Jsi pedofil ochotný věnovat trochu času vyplňování dotazníku ohledně tématu pedofilie? Vyplň prosím dotazník k výzkumné části seminární práce!

Přežít! - Tátova osudová zajížďka

Tipy a recenze na filmy, seriály či jiné televizní pořady, ve kterých se vyskytují děti, anebo jsou pro komunitu jinak zajímavé.
Uživatelský avatar
Gabriel Svoboda
Moderátor audiovizuální sekce
Varování: 1
Pohlaví: Muž
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: svoboda.gabriel@centrum.cz
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Příspěvky: 7099
Dal: 1360 poděkování
Dostal: 1400 poděkování

Přežít! - Tátova osudová zajížďka

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda » úterý 4. 12. 2012, 7:25:11

Otec Matthew s dcerou Shanonn rádi vyráželi na dvoudenní výlety. Rybařili, chodili do buše, stanovali a podobně. Hodně si rozuměli. Shannon byla jedináček a tahle dobrodružství milovala. Otec chtěl tak trochu po rozvodu s matkou něco své dceři nahradit. Bydleli v malém australském městě ležícím nedaleko od Velké Viktoriiny pouště v kraji, který Matthew velmi dobře znal. Do přírody se dalo dostat jedině tak, že člověk někde sjel z prašné cesty do terénu. Tehdy se ocitli v obrovské pustině o rozloze více než 160 000 čtverečních kilometrů. Australské vnitrozemí je nelítostná země, drsná a rozpálená. Teploty tu dosahují hodnot kolem 45ti stupňů Celsia. Je to žár jako v peci a jeden výlet se změnil v hotové peklo. (ČT)

Hezký polohraný dokument o tatínkovi a dcerušce v nesnázích, skoro mě dojal. :) Podle skutečné události, na jejímž základě to natočili, by dcerušce měly být asi tři roky, herečce je tak osm:

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

4.12.2012 ve 21:00, 5.12.2012 v 10:55 a v noci ze 7. na 8.12.2012 v 1:55, vše na ČT2.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Bing [Bot] a 0 hostů