Poďakovanie správcom fóra

Přání, nápady, návrhy na vylepšení, chvála, kritika a stížnosti registrovaných uživatelů. (Noví uživatelé fóra zde mohou zakládat témata či na již založená témata odpovídat až po schválení členem Týmu ČEPEK. Vlákna v této sekci bývají po čase zpravidla zamykány.)
Uživatelský avatar
DeepInHeart
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 2
ve věku do: 15
Výkřik do tmy: Nikdy nevieš aký si silný, až kým byť silný je posledné čo ti ostáva
Příspěvky: 74
Dal: 9 poděkování
Dostal: 24 poděkování

Poďakovanie správcom fóra

Nový příspěvek od DeepInHeart »

Chcem vysloviť poďakovanie správcom tohto fóra za to, že sa neúnavne starajú o všetko potrebné k tomu, aby toto fórum bezpečne a spoľahlivo fungovalo. Iste majú v živote svoje veci, o ktoré sa potrebujú starať, a ešte im ostane miesto na to, aby sa venovali ostatným. Majú pochopenie pre rôzne tipy ľudí, rôzne vekové kategórie, čí súbor názorov a presvedčení, ktorý majú iní uživatiela ČEPEKu. Ukazujú nám bezpečnú cestu, po ktorej môžme prejsť, aby sme nespadli. Hovoria nám, na čo si máme dať pozor, aké sú ich skúsenosti. Ukazujú nám, že život s odlišnou orientáciu nemusí byť plný pochybnosti o sebe samom, že sa toto odlišné cítenie može podieľať na zažívani mnohých naplňujúcich momentov. Nepoznam ich tak dlho ako iní uživatela, a preto nechcem písať veľa, aby to nepôsobilo neúprimne.Toto sú moje doterajšie skúsenosti. Som presvedčený o tom, že sa môžu pozrieť dozadu, a uvidieť veľký kus užitočnej práce, produktívneho snaženia sa ktoré prinieslo výsledky, a pocit, že k niekomu toto miesto prišlo ako záchytny bod, ktorého sa môže držať. Miesto, ktoré mu pomáha žiť šťastný a naplnený život.

Špecialne chcem poďakovať správcovi Fx100d za to, že pokladá za zodpovednosť vystúpiť pred vedcami a lekármi, aby podal autentickú výpoveď o živote a pocitoch ľudí s pedofilnou orientáciou.

V neposlednom rade patrí poďakovanie Mgr. Karlovi Žákovi a Prof. PhDr. Petrovi Weissovi, za prezentovanie pravdivých informácií,
ako aj lekárom a magistrovi, MUDr. Antonín Brzek, MUDr. Želmíra Herrová, a Mgr. Milan Duzbaba
za odborné poradenstvo.

Čo mi toto fórum dalo:

1.Zdroj informácií
2.Záchytny bod
3.Priateľov, ktorí ma chápu
4.Neviazanú zábavu nesúcu sa v pedofilnej tématike
no zároveň dodržujúc úctu k deťom.
Naposledy upravil(a) DeepInHeart dne středa 14. 11. 2012, 22:55:50, celkem upraveno 1 x.
Tito uživatelé poděkovali autorovi DeepInHeart za příspěvky (celkem 6):
Gabriel Svoboda, Kasz, Fx100d, simgiran, Silesia, Angelo
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Poďakovanie správcom fóra

Nový příspěvek od Kasz »

Velmi děkujeme za pochvalu, a určitě se dál budeme snažit, aby web v mezích našich omezených možností fungoval nadále a pomáhal všem, kteří to potřebují.
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Angelo
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 5
ve věku do: 15
Výkřik do tmy: Holčičky, miluji to slovo, miluji tu roztomilou krásu. Miluji holčičky.
http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... ZFiaxGcnNw
Příspěvky: 241
Dal: 12 poděkování
Dostal: 37 poděkování

Re: Poďakovanie správcom fóra

Nový příspěvek od Angelo »

Krásná pochvala. Všichni, co se na fungování tohoto webu podílejí, si ji určitě zaslouží. Věřím, že není lehké se starat o web a bojovat za pedofilii. Vážně, klobouk dolů všem, kteří mají podíl na vývoji tohoto webu, a kteří neustále přesvědčují veřejnost, že pravý pedofil dětem neubližuje, a snaží se ukazovat pravdu. :)
Teď jsem se přistihl, že se s pochvalou opičím. :D Omlouvám se. :D
Tito uživatelé poděkovali autorovi Angelo za příspěvek:
Fx100d
Uživatelský avatar
Fx100d
Administrátor
Bydliště: ČR
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 3
ve věku do: 10
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: yeelow (10.05.2010 22:04): njn, ty jsi ten dentální úchyl :D
Příspěvky: 1061
Dal: 383 poděkování
Dostal: 715 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Poďakovanie správcom fóra

Nový příspěvek od Fx100d »

Také děkuji za pochvalu. Nic takového jsem nečekal, ale udělalo mi to radost.
Pedofilie mi něco vzala, ale mnohem více dala. To, co mi vzala, bez toho se obejdu. To, co mi dala, už bych nikdy nechtěl ztratit.
Uživatelský avatar
Angelo
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 5
ve věku do: 15
Výkřik do tmy: Holčičky, miluji to slovo, miluji tu roztomilou krásu. Miluji holčičky.
http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... ZFiaxGcnNw
Příspěvky: 241
Dal: 12 poděkování
Dostal: 37 poděkování

Re: Poďakovanie správcom fóra

Nový příspěvek od Angelo »

Creepy píše:Kdo je to "pravy pedofil"? Namisto "pravy pedofil detem neublizuje" bych spise rekla "ne kazdy pedofil musi detem ublizovat".
Pravý pedofil je vlastně pedofil, co má děti opravdu rád a nechce jim ublížit. Takový pedofil má opravdové pedofilní sklony. Je sice pravda, že i takový pedofil občas podlehne, ale jsou to podle statistik tak 3% těchto pedofilů. Nepravý pedofil je vlastně většinou pedofil bez znaků pedofilie, a je tak označen proto, že zneužije nebo znásilní dítě, i když nemá pedofilní sklony.
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Poďakovanie správcom fóra

Nový příspěvek od Kasz »

Nepravý pedofil je pojem, který používá např. prof. Weiss. Není to zrovna správně použitý pojem, protože nepravý pedofil není pedofil, ale většinově orientovaný člověk, který zneužije dítě.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Kasz za příspěvek:
simgiran
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Zamčeno

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti