Dostali jste náš letáček? Dozvěděli jste se o naší účasti na Prague Pride? Podělte se o své názory v tématu připraveném pro Vaše reakce!

Seznamka - dotaz

Přání, nápady, návrhy na vylepšení, chvála, kritika a stížnosti registrovaných uživatelů. (Noví uživatelé fóra zde mohou zakládat témata či na již založená témata odpovídat až po schválení členem Týmu ČEPEK.)
Uživatelský avatar
MarkM
Registrovaný uživatel
Pohlaví: Muž
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 3
ve věku do: 11
Výkřik do tmy: Nejlepší sexuolog, je stejně nejlepší pedofilní kamarád :) A nebo holčička :P
Příspěvky: 472
Dal: 325 poděkování
Dostal: 134 poděkování

Seznamka - dotaz

Nový příspěvek od MarkM » neděle 16. 12. 2012, 2:38:00

K čemu vlastně slouží seznamka a jsou v ní nějaká určitá pravidla tady na foru ? Může sloužit k seznámení i kamarádů ? Nebo pouze partnerů ? Moc mě to není jasné po pár zásazích adminů. Tak než tam napíšu rád bych znal pravidla té sekce.
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Pohlaví: Muž
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: kasz@protonmail.com
Výkřik do tmy: Alleinka ♥
Příspěvky: 5085
Dal: 1148 poděkování
Dostal: 2404 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Seznamka - dotaz

Nový příspěvek od Kasz » neděle 16. 12. 2012, 15:36:25

Pravidla sekce Seznamka žádná explicitní nejsou a nějak ani nemám v plánu nějaká vymýšlet. Určitě však nebudeme tolerovat hledání si sexuálních partnerů či seznamování se s osobami mladšími 15ti let, inzerát také musí být napsán v duchu pravidel slušného chování. Ostatní pak záleží na posouzení adminů, kteří v případě, že se jim něco nebude líbit, dotyčnému napíší, případně inzerát zeditují.
Dan
Čestný člen skupiny ČEPEK
Pohlaví: Muž
Líbí se mi: Chlapci
Příspěvky: 607
Dal: 90 poděkování
Dostal: 227 poděkování

Re: Seznamka - dotaz

Nový příspěvek od Dan » pondělí 17. 12. 2012, 10:53:22

Možná je trochu škoda, že kategorie seznamky a její účel není trošku víc popsána. Přece jen na první pohled může Seznamka na pedowebu vyvolat i mírné rozpaky a nejistotu, k čemu může sloužit. Ale zároveň to může být zajímavý nástroj, jednak k tomu jaké jsou tam příspěvky od Kasze a Jirky, ale třeba i za tím účelem, že by si takto někteří pedofilové mohli hledat svého kamaráda v komunitě - pedopartnera. K tomu sice nejlépe asi slouží sám chat, ale zároveň fórum by dávalo prostor, aby o sobě dotyčný napsal víc o svých zájmech, charakteru, a někomu by se třebas někdo mohl ozvat, že zájmy sdílí a skamarádit se. Nestálo by za to tuhle upřesňující diskuzi trochu rozvinout a přeřadit toto téma rovnou do Seznamky? Třeba by to některé uživatele inspirovalo k vlastním příspěvkům, přece jen je trochu škoda, když už to téma je, že není nějak obzvlášť moc využíváno.
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Pohlaví: Muž
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: kasz@protonmail.com
Výkřik do tmy: Alleinka ♥
Příspěvky: 5085
Dal: 1148 poděkování
Dostal: 2404 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Seznamka - dotaz

Nový příspěvek od Kasz » pondělí 17. 12. 2012, 14:40:43

Ono to téma bylo původně založeno spíš "ze srandy", než jako nějaká "vážná seznamka". Čili tomu odpovídá i "koncepce". To téma se klidně může ponechat, stejně jako se může smazat, a život půjde dál svým tempem. Nevěřím, že mi seznamka někoho dohodí, ale stalo se mi osobně, že mě kontaktovala 14tiletá dívka, se kterou jsem se následně, když už jí bylo 15, setkal (drahný čas před založením tématu Seznamka). Čili najde-li se někdo takový znovu, může zamířit rovnou do sekce Seznamka. :)
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů