Jsi pedofil ochotný věnovat trochu času vyplňování dotazníku ohledně tématu pedofilie? Vyplň prosím dotazník k výzkumné části seminární práce!

XXV Bohnické sexuologické dny 2013

Zapojení komunity do osvětových či jiných aktivit, jako jsou např. přednášky a jiné projekty mimo účasti na Prague Pride, natáčení Danielova světa a projektu Parafilik.
Uživatelský avatar
Fx100d
Administrátor
Pohlaví: Muž
Bydliště: ČR/Německo
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 3
ve věku do: 10
Kontakt: fx100d@centrum.cz
Výkřik do tmy: yeelow (10.05.2010 22:04): njn, ty jsi ten dentální úchyl :D
Příspěvky: 594
Dal: 149 poděkování
Dostal: 201 poděkování
Kontaktovat uživatele:

XXV Bohnické sexuologické dny 2013

Nový příspěvek od Fx100d » sobota 16. 3. 2013, 17:04:04

Letos jsem se účastnil BSD jen pasivně, neměl jsem účast na referátu, který tam Karel Žák přednesl. V referátu Karel seznámil účastníky s výsledky jeho výzkumu z diplomové práce.

I přes to, že jsem byl pouze pasivním účastníkem, domlouval jsem v kuloárech spolupráci s M. Duzbabou z havlíčkobrodské léčebny, přesněji řešili jsme problém s doručováním dotazů z naší poradny. V nejbližší době tedy bude spojení s lékaři z HB vyřešeno a doufám, že paní doktorka Herrová i pan doktor Duzbaba již budou odpovídat na dotazy z poradny.

Promluvil jsem i s Ondřejem Trojanem o jeho plánovaném výzkumu na PPG. Podrobnosti v příslušném vlákně na fóru: http://www.pedofilie-info.cz/forum/viewtopic.php?f=16&t=521

Dále jsem se pozdravil s panem doktorem Brzkem a opět mu poděkoval za vytrvalost a snahu o vyčerpávající odpovědi při působení v naší poradně.

Na konferenci se objevila i Veronika Lišková se štábem a natočila velmi zajímavý rozhovor Daniela Kubce s panem doktorem Weissem a Karlem Žákem, který by měl být součástí připravovaného dokumentárního filmu o pedofilii.
Pedofilie mi něco vzala, ale mnohem více dala. To, co mi vzala, bez toho se obejdu. To, co mi dala, už bych nikdy nechtěl ztratit.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů