Návrh na prísnejšie pravidlá sekcie "Pro odreagování - vtipy a jiné srandičky"

Přání, nápady, návrhy na vylepšení, chvála, kritika a stížnosti registrovaných uživatelů. (Noví uživatelé fóra zde mohou zakládat témata či na již založená témata odpovídat až po schválení členem Týmu ČEPEK. Vlákna v této sekci bývají po čase zpravidla zamykány.)
Uživatelský avatar
Ninja
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 4
ve věku do: 15
Příspěvky: 36
Dal: 8 poděkování
Dostal: 10 poděkování

Návrh na prísnejšie pravidlá sekcie "Pro odreagování - vtipy a jiné srandičky"

Nový příspěvek od Ninja »

Zdravím,

založil som novú sekciu ohľadom toho čo chcem napísať, aby som "nespamoval" v sekcii ktorej sa to týka, tak snáď to nevadí.

Prezeral som si po dlhom čase sekciu "Pro odreagování - vtipy a jiné srandičky" a ostal som určitým spôsobom znechutený... A pritom ja sám som pedofil.
Je to "sranda" sledovať, ako sa veľa pedofilov oháňa tým, že deťom neubližujú, ale za to si veľmi radi na túto tému "zavtipkujú", často vtipmi, ktoré mi ani trochu neprídu vtipné... (snád nie som jediný)
Príklady:

"Deväťročný chlapček zachránil život farárovi!!! . . . . . Našiel mu hrčku na vajciach."

"Otec učí syna masturbovat.
"To je skvělá zábava, tati!"
"Viď. A až ti bude 13, můžeš používat svůj penis.""

Na tomto sa niekto naozaj dokáže zasmiať? Mne to príde urážlivé voči deťom... Je mi úplne jasné, čo mi teraz veľa ľudí napíše, že som moc veľký moralista, že to beriem moc vážne, že sú to len slová, že to nikoho neuráža... Ale ak ste tohoto názoru, tak potom si nemyslím, že je správne oháňať sa tým, jak deti máte radi a jak by ste pre nich spravili všetko na svete, len aby boli šťastné...

A to nehovorím o tom, že toto fórum je VEREJNÉ, chodia sem aj ne-pedofilní ľudia, ktorí sa o pedofilii snažia získať nejaké informácie, možno sem zrovna príde rodič nejakého chlapca, ktorý sa mu práve zveril, že je pedofil... A čo tu uvidí? Nechutné, obscénne "vtípky", ktoré urážajú deti a hned si spraví "veľmi pekný" názor o nás...

Nehovorím, že sekciu je treba zrušiť, hovorím len, že by to chcelo trochu striktnejšie pravidlá...


Ninja
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ninja za příspěvek:
Kasz
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Sekcia "Pro odreagování - vtipy a jiné srandičky"

Nový příspěvek od Kasz »

Nejsi jediný, komu se to tady nelíbí. Mě se zdejší vtípky nelíbí již delší dobu, zřejme dojde k určitému zredukování a promazání zdejších "vtipů" a ponechání pouze těch, které nejsou vůči dětem nevkusné, nevhodné a urážlivé. Řekněme, že na to mrknu tento týden.
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Kuba
Čestný člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Doma
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 13
ve věku do: 26
Příspěvky: 1484
Dal: 360 poděkování
Dostal: 288 poděkování

Re: Sekcia "Pro odreagování - vtipy a jiné srandičky"

Nový příspěvek od Kuba »

Mně přijde docela legrační, jak se ty vtipy berou vážně. Vždyť jsou to vtipy... A že sem může přijít nějaký nepedofil a zděsit se, vždyť ty vtipy sem byly převzaty z nepedofilních webů a pochybuji, že by je ve většině případů pedofilové vymýšleli. :D
Tito uživatelé poděkovali autorovi Kuba za příspěvky (celkem 2):
MarkM, Makrak
Světlo mého života, žár mých slabin. Můj hřích, má duše.
- Vladimir Nabokov, Lolita (přeložil Pavel Dominik)
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Sekcia "Pro odreagování - vtipy a jiné srandičky"

Nový příspěvek od Kasz »

Jenže bohužel je to tak, že někteří ty "vtipy" vnímají jinak, mě se opravdu takové vtipy nelíbí a víš, že to říkám už dlouho. Líbí se mi vtip, který člověka dokáže povznést, a tohle "naše" vtipy, které zde máme, většinou nesplňují. A že to jsou vtipy nepedofilů? Neznamená, že mají být i zde. Před chvilkou Gabriel oěpt přidal jeden dle mého vkusu a názoru vtip, který není vtipem.
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Kuba
Čestný člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Doma
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 13
ve věku do: 26
Příspěvky: 1484
Dal: 360 poděkování
Dostal: 288 poděkování

Re: Sekcia "Pro odreagování - vtipy a jiné srandičky"

Nový příspěvek od Kuba »

Samozřejmě vím, že je to tvůj dlouhodobý názor. Můj dlouhodobý názor zase je, že pokud bychom odsud měli odstranit všechno, co se potencionálně může někomu nelíbit, museli bychom nakonec smazat celý web. Na jednu stranu ty vtipy sice nejsou nic důležité, osobně se bez nich klidně může odejít, na druhou stranu ale i takhle tvoří tak maličkou část fóra, že si nemyslím, že by jakkoli škodily. Komu se ty vtipy nelíbí, může je prostě ignorovat.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Kuba za příspěvek:
MarkM
Světlo mého života, žár mých slabin. Můj hřích, má duše.
- Vladimir Nabokov, Lolita (přeložil Pavel Dominik)
Uživatelský avatar
fenix

Re: Sekcia "Pro odreagování - vtipy a jiné srandičky"

Nový příspěvek od fenix »

Vtip je prostě jen vtip a nevypovídá nic o tom jak se chovám k dětem a nijak to že si je přečtu a zasměju se jim nebo dám na fórum nesnižuje to co k dětem cítím. Nikomu neškodí a pokud přijde někdo pro informace určitě si na nás neudělá názor podle vtipů. Nevidím žádný důvod, aby zde nemohli být.
Uživatelský avatar
MR_Xguard
Čestný člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 3
ve věku do: 8
Příspěvky: 987
Dal: 110 poděkování
Dostal: 306 poděkování

Re: Sekcia "Pro odreagování - vtipy a jiné srandičky"

Nový příspěvek od MR_Xguard »

fenix píše:Vtip je prostě jen vtip a nevypovídá nic o tom jak se chovám k dětem a nijak to že si je přečtu a zasměju se jim nebo dám na fórum nesnižuje to co k dětem cítím. Nikomu neškodí a pokud přijde někdo pro informace určitě si na nás neudělá názor podle vtipů. Nevidím žádný důvod, aby zde nemohli být.
To je trochu v rozporu s teorií: Všem může být jedno, co se mi honí v hlavě. Hlavní je, jak se chovám navenek.
Uživatelský avatar
fenix

Re: Sekcia "Pro odreagování - vtipy a jiné srandičky"

Nový příspěvek od fenix »

V tom žádný rozpor není, to jestli se mi líbí nebo nelíbí nějaký vtip nevypovídá nic o mém chování.
Je to prostě jen vtip.
Uživatelský avatar
MR_Xguard
Čestný člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 3
ve věku do: 8
Příspěvky: 987
Dal: 110 poděkování
Dostal: 306 poděkování

Re: Sekcia "Pro odreagování - vtipy a jiné srandičky"

Nový příspěvek od MR_Xguard »

fenix píše:V tom žádný rozpor není, to jestli se mi líbí nebo nelíbí nějaký vtip nevypovídá nic o mém chování.
Je to prostě jen vtip.
Pokud se někomu líbí vtipy, kde se mají lidé smát tomu, že dítěti nějak ubližováno a nechtějí být s výše zmíněnou teorií kompromitování, tak by si ten vtip nebo reakce na něj měli nechat pro sebe a smát se potichu (v duchu). A ne veřejně říkat, tohle se mi líbi, směji se ubližování dětem, byť třeba jen ve vtipu.
Uživatelský avatar
fenix

Re: Sekcia "Pro odreagování - vtipy a jiné srandičky"

Nový příspěvek od fenix »

Na tom se neshodneme, na to mám jiný názor. Je to prostě jen vtip, nesměju se něčemu kde je opravdu ubližováno dětem.
V sekci vtipů mi vadí jediná věc a to je článek o něčí sebevraždě.
Uživatelský avatar
MarkM
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 3
ve věku do: 11
Výkřik do tmy: Nejlepší sexuolog, je stejně nejlepší pedofilní kamarád :) A nebo holčička :P
Příspěvky: 471
Dal: 155 poděkování
Dostal: 101 poděkování

Re: Sekcia "Pro odreagování - vtipy a jiné srandičky"

Nový příspěvek od MarkM »

Vtip je prostě jen vtip... nic víc, nějaké jsou víc vtipné, nějaké méně... ale pořád je to jen vtip.

Ale cenzura, je cenzura musíme být hold dokonalí (ne?)pedofilové...
Někoho milovat a nesmět mu polibek dát, je jako u studánky stát a žízní umírat.
Uživatelský avatar
MR_Xguard
Čestný člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 3
ve věku do: 8
Příspěvky: 987
Dal: 110 poděkování
Dostal: 306 poděkování

Re: Sekcia "Pro odreagování - vtipy a jiné srandičky"

Nový příspěvek od MR_Xguard »

fenix píše:Na tom se neshodneme, na to mám jiný názor. Je to prostě jen vtip, nesměju se něčemu kde je opravdu ubližováno dětem.
V sekci vtipů mi vadí jediná věc a to je článek o něčí sebevraždě.
On se ale nesměje té sebevraždě, nýbrž souhlasí se satirou poukazujicí na neschopnost jistých činitelů.
Uživatelský avatar
Tony
Registrovaný uživatel
Bydliště: Praha
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 5
ve věku do: 10
Kontakt: [email protected]
Příspěvky: 205
Dal: 51 poděkování
Dostal: 43 poděkování

Re: Sekcia "Pro odreagování - vtipy a jiné srandičky"

Nový příspěvek od Tony »

Výše citovaný vtip jsem převzal z facebooku jednoho nepedofila. Netvrdím, že je nějak extra vtipný, ale někomu se líbit může.

Měl by mě ten vtip pohoršovat, protože jsem pedofil?
Nechcete začít soudit i toho nepedofila, který ho poslal na facebook?
Je v tom nějaký rozdíl? Proč jsem já ten špatný?
Uživatelský avatar
daniel.liddel
Čestný člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 8
ve věku do: 30
Příspěvky: 36
Dostal: 24 poděkování

Re: Sekcia "Pro odreagování - vtipy a jiné srandičky"

Nový příspěvek od daniel.liddel »

Myslím že čo sa tzv. "pedofilných" vtipov týka, nerobia si srandu z detského utrpenia. Robia si srandu z pedofilov. Mňa osobne pedofilné vtipy neurážajú a dokážem sa na nich zabaviť aj keď sú občas hodne drsné. Na tom, že si dokážeme robiť srandu sami zo seba, na tom nie je nič zlé :-)
Zamčeno

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti