Sraz!!

Nezávazná diskuze o čemkoliv, co se nehodí jinam.
Uživatelský avatar
Tim
PROBLÉMOVÝ UŽIVATEL
Bydliště: Brno
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 5
ve věku do: 17
Kontakt: Facebook: https://www.facebook.com/profile.php?id=100073199928820
email: [email protected]
https://ibb.co/sb8ymr1
Telefon: 607 364 291
Výkřik do tmy: "Slaboši jsou lidé, kteří znají pravdu, ale zastávají ji jen potud, pokud se v ní jeví jejich prospěch" - Blaise Pascal

„Vždy musíš hledat a vyznávat pravdu a chovat se tak, aby ses nikdy nemusela stydět, až se podíváš nazpět.“ - Čeněk Král
Příspěvky: 791
Dal: 449 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Sraz!!

Nový příspěvek od Tim »

Na chatu se nedávno probirala možnost srazu a za sebe můžu říct že bych si rád k profilum přidal i obličej...
Mám známé v restauraci *****. Toho bych rád využil a udělal třeba vánoční setkání.

Tedy se ptám, kdo by na takovou akci (řekněme 27./28. 12.) dorazil?
Naposledy upravil(a) Marco Freeman dne neděle 10. 11. 2019, 21:55:15, celkem upraveno 1 x.
Důvod: S ohledem na bezpečnost uživatelů smazána původní zmiňovaná lokace.
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Uživatelský avatar
Gabriel Svoboda
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Příspěvky: 7971
Dal: 1170 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Sraz!!

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda »

Pokud už vás nebaví život a chcete se nechat postřílet pedobijci, kteří si čtou toto fórum, tak na výše uvedené místo v daný čas určitě přijďte. A vy ostatní prosím nechoďte na srazy pořádané Timem, který na veškeré obavy o soukromí a bezpečnost odpovídá, že je směšné něco takového řešit.
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Uživatelský avatar
Tim
PROBLÉMOVÝ UŽIVATEL
Bydliště: Brno
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 5
ve věku do: 17
Kontakt: Facebook: https://www.facebook.com/profile.php?id=100073199928820
email: [email protected]
https://ibb.co/sb8ymr1
Telefon: 607 364 291
Výkřik do tmy: "Slaboši jsou lidé, kteří znají pravdu, ale zastávají ji jen potud, pokud se v ní jeví jejich prospěch" - Blaise Pascal

„Vždy musíš hledat a vyznávat pravdu a chovat se tak, aby ses nikdy nemusela stydět, až se podíváš nazpět.“ - Čeněk Král
Příspěvky: 791
Dal: 449 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Sraz!!

Nový příspěvek od Tim »

Jo, ono to totiž směšné je. :) Co člověk čeká, že tam bude zástup lidi s loucemi a vidlemi? Že si nás tam může někdo vyfotit a stejně to reálné nemůže nikam šířit tak aby to mělo dosah který by se nás dotknul? Ne, všechny ty výtky jsou akorát tak k smíchu a založené víc na strachu než rozumu.

Už argument "jít se nechat postřílet pedobijci" je za prvé velmi zavádějící a za druhé jen stěží vystihujíci realitu.
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Uživatelský avatar
Hebeš
Na trestné lavici
Bydliště: Zlín
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 1
ve věku do: 7
Výkřik do tmy: Tento uživatel již není aktivní a nyní již jen čeká, než mu na jeho žádost admini smažou profil.
Příspěvky: 422
Dal: 360 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Sraz!!

Nový příspěvek od Hebeš »

Gabriel Svoboda píše: neděle 3. 11. 2019, 21:38:41 Pokud už vás nebaví život a chcete se nechat postřílet pedobijci, kteří si čtou toto fórum, tak na výše uvedené místo v daný čas určitě přijďte. A vy ostatní prosím nechoďte na srazy pořádané Timem, který na veškeré obavy o soukromí a bezpečnost odpovídá, že je směšné něco takového řešit.
Postřílet snad ne, ale aplikace fotoaparát v mobilním telefonu je podobně nebezpečná zbraň, zvláště pro ty, kdo pracují nebo se přátelí s dětmi.
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Uživatelský avatar
301
Registrovaný uživatel
Bydliště: Olomouc
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 6
ve věku do: 14
Výkřik do tmy: Nechceme aby nás všichni litovali. Bolest patří k životu. Učí nás, chrání nás a ukazuje nám správný směr. Ačkoliv se nám děti líbí :'( , tak ten kdo dává naším rtům úsměv tak dává našemu srdci život :) . V tomto světě existuje silné štěstí: milovat a být milován.



Každý život je těžký a každý z nás dostal lekce přesně na míru. Proto neodsuzuj druhé, protože nikdy nevíš s čím si prošli.

Jsem člověk, který když dělá něco pro děti nebo se s nima kamarádí tak jim dává i svůj čas. Největší dárek, který můžeš někomu dát, je tvůj čas, protože když někomu daruješ svůj čas, daruješ mu kousek svého života, který už nikdy nevrátíš.

At už člověk potká skvělou partnerku... nebo dítě či někoho kdo se nám líbí, tak v životě nepotkáváme lidi jen tak náhodou. Naše cesty se protínají z nějakého důvodu.

Mám rád lidi, kteří nepotřebují nikomu nic dokazovat. Kráčí tiše a směle životem a zvedají ty kteří jsou se svojí orientací na dně svých sil.
Příspěvky: 120
Dal: 6 poděkování
Dostal: 130 poděkování

Re: Sraz!!

Nový příspěvek od 301 »

Taky si myslím že to neni dobrej nápad.
Tito uživatelé poděkovali autorovi 301 za příspěvky (celkem 2):
Hebeš, Lukranas
Teenbl
Čestný člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Ostrava/Praha
Líbí se mi: Chlapci a muži
ve věku od: 13
ve věku do: 29
Kontakt: [email protected]
Příspěvky: 655
Dal: 296 poděkování
Dostal: 517 poděkování

Re: Sraz!!

Nový příspěvek od Teenbl »

Sraz je obecně za to v pohodě, ale opravdu nepovažuji za rozumné to takto psát do veřejné části celkem čteného fora. A ne není pravda, že se není čeho bát. Je nutné si uvědomit, že zde nejsou jen lidi, kteří mají řadovou práci, které by nějaký comingout neuškodil, tam uznávám, že orientace je celkem jedno.
Uživatelský avatar
Hebeš
Na trestné lavici
Bydliště: Zlín
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 1
ve věku do: 7
Výkřik do tmy: Tento uživatel již není aktivní a nyní již jen čeká, než mu na jeho žádost admini smažou profil.
Příspěvky: 422
Dal: 360 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Sraz!!

Nový příspěvek od Hebeš »

Na sraz bych přišel, ale muselo by se to domluvit ve VIP sekci nebo na chatu (ale na chatu by to nesměl vidět někdo, kdo tu je týden) a muselo by to být někde, kde není slyšet např. od ostatních stolů. Skutečně mám hodně, o co bych jedinou fotkou přišel.
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Uživatelský avatar
Paulie86

Re: Sraz!!

Nový příspěvek od Paulie86 »

Tim píše:Co člověk čeká, že tam bude zástup lidi s loucemi a vidlemi?
Tak to sice asi ne, ale je to společensky dost citlivé téma a nějaký blb, který by chtěl dělat dusno, by se najít mohl. Nemusí být zástup lidí, bohatě by stačil jeden potížista a už to smrdí nějakými tahanicemi ohrožujícími soukromí.
Tim píše:Že si nás tam může někdo vyfotit a stejně to reálné nemůže nikam šířit tak aby to mělo dosah který by se nás dotknul?
Mno... On to reálně šířit může, neb fakticky a fyzicky se tomu zabránit nedá. Řešit můžeš pak až následky.
Jasně, § 84 a § 85 občanského zákoníku a "zachytit jakýmkoli způsobem podobu člověka tak, aby podle zobrazení bylo možné určit jeho totožnost, je možné jen s jeho svolením", resp. "rozšiřovat podobu člověka je možné jen s jeho svolením", atd atd... Jo, pokud by to někdo udělal, můžu to sice řešit občanskoprávní žalobou a domáhat se odstranění fotek, omluvy a eventuálně nějaké náhrady nemajetkové újmy (a i to jen za předpokladu, že by se podařilo prokázat, kdo to má na svědomí), ale co z toho, když už budu jednou díky tomu společensky znemožněný (byť třeba ne nijak fatálně, ale bude na mě mé okolí koukat přes prsty)?
Jo, kdybych se klasicky ožral v hospodě a někdo mě vyfotil, tak se tomu lidi tak maximálně zasmějou, chvíli si ze mě budou dělat prču a po chvíli to vyšumí, ale v souvislosti s tématem pedofilie by ta společenská dehonestace mohla být mnohem větší s mnohem citlivějšími důsledky.
Tim píše:Ne, všechny ty výtky jsou akorát tak k smíchu a založené víc na strachu než rozumu.
Naopak, převládá rozum a racionalita. Já osobně strach z kdejakého mamlase nemám, to bych si byl schopen pořešit sám a dost důrazně, ale za tu ostudu mi to nestojí. Nejsem ten typ, co by se hned tak něčeho zalekl nebo si nechal něco líbit, ale snažím se problémům raději předcházet, než je potom řešit.
Tim píše:Už argument "jít se nechat postřílet pedobijci" je za prvé velmi zavádějící a za druhé jen stěží vystihujíci realitu.
V tomto jediném v zásadě souhlasím - zmínky o střílení jsou asi přehnané, ale jsem přesvědčen o tom, že většina lidí zde na webu si své soukromí hlídá a do nějakých hurá akcí se zrovna hrnout nebude.

V konečném důsledku nejde ani tak o jednotlivé členy webu, ale spousta z nich má nějaké vazby na děti (ať už soukromé, či profesní), které by do případných potíží mohly být nějakým způsobem nedobrovolně zataženy. A to nikdo z nás nechce.

Suma sumárum, opravdu není na místě brát případné narušení soukromí na lehkou váhu. Já osobně bych neměl zájem se účastnit nějaké "pedofilní" akce pořádané člověkem, který si případné negativní dopady související s prozrazením identity buď vůbec nepřipouští, nebo je má u výfuku.
Uživatelský avatar
Marco Freeman
Čestný člen skupiny ČEPEK
Kontakt: [email protected]
Příspěvky: 1685
Dal: 1093 poděkování
Dostal: 2038 poděkování

Re: Sraz!!

Nový příspěvek od Marco Freeman »

S ohledem na citlivost takové události, jakou je bezpochyb sraz, přikládám pro jistotu odkaz i na jiné téma, které se týká pořadatele navrhovaného srazu v tomto tématu: Uživatel Tim - trvalý BAN na webu (sekce Tresty a varování)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Marco Freeman za příspěvek:
Cute Boys
Marco Freeman,
bývalý administrátor komunity ČEPEK / Ex-administrator of ČEPEK Community
Jediný funkční e-mail / The only e-mail: [email protected]

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů