Zazitek a podekovani

Životní příběhy a zkušenosti uživatelů, které zároveň nebyly publikovány na titulní straně webu - nebojte se přispět svými osudy a historkami, ať už pro usmání nebo hledání pomoci či podpory. (V případě publikování na webu jsou témata přesunuta do sekce Články, kde se k nim může vyjádřit i veřejnost.)
Uživatelský avatar
Michaela

Zazitek a podekovani

Nový příspěvek od Michaela » sobota 13. 4. 2013, 19:32:59

Zdravim Vas, peclive jsem zde vse procetla a dosla k nazoru, ze nelze vnimat svet cernobile a zbavit se predsudku je pocit, jako kdyby Vam nekdo z krku snal na retezu visici tunovy balvan. Mam za sebou velice traumatickou zkusenost ze svych sesti let, kdy u nas na vesnici probihalo velice bujare veseli spojene s narozeninovou oslavou a ja zustala v dome sama sledujic na videu pohadky. Pak tam prisel ON, stryc z otcovi strany toho casu ctyricatnik s otazkou zda-li se muze divat se mnou. Ve sve krehke naivite jsem souhlasila dokonce i s jeho navrhem posazeni na klin. Pak me zacal velice hrube osahavat,tak hrube,ze mi tekly slzy . V hloubi duse jsem vedela,ze se deje neco velmi zleho, ale neumela jsem to pojmenovat. Takto za vecer za mnou prisel jeste trikrat, pri posledni "navsteve" tenrokrate u me v pokojiku zustaly na prosteradle krupeje krve. Nikdy jsem nikomu nerekla co se toho vecera stalo a on sam druhy den se omlouval, nutno podotknout, ze byl zenaty a sam mel dve deti. Znicilo to cele me detstvi, bala jsem se a z vesele, hrave holcicky se stala zakriknuta, smutna a paranoidni osoba. Proc to cele pisu? Abych Vam podekovala, za otevreni oci, za osvetu a take, ze lidi jako jste Vy, kteri mate deti radi a nikdy by jste jim neublizili si velmi vazim. Jeste jednou dekuji...
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Pohlaví: Muž
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: kasz@protonmail.com
Výkřik do tmy: Alleinka ♥
Příspěvky: 5092
Dal: 1148 poděkování
Dostal: 2413 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Zazitek a podekovani

Nový příspěvek od Kasz » sobota 13. 4. 2013, 19:59:25

Děkujeme za sdílení nepříjemné životní zkušenosti ale také za schopnost rozlišovat a přistupovat k lidem bez předsudků. Tím spíše, když jste sama zažila traumatický zážitek v podobě vlastního pohlavního zneužití.

Myslím si, že dotyčný strýc pedofil nebyl, pedofil - pokud už spáchá delikt - většinou nejde přes odpor dítěte. Strýc Vás pravděpodobně použil jako v tu chvíli náhradní a snadno dostupný objekt pro své sexuální uspokojení, je také vidět, že svou roli v tom sehrál alkohol. Vy si nemůžete vyčítat, že jste byla naivní a souhlasila jste s jeho návrhem sednout si mu na klín. Za každé takové zneužití může výhradně ten, kdo zneužil. Je mi moc líto, že si někdo takto "troufne" na malou dívku, a je mu jedno, co tím způsobí. Byť se pak omlouval, ale taková věc se odpouští jen velmi těžko...

Přeji Vám v dalším životě vše dobré a doufám, že i přes tento zážitek nakonec žijete šťastný život. Mně osobně by ještě zajímalo (a určitě ne jenom mě), jak jste se s tímto traumatickým zážitkem vyrovnávala v průběhu času a jak jste nakonec došla k tomu, že jste zde na fórum vložila Váš příspěvek. Pokud byste našla odvahu a čas se zde podělit i o tyto zkušenosti, budeme rádi.
Uživatelský avatar
Mato
Registrovaný uživatel
Pohlaví: Muž
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 6
ve věku do: 12
Příspěvky: 248
Dal: 69 poděkování
Dostal: 43 poděkování

Re: Zazitek a podekovani

Nový příspěvek od Mato » sobota 13. 4. 2013, 21:14:51

Ďakujeme za príspevok. Podaj by malo viac ľudí takí postoj k tomu ako vy... Každopádne je mi ľúto, čím ste si prešla a zároveň nehádžete všetkých do jedného vreca :)
Uživatelský avatar
Jednorozec
Registrovaný uživatel
Pohlaví: Muž
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 9
ve věku do: 30
Výkřik do tmy: Zázraky se dějí, jen zatím bohužel vždy někde daleko...
Příspěvky: 2457
Dal: 3 poděkování
Dostal: 262 poděkování

Re: Zazitek a podekovani

Nový příspěvek od Jednorozec » středa 24. 7. 2013, 14:22:14

Děkuji za příspěvek. Když si něco takového čtu, tak je mi stydno, že i takoví mezi lidmi jsou. Doufám že najdeš někoho kdo ti to umožní překonat pochopit a přijmout (škoda že někdo takový nebyl poblíž už tenkrát). Pro mě je něco takového zcela nepředstavitelné, děti jsou pro mě něco jako andělé na zemi a ublížit jim??
Hodně štěstí v životě.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů