Projekt Solidarita

Nezávazná diskuze o čemkoliv, co se nehodí jinam.
Uživatelský avatar
Markéta Wagnerová
Registrovaný uživatel
Bydliště: Brno
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 16
ve věku do: 26
Výkřik do tmy: Markéta Wagnerová je ženský umělecký pseudonym pro mužského autora. Se svým občanským jménem nejsem spokojen, protože jsem si ho nevybral. Stejně tak jsem si nevybral ani mužské pohlaví.
Příspěvky: 11
Dostal: 4 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Projekt Solidarita

Nový příspěvek od Markéta Wagnerová »

Chtěl bych vám představit svůj projekt a poradit se s vámi.
Jak jsem už naznačil v sekci Pro nováčky, hlavním smyslem projektu je předvést veřejnosti problematiku pedofílie v objektivnějším duchu, než je na ni většinou nahlíženo. Uvést diskuzi o pedofilii do společenského kontextu, ukázat, že je společenským tématem stejně jako problematika menšin nebo kulturní témata.
Chci poukázat i na společné body s tématy, které se týkají dětí a jejich problémů. Nemyslím si, že pedofilové musí problémy dětem způsobovat, ale naopak bych chtěl hledat cesty, jak pedofilové mohou v kontextu celé společnosti dětem prospět.

Myslím, že důležitý fakt je i ten, že projekt netvořím z pozice pedofila, ale z pozice člověka, který se snaží vnímat tuto problematiku objektivně. Udělá mi radost, když budu moci alespoň trochu napomoci procesu, který pedofilům přizná jejich místo ve společnosti.

Výstupem projektu bude multimediální výstava. Může ukazovat nejen výtvarnou tvorbu ať už pedofilů samotných nebo jiných tvůrců, kteří se nějak k této problematice vyjadřují. V rámci výstavy může být zorganizována i debata o této problematice, nebo přednášky a autorská čtení. Během výstavy by měla probíhat sbírka, jejíž výtěžek půjde na některou z nadací pomáhajících dětem, což je faktický bod ve kterém se ukáže solidarita mezi pedofily a společností vůči dětem.
Vzhledem k tomu, že mi škola dává určité možnosti, které bych bez ní neměl, budu toto téma zpracovávat jako semestrální zadání, což znamená, že se výstava odehraje v první polovině roku 2013.

Nápad je teprve v plenkách a začínám se shromažďováním obsahu této výstavy. Budu velmi vděčný i za nápady a návrhy z vaší strany, výsledek to může pouze vylepšit.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Markéta Wagnerová za příspěvky (celkem 3):
Kuba, Fx100d, Mato
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Projekt Solidarita

Nový příspěvek od Kasz »

Projekt vypadá zajímavě, dovolím si pár stručných komentářů:
Markéta Wagnerová píše:... bych chtěl hledat cesty, jak pedofilové mohou v kontextu celé společnosti dětem prospět.
Myslím, že v dnešní době by bylo vůbec dobré zaměřit se na hledání cest, jak by pedofilové vůbec mohli v této společnosti žít a být jejími plnohodnotnými členy. Nemusím hned prospívat dětem, abych byl společnosti něčím přínosný... ale o tom mluví další část textu:
Markéta Wagnerová píše:Udělá mi radost, když budu moci alespoň trochu napomoci procesu, který pedofilům přizná jejich místo ve společnosti.
Jakákoliv aktivita v tomto směru je námi rozhodně vítána!
Markéta Wagnerová píše:Vzhledem k tomu, že mi škola dává určité možnosti, které bych bez ní neměl, budu toto téma zpracovávat jako semestrální zadání, což znamená, že se výstava odehraje v první polovině roku 2013.
Zní to každopádně velmi zajímavě. Výstava by se konala ve kterém městě?
Markéta Wagnerová píše:Nápad je teprve v plenkách a začínám se shromažďováním obsahu této výstavy. Budu velmi vděčný i za nápady a návrhy z vaší strany, výsledek to může pouze vylepšit.
Předpokládám, že tedy by mohl mít svoje autorské čtení minimálně sám Daniel... pak bych asi navrhoval zkusit oslovit sexuologa, dále pak Karla Žáka, který by mohl mít o pedofilii přednášku, v rámci které by mohla probíhat debata s účastníky výstavy... jen neuspořádaně chrlím, co mě právě napadá. Dala by se přizvat i Veronika Lišková, která hodlá natáčet dokument...
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Dan
Čestný člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Chlapci
Příspěvky: 607
Dal: 75 poděkování
Dostal: 218 poděkování

Re: Projekt Solidarita

Nový příspěvek od Dan »

pro Kasz: Ano máš pravdu. Vcelku považuju taky za přední jaksi získat to právoplatné místo ve společnosti, aspoň do jisté míry vyrovnané, ani nadřazené ani podřadné, a nebýt v pozici vyvrhelů. Ale asi všichni víme, že k dosažení takového postavení se musíme hlasitě ozývat, nebo aspoň vést dialog, a mít argumenty. Řekl bych, že každý prostor, který se nám nabízí, je vhodný. I takovýhle projekt může být jedním z těch prostorů. Zároveň bych si dovolil tvrdit, že to že nám na dětech záleží, se projevuje i tím, že leckdo z nás hledá nějaké cesty, jak dětem prospívat. Proč o tom mlčet? Samozřejmě že jde v první řadě o to prospění samotné, ale zároveň to může být i určitým argumentem.

Kladu si otázku, jak lze po úvaze a diskuzi třeba nějak i takovému projektu přispět. Osobně, pokud se to celé dotáhne, pravděpodobně bych se ho nějak účastnil, ať už třeba v debatě, nebo ve veřejném čtení jaksi s tématikou pedofilie spřízněným. Zároveň bych tam chtěl pravděpodobně představit vycházející knížku Příběhy dospívajících pedofilů, pokud autoři nebudou vyloženě proti. Měl by někdo další případné návrhy, jak by se dalo na takové výstavě účastnit?
Tito uživatelé poděkovali autorovi Dan za příspěvek:
Mato
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Projekt Solidarita

Nový příspěvek od Kasz »

Pedofilové také napsali mnoho různých básní - daly by se na výstavě některé z nich také nějak použít? (Spíš řečnická otázka pro autora výstavy.)
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Kuba
Čestný člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Doma
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 13
ve věku do: 26
Příspěvky: 1484
Dal: 360 poděkování
Dostal: 288 poděkování

Re: Projekt Solidarita

Nový příspěvek od Kuba »

- Projekt se mi líbí. :)

- Zvažte, nakolik je vhodné, abych se ho účastnil se svoji kriminální minulostí.

- Mohl bych asi v případě zájmu spáchat nějaké autorské čtení nebo se zúčasnit debaty.

- Mohl bych probrat archiv kreseb pacientů sexuologického oddělení v PL Bohnice a jestli by tam bylo něco zajímavého, dalo by se to nejspíš se souhlasem autorů použít.
Světlo mého života, žár mých slabin. Můj hřích, má duše.
- Vladimir Nabokov, Lolita (přeložil Pavel Dominik)
Uživatelský avatar
Markéta Wagnerová
Registrovaný uživatel
Bydliště: Brno
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 16
ve věku do: 26
Výkřik do tmy: Markéta Wagnerová je ženský umělecký pseudonym pro mužského autora. Se svým občanským jménem nejsem spokojen, protože jsem si ho nevybral. Stejně tak jsem si nevybral ani mužské pohlaví.
Příspěvky: 11
Dostal: 4 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Projekt Solidarita

Nový příspěvek od Markéta Wagnerová »

Ta všeobecná nenávis a odpor k pedofilům mi přijde velice mimo. Je sice pravda, že stále nejsem rodič, ani nemám velký přehled o pedofilech obecně, ale z toho co vím mi nepřijde že by byli nějak děsivou, nebezpečnou, nebo nechutnou skupinou lidí. To je určitě to nejdůležitější co chci dát lidem na vědomí.
Hezký příklad je hudba, kterou poslouchám já. Black metal (už jen slovo metal) pro většinu lidí znamená jen rachot a k tomu si možná vybaví pojem satanismus. Podtrženo - zavrženo. Když jim ale zprostředkuju určitý vhled do téhle neuvěřitelně pestré a rozsáhlé odrůdy metalu, tak jsou alespoň nuceni uznat, že má své kvality, i když ji hned tím pádem nezačnou poslouchat. Právě taková informovanost je pro společnost v tomto ohledu důležitá.

Výstava se bude rozhodně konat v Brně.
Začínám hledat vhodný prostor, který buď takovou akci zasponzoruje tím, že tam bude moci proběhnout, nebo bude jinak vhodný. Sice máme příjemný a velký výstavní sál ve škole, tam ale pokud vím chodí téměř výhradně jen studenti. Je možné, že s vhodnou propagací by se lidé dali nalákat i sem. O tom tedy později.

Ano, básně, kresby, malby, jakákoli zvuková média, pokud jde například o projekci, to zatím závisí na prostoru který seženu/neseženu. Jen více takových řečnických otázek ! :)
Jednu věc bych rád doplnil. Spoustu lidí se totiž za svá dílka stydí. Nejen, že často pouze nevidí kvalitu, kterou ony umělecké artefakty mají, nebo jako v tomto případě nepřemýšlí o kontextu do kterého budou jejich výtvory zařazeny. Potom je zde fakt, že jakmile sebeblbější obrázek klidně malého formátu pověsíte do pěkně osvětlené bíle natřené galerie je z něj hned umělecké dílo. Přeháním jen malinko. Já osobně, přesto že jsem na umělecké škole, "umění" zas tak rád nemám. Mnohem radši mám upřímnou básničku, nebo technicky nezvládnutý ale se zaujetím a duší nakreslený obrázek.
Ve věci takovéto výstavy jsem v pozici kurátora a jsem rozhodně pro, aby se tam takové dílka oběvily. S básničkami není žádný problém, dokonce se mi již pomalu krystalizuje v hlavě i způsob instalace.
Aspekty pedofilie se dají propojit i právě s ní. Uvědomuju si, že jedním z nich je například určitá míra paranoie a nutnosti anonymity. I to je třeba ukázat lidem. Představte si třeba milou pedofilní básničku jako audio záznam čtenou hlasem zkresleným hlasovým deformátorem na šmoulu.
Myslím, že každý pozitivní prvek, který na výstavě s těmito tématy na člověka zapůsobí, zapůsobí i na jeho podvědomí. Každý úsměv který mu tam unikne je malá výhra.
Mám také v úmyslu jednotlivé aspekty pedofilie podchytit v krátkých vysvětlujících textech, které budou součástí instalace.
Když už jsem se dotknul anonymity, je mi jasné, že je naprostou nutností. Je spíš o domluvě pokud by tam někdo jméno pod svým dílkem chtěl, popřípadě jaké informace tam vložit.

Kubo, v kriminální minulosti nevidím nejmenší problém. Budu moc rád když se zapojíš do čtení i debaty, pokud jde o ten archiv je to výborný nápad ! Detaily můžeme vyřešit třeba po mailu.

Tak mě ještě napadá, nevíte někdo o dalších iniciativách s podobným cílem, třeba jinde ve světě ?
Uživatelský avatar
Kuba
Čestný člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Doma
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 13
ve věku do: 26
Příspěvky: 1484
Dal: 360 poděkování
Dostal: 288 poděkování

Re: Projekt Solidarita

Nový příspěvek od Kuba »

Markéta Wagnerová píše:Představte si třeba milou pedofilní básničku jako audio záznam čtenou hlasem zkresleným hlasovým deformátorem na šmoulu.
To mi připadá jako skvělý nápad!

Vůbec, pokusit se třeba nějakým způsobem zachytit pocity člověka, který má někoho strašně moc rád, ale vůbec nikomu to nemůže říct...
Světlo mého života, žár mých slabin. Můj hřích, má duše.
- Vladimir Nabokov, Lolita (přeložil Pavel Dominik)
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Projekt Solidarita

Nový příspěvek od Kasz »

Mohlo by se někde na výstavě objevit toto, prosím?

Z deníkových zápisků heterosexuálního pedofila (březen 2010):

Markétko,
dneska jsme si po týdnu zase hodinu a půl povídali. Těžce rozdýchávám tvou krásu, když od vás odcházím. Tolik bych ti chtěl vyznat lásku, ale nemůžu. Moc bych tě chtěl v životě udělat šťastnou vším, co jsem a co mám, ale taky nemůžu. Nemůžu to všechno do doby, než vyrosteš a než bys vůbec byla ochotná o takových záležitostech uvažovat. Nemůžu nic jiného, než Ti přát, abys byla šťastná, abys jednou třeba našla toho pravého kluka, se kterým budeš šťastná, a modlit se za to. Aby tě měl rád a ty měla ráda jeho. Možná někdy přijde den, kdy Ti všechno to, co jsem a co mám, nabídnu. Máš plné právo odmítnout a já to musím respektovat.
Markétko, mám tě moc rád.
Petr

(Markétce v té době bylo 12 let, Petr (tehdy 28 let) byl do ní již dva roky zamilovaný a je do ní zamilovaný doposud.)

Jinak o podobných iniciativách v zahraničí nevím, ani jsem nevyhledával na Googlu...
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Tony
Registrovaný uživatel
Bydliště: Praha
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 5
ve věku do: 10
Kontakt: [email protected]
Příspěvky: 205
Dal: 51 poděkování
Dostal: 43 poděkování

Re: Projekt Solidarita

Nový příspěvek od Tony »

Já bych se zase přimlouval za vystavení dopisu své lásce, který zveřejnil Jirka na svých stránkách (bude-li s tím souhlasit, samozřejmě):

http://www.fx100d.cz/view.php?cisloclanku=2009120007

Je to nejsilnější věc, kterou jsem za poslední dobu četl, zvlášť, když člověk dokáže pochopit, co autor cítí...
Uživatelský avatar
Fx100d
Administrátor
Bydliště: ČR
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 3
ve věku do: 10
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: yeelow (10.05.2010 22:04): njn, ty jsi ten dentální úchyl :D
Příspěvky: 1061
Dal: 383 poděkování
Dostal: 715 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Projekt Solidarita

Nový příspěvek od Fx100d »

Vypadá to moc dobře. Rád poskytnu nejen dopis, ale i své básničky. K některým bych ale přidal nějaký doprovodný text. Nemám jen ty, co jsou na webu a zde na fóru, některé jsem ještě nezveřejnil, možná poskytnu i některou z nich.


A rád bych pak výstavu sám navštívil. Bude jistě zajímavá. :)
Pedofilie mi něco vzala, ale mnohem více dala. To, co mi vzala, bez toho se obejdu. To, co mi dala, už bych nikdy nechtěl ztratit.
Uživatelský avatar
MR_Xguard
Čestný člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 3
ve věku do: 8
Příspěvky: 987
Dal: 110 poděkování
Dostal: 306 poděkování

Re: Projekt Solidarita

Nový příspěvek od MR_Xguard »

No, asi dopíšu jednu písničku. :)
Dan
Čestný člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Chlapci
Příspěvky: 607
Dal: 75 poděkování
Dostal: 218 poděkování

Re: Projekt Solidarita

Nový příspěvek od Dan »

Obecně bych řekl, že se nám tu nabízí další, trochu odlišný způsob jak oslovit veřejnost. Je výborné, co dělá na poli řekněme odborné osvěty Karel Žák a jeho spolupřednášející, a je myslím zřejmé, že už to nese i svoje ovoce. Kdyby se Karel uvolil, jistě i v rámci tohoto projektu by byla jeho přednáška velkým přínosem. Věřím, že by se v rámci takového projektu dalo udělat i několik "happeningů" kde by mohla zaznít jak odborná přednáška doprovázená debatou, tak autorská čtení, či další věci, které třebas napadnou.

V čem mi tato možnost přijde odlišné od čistě odborné přednášky, je ten prostředek sdělení veřejnosti kreativním způsobem. To má své výhody, lidi někdy slyší spíš na vyjádření pocitů, reality řekněme uměleckými prostředky, než když jsou jim sdělována byť objektivní fakta.

Myslím, že se teď můžeme snažit najít co nejvíc způsobů, aby skrze výstavu byly zobrazeny různá vyjádření, ať už právě zmíněné básně, úryvky z deníků, snad by někdo mohl přispět i kresbami, případně fotografiemi. A to vše s ohledem na zachování anonymity, vlastně možná i se zdůrazněním té anonymity, protože to má vlastně i samo o sobě svůj obsah. Většina z nás své niterné pocity nutně musí vyjadřovat tak, aby vlastně nebyly spojené s námi.

Dneska se potkám s Veronikou Liškovou a dám jí o téhle akci vědět, věřím, že ji to taky zaujme a výstavu třebas s natáčecím týmem i navštíví. Uvidíme, třeba bude i možné, aby část již v té době natočeného materiálu byla na výstavě taky prezentována.
Uživatelský avatar
Markéta Wagnerová
Registrovaný uživatel
Bydliště: Brno
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 16
ve věku do: 26
Výkřik do tmy: Markéta Wagnerová je ženský umělecký pseudonym pro mužského autora. Se svým občanským jménem nejsem spokojen, protože jsem si ho nevybral. Stejně tak jsem si nevybral ani mužské pohlaví.
Příspěvky: 11
Dostal: 4 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Projekt Solidarita

Nový příspěvek od Markéta Wagnerová »

Jak vidím, nabíledni jsou tu teď dva druhy diskuse, které by tak jako tak měly proběhnout. Jednou jsou vlastní díla, která bychom/byste chtěli presentovat a druhou je téma pedofílie obecně, které bych s vámi chtěl probrat. A vzhledem k poměrně velkému množství času, který máme je asi lepší začít se bavit obecně, samozřejmě s ohledem na aspekty pedofílie, které bych chtěl dát najevo.

Proběhly tu výrazy jako anonymita, láska k dítěti jako k čisté neposkvrněné bytosti, kontakt pedofila s veřejností, ale hlavně nitro pedofila, jeho frustrace, zákony, omezení, která z toho všeho plynou a také kontakt se sexuology. Rád bych problém nejdříve komplexněji pochopil, než s ním začnu natvrdo pracovat. Nemyslím si totiž, že stačí přečíst Lolitu a pak si hned myslet, že vše chápu. Já sám osobně pedofil nejsem, přesto, že mám velkou slabost pro malé holčičky a i dívky, se kterými jsem chodil, či dokonce ta se kterou jsem, vypadají/chovají se (v určitých ohledech) mladší než jsou, mají roztomilý xichtíček a podobně. Když vidím dejmetomu 12-13ti letou dívku (samozřejmě to neplatí u každé), zasahuje mě velmi silný niterný pocit, který nejsem schopen rozkódovat. Nic sexuálního v něm ale zřejmě není.
Je sexuální přitažlivost nezbytně nutná abyste byli pedofilem ?
Mám pocit, že odolat dotyku malé dívky/chlapce, když se k ní/němu dostanete a sám se nedotknout je jedna z těch těžších věcí. Mám určitou představu, že pocity, které vámi probíhají jsou podobné pocitu feťáka v MHD, který se snaží vypadat střízlivý, ale zatraceně dobře ví že mu to nejde. To musí být šílené. Poznají to, nebo nepoznají ?
Všiml jsem si, že tu není moc pedofilek. Čím to je ? Je to výhradně mužská/chlapecká záležitost ? Nebo jsou ženy tak dobře chráněny svými mateřskými pudy, že ani nemají potřebu si vylít srdce alespoň na internetu ? Sám vím jak taková zpověď pomáhá, neberte to prosím niak osobně.
Jaké další frustrace, kromě nutné anonymity a sexuální abstinence z pedofílie plynou ?
Jen pro zajímavost - znáte nějakého GL i BL pedofila bisexuála ?
Nedělám si iluze, že jsou všichni pedofilové svatí. Dovolím si položit ne úplně příjemnou otázku. Jaké nejhorší případy pedofílie znáte ? Je hodně takových negativních pedofilů, kterým jde vyloženě JEN o ukojení sebe sama, ne o dobro dítěte ? Konkrétně tohle je velmi důležitý aspekt o kterém bych rád věděl.

Odpovídat může samozřejmě kdo chce, jak chce a kdy chce, budu jen rád. Také by mě potěšila forma diskuse, kdy na věc řeknu svůj názor/představu a vy mi ji vyvrátíte nebo potvrdíte.

Také mě potěšil zájem o presentaci svých dílek, takže proteď okrajově : vidím, že nejvíce je zde básní. Fotí někdo, maluje, kreslí, nebo dokonce točí videa ? Ten komixík v sekce vlastní tvorba je ojedinělá záležitost, velmi mě zaujal .) Ono by bylo potřeba aby se na výstavě jistý čistě vizuální základ vyskytoval.

V záležitosti ohledně prostoru budu mít o hodně jasněji zhruba za dva týdny, proto je také lepší řešení konkétních dílek nechat na později.

Jak oslovíme veřejnost, to se opravdu uvidí, paradoxně to závisí i na propagaci a tak podobně. Myslím, že výsledek se dost odrazí na tom jak plná bude kasička na nějaký ten fond :)
S panem Žákem i Veronikou Liškovou je určitě spolupráce možná, to jsou výborné zprávy.

Máte mojí omluvu, že neodepisuji tak často jak bych chtěl, mám toho teď víc a přístup k internetu pouze ve škole.

Ať se daří !
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Projekt Solidarita

Nový příspěvek od Kasz »

Markéta Wagnerová píše:Je sexuální přitažlivost nezbytně nutná abyste byli pedofilem ?
Mám pocit, že odolat dotyku malé dívky/chlapce, když se k ní/němu dostanete a sám se nedotknout je jedna z těch těžších věcí. Mám určitou představu, že pocity, které vámi probíhají jsou podobné pocitu feťáka v MHD, který se snaží vypadat střízlivý, ale zatraceně dobře ví že mu to nejde. To musí být šílené. Poznají to, nebo nepoznají?
Nevím, jak u jiných, ale u mě to takto rozhodně nefunguje. Nejsem feťák, nejsem závislý. Rozhodně nemívám pocity typu "poznají/nepoznají" a nebo snad že by mi "dost dobře nešlo vypadat střízlivý". Podle mě to funguje stejně jako u gynekofilů - Markétku miluji a byl jsem s ní mnohokrát u ní doma sám, a i když bych měl velkou chuť se jí dotýkat a hladit jí, aby jí to bylo příjemné, vím, že nemůžu, vím, že bych i jediným dotykem, jediným pohlazením mohl všechno pokazit. Vím to podle mého názoru úplně stejně, jako gynekofil, který ví, že pokud žena nebude jeho náklonnost opětovat, může i jediným pohlazením vše (přesněji kamarádství) pokazit.
Markéta Wagnerová píše:Všiml jsem si, že tu není moc pedofilek. Čím to je ? Je to výhradně mužská/chlapecká záležitost ? Nebo jsou ženy tak dobře chráněny svými mateřskými pudy, že ani nemají potřebu si vylít srdce alespoň na internetu ? Sám vím jak taková zpověď pomáhá, neberte to prosím niak osobně.
Občas se tady nějaká žena objeví, ale většinou se ani nezaregistruje. Byla zde i taková, která měla partnera a nechtěla (bála se), aby se nějak neprozradilo, že se jí líbí holčičky... aby na to partner nějak nepřišel apod. Obecně však se u žen projevy náklonnosti k dětem tolerují více... ale opakoval bych to, co je napsáno i jinde, například v Karlově bakalářce.
Markéta Wagnerová píše:Jaké další frustrace, kromě nutné anonymity a sexuální abstinence z pedofílie plynou?
Většina pedofilů sexuálně neabstinuje. Drtivá většina z nás masturbuje, nejčastěji denně.
Markéta Wagnerová píše:Jen pro zajímavost - znáte nějakého GL i BL pedofila bisexuála?
Osobně neznám, ale vím, že Proudly byl bisexuální.
Markéta Wagnerová píše:Nedělám si iluze, že jsou všichni pedofilové svatí. Dovolím si položit ne úplně příjemnou otázku. Jaké nejhorší případy pedofílie znáte ? Je hodně takových negativních pedofilů, kterým jde vyloženě JEN o ukojení sebe sama, ne o dobro dítěte ? Konkrétně tohle je velmi důležitý aspekt o kterém bych rád věděl.
Nejhorší případy pedofilie? Není jich v médiích dost? Např. Antotnín Novák, co zavraždil Jakuba Šimánka, a nebo ti skautští vedoucí, co skrz Facebook vydírali a posléze zneužili kluka z oddílu? A kontra otázka: Je znásilnění ženy projevem gynekofilie? A tak se ptám: "Jaké jsou nejhorší případy gynekofilie? Jsou to ty případy, kdy gynekofil znásilní dítě?" Dá se to vůbec svádět na sexuální orientaci? Není příčinou něco jiného (např. špatné zacházení s tou orientací)?
Tito uživatelé poděkovali autorovi Kasz za příspěvek:
simgiran
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Kuba
Čestný člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Doma
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 13
ve věku do: 26
Příspěvky: 1484
Dal: 360 poděkování
Dostal: 288 poděkování

Re: Projekt Solidarita

Nový příspěvek od Kuba »

Kasz píše:
Markéta Wagnerová píše:Jen pro zajímavost - znáte nějakého GL i BL pedofila bisexuála?
Osobně neznám, ale vím, že Proudly byl bisexuální.
Já si těch bisexuálních z komunity vybavím víc, i když jsem se možná s nikým nesetkal osobně. V odborné literatuře se také píše o tom (a myslím, že na tom bude dost pravdy), že častěji bisexuální bývají ti pedofilové, kterým se líbí mladší děti. Ti, kterým se líbí děti třeba ve věku batolat (celkově je takových pedofilů asi menšina a někdy se jim říká infantofilové nebo nepiofilové) bývají pak bisexuální ve většině případů.
Světlo mého života, žár mých slabin. Můj hřích, má duše.
- Vladimir Nabokov, Lolita (přeložil Pavel Dominik)
Uživatelský avatar
Fx100d
Administrátor
Bydliště: ČR
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 3
ve věku do: 10
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: yeelow (10.05.2010 22:04): njn, ty jsi ten dentální úchyl :D
Příspěvky: 1061
Dal: 383 poděkování
Dostal: 715 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Projekt Solidarita

Nový příspěvek od Fx100d »

Markéta Wagnerová píše:Jak vidím, nabíledni jsou tu teď dva druhy diskuse, které by tak jako tak měly proběhnout. Jednou jsou vlastní díla, která bychom/byste chtěli presentovat a druhou je téma pedofílie obecně, které bych s vámi chtěl probrat. A vzhledem k poměrně velkému množství času, který máme je asi lepší začít se bavit obecně, samozřejmě s ohledem na aspekty pedofílie, které bych chtěl dát najevo.

Proběhly tu výrazy jako anonymita, láska k dítěti jako k čisté neposkvrněné bytosti, kontakt pedofila s veřejností, ale hlavně nitro pedofila, jeho frustrace, zákony, omezení, která z toho všeho plynou a také kontakt se sexuology. Rád bych problém nejdříve komplexněji pochopil, než s ním začnu natvrdo pracovat. Nemyslím si totiž, že stačí přečíst Lolitu a pak si hned myslet, že vše chápu. Já sám osobně pedofil nejsem, přesto, že mám velkou slabost pro malé holčičky a i dívky, se kterými jsem chodil, či dokonce ta se kterou jsem, vypadají/chovají se (v určitých ohledech) mladší než jsou, mají roztomilý xichtíček a podobně. Když vidím dejmetomu 12-13ti letou dívku (samozřejmě to neplatí u každé), zasahuje mě velmi silný niterný pocit, který nejsem schopen rozkódovat. Nic sexuálního v něm ale zřejmě není.
Také ti rád odpovím na Tvé otázky, abys měla více názorů.
Markéta Wagnerová píše:Je sexuální přitažlivost nezbytně nutná abyste byli pedofilem ?
Myslím, že ano. Přeci jen je pedofilie definována jako erotická náklonost či reaktivita.., je teedy předpoklad, že v tom bude i ta sexuální přitažlivost.
Markéta Wagnerová píše:Mám pocit, že odolat dotyku malé dívky/chlapce, když se k ní/němu dostanete a sám se nedotknout je jedna z těch těžších věcí. Mám určitou představu, že pocity, které vámi probíhají jsou podobné pocitu feťáka v MHD, který se snaží vypadat střízlivý, ale zatraceně dobře ví že mu to nejde. To musí být šílené. Poznají to, nebo nepoznají ?
Myslím, že touhu dotknout se zvládám bez problému. Záleží samozřejmě n situaci a některé situace jsou v tomto ohledu rizikovější. Takovým se raději vyhýbám, ale na druhou nstranu přemýšlím, jak se v nich chovat, pokud se jim vyhnout nemůžu. Přirovnání s feťákem je dost nepřesné.
Markéta Wagnerová píše:Všiml jsem si, že tu není moc pedofilek. Čím to je ? Je to výhradně mužská/chlapecká záležitost ? Nebo jsou ženy tak dobře chráněny svými mateřskými pudy, že ani nemají potřebu si vylít srdce alespoň na internetu ? Sám vím jak taková zpověď pomáhá, neberte to prosím niak osobně.
Myslím si, že ženy si častěji ani neuvědomí, že by se mohlo jednat o pedofilii. Přeci jen prezentace pedofilie není zrovna nejlepší a to, že pedofil cítí k dětem lásku se nikde pořádně neuvádí. Proto si žena může svou náklonost k dětem vykládat jako mateřský pud. Navíc to, co udělá žena vůči cizímu dítěti nemusí být okolím vnímáno negativně, zatímco u muže by stejné chování okamžitě vyvolalo podezření. Proto si myslím, že u mužů je častější, že si svou odlišnost více uvědomují.
Markéta Wagnerová píše:Jaké další frustrace, kromě nutné anonymity a sexuální abstinence z pedofílie plynou ?
Souhlas s Kaszem, že frustraci ze sexuální abstinence nemám. Masturbace mi stačí a je možné si za tímto účelem najít i partnerku dospělou. Daleko více mi vadí, že nemám možnost se svěřit okolí a jsem na to sám. Alespoň to mi zpočátku problémy dělalo. Pak mi také vadí, že jsem házen do jednoho pytle s kriminálníky a nerozlišuje se mezi devianty a delikventy. Nakonec mi také vadí, že nemohu své city dát najevo osobě, kterou miluji.
Markéta Wagnerová píše:Jen pro zajímavost - znáte nějakého GL i BL pedofila bisexuála ?
Bohužel osobně neznám a na internetu jsem také nepotkal někoho, kdo by se považoval za bisexuálního pedofila. Někteří heterosexuální pedofilové sem tam uvádějí ojedinělou přitažlivost k chlapci, ale to je jen vyjímečné a za bisexuály se sami nepovažují. Stejně tak pedofil, který sem tam cítí přitažlivost k dospělým, se nebude považovat za teleofila, pokud se to stane u jednoho dospělého ze sta, přitom u dětí se mu líbí naprostá většina.
Markéta Wagnerová píše:Nedělám si iluze, že jsou všichni pedofilové svatí. Dovolím si položit ne úplně příjemnou otázku. Jaké nejhorší případy pedofílie znáte ? Je hodně takových negativních pedofilů, kterým jde vyloženě JEN o ukojení sebe sama, ne o dobro dítěte ? Konkrétně tohle je velmi důležitý aspekt o kterém bych rád věděl.
Také si myslím, že stačí projít ty nejhorší případy z černé kroniky.

Markéta Wagnerová píše:Také mě potěšil zájem o presentaci svých dílek, takže proteď okrajově : vidím, že nejvíce je zde básní. Fotí někdo, maluje, kreslí, nebo dokonce točí videa ? Ten komixík v sekce vlastní tvorba je ojedinělá záležitost, velmi mě zaujal .) Ono by bylo potřeba aby se na výstavě jistý čistě vizuální základ vyskytoval.
Také fotím, ikdyž fotím spíš krajinu a také mě baví fotit různá lidská díla, jako například sloup vysokého napětí http://fotoalba.centrum.cz/original.php?pid=14976009&psize=1 nebo lampa pouličního osvětlení http://fotoalba.centrum.cz/original.php?pid=15358294&psize=1 popřípadě větrnou elektrárnu http://fotoalba.centrum.cz/original.php?pid=15358297&psize=1 (trochu jsem pohl foťákem, neměl jsem ještě stativ, ale ten vzniklý efekt se mi líbí. :) ) Snažím se o pohled z jiné perspektivy a podobně. Také rád fotím zvířata. Horší je, že ne vše bych rád zveřejnil. Přeci jen ukázat fotky dětí, se kterými se stýkám se mi zdá nebezpečné a cizí děti moc nefotím. Možná bych ale aspoň jednu či dvě fotky vybral, uvidíme. Tyto co jsem zveřejnil bych poskytl bez problému http://fotoalba.centrum.cz/photos.php?aid=1460542
Pedofilie mi něco vzala, ale mnohem více dala. To, co mi vzala, bez toho se obejdu. To, co mi dala, už bych nikdy nechtěl ztratit.
Uživatelský avatar
Fx100d
Administrátor
Bydliště: ČR
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 3
ve věku do: 10
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: yeelow (10.05.2010 22:04): njn, ty jsi ten dentální úchyl :D
Příspěvky: 1061
Dal: 383 poděkování
Dostal: 715 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Projekt Solidarita

Nový příspěvek od Fx100d »

Tady jsem zveřejnil fotku, která byla předlohou hlavičky webu. http://www.pedofilie-info.cz/forum/viewtopic.php?f=30&t=68
Pedofilie mi něco vzala, ale mnohem více dala. To, co mi vzala, bez toho se obejdu. To, co mi dala, už bych nikdy nechtěl ztratit.
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Projekt Solidarita

Nový příspěvek od Kasz »

Fx100d píše:
Markéta Wagnerová píše:Mám pocit, že odolat dotyku malé dívky/chlapce, když se k ní/němu dostanete a sám se nedotknout je jedna z těch těžších věcí. Mám určitou představu, že pocity, které vámi probíhají jsou podobné pocitu feťáka v MHD, který se snaží vypadat střízlivý, ale zatraceně dobře ví že mu to nejde. To musí být šílené. Poznají to, nebo nepoznají ?
Myslím, že touhu dotknout se zvládám bez problému. Záleží samozřejmě n situaci a některé situace jsou v tomto ohledu rizikovější. Takovým se raději vyhýbám, ale na druhou nstranu přemýšlím, jak se v nich chovat, pokud se jim vyhnout nemůžu. Přirovnání s feťákem je dost nepřesné.
Zrovna minulý týden jsem měl neodolatelnou touhu... Měl jsem už delší dobu touhu pochválit jednu šesťačku, co ji učím. Jdu takhle chodbou ve škole a potkám shodou okolností právě ji i s jejím tatínkem - čekali na chodbě na paní ředitelku. Pozdravím a jdu dál... ale okamžitě mi vrtá hlavou, že teď je vhodná příležitost, jak ji pochválit. Tak jsem se vrátil a povídám, že musím Danu pochválit, že je v hodinách vždy snaživá... Úsměv na tváři všech zúčastněných na sebe nenechal dlouho čekat, tatínek byl potěšený, Dana byla velmi potěšená a mě to pochválení potěšilo taky. Takže toto je příklad neodolatelné a zároveň i zcela ukojené touhy. :-) Když na tu situaci pomyslím, tak z ní mám radost ještě i dnes. :-)
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Dan
Čestný člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Chlapci
Příspěvky: 607
Dal: 75 poděkování
Dostal: 218 poděkování

Re: Projekt Solidarita

Nový příspěvek od Dan »

pro Fx100d: Vyjádřím svůj osobní názor k těm fotografiím. Myslím, že by bylo jedině supr na oné výstavě moct dát třebas i ty fotografie, které jsi tu zveřejnil. Může to v sobě mít i tu jaksi významovost, že se pedofilové přece jen nevěnují jen focení dětí, respektive, že mají i své obyčejné zájmy, koníčky, respektive, že se i různě kulturně projevují (focením kreslením, psaním atd.) jako leckdo jiný a někdy to souvisí a často nesouvisí nijak se zakořeněnou vlastní sexualitou. Tvé hezké fotky by byly věřím na výstavě krásným zpestřením!
Vlastně oproti tomu přemýšlím o problematice vhodnosti zobrazení například fotografií konkrétních dětí, kdyby se někdo uvolil, ať už dané děti zná nebo nezná. Důvody jsou myslím nasnadě. Když uvedu třeba z příkladu vznikajícího dokumentu, tak zatím platí, že by se v dokumentu k tématu pedofilie ani v letmých záběrech neměly objevit konkrétní rozeznatelné děti.
Říkám si i o vhodnosti třebas zobrazení té krásné fotky, podle které vzniklo logo ČEPEKu? I když by proti tomu třebas ani rodiče dětí nic neměli, hodí se to nebo ne?
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Projekt Solidarita

Nový příspěvek od Kasz »

DanielKubec píše:Říkám si i o vhodnosti třebas zobrazení té krásné fotky, podle které vzniklo logo ČEPEKu? I když by proti tomu třebas ani rodiče dětí nic neměli, hodí se to nebo ne?
Proč by se nemělo hodit?
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů