ANKETA: Volba prezidenta ČR - Koho jste volili ve 2. kole?

Nezávazná diskuze o čemkoliv, co se nehodí jinam.

Koho jste skutečně volili ve 2. kole ve volební místnosti?

Anketa končí za neděle 27. 1. 2013, 22:53:49

Miloš Zeman
9
53%
Karel Schwarzenberg
8
47%
2. kola jsem se zúčastnil, ale nevolil jsem nikoho (odevzdal jsem neplatný hlas)
0
Žádná hlasování
2. kola jsem se nezúčastnil
0
Žádná hlasování
 
Celkem hlasů: 17
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

ANKETA: Volba prezidenta ČR - Koho jste volili ve 2. kole?

Nový příspěvek od Kasz »

V této anketě zvolte kandidáta, kterého jste skutečně při volbě prezidenta volili. U této ankety lze změnit hlas. Na anketu odpovídají pouze pedofilové ČR, kteří jsou starší 18ti let (a mají tedy v ČR volební právo). Hlasovat je možné do neděle 27.1.2013 22:53 hod.
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Jednorozec
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 9
ve věku do: 30
Výkřik do tmy: Zázraky se dějí, jen zatím bohužel vždy někde daleko...
Příspěvky: 3140
Dal: 11 poděkování
Dostal: 497 poděkování

Re: ANKETA: Volba prezidenta ČR - Koho jste volili ve 2. kol

Nový příspěvek od Jednorozec »

Fascinuje mě, že někdo z internetové komunity volil pana Schwarzenberga, který měl předkládat ve vládě k podpisu takovou zhůvěřilost jako je dohoda ACTA...
Uživatelský avatar
Silesia
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 8
ve věku do: 13
Příspěvky: 960
Dal: 310 poděkování
Dostal: 240 poděkování

Re: ANKETA: Volba prezidenta ČR - Koho jste volili ve 2. kol

Nový příspěvek od Silesia »

No vidíš mě zase překvapuje že je někdo ochoten mít za prezidenta takového hulvata. K acta většina pravomoci v acta je dnes již orgánům činným v trestním řízení k dispozici. I,dnes může poskytovatel sítě na příkaz policie odpojit síť bez varování. I dnes může celník/policista kouknout na data v tvém chytrem telefonu bude li chtít a podobbe.
Uživatelský avatar
StrangerByNight
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 10
ve věku do: 15
Příspěvky: 97
Dal: 8 poděkování
Dostal: 22 poděkování

Re: ANKETA: Volba prezidenta ČR - Koho jste volili ve 2. kol

Nový příspěvek od StrangerByNight »

Miloše Zemana jsem v 1. kole nevolil a mezi kandidáty z 1. kola bych si dokázal představit minimálně dva, které bych na Hradě viděl radši. Přesto jsem rád, jak to nakonec dopadlo, protože případné vítězství "Karla" by znamenalo především vítězství stylu kampaně, který jeho volební tým praktikoval. Kampaň, která si klade za cíl zejména mladé lidí přetvořit ve stádo "Karlových" obdivovatelů, kteří ho budou "milovat" bez ohledu na to, aby se zajímali o jeho názory a minulost, a kteří budou v případě potřeby připraveni vyloučit ze svého kolektivu kohokoliv, kdo se opováží vznášet vůči jejich milovanému "Karlovi" výhrady, byla v minulosti typická pro kandidáty s diktátorskými ambicemi, a bylo by špatným vysvědčením pro jakoukoliv demokratickou zemi, kdyby v ní kandidát s podobnou kampaní zvítězil.
Uživatelský avatar
Kuba
Čestný člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Doma
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 13
ve věku do: 26
Příspěvky: 1484
Dal: 360 poděkování
Dostal: 288 poděkování

Re: ANKETA: Volba prezidenta ČR - Koho jste volili ve 2. kol

Nový příspěvek od Kuba »

Přijde mi trošku zvláštní na druhou stranu upřednostňovat styl kampaně založené na agresivních výpadech proti oponentovi a lžích. ;)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Kuba za příspěvek:
simgiran
Světlo mého života, žár mých slabin. Můj hřích, má duše.
- Vladimir Nabokov, Lolita (přeložil Pavel Dominik)
Uživatelský avatar
MR_Xguard
Čestný člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 3
ve věku do: 8
Příspěvky: 987
Dal: 110 poděkování
Dostal: 306 poděkování

Re: ANKETA: Volba prezidenta ČR - Koho jste volili ve 2. kol

Nový příspěvek od MR_Xguard »

No, pan Zeman taky není žádný svatoušek. Stačí si vzpomenout na opoziční smlouvu.
Uživatelský avatar
Tony
Registrovaný uživatel
Bydliště: Praha
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 5
ve věku do: 10
Kontakt: [email protected]
Příspěvky: 205
Dal: 51 poděkování
Dostal: 43 poděkování

Re: ANKETA: Volba prezidenta ČR - Koho jste volili ve 2. kol

Nový příspěvek od Tony »

V první řadě byla prohra už to, že se do druhého kola dostali tihle dva. Neúčast nic neřeší, proto jsem volil menší zlo - Karla Schwarzenberga. Sice jsem se o politiku nikdy moc nezajímal a neznám všechny historické podrobnosti, které se kandidátů týkají, u obou by se určitě našly pro a proti, ale vzhledem k tomu, že prezident je u nás spíš jen taková formální funkce, měl by jím být podle mě někdo, kdo bude morálním vzorem pro občany. Podle toho jsem volil v prvním kole a v rámci možností i v kole druhém.
Samolibý hulvát Zeman tenhle požadavek nesplňuje ani náhodou. Schwarzenberg není žádná výhra, ale aspoň jedná trochu na úrovni a dokáže si udělat srandu sám ze sebe. Navíc není levičák a neláká nižší a méně vzdělané vrstvy na plané sliby.
Uživatelský avatar
MR_Xguard
Čestný člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 3
ve věku do: 8
Příspěvky: 987
Dal: 110 poděkování
Dostal: 306 poděkování

Re: ANKETA: Volba prezidenta ČR - Koho jste volili ve 2. kol

Nový příspěvek od MR_Xguard »

Ikdyž jsem volil pana K. Tak se mi jedna věc na pánovi Z zalíbila. Po přísaze chce vyslovit nedůvěru vládě, což znamená, že je šance vytlačit komunisty pryč z vlády.
Uživatelský avatar
Tony
Registrovaný uživatel
Bydliště: Praha
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 5
ve věku do: 10
Kontakt: [email protected]
Příspěvky: 205
Dal: 51 poděkování
Dostal: 43 poděkování

Re: ANKETA: Volba prezidenta ČR - Koho jste volili ve 2. kol

Nový příspěvek od Tony »

Podle mě se dá spíš čekat, že by získali naopak silnější postavení (a levice obecně). Je to teď celé nějak na levačku.
Uživatelský avatar
Kuba
Čestný člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Doma
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 13
ve věku do: 26
Příspěvky: 1484
Dal: 360 poděkování
Dostal: 288 poděkování

Re: ANKETA: Volba prezidenta ČR - Koho jste volili ve 2. kol

Nový příspěvek od Kuba »

MR_Xguard píše:Ikdyž jsem volil pana K. Tak se mi jedna věc na pánovi Z zalíbila. Po přísaze chce vyslovit nedůvěru vládě, což znamená, že je šance vytlačit komunisty pryč z vlády.
Nějak nechápu. Teda pokud to sem nedáváš jako vtip. Prezident nemůže vyslovit nedůvěru vládě. A komunistů ve vládě také moc nevidím, ani těch bývalých. Po předčasných volbách by jich téměř jistě bylo mnohem víc.
Světlo mého života, žár mých slabin. Můj hřích, má duše.
- Vladimir Nabokov, Lolita (přeložil Pavel Dominik)
Uživatelský avatar
MR_Xguard
Čestný člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 3
ve věku do: 8
Příspěvky: 987
Dal: 110 poděkování
Dostal: 306 poděkování

Re: ANKETA: Volba prezidenta ČR - Koho jste volili ve 2. kol

Nový příspěvek od MR_Xguard »

Kuba píše:
MR_Xguard píše:Ikdyž jsem volil pana K. Tak se mi jedna věc na pánovi Z zalíbila. Po přísaze chce vyslovit nedůvěru vládě, což znamená, že je šance vytlačit komunisty pryč z vlády.
Nějak nechápu. Teda pokud to sem nedáváš jako vtip. Prezident nemůže vyslovit nedůvěru vládě. A komunistů ve vládě také moc nevidím, ani těch bývalých. Po předčasných volbách by jich téměř jistě bylo mnohem víc.
Ústava ČR, článek 62:

Prezident podle Ústavy České republiky:

jmenuje a odvolává předsedu a další členy vlády a přijímá jejich demisi, odvolává vládu a přijímá její demisi,
svolává zasedání Poslanecké sněmovny,
rozpouští Poslaneckou sněmovnu,
pověřuje vládu, jejíž demisi přijal nebo kterou odvolal, vykonáváním jejích funkcí prozatímně až do jmenování nové vlády,
jmenuje soudce Ústavního soudu, jeho předsedu a místopředsedy,
jmenuje ze soudců předsedu a místopředsedy Nejvyššího soudu,
odpouští a zmírňuje tresty uložené soudem (agraciace) a zahlazuje odsouzení (rehabilitace) (viz dále),
má právo vrátit Parlamentu přijatý zákon s výjimkou zákona ústavního (viz dále),
podepisuje zákony,
jmenuje prezidenta a viceprezidenta Nejvyššího kontrolního úřadu,
jmenuje členy Bankovní rady České národní banky.

Ke jmenování soudců Ústavního soudu však potřebuje souhlas Senátu.
Uživatelský avatar
Kuba
Čestný člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Doma
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 13
ve věku do: 26
Příspěvky: 1484
Dal: 360 poděkování
Dostal: 288 poděkování

Re: ANKETA: Volba prezidenta ČR - Koho jste volili ve 2. kol

Nový příspěvek od Kuba »

Jo, jenže ti jaksi uniklo, že aby mohl odvolat vládu, musí jí nejprve parlament vyslovit nedůvěru (případně, když vláda nedostane důvěru, pokud o ní sama zažádá). :D
Světlo mého života, žár mých slabin. Můj hřích, má duše.
- Vladimir Nabokov, Lolita (přeložil Pavel Dominik)
Uživatelský avatar
Jednorozec
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 9
ve věku do: 30
Výkřik do tmy: Zázraky se dějí, jen zatím bohužel vždy někde daleko...
Příspěvky: 3140
Dal: 11 poděkování
Dostal: 497 poděkování

Re: ANKETA: Volba prezidenta ČR - Koho jste volili ve 2. kol

Nový příspěvek od Jednorozec »

Hm Zeman je hulvát? To jako když si dovolí někdo něco říct o soupeři tak je hulvát? Me mochodem i kdyby byl, tak u prezidenta zajímá co dělá/hodlá dělat a ne jestli jen chrní a tváří se noblesně.
Taky jsem nechtěl zemana (a před ním ani klause), ale to přeřeknutí typu "benešovy dekrety uz 20 let neplatí) kamaradčoft s daleko největším hulvátem v naší politice (kalousek) prosazování těch super nesmyslných "reforem" prostě mluví za sebe...
A to ani nemluvím o zblblých lidech fungujících na marketing "kníže" (když tu máme 100 let republiku a v německu a rakousku taky)...

A tvrzení, že acta vlastně jen obsahuje něco co už tu dávno máme je klasická demagogie těch co ji prosazují... Ne nadarmo se ji snažili do poslední chvíle tajit a sjednávali ji bez těch co se má primárně týkat.
viz třeba takovýhle roztomilý souhrn http://www.pooh.cz/a.asp?a=2017573
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jednorozec za příspěvek:
StrangerByNight
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů