Štěně bez oušek (Daniel Kubec)

KNIHY slouží ke sdílení recenzí a tipů na zajímavá knižní díla.
Pravidla fóra
  1. Je povoleno vkládání recenzí na jakékoliv knihy a následná diskuze k nim.
  2. Jestliže bude v rámci recenze knihy uvedeno jméno osoby v současnosti mladší 18 let (narozené od r. 2004 do současnosti), je nutné toto jméno zkrátit na křestní jméno a iniciálu příjmení.
  3. V rámci recenzí je možné vkládat odkazy na fotografie obálek knih, příp. fotografie autorů, a to jen formou odkazů (za využití URL nebo IMG tagu), při užití IMG tagu je nutné dodat přímý odkaz a zdroj. Je-li autor v současnosti mladší 18 let, anebo je-li na jeho fotografii společně s ním jiná osoba v současnosti mladší 18 let, odkaz na fotografii nemůže být zveřejněn.
  4. Při porušení těchto pravidel dojde k upravení či odstranění vlákna, případně k penalizaci uživatele. V případě nejasností, jaké odkazy můžete v této sekci sdílet, kontaktujte Macka, moderátora AV sekce. Stížnosti na obsah sekce řeší administrátorský tým odpovědný za chod fóra, viz rubriku Kontakt.
Uživatelský avatar
topkapi
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 6
ve věku do: 12
Příspěvky: 58
Dal: 25 poděkování
Dostal: 18 poděkování

Re: Štěně bez oušek

Nový příspěvek od topkapi »

Zkusím se zastavit. Nevíš v kolik hodin budeš mít nástup? Mám poněkud našponovaný program, tak abych tě případně nepropásl. :)
Dan
Čestný člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Chlapci
Příspěvky: 607
Dal: 75 poděkování
Dostal: 218 poděkování

Re: Štěně bez oušek

Nový příspěvek od Dan »

pro topkapi: opravdu jo? no nástup, začíná to od osmi, takže něja to začne zhruba přesně, asi teda něco krátce po osmé. trvat to může tak hoďku a půl.
Uživatelský avatar
topkapi
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 6
ve věku do: 12
Příspěvky: 58
Dal: 25 poděkování
Dostal: 18 poděkování

Re: Štěně bez oušek

Nový příspěvek od topkapi »

Ok, těším se a držím palec.
Dan
Čestný člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Chlapci
Příspěvky: 607
Dal: 75 poděkování
Dostal: 218 poděkování

Re: Štěně bez oušek

Nový příspěvek od Dan »

K mému křtu bych chtěl píchnout pár dojmů, ani ne, abych se jimi chlubil, ale spíš, že moje prozatimní zkušenost je, že i na kontroverzní téma pedofilie posluchači reagují veskrz zcela pozitivně. I když čtený úryvek vcelku explicitně zobrazoval sexuální touhu vůči dítěti, ale taky problémy a rizika v jejím naplnění. Žádná sklenička ani nahnilé ovoce na mě neletěli, nepovšiml jsem si, že by někdo z kavárny utíkal. V krátkém rozhovoru sice nebylo přímo prezentováno, že jsem pedofil, ale z kontextu mohli myslím posluchači fakta docela vytušit. Potlesk byl příjemný, i následné gratulace, u několika účastníků, které jsem dosud neznal, se objevil, jak zájem o koupi knížky, tak v hospodském hovoru i jistý zájem o celou problematiku. V neděli mě čeká další čtení, tentokrát před víceméně neznámým publikem, tak uvidím, jestli něco přiletí. Pokud ano, poreferuji o tom a mírně pozměním svůj dosavadní názor.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Dan za příspěvek:
Kuba
Uživatelský avatar
Mato
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 6
ve věku do: 12
Příspěvky: 286
Dal: 68 poděkování
Dostal: 64 poděkování

Re: Štěně bez oušek

Nový příspěvek od Mato »

Vau, tak to je super. A vieš, že sa to dobre číta? :) Aspoň niektorí ľudia neodsudzujú pedofiliu :)
Uživatelský avatar
Kuba
Čestný člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Doma
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 13
ve věku do: 26
Příspěvky: 1484
Dal: 360 poděkování
Dostal: 288 poděkování

Re: Štěně bez oušek

Nový příspěvek od Kuba »

DanielKubec píše:V neděli mě čeká další čtení, tentokrát před víceméně neznámým publikem, tak uvidím, jestli něco přiletí.
A co kdyby tam k tobě přiletěl nějaký hezký kutík? :D
Světlo mého života, žár mých slabin. Můj hřích, má duše.
- Vladimir Nabokov, Lolita (přeložil Pavel Dominik)
Uživatelský avatar
MarkM
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 3
ve věku do: 11
Výkřik do tmy: Nejlepší sexuolog, je stejně nejlepší pedofilní kamarád :) A nebo holčička :P
Příspěvky: 471
Dal: 155 poděkování
Dostal: 101 poděkování

Re: Štěně bez oušek

Nový příspěvek od MarkM »

Dane žiješ ? Jestli jsi přežil křest, tak by mě zajímalo jaký byl :)
Dan
Čestný člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Chlapci
Příspěvky: 607
Dal: 75 poděkování
Dostal: 218 poděkování

Re: Štěně bez oušek

Nový příspěvek od Dan »

pro Kuba: Přiletí kutík a bude chtít třebas autogram? To se jistě může stát, zdůrazňoval jsem i na křtu, že moje knížka výrazně akcentuje motiv dětství, proto jsem ji také křtil rychlými špunty. To že jsem čirou náhodou četl těsně vedle dětského koutku byla už jen taková perlička.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Dan za příspěvek:
11auto
Dan
Čestný člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Chlapci
Příspěvky: 607
Dal: 75 poděkování
Dostal: 218 poděkování

Re: Štěně bez oušek

Nový příspěvek od Dan »

pro MarkM: Ale Marku, o dvě odpovědi výše jsem popsal menší vyjádření, že křest proběhl bez úhony. Ale jestli chceš, můžu ti sepsat podrobnější líčení.
Uživatelský avatar
Kuba
Čestný člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Doma
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 13
ve věku do: 26
Příspěvky: 1484
Dal: 360 poděkování
Dostal: 288 poděkování

Re: Štěně bez oušek

Nový příspěvek od Kuba »

DanielKubec píše:pro Kuba: Přiletí kutík a bude chtít třebas autogram? To se jistě může stát, zdůrazňoval jsem i na křtu, že moje knížka výrazně akcentuje motiv dětství, proto jsem ji také křtil rychlými špunty. To že jsem čirou náhodou četl těsně vedle dětského koutku byla už jen taková perlička.
A křest rychlými špunty? Super! :)
Naposledy upravil(a) Marco Freeman dne čtvrtek 25. 2. 2021, 1:31:22, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Upravena poznámka.
Světlo mého života, žár mých slabin. Můj hřích, má duše.
- Vladimir Nabokov, Lolita (přeložil Pavel Dominik)
Uživatelský avatar
MarkM
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 3
ve věku do: 11
Výkřik do tmy: Nejlepší sexuolog, je stejně nejlepší pedofilní kamarád :) A nebo holčička :P
Příspěvky: 471
Dal: 155 poděkování
Dostal: 101 poděkování

Re: Štěně bez oušek

Nový příspěvek od MarkM »

DanielKubec píše:pro MarkM: Ale Marku, o dvě odpovědi výše jsem popsal menší vyjádření, že křest proběhl bez úhony. Ale jestli chceš, můžu ti sepsat podrobnější líčení.
Ne dobrý :D jsem jen přehlédl poslední stránku :)
Gratuluji, že to dopadlo dobře :)
Dan
Čestný člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Chlapci
Příspěvky: 607
Dal: 75 poděkování
Dostal: 218 poděkování

Re: Štěně bez oušek

Nový příspěvek od Dan »

A já si dovoluju eště přihodit právě vzniklý booktrailer k mé knížce. Dodám, že když se tam tak vidím, a hlavně slyším, chápu, že mě řada lidí má na první pohled nebo poslech za homosexuála. Co nadělám!
Tento trailer je také prvním výstupem z dokumentu Veroniky Liškové, které za celou tvorbu traileru moc děkuju. Takže i tak můžete zkouknutí traileru brát, jako ukázku stylu práce Veroniky (její důraz na atmosféru, lyriku a její citlivost mi přijde suprová), a můžete si aspoň trochu udělat předobrázek, jak asi bude vypadat i její dokument o pedofilech.
Naposledy upravil(a) Marco Freeman dne čtvrtek 25. 2. 2021, 1:32:48, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Smazáno nefunkční video.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Dan za příspěvky (celkem 5):
Kuba, Kasz, MarkM, Teenbl, Marco Freeman
Uživatelský avatar
Kuba
Čestný člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Doma
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 13
ve věku do: 26
Příspěvky: 1484
Dal: 360 poděkování
Dostal: 288 poděkování

Re: Štěně bez oušek

Nový příspěvek od Kuba »

Hezký! :D

A jak se knížka prodává? :)
Světlo mého života, žár mých slabin. Můj hřích, má duše.
- Vladimir Nabokov, Lolita (přeložil Pavel Dominik)
Dan
Čestný člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Chlapci
Příspěvky: 607
Dal: 75 poděkování
Dostal: 218 poděkování

Re: Štěně bez oušek

Nový příspěvek od Dan »

Dík Kubo! A čoveče, já vlastně ještě nevím. Z doslechu se ke mně doneslo, že v některých knihkupectvích je knížka vyprodaná, i když měli na skladu třeba deset kousků, což je povzbudivé, ale zas z toho sám nějaký kdovíjak jásavý reakce nevyvozuju. V lednu dostanu vyúčtování, co se prodalo, a rád se s ním, co mi jaksi smluvní vztah s nakladatelem dovoluje, pochlubím.
Uživatelský avatar
Mato
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 6
ve věku do: 12
Příspěvky: 286
Dal: 68 poděkování
Dostal: 64 poděkování

Re: Štěně bez oušek

Nový příspěvek od Mato »

Vau, to je úžasné... Krásny trailer a držím ti strašne moc palce, hodne zdaru!
Uživatelský avatar
Tony
Registrovaný uživatel
Bydliště: Praha
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 5
ve věku do: 10
Kontakt: [email protected]
Příspěvky: 205
Dal: 51 poděkování
Dostal: 43 poděkování

Re: Štěně bez oušek

Nový příspěvek od Tony »

Tak jsem si konečně našel čas a knížku si přečetl. Napsal jsi ji vážně čtivě a odvážně. Je z ní cítit, že píšeš hodně o sobě, o vlastních pocitech a zkušenostech. To splývání představ se skutečností, nespokojenost až znechucení z reálného světa, takové balancování svěřit se - nesvěřit se, rozseknout to, možná si ulehčit život, nebo raději vydržet...
Nejsilněji na mě působil asi motiv té nefunkční rodiny. Taky mě knížka donutila zamyslet se nad sadistickým cítěním.
Vůbec ne veselé, ale opravdu pěkné čtení. Díky a hodně úspěchů do budoucna.

Trailer je vážně povedený a máš moc příjemný hlas (jestli to teda čteš ty :D).
Dan
Čestný člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Chlapci
Příspěvky: 607
Dal: 75 poděkování
Dostal: 218 poděkování

Re: Štěně bez oušek

Nový příspěvek od Dan »

pro Mato: děkuju moc za zhodnocení a stejně tak za přání! A hodně i zdaru i tobě, Mato..
Dan
Čestný člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Chlapci
Příspěvky: 607
Dal: 75 poděkování
Dostal: 218 poděkování

Re: Štěně bez oušek

Nový příspěvek od Dan »

pro Tony: děkuju ti moc jednak, že jsi knihu přečetl, a taky žes mi na ni sdělil svůj názor, protože zpětná odezva je pro mě dost podstatná. Těší mě taky, žes v knize viděl, vcelku co jsem sám chtěl, aby v ní čtenář našel. Máš zcela pravdu, že řada faktorů směřuje k autobiografičnosti, třebas právě skrze mé vyjádřené názory v té dob prožívání a psaní, ale taky pocity, fantazie, a bohužel taky leccos z toho, co se týká rozpadu rodiny. Jiné zas jsou spíš mým snem, než že bych skutečně zažil.
Líbilo se mi slovní spojení, cos použil "sadistické cítění" jako by to na první pohled byl paradoxní pojem, ale je v něm myslím hodně pravdy. Asi ho taky budu častějc používat!
A eště děkuju za zhodnocení traileru, ddocela jsem se bál jak zní můj hlas, a ano je to můj hlas..
Tito uživatelé poděkovali autorovi Dan za příspěvek:
Mato
Uživatelský avatar
simgiran
Čestný člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Chlapci a ženy
ve věku od: 8
ve věku do: 15
Kontakt: e-mail: [email protected]
Výkřik do tmy: Jsem produkt dekadentního světonázoru a jakožto takový na slepé větvi vývoje.
Příspěvky: 1276
Dal: 472 poděkování
Dostal: 567 poděkování

Re: Štěně bez oušek

Nový příspěvek od simgiran »

No, zníš tam mimořádně úchylně, pokud to byl záměr, tak se ti to nemohlo povést lépe. :)

Jinak já od tebe nedávno někde našel nějakou povídku na netu a asi se tě fakt začnu bát. ;)
Dan
Čestný člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Chlapci
Příspěvky: 607
Dal: 75 poděkování
Dostal: 218 poděkování

Re: Štěně bez oušek

Nový příspěvek od Dan »

Gabrielovi, díky moc za úpravu.

simigran: Díky moc za ohodnocení! ne... vlastně to nebyl záměr, to už ke mně patří. A zajímalo by mě jakou povídku hm, ale je to dost možná strašidelná! Ostatně já lidem doporučuju, aby se mě báli (tedy pedofilům, ne dětem.)
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů