Jsi pedofil ochotný věnovat trochu času vyplňování dotazníku ohledně tématu pedofilie? Vyplň prosím dotazník k výzkumné části seminární práce!

mister.nobody - for everybody

Sekce pro příspěvky nových členů fóra - po registraci zde založte nové téma a prozraďte nám pár drobností o sobě, nebo nás jen pozdravte!
Uživatelský avatar
mister.nobody
Nový člen
Pohlaví: Muž
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 9
ve věku do: 13
Výkřik do tmy: "I'm sure the universe is full of intelligent life. It's just been too intelligent to come here."
— Arthur C. Clarke = 100% souhlas...
Příspěvky: 8

mister.nobody - for everybody

Nový příspěvek od mister.nobody » čtvrtek 16. 6. 2011, 0:21:13

Co o sobě naťukat? Tak trochu šílenec, třicítka dááááávno za mnou, kterej nemíní ze spousty věcí "vyrůst a dospět" ]:> hehe... takže mne užije na magořiny a vůbec celkově jsem trochu jinde a mimo...
Jsem fanatik přes literaturu, poezii (no - už tohle není normální :D ) kterou nejen čtu, ale i snaživě čmárám do šuplíku... dál nemůžu existovat bez muziky, převážně té tvrdší až nejtvrdší, doposud ničím bicí soupravu v kapele, kterou jsme zakládali jako středoškoláci :o objeli jsme pár undergroundových štací, teď už do toho bušíme jen z čisté závislosti :D ... no a k duševní potravě taky musím přiřadit filmy, hlavně "klubáky" a taky se přiznat k totální závislosti na PC, pařím jako šílenec, hlavně RPG - teď znovu sjíždím Morrowind a zase bezesný noci ;) A taky jsem doslova střelec :D mám slušnou sbírku kvérů různých velikostí a s partou pravidelně devastujeme místní střelnici... není nad relax při čištění devítky krásně vonící střelným prachem :D
- prostě jsem tak nějak celkově mimo mainstream a nehodlám to (se) měnit...

Takže v krátkosti asi tak....
Dan
Čestný člen skupiny ČEPEK
Pohlaví: Muž
Líbí se mi: Chlapci
Příspěvky: 607
Dal: 90 poděkování
Dostal: 227 poděkování

Re: mister.nobody - for everybody

Nový příspěvek od Dan » čtvrtek 16. 6. 2011, 20:04:15

jůůů, že by zas jednou někdo přes literaturu mezi námi? tak to jsem moc zvědav až něco vytáhneš ze šuflíku a hodíš to sem k nám do vlastní tvorby! ač já poezii vůbec nerozumím, ale o to víc jí uznávám a obdivuju. Jsem bohužel zarytý prozaik. A to s tou sbírkou zbraní mě taky zaujalo, myslím, že pro pedofila není nic praktičtějšího než mít hodně pistolí. Až po násněkdy společnost půjde, budeš nás moci vyzbrojit jako národní gardu.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů