Jsi pedofil ochotný věnovat trochu času vyplňování dotazníku ohledně tématu pedofilie? Vyplň prosím dotazník k výzkumné části seminární práce!

Jack McClellan

Reakce na články z médií (tisk, rozhlas, televize, internet, ...) a diskuze o nich.
Kasz
Administrátor
Pohlaví: Muž
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: kasz@protonmail.com
Výkřik do tmy: Alleinka ♥
Dal: 1168 poděkování
Dostal: 2462 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Jack McClellan

Nový příspěvek od Kasz » neděle 11. 11. 2012, 1:26:00

To je myslím ten americký pedofil, co i vystoupil v TV v nějakém tom "zábavném" pořadu... moc hezky se k němu nechovali.
haizi
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 6
Dal: 13 poděkování
Dostal: 28 poděkování

Nový příspěvek od haizi » pondělí 12. 11. 2012, 0:30:51

Áno bol v "The Steve Wilkos Show." A naozaj sa k nemu správali veľmi zle. Moderátor Steve Wilkos mu krátko po začiatku zobral stoličku a povedal mu, že si na nej nezaslúži sedieť. Moderátor takmer celý čas do neho kričal, tváril sa, akoby ho išiel udrieť, dokonca mu aj povedal, že najradšej by ho udrel do tváre. Celý čas mal v tvári výraz vrcholného znechutenia a vrcholnej nenávisti. Donekonečna mu vravel, že pedofília je zlá, že on sám (Jack) vie že je to zlé, a že je to choré. Vravel mu, že je úchylák a klamár. Celý čas ho chytal za slovíčka.
Najdivnejšie zo všetkého bola moderátorova definícia pedofílie: "pedofil je strašne neistý vo vzťahoch s dospelými, nerozumie si s ľudmi v svojom veku, má slabé sociálne schopnosti, pedofil je často panic (panna), nedokáže si nájsť dievča, potrebuje silu a moc (nad deťmi (pretože deti sú jediní ľudia, nad ktorými tú moc dokážu získať)). Niektorí pedofilovia cítia ľútosť, iní to majú ako zábavu. Myslia si, že je to v poriadku, a využívajú, že niektoré deti nikdy nemali toľko pozornosti ako im oni dávajú."
Aj keď aj ten Jack bol trochu divný, povedal, že len pred 2 rokmi sa STAL pedofilom.

Všetko je to na YouTube
1. časť http://www.youtube.com/watch?v=4U6N7AMHzIU" onclick="window.open(this.href);return false;
2. časť http://www.youtube.com/watch?v=v8ewiKItUBQ" onclick="window.open(this.href);return false;
3. časť http://www.youtube.com/watch?v=4RPttZkNKVw" onclick="window.open(this.href);return false;
4. časť http://www.youtube.com/watch?v=FOyCiSydFys" onclick="window.open(this.href);return false;
ksoft

Nový příspěvek od ksoft » pondělí 12. 11. 2012, 1:21:51

Tak dufam vieš že pedofilia taka neni.
On divny ani nebol len si tu pedofiliu neuvedomoval že je pedofilom.
ono vela ludi si ani nepriznaju alebo ani nepomyslia že bymohli byt pedofilmy.
A to len preto že všade sa piše horvory že pedofilia sa rovna sexu s detmi.
A taky človek ma dieta rad takže si nemysli že on je ten zly pedofil.
Gabriel Svoboda
Moderátor audiovizuální sekce
Varování: 1
Kontakt: svoboda.gabriel@centrum.cz
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1400 poděkování

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda » pondělí 12. 11. 2012, 9:27:59

To publikum se chová ještě celkem slušně. O stejném tématu už jsme jednou diskutovali na CZGL fóru a reakce tamního publika byly fakt jako z učebnice fašismu (bohužel to video už na youtube není).
haizi
Registrovaný uživatel
ve věku od: 6
Dal: 13 poděkování
Dostal: 28 poděkování

Nový příspěvek od haizi » pondělí 12. 11. 2012, 14:30:45

ksoft píše:Tak dufam vieš že pedofilia taka neni.
On divny ani nebol len si tu pedofiliu neuvedomoval že je pedofilom.
ono vela ludi si ani nepriznaju alebo ani nepomyslia že bymohli byt pedofilmy.
A to len preto že všade sa piše horvory že pedofilia sa rovna sexu s detmi.
A taky človek ma dieta rad takže si nemysli že on je ten zly pedofil.
No veď práve, a on vedel, čo je pedofília, ale ten moderátor a publikum nechceli nič počuť, stále len "monštrum! monštrum!" Ja som tým myslel len to, že mal povedať, že zistil/uvedomil si, že je pedofil, nie že sa ním stal. Ale na druhej strane sa mu ani nečudujem, lebo toto by (takmer?) každého vyviedlo z miery a taký človek už potom nevie ani dobre arumentovať a podobne, zvlášť keď ho skoro vôbec nepustia k slovu. To som myslel tým "divný", ale áno, zle som to napísal. Mal odvahu že tam vôbec prišiel.
Kuba
Čestný člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 13
ve věku do: 26
Dal: 435 poděkování
Dostal: 281 poděkování

Nový příspěvek od Kuba » pondělí 12. 11. 2012, 15:34:53

haizi píše:Moderátor Steve Wilkos mu krátko po začiatku zobral stoličku a povedal mu, že si na nej nezaslúži sedieť. Moderátor takmer celý čas do neho kričal, tváril sa, akoby ho išiel udrieť, dokonca mu aj povedal, že najradšej by ho udrel do tváre. Celý čas mal v tvári výraz vrcholného znechutenia a vrcholnej nenávisti. Donekonečna mu vravel, že pedofília je zlá, že on sám (Jack) vie že je to zlé, a že je to choré. Vravel mu, že je úchylák a klamár.
Tak přesně tohle jsem zažíval v kriminále.
Světlo mého života, žár mých slabin. Můj hřích, má duše.
- Vladimir Nabokov, Lolita (přeložil Pavel Dominik)
Kasz
Administrátor
Kontakt: kasz@protonmail.com
Výkřik do tmy: Alleinka ♥
Dal: 1168 poděkování
Dostal: 2462 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Nový příspěvek od Kasz » pondělí 12. 11. 2012, 19:24:28

Kdyby chyby. Kdyby to bylo legální, dost možná bychom to v naší kultuře nepovažovali za morálně špatné... A dále pokud někdo něco pouze chce nebo po něčem touží (a ještě tomu dává podmíněný způsob "kdyby"), nemůže být z ničeho vinen! Vinen mohu být za svoje činy, ne za názory typu "Kdyby byli v prdeli ryby, nebyly by rybníky."

A říkám za sebe také: Kdyby to bylo v naší kultuře legální a morálně nezávadné a Markétka by chtěla, určitě bych se sexuálních kontaktů s ní nijak zvlášť nebránil.
Troper
Registrovaný uživatel
ve věku do: 14
Dal: 57 poděkování
Dostal: 43 poděkování

Nový příspěvek od Troper » neděle 24. 3. 2013, 12:24:54

Je nevinny. Nazory nie su zlocin a je jedno ako spolocensky neprijatelne, kto si mysli nieco ine moze ist uctievat Maa, Hitlera, Stalina, Pinocheta a Pol Pota a inych "ocistitelov spolocnosti od necistych". Rozne "utopicke" projekty spojene s likvidaciou "zlych ludi" vzdy konca genocidou a peklom na zemi.
Jednorozec
Registrovaný uživatel
ve věku od: 9
ve věku do: 30
Výkřik do tmy: Zázraky se dějí, jen zatím bohužel vždy někde daleko...
Dal: 3 poděkování
Dostal: 265 poděkování

Nový příspěvek od Jednorozec » neděle 24. 3. 2013, 16:58:54

No bohužel se to tváří, že video už není ale osobně bych si hodně rozmyslel jít do pořadu ve kterém na mě bude někdo úmyslně řvát a ponižovat mě. Pokud moderátor nebude chtít, tak nemám ani šanci říct svůj názor. Z mého pohledu je "hajzl" ten moderátor, takto se chovat k člověku který mu nijak neublížil je svinstvo.... Docela mi to připomíná třeba nechvalně proslulé procesy z 50 let u nás...
Ten minulý případ byl to samé, člověk řekl něco ve smyslu, že chce pomáhat pedofilů v kontaktu s dětmi (nic o nějakém zneužívání) a ten moderátor na něj řval, že je zrůda, že malé dítě se mu nemůže bránit atd...
Odpovědět