Odstranit pedofilii ze seznamů nemocí

Nezávazná diskuze o čemkoliv, co se nehodí jinam.
Uživatelský avatar
regina
Na trestné lavici
Bydliště: Warszawa
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 7
ve věku do: 13
Příspěvky: 272
Dostal: 3 poděkování

Re: Odstranit pedofilii ze seznamů nemocí

Nový příspěvek od regina »

Kasz píše:Sex s dospělými pro děti přirozený není!

A co s Mary Kay Letourneauovou? http://en.wikipedia.org/wiki/Mary_Kay_Letourneau
Renatou Jurasovou. http://sex.dama.cz/clanek.php?id=17997
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Odstranit pedofilii ze seznamů nemocí

Nový příspěvek od Kasz »

Za dítě považuji v užším smyslu osobu maximálně do 12 let věku. Tvé články přirozenost sexuálních kontaktů dospělých s dětmi nedokazují, jen ukazují případy, kdy se žena dopustila trestného činu pohlavního zneužití na osobě pod zákonem stanovenou věkovou hranicí.
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
regina
Na trestné lavici
Bydliště: Warszawa
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 7
ve věku do: 13
Příspěvky: 272
Dostal: 3 poděkování

Re: Odstranit pedofilii ze seznamů nemocí

Nový příspěvek od regina »

DanielKubec píše: Řekne, že s tím vším osuhlasil, že to byl "konsenzuální sex"? Supr, taková výpověď ho možná může dovést na psychárnu.
Ale já nechápu, co je špatného na sexu? Alkohol je špatný , tomu rozumím, protože je to jed. Stejně tak, pokud jde o nikotin či drogy. Oni nejsou dobré pro děti. Proto , že je něco v nich , co je škodlivé. Pokud vím, sex není škodlivé( neobsahuje nic škodlivého)? Gay sex byl také není škodlivé. Byl považován za nemorální a byl trestán.
Ale sex sám , imanentně, nemůže být špatné, škodlivé nebo nemorální. Sex může být jen považován za morálně špatné nebo morbidní.
Jíst jablka není nic špatného. Ale Bůh zakázal jíst jablka z jednoho stromu, k Adamovi a Evě. Z rozmaru. Mohl zakázat jim pít víno​​. To by mohlo byť rozumnejšie.
Dan
Čestný člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Chlapci
Příspěvky: 607
Dal: 75 poděkování
Dostal: 218 poděkování

Re: Odstranit pedofilii ze seznamů nemocí

Nový příspěvek od Dan »

pro regina: Nevím, možná jim Bůh zakázal jíst jablka, aby lidé nenabyli stejné schopnosti poznání jako Bohové, a tedy jaksi ze žárlivosti. Nebo jim nechtěl připustit rozeznávat dobré od špatného, protože nechtěl lidem zbytečně komplikovat život.
Tímhle chci spíš říct, že sex, jeho význam pro člověka, následky, které může mít jsou něco daleko komplikovanějšího než jedení jablek, pití alkoholu, užívání drog. Samo o sobě není nic špatného na tom, když si manžel od rodiny odskočí za prostitutkou. Ten sex sám o sobě není nic špatného. Ale co jeho následky? Co když se to dozví jeho žena, co když to někdo řekne jeho dětem? Ztratí víru v důstojnost svého otce. Nebude on sám v životě pak cítit výčitky, že se něčeho takového dopustil, že kvůli hodinovému potěšení za dva tisíce korun ohrozil fungování své rodiny? A zde mluvíme o dospělých lidech, o kolik komplikovanější je to otázka, pokud budeme mluvit o dětech?

Sex sám o sobě není nic špatného, budiž. Ale právě proto tuhle otázku nezobecňujme ale představujme si ji vždy v konkrétním kontextu, konkrétní situaci, individuálním vztahu. A domýšlejme, jaké může mít následky. Ty možné následky jsme tu myslím já i ostatní už zmínili.

Sorry regino, ale dovolím si osobní úvahu: Myslím si, že jsi provozoval, provozuješ nebo zvažuješ, že budeš mít sex s klukem mladším patnácti let. A zdá se mi, že si hledáš jakékoliv racionální zdůvodnění, aby sis takový sex obhájil před ostatními, ale i dost možná i sám před sebou. Udělej kvůli nám, ale hlavně kvůli těm dětem jednu věc, pokus se aspoň rozvážit argumenty, které tu zazněly. Zkus si aspoň trochu připustit, že sex s dítětem není rozhodně bezproblémová záležitost. Sami tyhle názory neříkáme z pozice obecných společenských norem, ale ze svých zkušeností. Které potvrzují, že sex s dítětem mohl vést k velmi negativním důsledkům, jak pro pedofila tak pro dítě. A které taky potvrzují, že i bez sexu nebo právě bez sexu se dá s dítětem rozvíjet velmi krásný vztah, oproštěný od řady rizik, způsobených právě sexuální aktivitou, které by tu harmonii narušovaly.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Dan za příspěvky (celkem 2):
Tony, MR_Xguard
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Odstranit pedofilii ze seznamů nemocí

Nový příspěvek od Kasz »

Alkohol, stejně jako každá jiná látka, není primárně špatná věc. Je to nástroj. Alkohol se třeba používá jako rozpouštědlo různých léků, které se aplikují perorálně (různé sirupy, kapky apod.). Záleží na způsobu použití. Pedofilie je sexuální orientace. Sama o sobě není ani dobrá, ani špatná. Je neutrální, stejně jako ten alkohol. Záleží až na způsobu použití. Sex je konkrétní způsob použití. Je to jako kdybys tvrdil, že může být přínosné, aby děti pili třeba 10 ml vína denně, protože je to zdraví prospěšné. Přesto je alkohol dětem zakázaný, protože při předávkování hrozí problémy, o kterých dítě ani nemá ponětí. A asi nemusím mluvit o tom, jaké hrozí problémy při sexu, o kterých kolikrát ani někteří dospělí nemají ponětí, pak přijdou třeba s kapavkou nebo syfilis k doktorovi.

Ten příběh o jablku je stejně jenom přirovnání, které se ve skutečnosti nestalo (proč by Bůh vytvářel v ráji strom, ze kterého by lidé nesměli jíst ovoce?). V Bibli jsou v dané pasáži důležitá tato vyjádření: Vždy existovalo dobro a zlo. Had - pokušitel, jim řekl: "Pokud sníte jablko, budete jako Bůh." To je docela lákavé, ne? Být Bohem... Je to výzva, kterou ďábel každodenně všem nabízí. A lidé tomuto zlu podlehli (a podléhají dnes a denně). Pokušení (ke zlému) je přítomno vždy a všude. Vím, že mám počkat, až se na semaforu rozsvítí zelená, ale spěchám, a tak se na semafor vybodnu. Bůh dal lidem zákony, přikázání. Jak krásně by se nám na planetě Zemi žilo, kdyby je všichni dodržovali. Bůh dal ale lidem svobodnou vůli, takže se měli a mají možnost svobodně rozhodnout pro dobro nebo pro zlo. Nechtěl mít otroky dobra. Nejde vůbec o nějaká jablka. Jde o to, že přejít semafor na červenou znamená říct si: "Nebudu respektovat toto doporučení, jistě jsem schopný vyhodnotit situaci sám. Přejití silnice, když zrovna nejede žádné auto, přece není nic špatného. Jenže kolik lidí dnes a denně neodhadne situaci a vstupí na přechod zrovna, když auto projíždí, a ohrozí tím sebe a řidiče auta. Názory na to, jak nastavit semafory tak, aby řídily dopravu logicky a rozumně, není jednoduché. Kdyby je měl nastavit člověk, který chodí každý den přes křižovatku tam a večer zpět, nastaví si je přesně podle své rychlosti chůze a bude mu to vyhovovat, narozdíl od důchodce, který potřebuje delší dobu na přejití křižovatky, který bude každý den nadávat na to, že tu zelenou nestíhá a zbytečně tráví čas čekáním na ostrůvku uprostřed křižovatky. Kdyby si měl nastavit křižovatku ten důchodce, tak si dá delší a pomalejší intervaly... což zas nebude vyhovovat tomu rychlejšímu mlaďochovi, který by už chtěl, aby z kolmého směru měli auta červenou a on aby mohl bez čekání přejít i druhou silnici. Musí se tedy nastavit určitý kompromis, který bude vyhovovat co možná největšímu počtu lidí, a ty krajní případy holt si budou muset chvilku počkat možná i nad rámec své frustrační tolerance, než jim naskočí zelená.

Protože světské zákony vymýšlejí lidé, nikdy nemůžou vyhovovat úplně všem. Musím si uvědomit, že semafory se staví především proto, že někoho chrání (chodce, řidiče aut, apod.). Stejně tak účelem zákonů je primárně chránit obyvatele země, ve které tyto zákony platí. Můžeme diskutovat o možnostech nastavení křižovatky, stejně tak o možnostech nastavení zákonů, nicméně primárně si musíme uvědomit ten fakt, že nás, naše blízké nebo děti chtějí tyto zákony chránit. Jaká újma se mi stane, když počkám jeden cyklus semaforu, než mi naskočí zelená? Jaká újma se mi stane, když počkám, než daný jedinec dosáhne zákonem stanovený věk? Ve srovnání s tím, kolika lidem semafory či zákony zachránily život, nestojí ti spěchající za řeč. Nebo snad způsobili nedodržením červené nebo zákona nějaké extra velké dobro? To je takový problém počkat na ostrůvku, až ta holka nebo kluk bude mít 15, a pak s ním mít sex (pokud mi rovnou neřekne, že kamarádství se mnou ukončuje)?

Zabředávám do opisů. Musel bych se opakovat o tom, že miluji Markétku a vím, že se jí nemůžu ani jen na sekundu dotknout... Někdo psal, že mu to nestojí za pár minut slasti, no mě to nestojí ani za miliontinu sekundy, abych snad mohl pokazit kamarádství s Markétkou.

Aneb jak bylo v kampani ohledně železničních přejezdů:
http://www.dicr.cz/uploads/Kampan/DI_cekani.jpg
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Kuba
Čestný člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Doma
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 13
ve věku do: 26
Příspěvky: 1484
Dal: 360 poděkování
Dostal: 288 poděkování

Re: Odstranit pedofilii ze seznamů nemocí

Nový příspěvek od Kuba »

Creepy píše:Dalsi vec, uznejte sami, ze pedofilie rozhodne abnormalita je, to nemuzeme poprit.. To, aby nekoho sexualne pritahovali deti, neni prece prirozene.
Abnormalita ano. Stejně jako je abnormální psát levou rukou, mít IQ 150, pamatovat si všechna díla Aloise Jiráska, nádherně kreslit atd. atd...
Světlo mého života, žár mých slabin. Můj hřích, má duše.
- Vladimir Nabokov, Lolita (přeložil Pavel Dominik)
Uživatelský avatar
regina
Na trestné lavici
Bydliště: Warszawa
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 7
ve věku do: 13
Příspěvky: 272
Dostal: 3 poděkování

Re: Odstranit pedofilii ze seznamů nemocí

Nový příspěvek od regina »

Kasz píše:Za dítě považuji v užším smyslu osobu maximálně do 12 let věku.
Proč je takový rozdíl mezi věkem souhlasu v jedné zemi ve vztahu k jinému? Ve Španělsku 13, v Irsku 17.
Jak jsem četl, v České republice homosexuální sex byl povolen od 18 let věku, až do roku 1990. To znamenálo , že bys měl skončit 18, aby si mohl mít takový sex. Pro "normální" věk souhlasu byla nižší.
Bylo to rozhodnutí na základě důvodu vědeckého výzkumu nebo morálky? A to není podobně nyní?
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Odstranit pedofilii ze seznamů nemocí

Nový příspěvek od Kasz »

Nějaká hranice být nastavená musí. Regino, žijeme v určité kultuře, jak už tady psal Jirka - v této kultuře jsem se narodil, v této kultuře jsem vyrůstal, v této kultuře se nakonec nyní nacházím jako dospělý jedinec, který si zvnitřnil a přijal hodnoty, které tato kultura uznává. Jednou z těch hodnot je i fakt, že u nás jsou děti chráněny před potenciálně rizikovými sexuálními kontakty do 15ti let věku. Já jsem za to rád a sám osobně se divím, proč ve Španělsku mají jen 13 let, zdá se mi to příliš málo. A někomu jinému by se to zase mohlo zdát příliš moc. Jako s tím semaforem, pokud ho bude seřizovat mlaďoch a nebo důchodce. Mě to takto vyhovuje, a sám osobně bych tu hranici ještě o rok zvýšil, neb si to přály v průzkumech veřejného mínění dívky příslušné věkové kategorie.
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Kuba
Čestný člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Doma
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 13
ve věku do: 26
Příspěvky: 1484
Dal: 360 poděkování
Dostal: 288 poděkování

Re: Odstranit pedofilii ze seznamů nemocí

Nový příspěvek od Kuba »

DanielKubec píše:Sorry regino, ale dovolím si osobní úvahu: Myslím si, že jsi provozoval, provozuješ nebo zvažuješ, že budeš mít sex s klukem mladším patnácti let. A zdá se mi, že si hledáš jakékoliv racionální zdůvodnění, aby sis takový sex obhájil před ostatními, ale i dost možná i sám před sebou. Udělej kvůli nám, ale hlavně kvůli těm dětem jednu věc, pokus se aspoň rozvážit argumenty, které tu zazněly. Zkus si aspoň trochu připustit, že sex s dítětem není rozhodně bezproblémová záležitost. Sami tyhle názory neříkáme z pozice obecných společenských norem, ale ze svých zkušeností. Které potvrzují, že sex s dítětem mohl vést k velmi negativním důsledkům, jak pro pedofila tak pro dítě. A které taky potvrzují, že i bez sexu nebo právě bez sexu se dá s dítětem rozvíjet velmi krásný vztah, oproštěný od řady rizik, způsobených právě sexuální aktivitou, které by tu harmonii narušovaly.
Já to ještě doplním, přemýšlí (a lže si sám sobě do kapsy) obdobně jako já v cca 21 letech. Čtyři roky na to jsem potom byl ve vězení a když bude takto přemýšlet, dost možná jej to taky potká.
Světlo mého života, žár mých slabin. Můj hřích, má duše.
- Vladimir Nabokov, Lolita (přeložil Pavel Dominik)
Uživatelský avatar
regina
Na trestné lavici
Bydliště: Warszawa
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 7
ve věku do: 13
Příspěvky: 272
Dostal: 3 poděkování

Re: Odstranit pedofilii ze seznamů nemocí

Nový příspěvek od regina »

DanielKubec píše:Samo o sobě není nic špatného na tom, když si manžel od rodiny odskočí za prostitutkou. Ten sex sám o sobě není nic špatného. Ale co jeho následky?
Sex není špatný, ale prostituce je považován za špatný.
Co když se to dozví jeho žena, co když to někdo řekne jeho dětem?
Budú sa hanbit ne z toho důvodu, že otec měl sex, ale že to byla prostitutka. Pokud by to byla chrámová prostituce všechno by bylo v pořádku.
Sex sám o sobě není nic špatného, budiž. A domýšlejme, jaké může mít následky.
Takové budou následky jaké jsou názory. Pokud změníš názor změní se sociální realita. Stejně jako tomu bylo v případě homosexuality.
zdá se mi, že si hledáš jakékoliv racionální zdůvodnění,
A ake mam hledat iracionalni?
Uživatelský avatar
MR_Xguard
Čestný člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 3
ve věku do: 8
Příspěvky: 987
Dal: 110 poděkování
Dostal: 306 poděkování

Re: Odstranit pedofilii ze seznamů nemocí

Nový příspěvek od MR_Xguard »

V psychologii se jako racionalizace označuje jeden z mechanismů obrany ega v teorii, kterou vybudovala Anna Freudová. Spočívá v tom, že je rozumově zdůvodněno a ospravedlněno chování, které by jinak bylo nepřípustné nebo nevysvětlitelné, popřípadě je nějakému chování přisuzována jiná motivace než skutečná. (zdroj:wikipedie)
Uživatelský avatar
regina
Na trestné lavici
Bydliště: Warszawa
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 7
ve věku do: 13
Příspěvky: 272
Dostal: 3 poděkování

Re: Odstranit pedofilii ze seznamů nemocí

Nový příspěvek od regina »

Spočívá v tom, že je rozumově zdůvodněno a ospravedlněno chování, které by jinak bylo nepřípustné nebo nevysvětlitelné,
Je to chování které nepovažuji za spatne proto nemam potřebu ho racionalizovat
Uživatelský avatar
Silesia
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 8
ve věku do: 13
Příspěvky: 960
Dal: 310 poděkování
Dostal: 240 poděkování

Re: Odstranit pedofilii ze seznamů nemocí

Nový příspěvek od Silesia »

regina píše:Spočívá v tom, že je rozumově zdůvodněno a ospravedlněno chování, které by jinak bylo nepřípustné nebo nevysvětlitelné, [
Je tožuji za spatne protoemam potřebu ho racionalizovat


A TO JE O TO HORŠÍ. Jsem BL, pro své zlato bych udělal cokoli, ale nikdy bych nechtěl aby:
Na mě vzpomínal v noční mure za to, že jsem mu pomohl najít krásy jeho těla.
Nejsi psycholog(s takovými postoji, ještě že tak),abys mohla posoudit jestli je nebo není na neco takového připraveny
Nikdy bych si nedopustil, kdyby vsechno krásné co jsem pro něj/ně vykonal zhatila jedna moje sobecká,hloupá,nikomu neprospesna chvíle.
Znovu zopakuji, ani 10 Minut mého sobeckého potěšení nestojí za rizika;
Neustálého strachu (mého i jeho)
Rizika jeho zdeptani
Rizika jeho nočních mur
Rizika ztráty důvěry, kterou v pubertě k někomu dospělému bude potřebovat mít.
Ja mu můžu dát korektní informace, můžu mu dát i prostor a čas.
Mám mu být oporou,když se zklame v lásce,když mu nepůjde škola.
Má odeme slyšet ze mu věřím, že je šikovný, nebo to, že neco co se chystá udělat není
Rozumné.
Pokud to tak bude snad mu prospívám,pokud bych ho ale zneužil poslapal bych jeho krásu..
Uživatelský avatar
regina
Na trestné lavici
Bydliště: Warszawa
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 7
ve věku do: 13
Příspěvky: 272
Dostal: 3 poděkování

Re: Odstranit pedofilii ze seznamů nemocí

Nový příspěvek od regina »

Silesia píše: jestli je nebo není na neco takového připraveny
Pokud není to není. Ale když je, proč ne?
Neustálého strachu (mého i jeho)
Stejně jako Romeo a Julian.
Viz tento film?
Uživatelský avatar
Fx100d
Administrátor
Bydliště: ČR
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 3
ve věku do: 10
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: yeelow (10.05.2010 22:04): njn, ty jsi ten dentální úchyl :D
Příspěvky: 1061
Dal: 383 poděkování
Dostal: 715 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Odstranit pedofilii ze seznamů nemocí

Nový příspěvek od Fx100d »

regina píše:Spočívá v tom, že je rozumově zdůvodněno a ospravedlněno chování, které by jinak bylo nepřípustné nebo nevysvětlitelné,
Je to chování které nepovažuji za spatne proto nemam potřebu ho racionalizovat
Celý život žiješ v kultuře, která ti vštěpuje, že sex s dětmi je špatný, chodíš po světě a hledáš studie, kde je zmíněno, že v některých případech (velmi ojedinělých) to újmu dítěti nezpůsobí. Toho se chytáš a tvrdíš, že sex s dětmi špatný není. Tomu se říká racionalizace.
Pedofilie mi něco vzala, ale mnohem více dala. To, co mi vzala, bez toho se obejdu. To, co mi dala, už bych nikdy nechtěl ztratit.
Uživatelský avatar
Fx100d
Administrátor
Bydliště: ČR
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 3
ve věku do: 10
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: yeelow (10.05.2010 22:04): njn, ty jsi ten dentální úchyl :D
Příspěvky: 1061
Dal: 383 poděkování
Dostal: 715 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Odstranit pedofilii ze seznamů nemocí

Nový příspěvek od Fx100d »

Creepy píše:Vy si ale nekteri...
Proč ne my, ale vy? Ty nemáš sexualitu zaměřenou na děti?
Creepy píše:...kdo neni nemocny, ten neselha tak, ze zneuzije dite.


To je sice pravda, ale děti zneužívají i lidé, kteří mají i jinou nemoc, než je pedofilie, mproč by jinak těch 90% pachatelů nemělo diagnozu pedofilie?

Creepy píše:A pokud neni nemocny(tedy vedel, co dela)a i tak to udelal, tak at jde pekne sedet a ostatni "kolegove" ho neprijmaji s pristupem "jeden z nas selhal, no a co, jde se dal".
Ten kdo selže, má být potrestán a má být léčen. Nevím, že by tu někdo obhajoval třeba Kubovo jednání. Sám si myslím, že Kuba dostal trest velmi mírný. Tak jaké "no a co" ? Myslím, že to "no a co" neříkáme, když tu reginu přesvědčujeme, že se prostě sex s dětmi nprovozuje a že toto jednání je špatné. To je "no a co"?
Creepy píše:Dalsi vec, uznejte sami, ze pedofilie rozhodne abnormalita je, to nemuzeme poprit.. To, aby nekoho sexualne pritahovali deti, neni prece prirozene.
Abnormalita nerovná se nemoc.
Pedofilie mi něco vzala, ale mnohem více dala. To, co mi vzala, bez toho se obejdu. To, co mi dala, už bych nikdy nechtěl ztratit.
Uživatelský avatar
regina
Na trestné lavici
Bydliště: Warszawa
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 7
ve věku do: 13
Příspěvky: 272
Dostal: 3 poděkování

Re: Odstranit pedofilii ze seznamů nemocí

Nový příspěvek od regina »

Kasz píše:v této kultuře jsem se narodil, v této kultuře jsem vyrůstal, v této kultuře se nakonec nyní nacházím jako dospělý jedinec, který si zvnitřnil a přijal hodnoty,

Kanárek v kleci také "si zvnitřnil a přijal hodnoty" a je velmi šťastný , a dokonce i zpívá.
Uživatelský avatar
Fx100d
Administrátor
Bydliště: ČR
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 3
ve věku do: 10
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: yeelow (10.05.2010 22:04): njn, ty jsi ten dentální úchyl :D
Příspěvky: 1061
Dal: 383 poděkování
Dostal: 715 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Odstranit pedofilii ze seznamů nemocí

Nový příspěvek od Fx100d »

regina píše:
Kasz píše:v této kultuře jsem se narodil, v této kultuře jsem vyrůstal, v této kultuře se nakonec nyní nacházím jako dospělý jedinec, který si zvnitřnil a přijal hodnoty,

Kanárek v kleci také "si zvnitřnil a přijal hodnoty" a je velmi šťastný , a dokonce i zpívá.
Hmm, jak bys dnes žil mimo kulturu a společnost? Kdybys tak žil, nesměl by sis jít koupit ani chleba, protože tím do té společnosti vstupuješ. Společnost lidí pomáhá jednotlivcům, kteří se nemusí starat o spoustu věcí a mohou se věnovat velmi úzkému zaměření své profese. Bez té společnosti by neexistoval ani jeden zlepšovák a technika, vědci by si museli pěstovat potraviny a na vědu by nezbýval čas.

Opět je to věta, která dokazuje tvou racionalizaci. Jsi příslušníkem menšiny (pedofilů je zhruba 2%) odmítáš společenské normy, ale hojně užíváš plodů společnosti. Není to forma příživnictví? Kvůli 2% lidí, pro které je sex s dětmi přirozený, nebude společnost povolovat toto chování, ti co s dětmi manipulují a nezáleží jim na dětech by to zneužívali.

Opět se diskuze s reginou dostává do starých kolejí a začíná se zde z úst reginy opět ozývat, že sex s dětmi je prospěšný. Opakuji své varování http://www.pedofilie-info.cz/forum/viewtopic.php?p=4964#p4964 a apeluji již naposled na reginu. Tvá propagace sobeckých zájmů bez ohledu na děti tu není vítána.
Pedofilie mi něco vzala, ale mnohem více dala. To, co mi vzala, bez toho se obejdu. To, co mi dala, už bych nikdy nechtěl ztratit.
Uživatelský avatar
regina
Na trestné lavici
Bydliště: Warszawa
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 7
ve věku do: 13
Příspěvky: 272
Dostal: 3 poděkování

Re: Odstranit pedofilii ze seznamů nemocí

Nový příspěvek od regina »

Fx100d píše:
Toho se chytáš a tvrdíš, že sex s dětmi špatný není. Tomu se říká racionalizace.


Narodili jsme se v špatném místě a špatné době. To je vše.
Vnímáš sex jako něco zlovestného, co ubližuje, zneuživa ,nutkání, sobectví. Ty jsi sexuální pesimista. Avšak, sex je radosť. Pod podmínkou, že obě strany akceptují to. Ne každý musí mít sex. To záleží na mnoha faktorech. Věk dítěte, jeho postoj nebo názor na sex, jeho náboženství nebo absence náboženské chování, jeho sociální prostředí. To vše je třeba vzít v úvahu.
Uživatelský avatar
Fx100d
Administrátor
Bydliště: ČR
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 3
ve věku do: 10
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: yeelow (10.05.2010 22:04): njn, ty jsi ten dentální úchyl :D
Příspěvky: 1061
Dal: 383 poděkování
Dostal: 715 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Odstranit pedofilii ze seznamů nemocí

Nový příspěvek od Fx100d »

regina píše:Fx100d píše:
Toho se chytáš a tvrdíš, že sex s dětmi špatný není. Tomu se říká racionalizace.


Narodili jsme se v špatném místě a špatné době. To je vše.
Vnímáš sex jako něco zlovestného, co ubližuje, zneuživa ,nutkání, sobectví. Ty jsi sexuální pesimista. Avšak, sex je radosť. Pod podmínkou, že obě strany akceptují to. Ne každý musí mít sex. To záleží na mnoha faktorech. Věk dítěte, jeho postoj nebo názor na sex, jeho náboženství nebo absence náboženské chování, jeho sociální prostředí. To vše je třeba vzít v úvahu.
Jak můžeš tvrdit, jak já vnímám sex jako takový. Sex mám rád.

A ve špatné době a na špatném místě? Tobě nepřijde, že kultury, které mají sex s dětmi povolený nebo jej tolerují jsou jaksi daleko méně vyspělé (často jde o velmi primitivní kmeny kde je ten sex s dětmi spíše rituál) a v těch vyspělých se k tomuto zákazu dospělo nedávno. Nebude to tím, že ten sex s dětmi má častěji ty negativní následky? To ale ty zcela ignoruješ.

A není tam jen podmínka, že ten sex musí akceptovat obě strany, já vidím jako podmínku i plnou vyspělost obou partnrů k takové činnosti. Dítě by také dokázalo už v deseti řídit auto a možná i lépe než kdekterý dospělý, ale prostě nemá ještě žádný smysl pro odpovědnost.
Pedofilie mi něco vzala, ale mnohem více dala. To, co mi vzala, bez toho se obejdu. To, co mi dala, už bych nikdy nechtěl ztratit.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti