Mám dotaz

Nezávazná diskuze o čemkoliv, co se nehodí jinam.
Dan
Čestný člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Chlapci
Příspěvky: 607
Dal: 75 poděkování
Dostal: 218 poděkování

Re: Mám dotaz

Nový příspěvek od Dan »

pro regina: Vůbec nebuď prokletý. Buď vděčný a šťastný z každé chvilky, kterou můžeš s dítětem strávit. Šťastný z radosti dítěte, pokud tu radost z tvé přítomnosti má. Buď vděčný, pokud dostaneš příležitost čímkoliv dítěti prospět. Ale pokud úmyslně způsobíš cokoliv, co může byť potencionálně dítěti ublížit, prokleješ sám sebe. Z takového platonického vztahu může bezpečně plynout hodně radosti, cokoliv jinýho je zbytečný. sex je v porovnání s tím vo ničem. Chceš sexuální uspokojení? Použij pravou ruku. Chceš něco exotičtějšího? Použij levou..
Tito uživatelé poděkovali autorovi Dan za příspěvek:
Mato
Uživatelský avatar
regina
Na trestné lavici
Bydliště: Warszawa
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 7
ve věku do: 13
Příspěvky: 272
Dostal: 3 poděkování

Re: Mám dotaz

Nový příspěvek od regina »

Platonická láska není kompletní, plná. To jako nealkoholické pivo, nebo káva bez kofeinu. Fyzický kontakt s erotickým pozadím je zcela přirozené. Ale člověk musí přizpůsobit taky kontakt k věku a potřebám dítěte, nebo, obecně, partnera. Některé děti jsou stateční, otevřené a mají zájem na nových zážitků. Ukazují svou nahé tělo bez studu a chci být obdivovaný. Jine jsou inhibováné , bojácné, nezralé, zabržděné. V polštině je taková formulace: "zły dotyk" , bad touch, špatný omak (dotek). Je to nežádoucí a nepřijatelné mazlení.
Ale v opačném je i dobrý dotek.
Dan
Čestný člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Chlapci
Příspěvky: 607
Dal: 75 poděkování
Dostal: 218 poděkování

Re: Mám dotaz

Nový příspěvek od Dan »

pro regina: Inu tak nemohu souhlasit s tím jak to stavíš, že ti odvážnější kluci jsou jako ti správně a ti zdrženlivější jsou nějak zabrždění. Většina dětí se vyvíjí přiměřeně svému věku a sexualita pro ně začne být důležitější právě tak v těch 15. Pak se někteří můžou vyvíjet rychlejc, na jejich starším kamarádovi by mělo být, aby je sám korigoval k tomu, aby si sami nenaběhli do problémů. Klidně je můžeš povzbudit, aby si našli někoho přiměřeného svému věku - prostě jako kámoš. Nevím kolik ti je, osobně tě neznám, možná jsem i radši, ale proč ti přijde, že by měl něco mít zrovna s tebou? Protože ty chceš? Nepřijde mi tak reálné narážet hromadně na kluky, kteří už chtějí sex a ještě ho chtějí vyloženě se starším chlapem. Pokud je on ovšem k tomu nemanipuluje. Nebo si připadáš, že seš tak dobrej, že jim máš víc co nabídnout než jejich vrstevníci? krom všeho jiného mi přijde, že si hodně věříš.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Dan za příspěvek:
Kuba
Uživatelský avatar
Tony
Registrovaný uživatel
Bydliště: Praha
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 5
ve věku do: 10
Kontakt: [email protected]
Příspěvky: 205
Dal: 51 poděkování
Dostal: 43 poděkování

Re: Mám dotaz

Nový příspěvek od Tony »

regina: Pořád tady píšeš, jak jsou děti mazlivé, jak se jim líbí doteky, jak je sex zdravý. Zkusil ses na to někdy podívat z pohledu toho dítěte? I kdyby tě ten kluk měl opravdu rád, jaká je šance, že se jemu samotnému budou líbit kluci a že si to bude ve svém věku uvědomovat? Ano, možné to je a je i možné, že se mu budou líbit dospělí muži. Přesto, i kdyby tě měl opravdu rád, vážně si myslíš, že by se mu líbilo, kdybys ho začal osahávat? Mělo by to pro něj nějaký přínos, bylo by mu to příjemné? Přesvědčil bys ho, že je to v pořádku a že se mu to vlastně líbit má? Maximálně bys ho tím vyděsil a zošklivil mu fyzické projevy lásky.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Tony za příspěvky (celkem 2):
Dan, malylover
Dan
Čestný člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Chlapci
Příspěvky: 607
Dal: 75 poděkování
Dostal: 218 poděkování

Re: Mám dotaz

Nový příspěvek od Dan »

Ano, správně Tony.
víš regino, třeba se tomu klukovi ani líbit nebudeš, ale budeš ho manipulovat k tomu, aby sis s ním stejně něco zkusil. A ani si to nemusíš uvědomovat. Víš, zatím si tady moc neprokázal, že bereš vážně, jak o věcech uvažují druzí lidé, proč si máme myslet, že když jsi s malým klukem dokážeš brát ohledy na to, co si on skutečně myslí? Možná si i ve vztahu k němu prosazuješ svojí vůli, a protože je malý kluk citlivý, prosadíš si u něj svoji vůli, a ani si to sám nebudeš uvědomovat, sám si to vysvětlíš tak, že ten kluk to chce. Je to zvláštní přístup, který se mi nelíbí, a proto to říkám.
Uživatelský avatar
regina
Na trestné lavici
Bydliště: Warszawa
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 7
ve věku do: 13
Příspěvky: 272
Dostal: 3 poděkování

Re: Mám dotaz

Nový příspěvek od regina »

sexualita pro ně začne být důležitější právě tak v těch 15
Sexualita je důležitou po celou dobu. Není to jako elektrický spínač. Stisknete tlačítko, a stroj začne.
Deset let starý chlapec je také sexuální. Americký sexuolog John Money řekl:
If I were to see the case of a boy aged ten or eleven who's intensely erotically attracted toward a man in his twenties or thirties, if the relationship is totally mutual, and the bonding is genuinely totally mutual...then I would not call it pathological in any way.
Interview: John Money. PAIDIKA: The Journal of Paedophilia, Spring 1991, vol. 2, no. 3, p. 5.
Dan
Čestný člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Chlapci
Příspěvky: 607
Dal: 75 poděkování
Dostal: 218 poděkování

Re: Mám dotaz

Nový příspěvek od Dan »

pro regina: mě je vcelku u pr... jedno, co říká nějaký pan doktor, jde mi o ty kluky. Jiný pan doktor řekne, že je člověk sexuální tvor od narození do smrti, což asi neznamená, že by člověk klíďo mohl dělat cokoliv s kojencem. Ale ty nereaguješ na druhé lidi, jenom na své vlastní argumenty, nemyslím, že ti vo nějaké druhé lidi jde, že ti vůbec nějak jde o děti. Jde ti asi o prosazování vlastních teorií, jestli je prosazuješ v reálu, je to dost blbé. Ale doufám že jen tak kecáš.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Dan za příspěvek:
Kuba
Uživatelský avatar
Silesia
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 8
ve věku do: 13
Příspěvky: 960
Dal: 310 poděkování
Dostal: 240 poděkování

Re: Mám dotaz

Nový příspěvek od Silesia »

To je pořád dokola...opravdu doufám, že se k žádnému klukovi nedostanes na víc než 500 m.
To by pak tomu klukovi asi nestačili ani roky péče.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Silesia za příspěvek:
malylover
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Mám dotaz

Nový příspěvek od Kasz »

Regina je sobec, který se nedokáže zamyslet nad tím, jak by jeho "zcela konsensuální sexuální aktivity" mohla negativně vnímat druhá strana. Vidí jen to svoje.

Jen upozorňuji, že se tu opakuje historie. Regino, zkus nepsat pořád to samé, protože jinak to dopadne tak, jako už to jednou dopadlo - Tvým umístěním na Trestnou lavici. Poskytli jsme již dostatek argumentů, téma uzavírám. Kdyby někdo chtěl něco dodat, může admina nebo moderátora požádat o odemknutí.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Kasz za příspěvek:
malylover
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Zamčeno

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů