Lolita (1997, film)

FILMY A POŘADY slouží ke sdílení recenzí na filmy a pořady a k následné diskuzi k nim. Je-li v rámci recenze či diskuze užito odkazů na volně dostupné fotografické či video záznamy z filmu/pořadu, tyto odkazované audiovizuální záznamy mohou obsahovat jedině osoby starší 18 let (tedy narozené do roku 2003 včetně).
Pravidla fóra
  1. Je povoleno vkládání odkazů na fotografie či videa osob, které jsou veřejně známé či na veřejnosti se prezentující a které jsou v současnosti starší 18 let, viz Pravidla webu.
  2. Je zakázáno vkládání odkazů na fotografie či videa osob, které jsou v současnosti mladší 18 let (narozené od r. 2004 do současnosti). Do názvu vlákna je nutné uvést rok vydání filmu.
  3. Fotografie a videa je možné vkládat jen formou odkazů (za využití URL, IMG nebo VIDEO tagu), při užití IMG tagu je nutné dodat přímý odkaz a zdroj.
  4. Při porušení těchto pravidel dojde k upravení či odstranění vlákna, případně k penalizaci uživatele. V případě nejasností, jaké odkazy můžete v této sekci sdílet, kontaktujte Macka, moderátora AV sekce. Stížnosti na obsah sekce řeší administrátorský tým odpovědný za chod fóra, viz rubriku Kontakt.
Uživatelský avatar
mister.nobody
Nový člen
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 9
ve věku do: 13
Výkřik do tmy: "I'm sure the universe is full of intelligent life. It's just been too intelligent to come here."
— Arthur C. Clarke = 100% souhlas...
Příspěvky: 8

Lolita (1997, film)

Nový příspěvek od mister.nobody »

Lolita

Píše se rok 1947 a čtyřicetiletý anglický profesor Humbert Humbert přijíždí do USA učit na univerzitě. Když si pronajímá pokoj v domě Charlotte Hazeové, spatří v zahradě majitelčinu dvanáctiletou dceru Lolitu. Zjišťuje, že potkal svou osudovou lásku a je ochoten udělat vše proto, aby byl Lolitě stále nablízku.Využije lásky Lolitiny matky, a přestože ji nesnáší, ožení se s ní. Vztah Lolity a Humberta se naplno rozvine - Humbert Lolitě zatají smrt matky a odstartuje s ní divokou cestu Spojenými státy. Po celý čas jsou sledováni. Po dvou letech Lolita Humberta nečekaně opouští... Příběh graduje. Hluboká žárlivost a pocit viny z nevhodné lásky začnou Humberta měnit v psychicky labilní trosku...

ČSFD

Obrázek Obrázek

Celkem se divím, že tahle kultovka tu není uvedena... :o

Mám na mysli verzi z roku 1997 režírovanou Adrianem Lynem, verze S. Kubricka z roku 1962 mne totálně nepřesvědčila...
Jeremy Irons tu předvádí naprosto famózní herecký koncert... Dominique Swain v roli Lolity taktéž vynikající... Vynikající i když velmi depresivní drama... Kdo nečetl knižní předlohu od Nabokova, měl by aspoň zkouknout tento film...

*good* *good* *good*
► Ukázat spoiler
Uživatelský avatar
Fx100d
Administrátor
Bydliště: ČR
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 3
ve věku do: 10
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: yeelow (10.05.2010 22:04): njn, ty jsi ten dentální úchyl :D
Příspěvky: 1061
Dal: 383 poděkování
Dostal: 715 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Lolita (1997, film)

Nový příspěvek od Fx100d »

mister.nobody píše:Celkem se divím, že tahle kultovka tu není uvedena... :o
A toto je co? http://www.pedofilie-info.cz/komunita/zajimave-knihy/48-vladimir-nabokov-lolita.html Akorát je to v zajímavých knihách.
Naposledy upravil(a) Mack dne pondělí 31. 1. 2022, 11:49:32, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Nefunkčný odkaz.
Pedofilie mi něco vzala, ale mnohem více dala. To, co mi vzala, bez toho se obejdu. To, co mi dala, už bych nikdy nechtěl ztratit.
Uživatelský avatar
mister.nobody
Nový člen
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 9
ve věku do: 13
Výkřik do tmy: "I'm sure the universe is full of intelligent life. It's just been too intelligent to come here."
— Arthur C. Clarke = 100% souhlas...
Příspěvky: 8

Re: Lolita (1997, film)

Nový příspěvek od mister.nobody »

A toto je co? http://www.pedofilie-info.cz/komunita/zajimave-knihy/48-vladimir-nabokov-lolita.html Akorát je to v zajímavých knihách.
Jasně, ale tady jsme v sekci filmy, tak jsem se celkem podivil nad tím, že tu tenhle film nefiguruje... verze s Jeremy Ironsem je prostě "Must See" kategorie... *ok*
Uživatelský avatar
Gabriel Svoboda
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Příspěvky: 7971
Dal: 1170 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Lolita (1997, film)

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda »

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Uživatelský avatar
Gabriel Svoboda
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Příspěvky: 7971
Dal: 1170 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Lolita (1997, film)

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda »

Dostupné na internetu: http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/1005860120-lolita/20038142415/ (ale jen do 9.6.2015, což podle mě znamená "do 8.6.2015 včetně")

Jinak odkazuju na diskusi o knize.
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů