Jsi pedofil ochotný věnovat trochu času vyplňování dotazníku ohledně tématu pedofilie? Vyplň prosím dotazník k výzkumné části seminární práce!

Adélka

Místo pro sdílení vlastní tvorby uživatelů - povídky, básně, písně, kresby, fotografie, videoklipy aj. (Na tento web není vhodná ani psaná či kreslená pornografie!)
Uživatelský avatar
Angelo
Registrovaný uživatel
Pohlaví: Muž
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 5
ve věku do: 15
Výkřik do tmy: Holčičky, miluji to slovo, miluji tu roztomilou krásu. Miluji holčičky.
http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... ZFiaxGcnNw
Příspěvky: 241
Dal: 22 poděkování
Dostal: 58 poděkování

Adélka

Nový příspěvek od Angelo » pátek 9. 11. 2012, 22:37:26

Moje setřenice Adélka je pěkné kvítko. Je jí deset let, ale vypadá to, že už s ní mlátí puberta. Mám s ní takové zážitky, že se o nich v normální společnosti nedá mluvit. Ale napadlo mě, že bych je mohl napsat v krátké povídce, protože to stojí za napsání.
Adélka je krásná holčička, má dlouhé blonďaté vlasy, až na záda, a má modré oči. Mám ji moc rád, je to moje sestřenice, která umí pěkně překvapit. Pamatuji si, jak jsem byl jednou u ní na návštěvě, teta něco vařila a ona jí pomáhala. Seděl jsem v kuchyni u stolu a povídal si s tetou. Najednou se ve dveřích objevil strejda a povídá: „Kde jsou ty kalhotky, co jsme ti koupily, máš je na sobě?“ ptal se Adélky. Adélka dostala od tety a strejdy nové kalhotky, ale jí se nelíbily, a tak je schovala a nenosila je. „Nemám.“ řekla strejdovi. „Ale máš, to by se jinak válely na posteli.“ usmál se strejda. Adélka většinou, co nechtěla nosit, nechávala pohozené někde ve svém pokoji, buď na posteli nebo na křesle. „No nemám.“ řekla opakovaně Adélka. Strejda se jen usmíval a tvářil se, jako by si z něho Adélka utahovala. Ta už to nevydržela a nadzvedla si svoje, až k lýtku dlouhé, narůžovělé lehké šaty a řekla: „No podívej, že nemám.“
V tu chvíli jsem se až lekl, ona normálně ukázala strejdovi svojí pipinku. Ten jí hned okřikl, ať toho nechá a kouká si vzít nějaké kalhotky. No já jsem z toho nemohl. V duchu jsem se pak začal smát, fakt mě to pobavilo.
Nebo jednou, to jsem s ní byl venku na procházce. Byly letní prázdniny a tak jsme šli za město, trochu provětrat naše těla. Šel s námi i její kamarád, myslím, že mu bylo deset let, tenkrát bylo Adélce devět let. Ten den bylo tak 24 stupňů, nebylo kdovíjaké horko. Zastavily jsme se na jedné loučce a sedli si do trávy. Adélka měla šaty, tak nad kolena, a jak si sedla, byly jí vidět kalhotky, jak roztáhla nohy. Ten kamrád, mám dojem, že se jmenoval Martin, se jí díval mezi nohy, nenápadně jsem to pozoroval. Ale jak si toho všimla Adélka, povádá: „Kam mi to koukáš?“ „Nikam.“ řekl ten Martin a začal koukat jinam. „Já jsem tě viděla.“ řekla Adélka. Asi minutku bylo ticho a pak jsem si zase všiml, že se jí Martin opět kouká na kalhotky. Jak si toho všimla i Adélka, povídá: „Zase mi tam koukáš?“ „Ne“ odpověděl Martin. „Ha ha ha, já jsem tě viděla“ řekla Adélka. „A tak ho nech, je to kluk a ty rádi koukají po holkách“, řekl jsem já. „Ale nemusí mi čumět na kalhotky“ odpověděla mi Adélka. „Ty toho naděláš“ řekl jsem Adélce. „Jo. Nebo si je mám sundat a ukázat vám pipinku?“ řekla Adélka tak trochu otráveně. Mě v tu chvíli nenapadla větší blbost, než jí na to odpovědět: „To by si udělala jo?“ „Klidně.“ řekla Adélka opět tak trochu otráveně. „Ty se teda nezdáš.“ odpověděl jsem jí. „No a? Se klidně podívejte.“ řekla Adélka, stoupla si, svlékla si úplně kalhotky, opět si sedla, vyhrnula si šaty až na břicho a roztáhla nohy. Snad nikdy před tím jsem neviděl její pipinku tak roztáhlou. Martin z toho zčervenal, ale viděl jsem, že se podíval. Adélka se po nás dívala a řekla: „Tak co, líbí se vám to?“
V tu chvíli mi došlo, že to Adélka přehnala a nakázal jsem jí, aby si ty kalhotky, co je držela v ruce, okamžitě oblékla, že tohle už je blbá legrace. Poslelchla mě. Ona ví, že jsem dost slušný kluk a dost slušně vychovaný, má přede mnou občas respekt. Ale v duchu jsem se tomu opět musel smát.
Ten den se udála ještě jedna taková, dalo by se říct, erotická věc. Ten Martin potřeboval na záchod. Vzdálil se tedy kousek od nás a stoupl si ke stromu. Jenže do této chvíli byli jak Adélka, tak i on, pěkně rozdovádění, a tak Adélka nelenila a stoupla si hned za něj. On to nevěděl. Když si začal natahovat kraťasy, Adélka mu je hned stahovala dolů. „Hej, co děláš.“ okřikl Adélku Martin. „Nějak ti to nejde natáhnout co?“ smála se tomu Adélka. Chtěl jsem něco říct, ale než jsem tak učinil, jsem se zarazil. Adélka šáhla Martinovi na pindíka. „Jéé, ty ho máš malýho.“ řekla nahlas. „Nech toho, nedělej mi to.“ okřikoval jí Martin. „A nepustím, nepustím.“ opakovala Adélka. Martin už to nevydržel a tak se jí vší silou pokusil vyvléknout. Sice se vyvlékl i z kraťas a slipů, ale už mu Adélka nešahala na pindíka. Jeho pindíka jsem pro změnu viděl já. Ale malého ho tedy opravdu neměl, přišlo mi to, jako by mu malinko stál. Ale to v tu chvíli nebylo podstatné, hned jsem okřikl Adélku, že už to vážně přehání. Byla sice naštvaná, ale ten den už byl od ní klid.
Zážitků s Adélkou mám hodně, vydalo by to snad i na celou knihu.


Tato moje povídka je upravena pro tento web, originální verzi si můžete přečíst kliknutím na tento odkaz: http://www.povidka.cz/eroticke-povidky/adelka/" onclick="window.open(this.href);return false;
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host