Dostali jste náš letáček? Dozvěděli jste se o naší účasti na Prague Pride? Podělte se o své názory v tématu připraveném pro Vaše reakce!

Dětských nevěst je po světě na 51 milionů

Reakce na články z médií (tisk, rozhlas, televize, internet, ...) a diskuze o nich.
DeepInHeart
Registrovaný uživatel
Pohlaví: Muž
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 2
ve věku do: 15
Výkřik do tmy: Nikdy nevieš aký si silný, až kým byť silný je posledné čo ti ostáva
Dal: 9 poděkování
Dostal: 25 poděkování

Nový příspěvek od DeepInHeart » čtvrtek 29. 11. 2012, 7:41:47

http://www.rozhlas.cz/zpravy/svet/_zprava/detskych-nevest-je-po-svete-na-51-milionu--1097851

Ve světě se 51 milionů dívek vdá mnohem dříve, než dosáhnou plnoletosti. Takzvané dětské nevěsty jsou svými rodiči provdány někdy i během útlého dětství, třeba v šesti nebo v deseti letech. A není výjimkou, že si je bere výrazně starší muž. Přestože Afghánci například tvrdí, že manželé se sexem čekají, až nevěsta dosáhne dospělosti, realita je prý podstatně jiná...
Kasz
Administrátor
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: kasz@protonmail.com
Výkřik do tmy: Alleinka ♥
Dal: 1148 poděkování
Dostal: 2404 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Dětských nevěst je po světě na 51 milionů

Nový příspěvek od Kasz » čtvrtek 29. 11. 2012, 8:13:02

51 milionů... mě by stačila jedna!

To byl samozřejmě vtip, je mi jasné, že je třeba respektovat svobodnou volbu obou jedinců vstupující do manželství, a k této svobodné volbě musí být daný jedinec duševně dostatečně vyzrálý.
DeepInHeart
Registrovaný uživatel
ve věku od: 2
Výkřik do tmy: Nikdy nevieš aký si silný, až kým byť silný je posledné čo ti ostáva
Dal: 9 poděkování
Dostal: 25 poděkování

Nový příspěvek od DeepInHeart » čtvrtek 29. 11. 2012, 8:21:45

Kasz píše:51 milionů... mě by stačila jedna!

To byl samozřejmě vtip, je mi jasné, že je třeba respektovat svobodnou volbu obou jedinců vstupující do manželství, a k této svobodné volbě musí být daný jedinec duševně dostatečně vyzrálý.
Takéto "zväzky" iste spôsobujú hodne bolesti. Cítim so všetkými, ktoré boli predané a nieje mi to jedno.
Často ma napadá otázka: Čo môžme urobiť my, alebo aspoň ja, ako vzbudiť záujem o riešenie situácie?
Kasz
Administrátor
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: kasz@protonmail.com
Výkřik do tmy: Alleinka ♥
Dal: 1148 poděkování
Dostal: 2404 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Nový příspěvek od Kasz » čtvrtek 29. 11. 2012, 8:33:17

DeepInHeart píše:Takéto "zväzky" iste spôsobujú hodne bolesti. Cítim so všetkými, ktoré boli predané a nieje mi to jedno.
Často ma napadá otázka: Čo môžme urobiť my, alebo aspoň ja, ako vzbudiť záujem o riešenie situácie?
Nemůžeme vyřešit všechny problémy lidstva, bohužel... Já se snažím o jednu věc - pomoci lidem, kde se dá, a jedna z možností jak pomoci lidem a dětem, je osvěta na poli pedofilie. Také proto jsem rád, že máme tuto stránku, která může mnoha lidem pomoci, a možná může i mnoho pedofilů odradit od nějakých nepřístojností vůči dětem, možná zde mnozí z nich najdou svoje vzory, názory, na základě kterých budou přemýšlet o sobě a o svém vztahu k dětem...
Angelo
Registrovaný uživatel
ve věku od: 5
Výkřik do tmy: Holčičky, miluji to slovo, miluji tu roztomilou krásu. Miluji holčičky.
http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... ZFiaxGcnNw
Dal: 22 poděkování
Dostal: 58 poděkování

Nový příspěvek od Angelo » čtvrtek 29. 11. 2012, 10:46:29

Ale také by u nás mohli zavést, že dospělost u dívek by začínala jejich první menstruací. :D Ale zase je mi těch holčiček líto, že nemohou svobodně žít a sami se rozhodovat, co chtějí a co nechtějí. Je to vážně smutné. :(
Odpovědět