Odstranit pedofilii ze seznamů nemocí

Nezávazná diskuze o čemkoliv, co se nehodí jinam.
Uživatelský avatar
regina
Na trestné lavici
Bydliště: Warszawa
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 7
ve věku do: 13
Příspěvky: 272
Dostal: 3 poděkování

Re: Odstranit pedofilii ze seznamů nemocí

Nový příspěvek od regina »

Silesia píše:obrat se na psychologa či sexuologa
Toto je pouze teoretická diskuse. Jsem starý a milostné záležitosti patří do minulosti. Takže nemusíš obtěžovat. S některými klukama jsem měl sex s některými jsem neměl. A nic špatného nestalo. Dnes oni jsou ženatí a mají děti.
.a dokud nebudou kluci a holky tak vyspělý,že budou ve 100% případů sto o svém počínání a následcích rozhodovat
Oni nikdy nebudou. Nikdo neví budoucnost.
Uživatelský avatar
Silesia
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 8
ve věku do: 13
Příspěvky: 960
Dal: 310 poděkování
Dostal: 240 poděkování

Re: Odstranit pedofilii ze seznamů nemocí

Nový příspěvek od Silesia »

regina píše:
Silesia píše:obrat se na psychologa či sexuologa
Toto je pouze teoretická diskuse. Jsem starý a milostné záležitosti patří do minulosti. Takže nemusíš obtěžovat. S některými klukama jsem měl sex s některými jsem neměl. A nic špatného nestalo. Dnes oni jsou ženatí a mají děti.
.a dokud nebudou kluci a holky tak vyspělý,že budou ve 100% případů sto o svém počínání a následcích rozhodovat
Oni nikdy nebudou. Nikdo neví budoucnost.
Už raději bez komentare. Tvé poslední sdělení mě dorazilo..opravdu si myslíš, že by ti kluci přiznali nějaký psychicky blog, pokud ano, naivně budu doufat, že tvé přesvědčení pramení jen z naivity. Pevně věřím, že mí kluci nikdy nic takového řešit v sobě nebudou muset a pokud ano, že najdou odvahu se svěřit. Absolutně sice nevím jak bych na takové sdělení zareagoval,ale i tak... Jde mi mráz po zádech.
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Odstranit pedofilii ze seznamů nemocí

Nový příspěvek od Kasz »

Silesia píše:Už raději bez komentare. Tvé poslední sdělení mě dorazilo..opravdu si myslíš, že by ti kluci přiznali nějaký psychicky blog, pokud ano, naivně budu doufat, že tvé přesvědčení pramení jen z naivity. Pevně věřím, že mí kluci nikdy nic takového řešit v sobě nebudou muset a pokud ano, že najdou odvahu se svěřit. Absolutně sice nevím jak bych na takové sdělení zareagoval,ale i tak... Jde mi mráz po zádech.
Nevěř všemu, co kdo napíše na net. :)
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Silesia
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 8
ve věku do: 13
Příspěvky: 960
Dal: 310 poděkování
Dostal: 240 poděkování

Re: Odstranit pedofilii ze seznamů nemocí

Nový příspěvek od Silesia »

Pokud by si někdo vymyslel takovou věc pak patri do péče lékaře stejně jako kdyby ji opravdu opakovaně tropil
Uživatelský avatar
regina
Na trestné lavici
Bydliště: Warszawa
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 7
ve věku do: 13
Příspěvky: 272
Dostal: 3 poděkování

Re: Odstranit pedofilii ze seznamů nemocí

Nový příspěvek od regina »

Silesia píše:.opravdu si myslíš, že by ti kluci přiznali nějaký psychicky blog,
Proč věříme dětem, když říkají, že sex byl pro ně škodlivé, a nechceme věřit, když říkají, že se jim to líbilo?
Uživatelský avatar
Silesia
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 8
ve věku do: 13
Příspěvky: 960
Dal: 310 poděkování
Dostal: 240 poděkování

Re: Odstranit pedofilii ze seznamů nemocí

Nový příspěvek od Silesia »

My bychom i věřili, jde o to že v době kdy tak budeš činit to nelze zaručit
Uživatelský avatar
regina
Na trestné lavici
Bydliště: Warszawa
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 7
ve věku do: 13
Příspěvky: 272
Dostal: 3 poděkování

Re: Odstranit pedofilii ze seznamů nemocí

Nový příspěvek od regina »

Creepy píše: jake nasledky to na ne bude mit v budoucnosti.
Rind říká, že pokud sex je konsensuální žádné špatné nasledky neni.
neposileji sve deti do skoly. Tim detem se urcite libi,
Protože děti nemají rádi školu, neboť škola je staromódní. Učitelé, nejméně v Polsku, jsou hloupí a nejsou profesionální. Oni zarábajú malé a kričať na deti. Normální dítě chce poznávat svět.
Ja tedy neznam a nikdy jsem neznala zadne dite, ktere by po tom touzilo (po sexualnim kontaktu s dospelym)
Je to jako s čokoládou. Zatímco dítě nezná její chuť netouží po ní.
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Odstranit pedofilii ze seznamů nemocí

Nový příspěvek od Kasz »

regina píše:Rind říká, že pokud sex je konsensuální žádné špatné nasledky neni.
Prosím o citaci zdroje - uveď nám zde, prosím, odkaz na tuto větu, kde ji Rind říká/píše.
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Odstranit pedofilii ze seznamů nemocí

Nový příspěvek od Kasz »

regina píše:Protože děti nemají rádi školu, neboť škola je staromódní.
Nikoliv. Děti nemají rádi školu, protože se po nich chce duševní (někdy i fyzická) námaha. Protože bez námahy to ještě nikdo nikdy nikam nedotáhl. Bez práce nejsou koláče, se říká. Bez námahy, bez práce se nikam nepohneme. Lidstvo by vyhnilo. A taky se říká, že myšlení bolí. Přesně to je důvod, proč děti nemají rády školu.
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
regina
Na trestné lavici
Bydliště: Warszawa
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 7
ve věku do: 13
Příspěvky: 272
Dostal: 3 poděkování

Re: Odstranit pedofilii ze seznamů nemocí

Nový příspěvek od regina »

Some of the authors' more controversial conclusions were that child sexual abuse does not necessarily cause intense, pervasive harm to the child; that the reason the current view of child sexual abuse was not substantiated by their empirical scrutiny was because the construct of CSA was questionably valid; and that the psychological damage caused by the abusive encounters depends on whether the encounter was consensual or not. - English Wikipedia - Rind et al. controversy.

In the college samples, boys who were willing participants in their CSA episodes showed no evidence of impairment, which was not the case for girls. These results strongly suggest that the assumption that boys and girls react in an equivalent manner to CSA should be abandoned.
http://www.ipce.info/library_2/rbt/exam/exam_6.htm
Uživatelský avatar
regina
Na trestné lavici
Bydliště: Warszawa
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 7
ve věku do: 13
Příspěvky: 272
Dostal: 3 poděkování

Re: Odstranit pedofilii ze seznamů nemocí

Nový příspěvek od regina »

Creepy píše:Ta zena to prozila, vi, o cem mluvi.
Věřím. Ale mohu citovat 10 příkladů dívek, kteří byli spokojeni s jejich kontaktech s muži.
Aha, uz rozumim. Takze dite zmanipulovat, "zaucit" ho do "taju".
Proč manipulovat? Můžeš ukázat dítěti mnoho věcí. Umění, dobrá kniha, sport, proč ne sex? Co je špatné obzvlášť se sexem?
Uživatelský avatar
ksoft

Re: Odstranit pedofilii ze seznamů nemocí

Nový příspěvek od ksoft »

Hele regino chod si tyhle žvasty psat jinam. Již mi stymhle lezež na nervy ja holku mam a nehodlam dle tvych doporučeni neco skoušet jak tu naznačuješ.
To co tady predvadiš je již otrasne nekoho by to dle tvych vijadreni mohlo motivovat to skusit a to je špatne...
Proto již prestan psat o věcech ktere škodi detem oni sex nechou nepotrebuji ho v dectvi.
Uživatelský avatar
MarkM
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 3
ve věku do: 11
Výkřik do tmy: Nejlepší sexuolog, je stejně nejlepší pedofilní kamarád :) A nebo holčička :P
Příspěvky: 471
Dal: 155 poděkování
Dostal: 101 poděkování

Re: Odstranit pedofilii ze seznamů nemocí

Nový příspěvek od MarkM »

regina píše: Věřím. Ale mohu citovat 10 příkladů dívek, kteří byli spokojeni s jejich kontaktech s muži.
Ale nikdy nevíš, jak to na ně bude mít vliv v budoucnu a to riziko je moc velké a rozhodně nestojí za to. Ze 100 holek, to nemusí mít žádný vliv na 10 znich ale co těch 90 ? I kdyby platila tvoje nesmyslná teorie, že všem 100 dětem se to bude líbit jako dětem. Tak nikdy nevíš, jaký do bude mít vliv do budoucna. A myslím, že statistiky v tomhle jsou jasné.

A opravdu už to je nudné je to pořád dokola ... Už mě to nebaví číst. Ty asi názor nezměníš na to. Nás o tom nepřesvědčíš, protože každý normální člověk co má rozum a city k dítěti, by tohle nikdy nepsal. Nechceš to už ukončit ? A psát o něčem jiném ?
Tito uživatelé poděkovali autorovi MarkM za příspěvky (celkem 2):
Dan, Kuba
Dan
Čestný člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Chlapci
Příspěvky: 607
Dal: 75 poděkování
Dostal: 218 poděkování

Re: Odstranit pedofilii ze seznamů nemocí

Nový příspěvek od Dan »

Možná že celá tahle diskuze okolo reginy měla svůj pozitivní smysl. Každý se tu mohl docela svobodně se svým názorem vyjádřit, myslím, že každý z uživatelů fóra do tohoto žhavého topiku nahlédl, kdokoliv se vcelku mohl přiklonit k názorovému úhlu pohledu reginy. Ale nikdo to neučinil. Naopak tento názor schytal docela tvrdou kritiku. Řekl bych, že to ukazuje docela dobře kurz pohledu na věc nejen tohoto webu, ale jaksi většinovou možnost směřování pedofilů v naší kulturní oblasti. Možná by se chtělo i říct, že právě ta cesta, kdy pedofilové hledají své místo ve světě - a to i ve světě dětí - tak, aby si ani nepřáli s nimi mít sex, je ta moderní, současná? Dřívější uskupení pedofilů reprezentované třeba NAMBLou se prezentovali právě skrze schvalování koncenzuálních sexuálních aktivit, ale tento názor vyrůstal z rozvolněných a revolučních 60. a 70. let, ale podle mě je to zastaralý přežitek, z kterého se sice můžeme inspirovat, ale spíš právě tím směrem: že takhle fakt ne. Vůči názorům, které nás předcházeli, se můžeme vymezit.

Koneckonců zásady žádného společenství, by neměli být dány shora, nebo nezpochybnitelnou autoritou, ale měli by vycházet z přesvědčení každého z členů, jeho vnitřních pohnutek, které je posléze potřeba zobecnit do společného názor. Řekl bych, že tato diskuze ukázala, že naším společným názorem je, že neschvalujeme koncenzuální sex s dětmi.

V ideálním případě by měli mít uživatelé, vlastně celý web se svými informacemi, schopnost apelovat na jednotlivce - v tomto případě reginu - tak silně, aby přinejmenším znejistili jeho zakotvený úhel pohledu, v nejlepším případě přiměli přehodnotit názor na koncenzuální sex s dětmi. Myslím, že po těchto pár desítkách příspěvků všichni vidíme, že v případě reginy je to nadpozemský úkol. Co s tím, nevím. Ale každopádně, jak vyjádřil i Mark, diskuze se stává zcela zacyklenou, docela nudnou.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Dan za příspěvky (celkem 2):
MarkM, Kuba
Uživatelský avatar
Kuba
Čestný člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Doma
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 13
ve věku do: 26
Příspěvky: 1484
Dal: 360 poděkování
Dostal: 288 poděkování

Re: Odstranit pedofilii ze seznamů nemocí

Nový příspěvek od Kuba »

regina píše:Rind říká, že pokud sex je konsensuální žádné špatné nasledky neni.
Vůbec nic takového neříká. Četl jsem celou mataanalýzu, kterou zpracoval spolu s Tromovitchem a Bausermanem a to více jak jednou, i když je to už nějaký čas. Četl jsem i různé články a komentáře k metaanalýze se vztahující. To co se tam píše, je zhruba to, že konsensuální vztah z pohledu dítěte po letech (tedy už dospělé osoby, jež byla v dětství zneužita) není vždy negativní, výjimečně je hodnocen i pozitivně (ale to zrovna nejsou případy, kdy by to byla 10letá dívenka se 40letým mužským) a když je negativní, velmi často hraje větší roli vliv okolí než samotné zneužití - to ale nic nemění na tom, že na základě zneužití vznikla negativní zkušenost. Také se tam říká, že čím mladší dítě, tím je to větší průšvih a že u dívek to mívá horší následky než u chlapců. Ovšem to, že konsensuální sex dítěti nepřináší žádné negativní následky, to se tam rozhodně nepíše!
Světlo mého života, žár mých slabin. Můj hřích, má duše.
- Vladimir Nabokov, Lolita (přeložil Pavel Dominik)
Uživatelský avatar
Kuba
Čestný člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Doma
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 13
ve věku do: 26
Příspěvky: 1484
Dal: 360 poděkování
Dostal: 288 poděkování

Re: Odstranit pedofilii ze seznamů nemocí

Nový příspěvek od Kuba »

regina píše: Proč manipulovat? Můžeš ukázat dítěti mnoho věcí. Umění, dobrá kniha, sport, proč ne sex? Co je špatné obzvlášť se sexem?
Umění, dobrá kniha, sport - nic z toho nepřipraví dítě o hodně podstatného z dětství (pokud teda není nuceno do nepřirozené drezury), sex ano. A proto je sex s dětmi zakázaný, zatímco není zakázáno brát děti na umělecké výstavy, kupovat jim knihy a učit je sporty.
Světlo mého života, žár mých slabin. Můj hřích, má duše.
- Vladimir Nabokov, Lolita (přeložil Pavel Dominik)
Uživatelský avatar
Kuba
Čestný člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Doma
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 13
ve věku do: 26
Příspěvky: 1484
Dal: 360 poděkování
Dostal: 288 poděkování

Re: Odstranit pedofilii ze seznamů nemocí

Nový příspěvek od Kuba »

regina píše:Some of the authors' more controversial conclusions were that child sexual abuse does not necessarily cause intense, pervasive harm to the child; that the reason the current view of child sexual abuse was not substantiated by their empirical scrutiny was because the construct of CSA was questionably valid; and that the psychological damage caused by the abusive encounters depends on whether the encounter was consensual or not. - English Wikipedia - Rind et al. controversy.
Já si do toho začmáral zeleně. A jeden z nás asi neumí pořádně anglicky. Nebo je příliš velký (a naivní, jestli si myslí, že mu to někdo spolkne) demagog. V prvním souvětí se píše, že pohlavní zneužití nemusí nutně vyvolat intenzivní závažné ublížení - jinými slovy ale také pořád pohlavní zneužití může vyvolat intenzivní závažné ublížení v některých případech a v těch zbylých se bude jednat o méně závažné následky pro dítě, což ovšem samozřejmě stále není nic dobrého.

Věta v závěru zase znamená, že zda dojde u dítě k psychické újmě, závisí i na tom, zda je zneužití dobrovolné nebo ne. Což je logické. Není tam ovšem napsáno, že u dobrovolného by žádné riziko neexistovalo.
regina píše: In the college samples, boys who were willing participants in their CSA episodes showed no evidence of impairment, which was not the case for girls. These results strongly suggest that the assumption that boys and girls react in an equivalent manner to CSA should be abandoned.
http://www.ipce.info/library_2/rbt/exam/exam_6.htm
Zmínka o tom, že kluci to snášejí lépe, než dívky. A že u některých kluků nebyly stopy po negativních následcích. To ovšem neznamená, že tam není žádné riziko, ani to, že to pro ty kluky bylo dobré. Další otázkou je, jak staří kluci to byli a jaký charakter mělo ono zneužití. Teoreticky si dovedu dobře představit, že třeba 13letý kluk "zneužitý" 15letou dívkou budou po letech na toto pohlavní zneužití (z hlediska zákona) vzpomínat hezky.
Světlo mého života, žár mých slabin. Můj hřích, má duše.
- Vladimir Nabokov, Lolita (přeložil Pavel Dominik)
Uživatelský avatar
regina
Na trestné lavici
Bydliště: Warszawa
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 7
ve věku do: 13
Příspěvky: 272
Dostal: 3 poděkování

Re: Odstranit pedofilii ze seznamů nemocí

Nový příspěvek od regina »

Kasz píše: Děti nemají rádi školu, protože se po nich chce duševní (někdy i fyzická) námaha.
Děti mají rádi námahu. Například hádanky , hlavolamy, rébusy. Líbí se jim sport, fyzická námaha a pohyb.
Ale Komenský řekl: Omnia sponte fluant, absint violencia rebus. - Vše nechť se děje po dobrém, nechť není násilí v ničem. Škola je často nástrojem tyranie.
Uživatelský avatar
regina
Na trestné lavici
Bydliště: Warszawa
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 7
ve věku do: 13
Příspěvky: 272
Dostal: 3 poděkování

Re: Odstranit pedofilii ze seznamů nemocí

Nový příspěvek od regina »

KUBA zda je zneužití dobrovolné nebo ne.
Chápu to tak, pokud setkání bylo konsensuální tam nebyly žádné psychologické škody.
Volenti non fit injuria. Tomu, kdo souhlasí, se neděje křivda (Ulpianus).
A že u některých kluků nebyly stopy po negativních následcích.
U těch, kteří byli ochotni - boys who were willing participants.
Teoreticky si dovedu dobře představit, že třeba 13letý kluk "zneužitý" 15letou dívkou
http://www.mhamic.org/sources/sandfort.htm
Samozřejmě můžeš litovat, že jsi jedl koláče a teď si tlustý. Protože v naší společnosti být obézní je špatné.
A stejným způsobem lze litovat sex. Jednoduše proto, že sex je tabu v naší společnosti.
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Odstranit pedofilii ze seznamů nemocí

Nový příspěvek od Kasz »

regina píše:
Kasz píše: Děti nemají rádi školu, protože se po nich chce duševní (někdy i fyzická) námaha.
Děti mají rádi námahu. Například hádanky , hlavolamy, rébusy. Líbí se jim sport, fyzická námaha a pohyb.
Ale Komenský řekl: Omnia sponte fluant, absint violencia rebus. - Vše nechť se děje po dobrém, nechť není násilí v ničem. Škola je často nástrojem tyranie.
Aha, tak mi, prosím, předlož vzdělávací koncepci, ve které vše, co se bere například v matematice, češtině, fyzice, chemii, přírodpisu, dějepisu, angličtině atd. se bude provádět formou hádanek, hlavolamů a rébusů... Že to už někdo neudělal, vždyť by to ty děti bavilo a všechny by rády chodily do školy!

Máš velmi "zajímavé" názory, které jsou tak zajímavé, až jsou divné. Jsi zaslepený svou pravdou a nenecháš si naprosto nikým vymluvit svůj názor. Dej si od našeho fóra pauzu a přemýšlej o tom, co jsme ti tady napsali. Pokud budeš mlet dál svou, povede vše zpět k tomu, že budeš opět zabanován (a na delší dobu, než je pouhý týden), jelikož diskuze s tebou nemá smysl, protože se ani nejedná o diskuzi. Obhajobu sexuálních aktivit s dětmi zde nepřipouštíme, ale na to jsme tě už dávno upozorňovali.
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů