Pomohla někomu Provera nebo jiný lék k většímu klidu?

Diskuze a porada registrovaných uživatelů ohledně situací a problémů z jejich života.
Uživatelský avatar
Silesia
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 8
ve věku do: 13
Příspěvky: 960
Dal: 310 poděkování
Dostal: 240 poděkování

Pomohla někomu Provera nebo jiný lék k většímu klidu?

Nový příspěvek od Silesia »

abych to vysvětlil poslední dobou se cítím takový nestabilní nemám chuť a ani potřebu řečeno hnusně ulovit si dítě to ne!
Přesto se necítím ve své kůži ale nevím jak bych to popsal.

(edit možná jde jen i chvilkovou fázi ale nemůžu si dovolit udělat nějakou hloupou chybu)
Uživatelský avatar
Kuba
Čestný člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Doma
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 13
ve věku do: 26
Příspěvky: 1484
Dal: 360 poděkování
Dostal: 288 poděkování

Re: pomohla někomu provera nebo jiný lék k většímu klidu

Nový příspěvek od Kuba »

K většímu klidu, to bych rozhodně na sobě neviděl. Provera mi pomohla možná tak k méně sexuálním fantaziím, k menší potřebě masturbace (postupně se ale stále víc a víc přibližuji v tomto ohledu ke své předešlé normě, přestože testosteron mám stále dost nízko), k méně časté "samovolné" erekci, která někdy může být otravná. Takže nevím, sice se říká, že tyto léky někoho můžou uklidnit (méně testosteronu by mělo znamenat obecně menší agresivitu), ale dle vlastních už pomalu ročních zkušeností to potvrdit nemůžu. Naopak musím zmínit, že mi Provera "pomohla" k bolesti v holeních kostech po zátěži (fotbal, ranní běhání) a taky se mi na nohách častěji než bylo obvyklé objevují modřiny.
Světlo mého života, žár mých slabin. Můj hřích, má duše.
- Vladimir Nabokov, Lolita (přeložil Pavel Dominik)
Uživatelský avatar
Silesia
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 8
ve věku do: 13
Příspěvky: 960
Dal: 310 poděkování
Dostal: 240 poděkování

Re: pomohla někomu provera nebo jiný lék k většímu klidu

Nový příspěvek od Silesia »

dík takže k většímu klidu by podle tebe pomohlspíš psycholog (psychiatr nebosexuolog) než provera?
Uživatelský avatar
Kuba
Čestný člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Doma
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 13
ve věku do: 26
Příspěvky: 1484
Dal: 360 poděkování
Dostal: 288 poděkování

Re: pomohla někomu provera nebo jiný lék k většímu klidu

Nový příspěvek od Kuba »

Mně by přišlo nejlepší zajít s dobrým kamarádem na pivo. :)

Ale psychologa případně zkusit můžeš, jen ale aby tě neodkázal na psychiatra a ten ti pak následně nepředepsal prášky (a pokud je to vážné, asi by byly vhodnější spíš antidepresiva než provera).
Světlo mého života, žár mých slabin. Můj hřích, má duše.
- Vladimir Nabokov, Lolita (přeložil Pavel Dominik)
Uživatelský avatar
Silesia
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 8
ve věku do: 13
Příspěvky: 960
Dal: 310 poděkování
Dostal: 240 poděkování

Re: pomohla někomu provera nebo jiný lék k většímu klidu

Nový příspěvek od Silesia »

Kubo dik za radu ale má to x ale.
1 pivo nepiju, takže s kamosi chodím na víno,magistra nebo malibu případně mochito
2. Mám proč žít a nehodlám s tím končit
3. Kanosum asi nevysipu ze brerim za zlutookym hnedovlasy desetiletym klukem na jednu stranu s nin chci neuvěřitelne být na druhou se moc bojím, že mu ublížím.
Teď jsem na PNCE nezajdem na to pivo spolu?
Dan
Čestný člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Chlapci
Příspěvky: 607
Dal: 75 poděkování
Dostal: 218 poděkování

Re: pomohla někomu provera nebo jiný lék k většímu klidu

Nový příspěvek od Dan »

Prostě máš v sobě tenhle strach, viď? Inu vlastně by nebylo možná úplně dobře začít brát prášky a pak na ně stoprocentně spoléhat. Z mé zkušenosti většinou říkám, že se v tom vyrovnávání se má zkusit ledacos, klidně včetně sexuologa, ale zároveň nic nebrat jako stoprocentní řešení, ale dle vlasntého uvažování si to zařadit a přizpůsobit těm ostatním řešením.

Já jsem bral asi tři čtvrtě roku androcur plus antidepresiva. Ze začátku můžu říct, že mi to spíš pomohlo - nějak. Podobně jak píše Kuba, menší chuť na masturbaci, míň erekce (člověk si tak po dvou týdnech vzpomněl, že by si ho třeba taky někdy moh.. vymasturbovat), taky jsem skrze prášky dokázal snáz korigovat sex fantazie, které pro mě do té doby nebyly příjemné. Nejsem si jistý, jestli to pro mě mělo přímý vliv v kontaktu s dětmi. Možná jsem byl trochu utlumenější, co se jaksi týče těch reakcí, které se nedají ovlivnit, ale nebyl u mě moc rozdíl mezi stavem na prášcích a bez prášků, že bych byl víc nebo míň náchylný šáhnout si, kam se nemá. To jsem nebyl ani předtím ani teď.

Sám u sebe a taky myslím v rozhovoru s jinými jsem i zaznamenal, že po dlouhodobějším užívání prášků může naopak vzniknout veskrz rizikovější stav, kdy je jaksi sex uspokojení tak odkládáno, až to jednou musí ven, jaksi řečeno že právě proto že je člověk utlumený tak po čase to je najednou eště intenzivnější. Já jsem to třeba nikdy měl, když jsem se opil, tak jaksi druhý den. I proto jsem po čase prášky vysadil.
Uživatelský avatar
Silesia
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 8
ve věku do: 13
Příspěvky: 960
Dal: 310 poděkování
Dostal: 240 poděkování

Re: pomohla někomu provera nebo jiný lék k většímu klidu

Nový příspěvek od Silesia »

Díky za názor
Uživatelský avatar
Kuba
Čestný člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Doma
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 13
ve věku do: 26
Příspěvky: 1484
Dal: 360 poděkování
Dostal: 288 poděkování

Re: pomohla někomu provera nebo jiný lék k většímu klidu

Nový příspěvek od Kuba »

Silesia píše:Kubo dik za radu ale má to x ale.
1 pivo nepiju, takže s kamosi chodím na víno,magistra nebo malibu případně mochito
2. Mám proč žít a nehodlám s tím končit
3. Kanosum asi nevysipu ze brerim za zlutookym hnedovlasy desetiletym klukem na jednu stranu s nin chci neuvěřitelne být na druhou se moc bojím, že mu ublížím.
Teď jsem na PNCE nezajdem na to pivo spolu?
1) Místo piva si samozřejmě dosaď libovolný oblíbený nápoj. :)
2) To je jedině dobře!
3) Můžeme udělat nějaký pedo srázek, možná ideálně kdyby se chtěl třeba ještě někdo přidat, obvykle je lepší jít třeba aspoň ve čtyřech lidech, je hned větší zábava a dostane se ti více názorů. Takže nevím, zda se někdo dobrovolně hlásí. :)
PNCE? Google mi nenašel žádný smysluplný význam, nevím co to znamená.
Světlo mého života, žár mých slabin. Můj hřích, má duše.
- Vladimir Nabokov, Lolita (přeložil Pavel Dominik)
Uživatelský avatar
Silesia
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 8
ve věku do: 13
Příspěvky: 960
Dal: 310 poděkování
Dostal: 240 poděkování

Re: pomohla někomu provera nebo jiný lék k většímu klidu

Nový příspěvek od Silesia »

PN = pracovní neschopnost
do srazu bych šel
Uživatelský avatar
Kuba
Čestný člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Doma
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 13
ve věku do: 26
Příspěvky: 1484
Dal: 360 poděkování
Dostal: 288 poděkování

Re: pomohla někomu provera nebo jiný lék k většímu klidu

Nový příspěvek od Kuba »

Aha. :) To víš, my nezaměstnaní lemplové tohle neznáme. :D

Tak pokud by to mělo být v Praze, šel bych taky, i když zatím jsem pořád v blázinci, takže je to pro mě problematičtější s časem. Měl by zájem ještě někdo?
Světlo mého života, žár mých slabin. Můj hřích, má duše.
- Vladimir Nabokov, Lolita (přeložil Pavel Dominik)
Uživatelský avatar
Silesia
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 8
ve věku do: 13
Příspěvky: 960
Dal: 310 poděkování
Dostal: 240 poděkování

Re: pomohla někomu provera nebo jiný lék k většímu klidu

Nový příspěvek od Silesia »

Snad se to změní
Uživatelský avatar
leonid jumper

Re: pomohla někomu provera nebo jiný lék k většímu klidu

Nový příspěvek od leonid jumper »

Ahoj, reaguji trochu později - já jsem asi rok bral kombinaci androcur a elicea (antidepresivum) Antidepresivum za prvé odstraňuje nežádoucí účinek androcuru - tedy deprese a současně samo tlumí sexuální chutě. Bylo to v době, kdy mnou vášně naprosto zmítaly a bál jsem se, že se přestanu ovládat.
Androcur měl - alespoň u mne - tyto
Nežádoucí účinky:
- občas návaly zimnice či pocení (ty zimnice byly opravdu silné)
- ztráta srsti na rukou a hrudníku
Pozitivní účinky:
- uklidnění vášní
- snížení frakvence masturbace na 1x za 14 dní
- snížení chuti na sladké
- intenzivní růst vlasů

Když jsem ho přestal brát (protože jsme s manželkou začali vyvýjet intenzivnější snahu o rozmnožování) bylo zajímavé, že ani po více letech, kdy androcur neberu, se ty vášně nevrátily v tak silné míře jako předtím. Nežádoucí příznaky zmizely, sexuální apetit se vrátil k normálu, ale s pedovášněmi opravdu nemám problém.

Malá perlička na závěr: Během braní androcuru jsem byl na dovolené a zapoměl jsem si tablety doma. Dojel jsem si tedy na obyčejnou místní pohotovost, kde jsem ovšem musel uvést diagnózu. V doktorovi to kupodivu vzbudilo značnou vlídnost - asi ocenil, že neponechávám nic náhodě.:-) Ovšem je třeba v podobných případech pamatovat na to, že v lékárnách v menších městech tyto léky většinou nemají skladem a musí se objednávat.
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: pomohla někomu provera nebo jiný lék k většímu klidu

Nový příspěvek od Kasz »

leonid jumper píše:Během braní androcuru jsem byl na dovolené a zapoměl jsem si tablety doma. Dojel jsem si tedy na obyčejnou místní pohotovost, kde jsem ovšem musel uvést diagnózu. V doktorovi to kupodivu vzbudilo značnou vlídnost - asi ocenil, že neponechávám nic náhodě.:-) Ovšem je třeba v podobných případech pamatovat na to, že v lékárnách v menších městech tyto léky většinou nemají skladem a musí se objednávat.
Ve kterém státě to bylo? U nás?
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Dan
Čestný člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Chlapci
Příspěvky: 607
Dal: 75 poděkování
Dostal: 218 poděkování

Re: Pomohla někomu Provera nebo jiný lék k většímu klidu?

Nový příspěvek od Dan »

Zajímavý postřeh leonide, vlastně bych skoro řekl, že jsem měl podobnou zkušenost po roce užívání androcuru a antidepresiv, tedy že se i nadále u mě postupně snížila nějaká vyšší míra touhy po sexuálním uspokojení. Přinejmenším jsem se vzdal dřívějších masochistických hrátek, i dyž tam mohlo hrát roli i určité zachování vlastní důstojnosti. Možná bych to shrnul v tom, že jsem postupně přestal brát sexuální uspokojení jako něco v čem nějak extra hledám potěšení, a to mě osobně vyhovuje.

Ale čímpak to, vděčit za to chemii se mi zcela nechce, ale možná že mi dal androcur čas si vybudovat určitý pohled a srovnání si své sexuality, a taky mi umožnil si vybudovat jisté rituály. A tak se pro mě sexuální uspokojení přiblížilo rituálům typu čištění zubů. Po ránu pět minut z nezbytnosti, ale že bych se tomu musel oddávat osmkráte denně? To by byla ztráta času.
Uživatelský avatar
leonid jumper

Re: Pomohla někomu Provera nebo jiný lék k většímu klidu?

Nový příspěvek od leonid jumper »

Kasz píše:Ve kterém státě to bylo? U nás?
Ano, u nás. V jednom krajském městě.
Uživatelský avatar
Riddley
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 7
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: Bojuji s tím celý život, v noci brečím do polštáře a v duchu jí vyznávám své nejhlubší city....
Příspěvky: 23
Dal: 2 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Pomohla někomu Provera nebo jiný lék k většímu klidu?

Nový příspěvek od Riddley »

Bral jsem Proveru - a furt spal beze snů. Asi to byl účel.... :/
espana.cordoba
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 8
ve věku do: 15
Příspěvky: 2
Dal: 1 poděkování

Re: pomohla někomu provera nebo jiný lék k většímu klidu

Nový příspěvek od espana.cordoba »

Kuba píše:Aha. :) To víš, my nezaměstnaní lemplové tohle neznáme. :D

Tak pokud by to mělo být v Praze, šel bych taky, i když zatím jsem pořád v blázinci, takže je to pro mě problematičtější s časem. Měl by zájem ještě někdo?
No, v každém případě by to bylo zajímavé, setkat se po letech!
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host