Jsi pedofil ochotný věnovat trochu času vyplňování dotazníku ohledně tématu pedofilie? Vyplň prosím dotazník k výzkumné části seminární práce!

USA: Konference s cílem normalizovat pedofilii (okht.sk)

Reakce na články z médií (tisk, rozhlas, televize, internet, ...) a diskuze o nich.
Uživatelský avatar
DeepInHeart
Registrovaný uživatel
Pohlaví: Muž
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 2
ve věku do: 15
Výkřik do tmy: Nikdy nevieš aký si silný, až kým byť silný je posledné čo ti ostáva
Příspěvky: 74
Dal: 9 poděkování
Dostal: 25 poděkování

USA: Konference s cílem normalizovat pedofilii (okht.sk)

Nový příspěvek od DeepInHeart » pondělí 26. 11. 2012, 8:49:42

USA: Konference s cílem normalizovat pedofilii (okht.sk)

V Baltimore se 17. srpna konala konference, jejímž cílem je normalizovat pedofilii. Pořadatelem je skupina B4U-ACT propedofilních aktivistů a oborníků zabývajících se duševním zdravím. Podle programu konference na b4uact.org/science/symp/2011/p… přednáší mimo jiné profesoři a osoby spjaté s Johns Hopkins University, University of Louisville, Harvard Medical School, University of Illinois.

Howard Kline z B4U-ACT kritizuje definici pedofilie Americkou psychologickou asociací (APA) a její diagnostický manuál mentálních poruch s tím, že by mělo dojít k revizi klasifikace pedofilie. B4U-ACT považuje pedofilii prostě jen za jinou sexuální orientaci a odsuzuje „stigma“ spojené s pedofilií, neboť „nikdo si nevolí být emociálně nebo sexuálně přitahován k dětem nebo dospívajícím; příčina je neznámá“. Skupina nepodporuje léčbu zaměřenou na změnu pocitů a přitažlivosti k dětem a mladistvým. Skupina též zaslala APA dopis, ve kterém kritizuje její klasifikaci duševních poruch. Jeden z přednášejících, John Z. Sadler, M. D., profesor lékařské etiky a psychiatrie na Southwestern Medical Center v Dallasu, napadá to, že některé diagnostiky jsou „zatěžkané neřestí“, což má znamenat, že špatné či kriminální chování je vnitřně vlastní významu některých diagnóz. Podle jeho mínění je odkazování na neřest problematické a stigmatizuje. Lékařská diagnostika se dle něj nemá opírat o morální kriteria a hodnoty.

Podobné postupy a lobování homosexuálními aktivisty jako tato konference vedly v roce 1973 k odstranění homosexuality jako duševní poruchy z diagnostického manuálu APA. 22.8.2011, lifesitenews.com
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Zappart a 4 hosti