Pocity pedofila

Místo pro sdílení vlastní tvorby uživatelů - povídky, básně, písně, kresby, fotografie, videoklipy aj. (Na tento web není vhodná ani psaná či kreslená pornografie!)
Uživatelský avatar
Angelo
Registrovaný uživatel
Pohlaví: Muž
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 5
ve věku do: 15
Výkřik do tmy: Holčičky, miluji to slovo, miluji tu roztomilou krásu. Miluji holčičky.
http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... ZFiaxGcnNw
Příspěvky: 241
Dal: 22 poděkování
Dostal: 58 poděkování

Pocity pedofila

Nový příspěvek od Angelo »

Sedím na lavičce v parku. Je léto a slunce úděsně hřeje. Všude je hrozné horko. Sleduji dění kolem sebe. Nikde tu moc lidu není, nejspíš jsou všichni asi někde u vody, jen dvě malé holčičky si hrají kousek přede mnou na trávníku. Je sobota a jsou skoro dvě hodiny odpoledne. Obloha je téměř bez mráčků, jen sem tam nějaký lehce pluje oblohou. Sedím si krásně ve stínu jednoho velkého listnatého stromu a sleduji ta děvčátka, jak radostně dovádějí. Jedna holčička má krásné modré šatičky, dlouhé tak do půlky stehen, má blonďaté vlasy, dlouhé tak pod ramena a typuji, že jí je tak devět let. Druhá je o něco mladší, myslím tak kolem šesti let, má také šatičky, ale červené a asi také tak stejně dlouhé jako ta starší. A je to brunetka se stejně dlouhýma vlasama, jako ta její kamrádka. Nebo sestra? Kdo ví. Ale podobné si nejsou.
A jak je tak pozoruji, začínají mě napadat různé myšlenky. V první řadě se mi líbí, opravdu moc líbí. Jsou tak krásné, že je mi z toho přímo blaženě. Ani mě nevzrušují, ale jsem jejich krásou unešen, Ovšem, mě se líbí skoro každá holčička, takže i kdyby tu místo těchhle dvou byly jiné, líbily by se mi určitě také. Málo kdy se stane, že by se mi nějaká holčička nelíbila. Ale tyhle dvě, jsou opravdu krásné. A ty jejich tváře, ruce, nohy, to je pastva pro oči. Jsou dokonalé. A jak se tak kochám tou jejich krásou, říkám si, je vůbec krása to nejdůležitější? Hraje nějakou podstatnou roli? Pro mě nejspíš ano, a často i velkou. Při pohledu na ně, jak se honí po trávníku a válí se po něm, a jak jsou jim dost často vidět i kalhotky, jak u toho roztahují nohy a šatičky se jim přitom vyhrnovávají, mě začíná napadat, jak asi vypadají nahaté. Ano, nahota, to je to, co se mi moc líbí. A u holčiček obzvlášť. Hned si tyhle dvě dívenky představuji, jaká asi mají bříška, jaké hrudi, jaké zadečky a hlavně, jaké asi mají pipinky. Všechno se mi to rýsuje v hlavě, přímo je očima svlékám. A tyto představy jsou pro mě něčím nádherným. Cítím u toho takové zvláštní nepopsatellné naplnění těla. V duchu si říkám, ano, chtěl bych je vidět nahaté, jenže, o tom to také přeci není, že jo?
Mé myšlenky se rychle přepnou na jiný úhel pohledu vůči holčičkám. Copak není krásné, být s nimi a radovat se snimi? Jen to, že s nimi člověk může být, může je něčím naplňovat a ony zase jeho, copak to není krásné? Ach, jak si v tu chvíli přeji být s nějakou holčičkou a třeba si s ní povídat, smát se s ní. Kdyby tak seděla vedle mě na té lavičce. Třeba, kdyby ty dvě holčičky, co blbnou na trávníku, ke mě přišly, že si se mnou také chtějí hrát, to by bylo něco. To by se mi líbilo. Ale nic takového zatím neprožívám a nikdy jsem neprožil. Já a holčičky, to je jako voda a neplavec. Jsem melancholická duše a nejsem mezi lidmi moc oblíbený, protože jsem tichý a nemluvný. A to mi brání se s nějakou holčičkou seznámit. A přitom, jak bych si to přál, s nějakou trávit volné chvíle, učit se s ní, chodit s ní na procházky, do cukrárny, do zoo nebo kamkoli, kde by to tu holčičku bavilo. Ale moje vztahy s holčičkama jsou na bodě nula, jen obrázky nebo nenápadné sledování, když jsou na blízku. To je to jediné, co teď mám.
Stále sleduji ty malé holčičky a chvilkama se usmívám. ony mě sice nevnímají, ale já se v tu chvíli bavím, je mi příjemně u srdce. Ovšem, mé pocity se záhy změní. Ta starší holčička oznamuje, že si jde odskočit na malou, což mě hodně zaujme. Nevím proč, ale čůrající holčičky se mi líbí a rád je sleduji, jak čůrají, i když ani nevím, jestli jsem to někdy na vlastní oči viděl. Možná proto mě to láká vidět. Ano, pro někoho už to může být nechutné, ale mě se to v představách líbí a v reálném životě bych to rád viděl. A teď mám velkou příležitost. A samozřejmě ji okamžitě využívám. Ta holčička jde ke stromu, který je naproti mě asi tak šest metrů, stahuje si kalhotky, sedá si na bobek a ještě roztáhne nohy. Je čelem ke mě, takže mám opravdu na co koukat. A vidět, jak z její pipinky teče moč, je opravdu zajímavé. Hned na sobě zjišťuji, jak mě to nějakým způsobem naplňuje krásou, ale takovou zvláštní. Nevím, jak si to vysvětlit, ale líbí se mi to. Čůrající holčička mě doslova dostala. jsem z toho úplně hotový, jaká to pro mě je v tu chvíli nádhera. Ale hned, jak potřebu dokoná a vrátí se zpět k té druhé holčičce, začnu zase přemýšlet jinak.
Ona, ta holčička, mě viděla, že ji vidím, jak čůrá, ale vůbec jí to nevadilo. Teď mě však přepadává pocit, jestli to ode mě bylo fér ji takhle pozorovat. Snad má každý právo na soukromí, ohledně těchto věcí, a zvláště děti. Jako bych ji zneužil. Mám najednou pocit, že jsem se raději měl koukat jinam a ne sledovat, jak dělá malou potřebu a ještě při tom očima zaměřovat na intimní místo. Náhle si připadám divně. Proč jsem to vlastně udělal? Proč jsem se na ní díval? No, to už si neumím nějak vysvětlit. Hold moje sexualita je taková, jaká je. A pokud tím opravdu nikomu zásadně neublížím, neměl bych se tím tak znepokojovat. Nejspíš by se v tuhle chvíli takhle zachovalo více lidí na mém místě.
Ale, jak se snažím své znepokojení zmírnit, obě dvě děvčátka přestanou dovádět a odchází pryč. To mě vlastně najednu stranu uklidní. Ovšem přestat na ně myslet ještě nedokáži, je to všechno stále čerstvé a mám toho plnou hlavu. Bylo to krásné a neopakovatelné. Spousta věcí je neopakovatelná, i obyčejné životní drobnosti. A tak se musím smířit, že mi na tuhle chvíli zůstanou jen vzpomínky. A jako pedofil si je určitě rád uložím do mé hlavy. Však si na to ještě hodněkrát vzpomenu.
Uživatelský avatar
Plyšáček
Na trestné lavici
Pohlaví: Muž
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 1
ve věku do: 10
Příspěvky: 2311
Dal: 1139 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Pocity pedofila

Nový příspěvek od Plyšáček »

To je zajímavé líčení.
Naštěstí se již dávno nestydím.

Když odešly, mohl sis jen tak lehnout do trávy... Třeba ke stromu tak šest metrů od sebe... :)