují po té, co lidem vysvětlím, že většina pedofilů nezneužívá děti.

Co se týče hypotetických změn, že by rodiče nedávali děti na školy, kde učí muži, pokud se to stane, tak nikoliv ze dne na den. Pokud se to stane, bude to dlouhý postupný proces, který bude trvat řadu desetiletí. V Americe se to také zhoršilo postupně. Před čtyřiceti lety by tam nikdo nedostal doživotí za sledování dětské pornografie jako dnes. Před čtyřiceti lety by tam bylo také nemyslitelné, aby stát legálně unesl do ústavu devítiletou dívku, za to, že jí máma nechali si hrát samotnou v parku (což je správné jednání matky, děti se musí vést k samostatnosti).

Ale minimálně si myslím, že naše osvěta může způsobit problémy pedofilům, kteří se ve volném čase kamarádí s dětmi (ať již s příbuznými nebo dětmi z jiné rodiny). Drtivé většině rodičů nikdy nenapadne, že 20letý bratranec, který si rád klidně celý víkend hraje s devítiletou sestřenicí, by mohl být pedofil. Ale když začneme psát, jak máme za kamarády holčičky a jsem s nimi šťastní (což je samozřejmě pravda), tak to v rodičích může vyvolat tohle podezření. A doplatíme na to jedině my nekriminální pedofilové a děti. Rodiče na tom jen vydělají a kriminálním pedofilům to taky nijak neuškodí. Řada takových případů, kdy rodičovi díky naší osvětě napadlo, že je někdo pedofil, se skutečně mohlo stát.

Co se týče tvého svěřování, tak jeden učitel v mém městě se svěřil kolegovi, o kterém si myslel, že to pochopí a on to prásknul po celé škole a byl nenávistně vyhozen.
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Série článků o pedofilii na SME.sk

Nový příspěvek od Kasz »

Jenže právě i to si musejí uvědomit, že pedofilové prostě s dětmi do kontaktu přicházejí, dětem se nelze vyhnout.

A k tomu kamarádění s dětmi - myslíš, že rodiče bude zajímat to, zda je dotyčný 20letý kamarád jejich dítěte šťastný? Možná uvidí, že se na jeho dítě těší, ale taky a hlavně uvidí vlastní dítě, jak se těší na toho staršího kamaráda. A to je pro rodiče zdaleka důležitější a silnější záležitost. Rodiče zajímá, zda je jeho dítě šťastné. Mluvím z vlastní zkušenosti - ti rodiče, kterým jsem se svěřil, se řídili jednak svým rozumem, ale taky tím, že od svých dětí viděli a věděli, že je vše v pořádku. Nemůžu napočítat ty rodiče, bylo jich hodně - aspoň deset. A to v té době nebyla osvěta zdaleka na tak dobré úrovni, jako je nyní. Osobní zkušenost s daným člověkem je totiž silnější, než nějaké hypotetické teoretizování nad tím, o čem píšeš. Většina rodičů si představuje nějakého "pedofila"... jako nějakého cizícho úchyláka. Jenže on to bývá dost často jejich velmi dobrý přítel, kterého sami mají rádi, kterému věří, kterému svěří děti. A sdělení, že je pedofil, na tom už pak vlastně nic zásadního nezmění.

Co se týká tvého posledního odstavce - ano, i to se může stát. Homosexuální syn se svěřil svému otci, a ten šel a zavraždil ho. Ale právě proto děláme osvětu, aby se to nestávalo. Aby to, že se někomu svěříš, že jsi pedofil, nedávalo druhým lidem tak velkou možnost ti ublížit. Život je prostě riziko. Tím, že se svěřím, riskuji, ale zase mohu hodně získat.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Kasz za příspěvky (celkem 3):
Marco Freeman, Filip, Allein
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
301
Registrovaný uživatel
Bydliště: Olomouc
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 6
ve věku do: 14
Výkřik do tmy: Nechceme aby nás všichni litovali. Bolest patří k životu. Učí nás, chrání nás a ukazuje nám správný směr. Ačkoliv se nám děti líbí :'( , tak ten kdo dává naším rtům úsměv tak dává našemu srdci život :) . V tomto světě existuje silné štěstí: milovat a být milován.



Každý život je těžký a každý z nás dostal lekce přesně na míru. Proto neodsuzuj druhé, protože nikdy nevíš s čím si prošli.

Jsem člověk, který když dělá něco pro děti nebo se s nima kamarádí tak jim dává i svůj čas. Největší dárek, který můžeš někomu dát, je tvůj čas, protože když někomu daruješ svůj čas, daruješ mu kousek svého života, který už nikdy nevrátíš.

At už člověk potká skvělou partnerku... nebo dítě či někoho kdo se nám líbí, tak v životě nepotkáváme lidi jen tak náhodou. Naše cesty se protínají z nějakého důvodu.

Mám rád lidi, kteří nepotřebují nikomu nic dokazovat. Kráčí tiše a směle životem a zvedají ty kteří jsou se svojí orientací na dně svých sil.
Příspěvky: 120
Dal: 6 poděkování
Dostal: 130 poděkování

Re: Série článků o pedofilii na SME.sk

Nový příspěvek od 301 »

Proto platí v tomto pro mě heslo nikomu nevěř.. nejlepší je věřit jenom sám sobě.. nikdy nevíme co toho člověka napadne
Tito uživatelé poděkovali autorovi 301 za příspěvek:
Hebeš
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Série článků o pedofilii na SME.sk

Nový příspěvek od Kasz »

Jo, ale co je lepší - věřit jenom sám sobě a žít celý život před druhými v přetvářce, anebo podstoupit nějaké to riziko a mít pak možnost sdílet s někým podstatné záležitosti svého života? To už si musí každý zvolit, co mu víc vyhovuje. Já jsem každopádně pro druhou možnost. Přátelské a upřímné vztahy s druhými lidmi mě naplňují a těší.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Kasz za příspěvky (celkem 4):
Filip, Tim, Allein, Zappart
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů