Odstranit pedofilii ze seznamů nemocí

Nezávazná diskuze o čemkoliv, co se nehodí jinam.
Uživatelský avatar
regina
Na trestné lavici
Bydliště: Warszawa
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 7
ve věku do: 13
Příspěvky: 272
Dostal: 3 poděkování

Re: Odstranit pedofilii ze seznamů nemocí

Nový příspěvek od regina »

Fx100d píše:Tvá propagace
Je to jen diskuse. Jen se ptám. Jen se divím, uvažuji.
Uživatelský avatar
Fx100d
Administrátor
Bydliště: ČR
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 3
ve věku do: 10
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: yeelow (10.05.2010 22:04): njn, ty jsi ten dentální úchyl :D
Příspěvky: 1061
Dal: 383 poděkování
Dostal: 715 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Odstranit pedofilii ze seznamů nemocí

Nový příspěvek od Fx100d »

Udělil jsem varování. Nediskutuješ, nebereš v potaz protiargumenty a bagatelizuješ je. Po varování následuje zablokování. Dobře si rozmysli, jak zde budeš nadále diskutovat.
Pedofilie mi něco vzala, ale mnohem více dala. To, co mi vzala, bez toho se obejdu. To, co mi dala, už bych nikdy nechtěl ztratit.
Dan
Čestný člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Chlapci
Příspěvky: 607
Dal: 75 poděkování
Dostal: 218 poděkování

Re: Odstranit pedofilii ze seznamů nemocí

Nový příspěvek od Dan »

pro regina: Jak už jsme několikrát zmínili, možná je dost potřeba i akceptace něčeho takového společností jako takovou, aby i na dítě, které se domnívá, že je způsobilé k sexu, nedopadly negativní dopady. Ta akceptace není, nebude, proto ta nutnost se sexuálnímu kontaktu vyhnout.
Ale dobře, zas takový protipříklad ad absurdum. Dítě může být erekce schopné už třeba ve třech letech, když s ním budeš provádět sexuální aktivitu, bude mu to dost možná příjemné, nebude vědět, proč by nemělo být. Pokud s ním takovou aktivitu budeš provádět dalších dvanáct let, myslíš, že to jeho život nijak neovlivní? že to zůstane v všechno v rovině romantické zábavy, nevázané radosti? Pochybuju. Na co chci narážet, ke teda hledat ten bod, kdy si dítě může plně uvědomit, že něco takového už chce? že chce zažít sex?
Já plus mínus chápu tvůj názorový úhel pohledu, i když s ním nesouhlasím, a myslím si, že se hodně mýlíš a nechceš si připouštět, ani si svůj názor nechat ovlivnit, názory druhých. Zkus opět se vcítit do našeho názorového úhlu, který se pohybuje hlavně okolo toho, že sami chceme vyvíjet nějakou aktivitu na ochranu dětí, před těmi negativními důsledky, které jsme už zmínili. A taky tu moc nechceme vířit teorie, kterých se někdo může chytit, například mladý pedofil, který sám bude ještě vlastně nevyzrálý na to, aby rozlišoval mezi tím, co je dobré pro dítě a kdy klade na první místo vlastní touhy a manipulaci dítěte k nim. Ono je to velmi svůdné a lákavé. Proto tu i sami sobě stanovíme určité meze a kodexy, které věřím, že směřují k prospěchu dětí.
A proto se zeptám jinak, co by z toho to dítě teda mělo mít? Zcela chápu, proč můžeš takovou formu sexu obhajovat ty, je to naplnění tvých snů, tvých tužeb, tvé přirozenosti. Obhajovalo by to tak stejně intenzivně dítě zapletené do takového sexuálního vztahu? Co by z toho mělo dítě mít? Odhalení jakéhosi tajemství dospělých, nový zážitek, možná příjemnou erotickou zkušenost, ale to má vyvážit ty (opět výše zmíněné) nebezpečí, do kterých ho takový kontakt může zaplést? Nedémonizujme sex, ale taky ho nezjednodušujme jen na chvilku nevázané vzájemné radosti. To bychom hodně oprostil rozměr sexu a sexuality.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Dan za příspěvek:
Fx100d
Uživatelský avatar
Silesia
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 8
ve věku do: 13
Příspěvky: 960
Dal: 310 poděkování
Dostal: 240 poděkování

Re: Odstranit pedofilii ze seznamů nemocí

Nový příspěvek od Silesia »

regina píše:
Silesia píše: jestli je nebo není na neco takového připraveny
Pokud není to není. Ale když je, proč ne?
Neustálého strachu (mého i jeho)
Stejně jako Romeo a Julian.
Viz tento film?
Udf velebnosti je mi špatně.
Ad. Jedna Brunovi je 11 je to nádherný kluk a erekci mívá, zanedlouho se objevi poluce, nestalo-li se již tak, bude tedy fyzicky připraveny? Kdo jsi ty, ze bys to schvalovala? To si teda můžu podle tebe materialisticky ukrást jakéhokoli 11 letého a bude to ok? No hnus velebnosti... Za takový názor by měla následovat exkurze pod policejním dohledem do klokanku, kde. Některé oběti sexuálních aktů na dětech,nemluví,nejí,pocuravaji se strachem v přítomnosti neznámých apod. A pokud někdo tento čin spáchá s tímto názorema ani neprojeví soudnou pochybnost,tak nevím nevím...

K druhému...
Romeo a julie byli chlapec q dívka, milovali se a bylo jim 16? Omlouvám se za neznalost, tzn nebyli děti
Uživatelský avatar
regina
Na trestné lavici
Bydliště: Warszawa
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 7
ve věku do: 13
Příspěvky: 272
Dostal: 3 poděkování

Re: Odstranit pedofilii ze seznamů nemocí

Nový příspěvek od regina »

Fx100d píše: hledáš studie, kde je zmíněno, že v některých případech (velmi ojedinělých) to újmu dítěti nezpůsobí.
Tak způsobí nebo nezpůsobí? A pokud nezpůsobí , proč se trestá? A te případy nejsou take ojediněle.
Podle Rinda 37 procent chlapcům líbilo se to.
Uživatelský avatar
Fx100d
Administrátor
Bydliště: ČR
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 3
ve věku do: 10
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: yeelow (10.05.2010 22:04): njn, ty jsi ten dentální úchyl :D
Příspěvky: 1061
Dal: 383 poděkování
Dostal: 715 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Odstranit pedofilii ze seznamů nemocí

Nový příspěvek od Fx100d »

A pokud nezpůsobí , proč se trestá?
Protože častěji ublíží, z předchozí diskuze snad jasné. 37% je pořád menšina a 63% těch obětí to ublížilo. Proto se trestá.

A máš už druhé varování. Příště už ban, v předchozí diskuzi ti tu lidé vysipali už tunu argumentů.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Fx100d za příspěvek:
Silesia
Pedofilie mi něco vzala, ale mnohem více dala. To, co mi vzala, bez toho se obejdu. To, co mi dala, už bych nikdy nechtěl ztratit.
Uživatelský avatar
Silesia
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 8
ve věku do: 13
Příspěvky: 960
Dal: 310 poděkování
Dostal: 240 poděkování

Re: Odstranit pedofilii ze seznamů nemocí

Nový příspěvek od Silesia »

regina píše:
Fx100d píše: hledáš studie, kde je zmíněno, že v některých případech (velmi ojedinělých) to újmu dítěti nezpůsobí.
Tak způsobí nebo nezpůsobí? A pokud nezpůsobí , proč se trestá? A te případy nejsou take ojediněle.
Podle Rinda 37 procent chlapcům líbilo se to.
I hotntot by to pochopil.
37 je 100?
Líbilo je subjektivní pocit...
Líbilo hned? Ptal se jich někdo znovu po čase a nebo hned po tom činu?
Nevíme k cenu s těmi kluky docházelo, jestli jim někdo poprvé vyhonil a oni to neznali neměli informace, mohli sami pro sebe stoupnout na ceně a vzhledem k tomu, že neví jak to popsat a nevidí to,co je za tím použijí k tomu jediné slovo, které,znají a sice ze se jim to líbilo, protože ano mohli zažít. Krásný pro ně neznámý pocit. Ten by ale mohli s dobrými informacemi,místem a klidem zažít i svépomocí.Takže NENÍ TO SPRÁVNÉ
a věř že to píšu jako BL s plnou vážnosti. I přes to, že moje fantazie se ubírá jinam, realita se k ní nesmí dostat.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Silesia za příspěvek:
Kasz
Uživatelský avatar
regina
Na trestné lavici
Bydliště: Warszawa
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 7
ve věku do: 13
Příspěvky: 272
Dostal: 3 poděkování

Re: Odstranit pedofilii ze seznamů nemocí

Nový příspěvek od regina »

Proč ne psát jasně. Milí pedofilové, nemůžete mít sex s dětmi protože je to trestné, a důrazně nedoporučujeme to na vás, ale je to hovadina, že je to škodlivé pokud je konsensualni.
Nemůžeš ublížit nikomu přes sex. Lidé mohou ti ublížit, protože si měl sex.
Uživatelský avatar
Fx100d
Administrátor
Bydliště: ČR
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 3
ve věku do: 10
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: yeelow (10.05.2010 22:04): njn, ty jsi ten dentální úchyl :D
Příspěvky: 1061
Dal: 383 poděkování
Dostal: 715 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Odstranit pedofilii ze seznamů nemocí

Nový příspěvek od Fx100d »

regina píše:.... ale je to hovadina, že je to škodlivé pokud je konsensualni....
Takže mylí regino:

http://www.pedofilie-info.cz/pribehy-zneuzitych/odpustila-jsem-svemu-pedofilovi/


Zde se píše:
Mně to bylo fyzicky příjemné, navíc jsem si připadala něčím dospělejší, starší, jako bych odkryla nějaké tajemství, o kterém moji vrstevníci nemají ani ponětí. Na druhou stranu duševní vztah jsem asi ke strejdovi žádný silný neměla, aspoň ne ve smyslu parnterského vztahu. Zatímco pro něj to asi bylo součástí – chtěl po mně slyšet, že ho mám ráda, chtěl se se mnou objímat, i když jsme zrovna byli oblečení… Co se týká toho, “jak” dalece jsme došli, dalo by se říct, že jsme využívali všech “náhradních sexuálních technik”. O pohlavní styk se pokusil jednou, ale podle mých vzpomínek neúspěšně (nebo možná jen napůl). Nechápala jsem, proč se mi na příští schůzce za to omlouval (dneska už to samozřejmě chápu).
Byl to dobrovolný sexuální akt. Dál se tam píše:
Nevím přesně, kdy mi začalo svítat, že jsem v duši jiná, než bych měla být – nebo ještě lépe, než bych CHTĚLA být. Počítám, že to bylo asi někdy kolem 11 – 12 let. Najednou jsem si připadala tak nějak nečistá, zneužitá, provinilá, ošklivá…
Myslím, že toto rozhodně nemůžeme považovat za pozitivní následky. Proto je sex s dětmi nelegální a proto my nechceme, aby to takto dopadlo.


Zde máš přímo reálný příběh, kdy opravdu dobrovolný sexuální kontakt ublížil konkrétnímu člověku.

Téma zamykám.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Fx100d za příspěvek:
Kasz
Pedofilie mi něco vzala, ale mnohem více dala. To, co mi vzala, bez toho se obejdu. To, co mi dala, už bych nikdy nechtěl ztratit.
Uživatelský avatar
Fx100d
Administrátor
Bydliště: ČR
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 3
ve věku do: 10
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: yeelow (10.05.2010 22:04): njn, ty jsi ten dentální úchyl :D
Příspěvky: 1061
Dal: 383 poděkování
Dostal: 715 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Odstranit pedofilii ze seznamů nemocí

Nový příspěvek od Fx100d »

Téma odemčeno, uživatel regina má omezený přístup. http://www.pedofilie-info.cz/forum/viewtopic.php?p=5104#p5104
Pedofilie mi něco vzala, ale mnohem více dala. To, co mi vzala, bez toho se obejdu. To, co mi dala, už bych nikdy nechtěl ztratit.
Uživatelský avatar
Kuba
Čestný člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Doma
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 13
ve věku do: 26
Příspěvky: 1484
Dal: 360 poděkování
Dostal: 288 poděkování

Re: Odstranit pedofilii ze seznamů nemocí

Nový příspěvek od Kuba »

regina píše:zdá se mi, že si hledáš jakékoliv racionální zdůvodnění,
A ake mam hledat iracionalni?
Pokud bys dokázal přelouskat tento Hostův článek a další články, na které odkazuje, možná bys pochopil, jak to bylo myšleno. :)
Světlo mého života, žár mých slabin. Můj hřích, má duše.
- Vladimir Nabokov, Lolita (přeložil Pavel Dominik)
Uživatelský avatar
Silesia
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 8
ve věku do: 13
Příspěvky: 960
Dal: 310 poděkování
Dostal: 240 poděkování

Re: Odstranit pedofilii ze seznamů nemocí

Nový příspěvek od Silesia »

Regino už nemám k řečenemu co dodat. Upenlive doufám, že se na žádného kluka s takovými názory ani nepodivas a nedej bože nesahnes. Já jsem k tomu měl velice blízko a už jen za to mám výčitky...Věřím, že snad každý kluk který zažije neco, co mu nebylo příjemné nebo si s tím aktuálně nevi rady, najde někoho, kdo ho obejme, utěši,a komu bude věřit,bude li toho schopen.
Naposledy upravil(a) Silesia dne sobota 10. 11. 2012, 9:07:29, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Kuba
Čestný člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Doma
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 13
ve věku do: 26
Příspěvky: 1484
Dal: 360 poděkování
Dostal: 288 poděkování

Re: Odstranit pedofilii ze seznamů nemocí

Nový příspěvek od Kuba »

Silesia píše: I hotntot by to pochopil.
37 je 100?
Líbilo je subjektivní pocit...
Líbilo hned? Ptal se jich někdo znovu po čase a nebo hned po tom činu?
Ten výzkum se týká studentů, takže se jich ptali až po čase, kdy už teoreticky "mohli" mít rozum a s odstupem svou zkušenost posoudit.

Ale ono i těch 37 procent uváděných Reginou je demagogicky vytrženo z kontextu, neboť Rind a spol. to měli více podrobně rozčleněné podle věku a tak. U starších chlapců (cca 13 let) bylo opravdu celkem velké procento těch, kterým se to líbilo, ale Regina už se nám snaží zamlčet, že u dívek nebo mladších chlapců to procento pak bylo výrazně nižší.

Samozřejmě také platí, že aby mohl Regina tvrdit, že konsensuální sex není škodlivý, muselo by 100 procent respondentů Rindova průzkumu uvést, že to na ně nemělo žádné negativní následky. Ale ono často mělo a jsou k tomu v tom výzkumu i tabulky.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Kuba za příspěvek:
Silesia
Světlo mého života, žár mých slabin. Můj hřích, má duše.
- Vladimir Nabokov, Lolita (přeložil Pavel Dominik)
Uživatelský avatar
Kuba
Čestný člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Doma
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 13
ve věku do: 26
Příspěvky: 1484
Dal: 360 poděkování
Dostal: 288 poděkování

Re: Odstranit pedofilii ze seznamů nemocí

Nový příspěvek od Kuba »

regina píše: Nemůžeš ublížit nikomu přes sex. Lidé mohou ti ublížit, protože si měl sex.
A když se ty rozhodneš mít s dítětem sex a reakce lidí (společnosti) mu potom způsobí trauma, nebudeš se cítit za to trauma zodpovědný? Vždyť ty si nechal vědomě vzniknout situaci, následkem které bylo dítěti ublíženo!

Připadá mi to stejné, jako kdyby si ponoukl dítě, ať přebíhá dálnici a potom, co by děcko srazil kamion, bys řekl: "To není má chyba, ale chyba toho kamionu. Já dítěti nijak neublížil."
Světlo mého života, žár mých slabin. Můj hřích, má duše.
- Vladimir Nabokov, Lolita (přeložil Pavel Dominik)
Uživatelský avatar
Silesia
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 8
ve věku do: 13
Příspěvky: 960
Dal: 310 poděkování
Dostal: 240 poděkování

Re: Odstranit pedofilii ze seznamů nemocí

Nový příspěvek od Silesia »

Kuba píše:
Silesia píše: I hotntot by to pochopil.
37 je 100?
Líbilo je subjektivní pocit...
Líbilo hned? Ptal se jich někdo znovu po čase a nebo hned po tom činu?
Ten výzkum se týká studentů, takže se jich ptali až po čase, kdy už teoreticky "mohli" mít rozum a s odstupem svou zkušenost posoudit.

Ale ono i těch 37 procent uváděných Reginou je demagogicky vytrženo z kontextu, neboť Rind a spol. to měli více podrobně rozčleněné podle věku a tak. U starších chlapců (cca 13 let) bylo opravdu celkem velké procento těch, kterým se to líbilo, ale Regina už se nám snaží zamlčet, že u dívek nebo mladších chlapců to procento pak bylo výrazně nižší.

Samozřejmě také platí, že aby mohl Regina tvrdit, že konsensuální sex není škodlivý, muselo by 100 procent respondentů Rindova průzkumu uvést, že to na ně nemělo žádné negativní následky. Ale ono často mělo a jsou k tomu v tom výzkumu i tabulky.
Děkuji za objasnění a doplnění.
Uživatelský avatar
Kuba
Čestný člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Doma
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 13
ve věku do: 26
Příspěvky: 1484
Dal: 360 poděkování
Dostal: 288 poděkování

Re: Odstranit pedofilii ze seznamů nemocí

Nový příspěvek od Kuba »

Kdyby se s tím chtěl někdo probírat, tak na IPCE je spousta dokumentů k metaanalýze Rinda a spol., ze které tu Regina vycházel. Už se mi to znovu procházet nechce, ale před lety jsem něco z toho četl a není to zrovna nezajímavé.
Světlo mého života, žár mých slabin. Můj hřích, má duše.
- Vladimir Nabokov, Lolita (přeložil Pavel Dominik)
Uživatelský avatar
Jednorozec
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 9
ve věku do: 30
Výkřik do tmy: Zázraky se dějí, jen zatím bohužel vždy někde daleko...
Příspěvky: 3140
Dal: 11 poděkování
Dostal: 497 poděkování

Re: Odstranit pedofilii ze seznamů nemocí

Nový příspěvek od Jednorozec »

Hmm nejsem si jistý jestli to jde označit a poruchu, třeba homosexuálům by se asi nelíbilo, kdyby si jim řekla, že jejich sexuální orientace je porucha a, podle mě, v principu v tom nevidím oproti pedofilii rozdíl...

Jinak ohledně Reginy. Myslím že sex sám z většiny není sám o sobě nijak špatný, existovaly společnosti, kde sex s dětmi byl zcela normální a dokonce společensky vyžadovaný a k žádným poruchám nedocházelo. Problém je ovšem, že v takové společnosti nežijeme ani omylem a nejsme snad sobci abychom to ignorovali.....


Nikomu neubližuj a nenech si sám ubližovat. A riskovat, že zrovna v mém případě to bude ta menšinová pozitivní záležitost? A navíc láska vyroste a objeví se jiná, i u ní to vyjde a znova a znova?
Uživatelský avatar
regina
Na trestné lavici
Bydliště: Warszawa
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 7
ve věku do: 13
Příspěvky: 272
Dostal: 3 poděkování

Re: Odstranit pedofilii ze seznamů nemocí

Nový příspěvek od regina »

Jednorozec píše:sex sám z většiny není sám o sobě nijak špatný, existovaly společnosti, kde sex s dětmi byl zcela normální a dokonce společensky vyžadovaný a k žádným poruchám nedocházelo.
Pokud sex s dětmi není špatný (podle našeho názoru) , ale je zakázán, je něco čemu nerozumím.
Na jakém základě je zakázán? A v čem je chyba? Co by se mělo změnit? Zákon nebo lidé? V případě homosexuality zákon se změnil. Proč? Protože homosexuálové nesouhlasili s jejich pronásledováním.
Uživatelský avatar
Silesia
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 8
ve věku do: 13
Příspěvky: 960
Dal: 310 poděkování
Dostal: 240 poděkování

Re: Odstranit pedofilii ze seznamů nemocí

Nový příspěvek od Silesia »

Ani jedno. Nastaveny stav dává odpovědnost na dospělého tedy pedofila, což je dobře,chtě nechtě měl by mít rozum v hlavě a ne v kalhotách...a dokud nebudou kluci a holky tak vyspělý,že budou ve 100% případů sto o svém počínání a následcích rozhodovat,což nejsou,tak by jim jaká koli změna způsobila s největší mírou asi jen zmatky a to byť si myslím,že klukům menší než holkam,čímž nedegraduji význam své předchozí věty. A proto jasně říkám současný stav za současné vyspělosti dětí je rozumný,byť nedává možnost naplnit me touhy.
A dovolím si predikovat další vývoj. Pokud budeš stále dokola psát totéž bez rozumných poznatků či doplnění poputuje za tebou pre ban. Chápu, že bys s kluky neco mít chtěl, ale důrazně radim nedělat nic, co vybočuje z pravidel společnosti. Následky pro kluky by mohly být tragické. Pokud potřebuješ pomoc, obrat se na psychologa či sexuologa, měl by být sto ti pomoci tvé city zvládat a rozumět jim
Uživatelský avatar
Kuba
Čestný člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Doma
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 13
ve věku do: 26
Příspěvky: 1484
Dal: 360 poděkování
Dostal: 288 poděkování

Re: Odstranit pedofilii ze seznamů nemocí

Nový příspěvek od Kuba »

regina píše:Pokud sex s dětmi není špatný (podle našeho názoru) , ale je zakázán, je něco čemu nerozumím. Na jakém základě je zakázán? A v čem je chyba? Co by se mělo změnit? Zákon nebo lidé? V případě homosexuality zákon se změnil. Proč? Protože homosexuálové nesouhlasili s jejich pronásledováním.
Podle názoru většiny společnosti, ba dokonce i podle názoru většiny pedofilů na tomto fóru, je sex s dětmi špatný, protože jim bez ohledu na okolnosti může ublížit a nemůže jim nijak prospět.
Světlo mého života, žár mých slabin. Můj hřích, má duše.
- Vladimir Nabokov, Lolita (přeložil Pavel Dominik)
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů