Výměna - Clint Eastwood

Tipy a recenze na filmy, seriály či jiné televizní pořady, ve kterých se vyskytují děti, anebo jsou pro komunitu jinak zajímavé.
Dan
Čestný člen skupiny ČEPEK
Pohlaví: Muž
Líbí se mi: Chlapci
Dal: 90 poděkování
Dostal: 227 poděkování

Výměna - Clint Eastwood

Nový příspěvek od Dan » úterý 19. 7. 2011, 11:12:09

Nevím zda mohu tento film doporučit ale považuji za dobré ho zmínit. Jedna se o velmi drsný a smutný film, kde děti, zejména chlapci, vystupují v mnoha rolích, ale každá z nich je smutnější a smutnější. Jeden chlapec zmizí ze svého domu, a celý film nevíme, zda se kdy vrátí. Ale na tento příběh navazuje hned několik dalších o utrpení dětí, nejdrastičtější, je příběh podle skutečné události o sadistickém vrahu mnoha dětí, kteý je ve filmu odhalen. Když sleduju počínánítoho člověka, který se dá skutečně označit za lidskou zrůdu, můžu se jen ptát, nebyl snad taky sadistickým pedofilem? Ale snad v jeho jednání nic pedofilního není, rozhodně nic, co by se týkalo citům k dětem.
http://www.csfd.cz/film/230480-vymena/
Mato
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 6
ve věku do: 12
Dal: 69 poděkování
Dostal: 43 poděkování

Re: Výměna - Clint Eastwood

Nový příspěvek od Mato » čtvrtek 19. 1. 2012, 19:28:00

ano ten film je pekny a smutny zaroven. odporucam kuknut
Mathias8
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 7
ve věku do: 14
Výkřik do tmy: Deti nepotrebujú vždy rady.
Občas potrebujú iba ruku,
ktorá pohladí. Ucho, ktoré
vypočuje a srdce, ktoré porozumie.
Dal: 171 poděkování
Dostal: 362 poděkování

Re: Výměna - Clint Eastwood

Nový příspěvek od Mathias8 » neděle 28. 10. 2018, 16:45:01

Tak toto je hodne drsny a silny film. Tak na jedno pozretie a dost. Jedine co sa mi pacilo na tom bolo ze to bolo velmi realisticky spracovane a fakt naprosto uzasny herecky vykon Angeliny Jolie. Tento snimok ma viac utvrdil v tom ze je to perfektna herecka. Fakt akoze klobuk dolu.
Asi od polky filmu az po koniec som mal husinu po celom tele a niektore sceny my vyrazali dych.

Napr. Maly chlapec priznavajuci sa k hrozostrasnym cinom vysetrovatelovi ktory zabudol pri pocuvani ze ma zapalenu cigaretu to je jedna zo scenok pri ktorych som mal usta otvorene a behal mraz po tele. Mal som pocit akokeby som miesto vysetrovatela sedel ja..

Aj som lutoval ze som to videl ale na druhej strane som aj rad lebo mi to ukazalo aky ludia su medzi nami coho su schopny a ake pribehy dokaze napisat iba zivot. Lebo toto je pribeh ktory sa naozaj stal a co je este horsie na tom(co vo filme vobec nebolo spomenute) ze toho psychopata matka mu v tom celom pomahala a ze bol zneuzivany sexualne od mala vlastnymi rodicmi. No proste hnus...

Jeden z mala filmou pri ktorych som po jeho skonceni sfajcil dve cigarety po sebe co som bol z toho vnutorne rozdrteny
Odpovědět