kial

Sekce pro příspěvky nových členů fóra - po registraci zde založte nové téma a prozraďte nám pár drobností o sobě, nebo nás jen pozdravte!
Uživatelský avatar
kial
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 8
ve věku do: 13
Příspěvky: 13

kial

Nový příspěvek od kial »

Sice je trosku zvlastni jsem psat prispevek po takove dobe co jsem registrovan, ale proc ne.
Teprve ted jsem si uvedomil ze jsem jeste nic nenapsal do fora, tak bych s tim chtel zacit a jak asi jinak, nez nejlepe neco malo prozradit o sobe.

Jsem kluk stredniho veku (fyzicky)
Jsem homosexualni pedofil
Libi se mi kluci mezi 8 - 13 roky, ale jak sami jiste dobre vite, hranice se da prekrocit, ze?
jsem aktivne-pasivni a jelikoz bych toto spojeni nepochopil ani sam, tak vysvetlim jak jsem na to prisel. Aktivne pracuji s detmi (myslim ze pomerne dost), ale jsem pasivni v BL vztahu, takze nemam a nikdy jsem zatim primo nemel nejakeho kutika s kterym bych se schazel, ktereho bych mel jen sam pro sebe.
Aktualne jsem asi se svym zivotem spokojenej. Kontakt s kutikama mam a nedelami to zadne problemy.
To ze jsem BL jsem zjistil zhruba v 16 letech, to jsem tedy prisel na to slovo boylover, pak pedofil. Nejak me ta informace nezasahla a moc jsem to neresil. V te dobe jsem narazil na jedno ceskoslovenske BL forum, ktere nekolikrat uz zaniklo, ale opet vzniklo (stale existuje), ti co me znaji vedi, ti co znaji to forum tak uz taky vedi ;) a vlastne me tim padem asi taky znaji. Myslim si, ze my to forum dost pomohlo, protoze jsem si psal a komunikoval jsem s lidmi, kteri jsou na tom podobne, takze jsem vedel, ze v tom nejsem sam.
Jinak co jsi uvedomuji, tak jsem po kutikach zacal koukat zhruba uz v 11, vzdy koutkem oka o orcnik, ci dva nize. Na druhem stupni mi ocko uvizlo vzdy na 4.-6. tridu.
A muj sexualni zivot? Jednou jsem mel neco s holkou, ale nejak to nedoslo do konce, bohuzel ne moji vinou. Asi rok jsem mel slecnu, bylo to pomerne tezke, pac jsem ji mel sice rad, ale nemiloval jsem ji. Ona byla do me blazen. Uz jsem moc nevedel jak dal, tak jsem ji osobe rekl. Nejaky cas se s tim vyrovnavala, rozesli jsme se, ale vydame se doted a kamaradime spol. Od te doby jsem to rekl dalsim par lidem, pak se to par lidi dozvedelo od kamaradky :( , ale nastesti vzdy vsichni na to reagovali rozume a nikdo nemel zadny problem. Nikdo z rodiny to o me nevi a nevim jestli to chci menit, ikdyz jsem o tom uvazoval casto, to rict mame, ale ta ma svejch starosti dost a myslim, ze by to pro ni byla zbytecna informace (aktualne).
A co bych o sobe jeste prozradil? Budu rad kdyz se me zeptate, treba vam odpovim.

Omlouvam se za moji prvotni neaktivitu a ze se predstavuji a pisi az ted.
Byly casi, kdy jsem s lidma prochatoval a prokecal nekolik hodin a sel lecky spat az okolo sedme ranni, tak doufam ze me to chatovani bude bavit, ale ze se taky vyspim.
Uživatelský avatar
lsiv
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 9
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: Pedofilie-dar,nebo prokleti?
Příspěvky: 208
Dal: 2 poděkování
Dostal: 4 poděkování

Re: kial

Nový příspěvek od lsiv »

Ahoj,

pokud je to tedy mozne,tak ja bych se treba rad zeptal,jak je to u tebe s tim "prekrocenim" vekove hranice?

Moje "vekova hranice" je pomerne stroze vyhranena-cca. od 9-12 let a jeji prekroceni,si moc prestavit nedokazu(ani vzestupne,ani sestupne). "Vekovou hranici" mam na mysli deti,ktere mne v jejich dannem veku dokazi pohlavne vzrusit.

V tvem pripade je ta horni hranice 13 let-a jak pises,i to by se dalo prekrocit.
Ja napriklad vidim obrovsky rozdil mezi detmi 11 a 14 let. To 14lete "dite" je mnou vnimano temer(ci uplne-zalezi na stupni vyvinuti) jako dospely clovek.

Pro lepsi vysvetleni: 11lete dite je pro me neco takoveho jako 20-25leta divka pro "normalniho" heterosexuala,zatimco to 14-15lete "dite bych srovnal s 60-70letou zenou duchodoveho veku-z hlediska pohledu stejneho- heterosexualne orientovaneho(30leteho) muze.

Dekuji!

lsiv
Uživatelský avatar
kial
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 8
ve věku do: 13
Příspěvky: 13

Re: kial

Nový příspěvek od kial »

Muj top se pohybude mezi 8-13 lety, ale obcas se zakoukam i do kluka, kterymu je teprve 5 let, ucaruje me svym vzhledem, chovanim, ale neznamena to, ze me takto zaujme kazdej druhej petiletej kutik. A stejnak je to i smeren nahoru. Obcas se stane, ze me zaujme i nejakej 15ti letej klucina, kterymu bych ovsem 15 vubec nerek.
Proste zalezi jak jsou kluci vyvinuty, jak fyzicky, tak psychicky.
Obcas se i normalnimu heterosexualovi zalibi i 60ti leta zenska (jen jich uz neni tolik).

Proste ve skolnce bych si moc kutiku nevybral, ale obcas narazim na nejakeho, na kterem muzu oci nechat at je mu kolik chce.
Uživatelský avatar
lsiv
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 9
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: Pedofilie-dar,nebo prokleti?
Příspěvky: 208
Dal: 2 poděkování
Dostal: 4 poděkování

Re: kial

Nový příspěvek od lsiv »

Diky za nazory!

Na tom individualnim vyvinuti ditete bude-jak pises,opravdu asi dost zalezet.
Je to zajimave,jake ma kazdy z nas nejrozmanitejsi vekove,i jine preference.

Vek meho "idealniho" ditete,je zhruba tech 10-11 let.
Je to pomerne uzky "okruh zajmu",vyrazne se to ale zmenit neda.Takovou moc nad sebou proste nemam.
S tim 5letym u mne bude problem v tom,ze s nim nedosahnu zadneho vzruseni(pohlavni touhy) stejne tak,jako s tim 14-15letym.

S pozdravem

lsiv
Naposledy upravil(a) lsiv dne neděle 10. 7. 2011, 10:43:53, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
lsiv
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 9
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: Pedofilie-dar,nebo prokleti?
Příspěvky: 208
Dal: 2 poděkování
Dostal: 4 poděkování

Re: kial

Nový příspěvek od lsiv »

P.S.
Kdybych byl schopen svuj "oblibeny" vek ditete nejak vyrazne ovlivnit(prekrocit),a libili by se mi treba 16leti,tak to uz bych si v takovem pripade klidne "naordinoval" partnera 18leteho-a uz by ze mne zadny pedofil nebyl,ze ano..
Ovsem,mezi vekem 16 a 18let pro mne zadny rozdil neexistuje-v takovem cloveku je uz to dite stejne "mrtve" a jedna se o standartniho "dospelaka".
Nemam ted' na mysli zcela ojedinele pripady pozdejsiho fyzickeho vyvoje ditete.

Diky!
Uživatelský avatar
kial
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 8
ve věku do: 13
Příspěvky: 13

Re: kial

Nový příspěvek od kial »

To mas naprostou pravdu.
Ani ja nemam schopnost si diktovvat kdo se mi libi a kdo ne.

Kdo ji ma? Prihlaste se
Dan
Čestný člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Chlapci
Příspěvky: 607
Dal: 75 poděkování
Dostal: 218 poděkování

Re: kial

Nový příspěvek od Dan »

Já se teda nehlásím, páč sám rozhodně neovládám kdo se mi zalíbí. Jen to mé preferenční rozpětí je trochu divoké, dyž nad tím zauvažuju - 1 - 22 let, tedy můj současný věk. odhaduju to dle toho, že jednak jsem schopný s jakýmsi pocitem něhy nakouknout i do kočárku a jednak jsem byl, a vcelku ještě jsem, nejméně dvakrát zamilovaný do mých spolužáků. Sám si to těžko vysvětluju. Ale vlastně tohle čachrování s věkovou hranicí, asi na to moc nedám (ale může to být právě tím jak ji mám rozhozenou) vlastně se spíš nerad k svýmu věkovýmu rozpětí vyjadřuju a beru kluky který se mi líbí jako individuální, kteří se mi tím něčím prostě líbí. To něco bych nazval dětskost. Proto bych zas spíš než nesouhlasil tak polemizoval esli v klukovi staršímu 15nebo i 18 může být něco dětského. Záleží samozřejmě i na vzhledu, ale měl jsem už několikrát štěstí poznat se s kluky teří vypadali prostě o mnoho let mladší než ve skutečnosti byli. Ale hlavně v jejich chováním jsem dokázal najít a zalíbit si rysy dětskosti.
Ještě bych se tě možná zeptat, jak to tedy bylo s tím zjištěním,že jsi boylover. Píšeš že tě to moc nezasáhlo, což je ze zkušeností ětšiny lidí zde spíš nestandardní. Hodně lidí je z toho hodně rozrušených. Mělo na tvůjpřístup k tomu i to, že jsi hned zprvu komunikoval s dalšími pedofily po internetu?
Uživatelský avatar
kial
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 8
ve věku do: 13
Příspěvky: 13

Re: kial

Nový příspěvek od kial »

Ano, urcite na to melo obrovsky vliv to, ze jsem komunikoval s dalsimi pedofili, ikdyz jsem byl zprvu ostychavy. Casto jsem chodil i na xchat, pak jsem chodil uz jen na xko. A neco na tom melo i to, ze v ty dobe mi bylo skoro vsechno absolutne jedno.
Dan
Čestný člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Chlapci
Příspěvky: 607
Dal: 75 poděkování
Dostal: 218 poděkování

Re: kial

Nový příspěvek od Dan »

přijde mi to skoro až nemožné vlastně nějak "exaktně" definovat čím pomáhá dyž o tomhle má člověk možnost mluvit, svěřovat se, ale sám ze zkušeností přávě odsud vím, že to opravdu funguje. To že ti bylo všechno jedno souviselo tak nějak s tvým stavem, nebo snad s určitou rezignací?
Uživatelský avatar
kial
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 8
ve věku do: 13
Příspěvky: 13

Re: kial

Nový příspěvek od kial »

Mam pocit, ze to s mym stavem nemelo co docineni, pac to ze mi zacinalo bejt vsechno jedno se zacalo objevovat okolo 5.tridy, takze bych spise rekl, ze zacala nastupovat puberta (teda jestli vubec nekdy nastoupila).
Obcas se mi pak stalo (o nejakej rok po uvedomneni), ze jsem se "zasekl" a rekl jsem si v hlave, no jo, kdyt ja jsem vlastne pedofil, homosexualni pedofil.... o par vterin jsem si rekl zase: "no a co".
Uživatelský avatar
lsiv
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 9
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: Pedofilie-dar,nebo prokleti?
Příspěvky: 208
Dal: 2 poděkování
Dostal: 4 poděkování

Re: kial

Nový příspěvek od lsiv »

Ja si myslim,ze to,co se nam libi by pro nas melo byt uplne prirozene,a tou otazkou homosexuality bych se priliz "netrapil". A treba v tom,ze se zamiluji do 10leteho chlapce,ani zadnou homosexualitu nevidim.
Je to pro me "cista pedofilie",nebot' to dite nema s dospelym "homo" nebo "lesbo"(v mem pojeti) nic spolecneho. Je to proste uplne jiny svet..
Z druhe strany,laska k osobe dospele(15,18,20 a vice let),by pro mne tou "pravou" homosexualitou uz byla.
Vubec by mi to ale nevadilo,a pokud by se mi libili kluci od 18 let nebo i starsi,tak bych se snazil takove sance ze vsech sil vyuzit,a ucinit ze sveho zivota neco mnohem lepsiho,nez je muj zivot pedofila.
V mem pripade to bohuzel nejde..

lsiv

P.S. To,ze mame moznost o svych problemech otevrene mluvit s lidmi stejne orientace je velmi prinosne,dalo by se rici,ze se jedna o urcitou terapii,tedy lecbu nasich "nevylecitelnych" syndromu.
Uživatelský avatar
lsiv
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 9
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: Pedofilie-dar,nebo prokleti?
Příspěvky: 208
Dal: 2 poděkování
Dostal: 4 poděkování

Re: kial

Nový příspěvek od lsiv »

Pro D.K.

Pouze k tomu,zdali "mlady muz"-cca.16-18let,muze mit v sobe neco detskeho.
Tak samozrejme ze muze,stejne tak,jako muze mit v sobe urcite detske,nebo mladistve rysy clovek i klidne mnohem,mnohem starsi.
Existuji jiste i "babicky",ktere take mohou disponovat,nejakym tim"detskym vzezrenim".
Rovnez muze zalezet na charakteru a zpusobu zivota toho,ci dotycneho cloveka. To se take,obcas na te fyzicke strance cloveka "promita".

A pro mne,ten 16lety ditetem byt nemuze,z duvodu zvysene funkce hormonu a vyraznych znaku dospelosti,ktere snad nemusim priliz popisovat.
Take jsme to obdobi prochazeli,zustali jsme takovi a vime dobre,cim vsim se odlisuje telo(a jeho projevy) u dospeleho,ve srovnani s telem ditete.

lsiv
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti