Láska přichází zvolna

Tipy a recenze na filmy, seriály či jiné televizní pořady, ve kterých se vyskytují děti, anebo jsou pro komunitu jinak zajímavé.
Uživatelský avatar
Tomi
Registrovaný uživatel
Pohlaví: Muž
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: Nejkrásnější na světě je dětský smích
Příspěvky: 106
Dal: 6 poděkování
Dostal: 12 poděkování

Láska přichází zvolna

Nový příspěvek od Tomi »

Martha Claridgeová opouští domov a vydává se s mužem, kterého bezmezně miluje, na západ. Na budoucnost se dívá plná nadějí, ale záhy její manžel Aaron tragicky zemře. Začíná zima a mladá vdova se musí rychle rozhodnout, zda se vrátí na východ, nebo zůstane. V té chvíli jí přichází nabídnout formální sňatek mladý vdovec Clark Davis. Martha by tímto konvenčním spojením měla přes zimu zajištěnou střechu nad hlavou a Clark by získal pro svou osmiletou dceru Missy matku, která jí v tomto věku neobyčejně chybí. Zároveň ale Martě slíbí, že když bude chtít, zaplatí jí na jaře cestu domů na východ. Romantický western o neobvyklém spojení dvou lidí poznamenaných tragédií, který nečekaně vyústí v lásku

Neobyčejně krásný romantický film :-) Missy (Skye McCole Bartusiak) přítomnost Marthy moc nebere spíše Marthu odsuzuje. Ale nakonec se to změní a malá Missy nechce aby Martha odjela ale zustala s nimy a byla pro Missy maminkou ..
http://www.csfd.cz/film/91658-laska-prichazi-zvolna/
Doporučuji se podívat protože já nejsem moc dobrý vypravěč :-D
Co je malé to je hezké.... Néé, co je menší je ještě krásnější ..