Moje pocity

Sekce pro příspěvky nových členů fóra - po registraci zde založte nové téma a prozraďte nám pár drobností o sobě, nebo nás jen pozdravte!
Uživatelský avatar
Mathias8
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 7
ve věku do: 12
Příspěvky: 1081
Dal: 152 poděkování
Dostal: 469 poděkování

Moje pocity

Nový příspěvek od Mathias8 »

Ja nie som až taký nováčik. Vačšina z Vás ma už poznáte. Pravidelne navštevujem chat aj fórum. Ja skrátka deťom nechcem ubližovať. Hnusí sa mi ubližovanie fyzické či psychické. Ja sa dokážem ovládať. Problém nastane keď sa zamilujem. Raz som sa zamiloval a to som si povedal, že už nikdy viac sa nechcem zamilovať. Zamiloval som sa znova..trva to asi rok a pol. Stále na nu musím myslieť. Pripadám si ako chorý človek. Plne si uvedomujem, že je to iba dieta, ale keď som snou, keď ju počujem, keď ju vidím..tak..rozbúši sa mi srdce a tie pocity sú mučíve...Ja ju milujem. Dokázal by som umrieť pre nu, dýchat za nu a vobec všetko pre nu. Vídavam ju iba občas a to ma mučí. Rád by som ju vídaval každý den..alebo bol snou normalne vonku. To je to, že ja ani nemožem byť snou normálne vonku, pretože je z tej istej dediny ako ja. Bolo by to podozrivé, pretože mam 19 a nemám, ani som nemal žiadne dievča...Ja ju hrozne moc lúbim. Chcem byt čo najvac snou, ale nemožem..zomieram, plačem. Ona ma berie viac ako kamoša...má ma rada..je to super pocit vedieť to...Liečiť sa nechcem, sex snou mať tiež nechcem. Nikdy som sa jej nijak nedotkol...ani prstom (a to doslova)- to by som chcel, dotknuť sa... jej vlasou aspon letmo. Jediné čo mi je dovolené je, že ju vidím raz či dva razy do tyždna niekedy vobec. Píšem si snou cez net(vždy len chvílu). Trápim sa. Stále na nu čakám kedy sa prihlási, aby som jej mohol napisť obyčajné ahoj. Milujem ju, zbožnujem, zomieram. Nevladzem. Čo mám robiť??? ..Dosť často myslím na samovraždu a bojím sa, že to urobím. To, že som pedak zvládam v pohode. To všetko robí tá zamilovanosť. Keby to bolo normálne (myslim to, že ma pritahuju dievčatká), tak by som bol snou stále a bol by som štastny pedák. Jedíne, čo ma dokáže prinútiť nemyslieť na nu je ťažká fyzická práca. Ja neviem, či som posadnutý, chorý alebo iba zamilovany, ale mučí ma to. Mučí ma aj pretvárka. Najradšej by som celému svetu vykričal, že som pedák a že milujem moje krasné dievčatko, moju nádhernú princeznu Martinku, ale...nemožem. Bojím sa verejnosti, odhalenia. Tak rád by som jej povedal, čo k nej cítim. Vždy...vždy, keď nájdem odvahu povedať jej, čo k nej cítím, ona mi pripomenie aké je to fajn že sme iba kamoši...Bojím sa, hambím sa jej to povedať. Bojím sa jej reakcie. Neviem, čo by spravila, kebyže jej to poviem. Nechcem jej ublížiť. Radšej by som sa zabil, ako jej ublížiť. Keby mi niekto povedal, aby som jej dal facku (alebo hociktorému dievčatku) nedokázal by som to. Keby som to predsa len dokázal, zabil by som sa. Nedokázal by som žiť s pocitom, že som jej ublížil. Niekedy. teda..dosť často mávam stavy, kedy si myslím, že nie som normálny pedák. Pocity mám ako každý, ale...neviem..neviem, čo mám robiť....
Tito uživatelé poděkovali autorovi Mathias8 za příspěvky (celkem 6):
Gabriel Svoboda, Kuba, Silesia, Kasz, radoslav, Stuart119
Uživatelský avatar
Kuba
Čestný člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Doma
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 13
ve věku do: 26
Příspěvky: 1484
Dal: 360 poděkování
Dostal: 288 poděkování

Re: Moje pocity

Nový příspěvek od Kuba »

Zkus vydržet, až bude tvá milovaná starší (třeba 15 let), potom se ti třeba naskytne příležitost s ní mít plnohodnotný vztah. I když jsi peďák, pokud tě to k ní tolik táhne, tak ji budeš milovat i jako náctiletou. :) Potom už by vám také do toho vztahu nemusel nikdo moc zasahovat, když se ti podaří udělat dobrý dojem na její rodiče - což ber třeba i jako motivaci proč žít řádný život a třeba si i našetřit nějaké peníze do doby, než se tvá vysněná dívka dostane do puberty. :)

To, že s ní teď prakticky vůbec nejsi, musí být a ještě bude pro tebe hodně těžké. Na druhou stranu, je to pro tebe i výhoda. Protože jsem osobně přesvědčen, že je pravděpodobnější, že se do tebe během svého dospívání zamiluje dívka, se kterou jsi neměl v jejím dětství úplně blízký vztah - se kterou si se jen tak vídal nebo se s ní na pár let neviděl, než dívka, se kterou bys měl blízké kamarádství po podstatnou dobu jejího dětství. Ono dospívání je obecně dost o tom, že si člověk hledá vlastní místo na světě, hledá novou pozici, nové lidi. Není moc případů, kdy by se někdo zamiloval do toho, s kým prakticky vyrůstal. Čili, i když teď smutníš, že se svojí milovanou jsi jen v malém kontaktu, podle mě to zvyšuje tvoje šance být s ní v budoucnu více.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Kuba za příspěvek:
Mathias8
Světlo mého života, žár mých slabin. Můj hřích, má duše.
- Vladimir Nabokov, Lolita (přeložil Pavel Dominik)
Uživatelský avatar
Silesia
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 8
ve věku do: 13
Příspěvky: 960
Dal: 310 poděkování
Dostal: 240 poděkování

Re: Moje pocity

Nový příspěvek od Silesia »

Ahoj rozumím tvým pocitům. Plakat,bát se, kontrolovat se, to vše můžeš.
Uvidíš jak to bude vypadat v budoucnu.

Sebevražda není řešení. Chápu, že ta situace spolecensky a obecně není nejidealnejsi, ale též není beznadějna, tak ti přeji hodně síly k nalezení vnitřního klidu.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Silesia za příspěvky (celkem 2):
Mathias8, Kuba
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Moje pocity

Nový příspěvek od Kasz »

Mathias8 píše:Niekedy. teda..dosť často mávam stavy, kedy si myslím, že nie som normálny pedák. Pocity mám ako každý, ale...neviem..neviem, čo mám robiť....
Co máš na mysli pojmem "normální pedofil"?

Jinak vím, co cítíš, mám to velmi podobné, byť teda s osobou, kterou miluji, můžu být v kontaktu. Zamilovanost je vždycky těžký psychický stav, především tehdy, když to té dotyčné nemůžeš říct. V podstatě jí to občas "ze srandy" ve vhodnou chvíli říct můžeš, ona bude reagovat docela normálně - nic se v jejím vztahu k tobě nezmění. Ještě by mě zajímala poslední věc - kolik má dotyčná roků? Jsi mladý, a máš ještě hodně před sebou. Hodně štěstí a nevěš hlavu, i pedofil může prožít šťastný a plnohodnotný život.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Kasz za příspěvky (celkem 2):
Mathias8, Plyšáček
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Mathias8
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 7
ve věku do: 12
Příspěvky: 1081
Dal: 152 poděkování
Dostal: 469 poděkování

Re: Moje pocity

Nový příspěvek od Mathias8 »

Kasz píše:Co máš na mysli pojmem "normální pedofil"?
Mám na mysli ako pedak všeobecne ...že nie som taký, aký by pedak mal byť. Skratka že nie som normálny, odlišný od ostatných pedákov. Teda aspon ja to tak vnimam...Tažko sa mi to definuje.
Kasz píše:Ještě by mě zajímala poslední věc - kolik má dotyčná roků?
Ona má 11 ..ale v správani je ako 8-9 ročná...
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Moje pocity

Nový příspěvek od Kasz »

Mathias8 píše:
Kasz píše:Co máš na mysli pojmem "normální pedofil"?
Mám na mysli ako pedak všeobecne ...že nie som taký, aký by pedak mal byť. Skratka že nie som normálny, odlišný od ostatných pedákov. Teda aspon ja to tak vnimam...Tažko sa mi to definuje.
Kasz píše:Ještě by mě zajímala poslední věc - kolik má dotyčná roků?
Ona má 11 ..ale v správani je ako 8-9 ročná...
Jaký by teda měl podle tebe být pedofil? V čem se od té představy lišíš?

Tak to máte mezi sebou pouhých 8 let. Co mám dělat já - jsem o 15 let starší... :(
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Kuba
Čestný člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Doma
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 13
ve věku do: 26
Příspěvky: 1484
Dal: 360 poděkování
Dostal: 288 poděkování

Re: Moje pocity

Nový příspěvek od Kuba »

Mathias8 píše:Mám na mysli ako pedak všeobecne ...že nie som taký, aký by pedak mal byť. Skratka že nie som normálny, odlišný od ostatných pedákov. Teda aspon ja to tak vnimam...Tažko sa mi to definuje.
By mě taky zajímalo, jaký peďák má být. A jací "normální" peďáci jsou. :) Každý jsme jiný, každý jsme v něčem jedinečný a myslím, že někdo jako "průměrný obyčejný peďák" ani neexistuje. :)

Jináč ten věkový rozdíl mezi vámi fakt není velký. Zkus počkat pár let a třeba se dočkáš toho, že budeš až překvapen, jak velký má najednou ta holka o tebe zájem. :)
Světlo mého života, žár mých slabin. Můj hřích, má duše.
- Vladimir Nabokov, Lolita (přeložil Pavel Dominik)
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Moje pocity

Nový příspěvek od Kasz »

Ještě doplním, do Markétky jsem se zamiloval před 5,5 lety, to měla 10. Letos už má 16, a stále čekám. Máme spolu skvělý vztah, bohužel z její strany opravdu stále pouze kamarádský. Počkám ještě tak 3 roky, než jí vyznám lásku. Nečekám zázraky, spíš čekám odmítnutí. Nicméně platí stále to, co mám napsané ve svém deníku na svých stránkách:

Markétko,
dneska jsme si po týdnu zase hodinu a půl povídali. Těžce rozdýchávám tvou krásu, když od vás odcházím. Tolik bych ti chtěl vyznat lásku, ale nemůžu. Moc bych tě chtěl v životě udělat šťastnou vším, co jsem a co mám, ale taky nemůžu. Nemůžu to všechno do doby, než vyrosteš a než bys vůbec byla ochotná o takových záležitostech uvažovat. Nemůžu nic jiného, než Ti přát, abys byla šťastná, abys jednou třeba našla toho pravého kluka, se kterým budeš šťastná, a modlit se za to. Aby tě měl rád a ty měla ráda jeho. Možná někdy přijde den, kdy Ti všechno to, co jsem a co mám, nabídnu. Máš plné právo odmítnout a já to musím respektovat.
Markétko, mám tě moc rád.
Petr


Je to 3 roky staré vyznání, ale stále aktuální...
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Mathias8
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 7
ve věku do: 12
Příspěvky: 1081
Dal: 152 poděkování
Dostal: 469 poděkování

Re: Moje pocity

Nový příspěvek od Mathias8 »

Kasz píše:Jaký by teda měl podle tebe být pedofil? V čem se od té představy lišíš?

Tak to máte mezi sebou pouhých 8 let. Co mám dělat já - jsem o 15 let starší... :(
Ja som si zvykol na to že som pedak a dokážem s tim žiť, len tá zamilovanosť ma ničí a mám potom blbé myšlienky si ublížiť nejako...To je všetko. Ja to neviem vysvetliť. Taký ako si ti napriklad alebo všetci z tejto komunity- normálny pedofilovia. Ja si pripadám tak zvláštne, divne...neviem...
Tito uživatelé poděkovali autorovi Mathias8 za příspěvek:
Ynijed
Uživatelský avatar
Kuba
Čestný člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Doma
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 13
ve věku do: 26
Příspěvky: 1484
Dal: 360 poděkování
Dostal: 288 poděkování

Re: Moje pocity

Nový příspěvek od Kuba »

Mathias8 píše:Taký ako si ti napriklad alebo všetci z tejto komunity- normálny pedofilovia.
Jsi mě teď urazil. :D
Světlo mého života, žár mých slabin. Můj hřích, má duše.
- Vladimir Nabokov, Lolita (přeložil Pavel Dominik)
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Moje pocity

Nový příspěvek od Kasz »

No nevím, myslím, že hodně z nás má nebo mělo podobné pocity marnosti, jaké teba zažíváš ty. Je to vždycky hodně těžké - zamilovat se do dítěte... Dost často bývám smutný, dost často se užírám, že čekám zbytečně, dost často přemýšlím, že kdybych zemřel, tak tohle moje trápení skončí. Ale to by byl život moc jednoduchý. Jestli chci něco dokázat, budu muset taky něco vydržet.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Kasz za příspěvky (celkem 2):
Kuba, Silesia
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
fenix

Re: Moje pocity

Nový příspěvek od fenix »

Znám trápení s láskou, ikdyž jsem se zlatíčkem v kontaktu celkem často, ale i tak to není lehké. Nejhorší asi je když je u mě, obejmu ji a nemůžu ji říct jak ji miluju.
Mathias8 chápu, že máš strach, ale opravdu myslíš, že s ní nemůžeš být vůbec normálně venku? Jsem mnohem starší než ty a s dětma venku blbnu. Dělám to už hodně dlouho a přijde mi to normální :D Kdybych měl čekat pokaždé pár let, tak bych s žádným dítětem nebyl, ale nejde s nima být pořád. Mám dobrý vztah s jejich rodiči. Nikdy jsem se nestýkal s dětma, když by to jejich rodiče nechtěli, ale to se mi ještě naštěstí nestalo.
Když už si s ní píšeš, mohl by jsi s ní snad být i venku třeba i chvíli zatím pokud by chtěla a pak uvidíš jak to půjde dál. Neni to jednoduchý záleží jaký jsi a máš vztah s jejími rodiči nebo jaký si ho vybuduješ, záleží jaký jsou její rodiče a jak to budou brát, ale šance tu je. Lidi (aspoň ty se kterými se setkávám) to berou většinou mnohem líp něž se zdá.
Uživatelský avatar
Mathias8
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 7
ve věku do: 12
Příspěvky: 1081
Dal: 152 poděkování
Dostal: 469 poděkování

Re: Moje pocity

Nový příspěvek od Mathias8 »

fenix píše:Když už si s ní píšeš, mohl by jsi s ní snad být i venku třeba i chvíli zatím pokud by chtěla a pak uvidíš jak to půjde dál.
Raz za čas(vždy rozhodne náhoda, nedovolím si ju volať von) sa mi podarí ju stretnúť (keď nájdem odvahu, lebo keď som pri nej mam stavy, že asi odpadnem) a porozprávať sa snou, ale to si musím dávať obrovský pozor na to aby ma nikto nevidel. Som velmi opatrny. Už z toho dovodu, že jej brat je moj kamoš a sme z tej istej dediny. Stačilo by iba to keby na mne zbadal niekto niečo pedofilné a mal by som z toho problemy. Nehovorim, že som nebol snou ešte vonku. Bol, ale hrozne málokrát(opatrnosť ako som už spominal). Snažim sa byť, čo najviac snou, ale nejde to..strach z verejnosti je silnejší. Niekedy mam všetko u riti, čo si myslia druhy a robim to, čo ma robí stastným, ale potom to lutujem, lebo mam strach, že, čo ked ma niekto videl?..čo ked si niekto nieco vsimol? ..atd..
Uživatelský avatar
Kuba
Čestný člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Doma
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 13
ve věku do: 26
Příspěvky: 1484
Dal: 360 poděkování
Dostal: 288 poděkování

Re: Moje pocity

Nový příspěvek od Kuba »

Pomohlo by ti si více věřit.
Světlo mého života, žár mých slabin. Můj hřích, má duše.
- Vladimir Nabokov, Lolita (přeložil Pavel Dominik)
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Moje pocity

Nový příspěvek od Kasz »

Možná se zbytečně bojíš. Znáš se s rodiči té dívky? S těmi by bylo nejlepší se seznámit více... někdy to ale nejde. Pokud se k té dívce budeš chovat vždy hezky a mile, tak těžko si to lidé spojí s pedofilií. Určitě by ses neměl s ní před ostatními schovávat, protože to teprve by bylo podezřelé. Když s ní budeš normálně na ulici, proč by to hned mělo ostatním připadat divné? Jsi mladý, v 19ti máš k 11tileté dívce mnohem blíž, než já, věkově pokročilý nadtřicátník. Já se můžu maximálně hezky usmát na mou oblíbenou čtvrťačku, když ji potkám na chodbě, a to je vše. (A ona se samozřejmě hezky usměje i na mě... :) )
Tito uživatelé poděkovali autorovi Kasz za příspěvek:
Mathias8
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
radoslav
Registrovaný uživatel
Bydliště: Slovensko
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 10
ve věku do: 15
Výkřik do tmy: Najviac smutní bývajú tí, ktorí sa zdajú byť najveselší.
Nikto sa ich nepýta, čo ich trápi, pretože rozosmievajú a utierajú slzy iným...
Příspěvky: 179
Dal: 116 poděkování
Dostal: 56 poděkování

Re: Moje pocity

Nový příspěvek od radoslav »

Snažim sa byť, čo najviac snou, ale nejde to..strach z verejnosti je silnejší. Niekedy mam všetko u riti, čo si myslia druhy a robim to, čo ma robí stastným, ale potom to lutujem, lebo mam strach, že, čo ked ma niekto videl?..čo ked si niekto nieco vsimol? ..atd..
je tu u veľa podobného ako som to mal ja až nato,že som miloval kutíka a prišli na mňa :( a myslím že neliecit sa nieje veľmi rozumne.
Aj ja som bol strasne stastny a zamilovaný a som aj teraz ked je už po vsetkom,ale jedno si neodpustim keď som vydel kutika plakat a hovoriť aby ma pustili :(
Uživatelský avatar
ksoft

Re: Moje pocity

Nový příspěvek od ksoft »

Neviem ako si s tou rodinou za dobre ale daj si pozor aby nedošlo k tomu že si jej otec bude mysliet že zvadzaš jeho ženu cez dieta. Len priklad...Môže sa nahnevat a dost ti ublyžit s nejakym obvinenim...

Na druhej strane chapem že ju miluješ no musiš udržat emocie na uzde. A spravat sa s nadhladom pohladit ju môžeš za pochvalu atd... na tom nič neni
A taktiež sa priprav na to že sa môže stat čokolvek a už ju neuvidiš. Nechcem strašit len fakt si ten vztach neidealizuj ale udržuj v ramci realnosti...
Uživatelský avatar
fenix

Re: Moje pocity

Nový příspěvek od fenix »

Kasz píše: Pokud se k té dívce budeš chovat vždy hezky a mile, tak těžko si to lidé spojí s pedofilií. Určitě by ses neměl s ní před ostatními schovávat, protože to teprve by bylo podezřelé. Když s ní budeš normálně na ulici, proč by to hned mělo ostatním připadat divné?
S tímdle souhlasím, pokud se k ní budeš chovat hezky a budeš s ní normálně venku to podle zkušeností berou lidi v pohodě. Podle mě je to určitě lepší než s ní být jen tak aby vás nikdo neviděl. A to že je její bratr tvůj kamarád je pro mě spíš výhoda.
Uživatelský avatar
MarkM
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 3
ve věku do: 11
Výkřik do tmy: Nejlepší sexuolog, je stejně nejlepší pedofilní kamarád :) A nebo holčička :P
Příspěvky: 471
Dal: 155 poděkování
Dostal: 101 poděkování

Re: Moje pocity

Nový příspěvek od MarkM »

Tak na tohle mi to nedá nereagovat, protože to máš hodně podobné jako já. Podobné to máš hlavně v tom, že já mám také až skoro panický strach z toho „co na to okolí“.
Začnu s tím, že musím hlavně souhlasit s tím to:
Kasz píše: Pokud se k té dívce budeš chovat vždy hezky a mile, tak těžko si to lidé spojí s pedofilií. Určitě by ses neměl s ní před ostatními schovávat, protože to teprve by bylo podezřelé. Když s ní budeš normálně na ulici, proč by to hned mělo ostatním připadat divné?
fenix píše:S tímdle souhlasím, pokud se k ní budeš chovat hezky a budeš s ní normálně venku to podle zkušeností berou lidi v pohodě. Podle mě je to určitě lepší než s ní být jen tak aby vás nikdo neviděl. A to že je její bratr tvůj kamarád je pro mě spíš výhoda.
Psal jsi, že s ovládáním problémy nemáš, holčička bydlí blízko tebe a dokonce tvůj kámoš je její brácha. Tohle jsou samé výhody a hlavně to, že znáš její rodinu. Takže pokud s ní budeš občas venku a budeš se tam s ní normálně bavit, nebude na tom nic podivného. Opravdu mnohem horší by bylo, kdyby to vše probíhalo tajně. Samozřejmě nic se nemá přehánět. Ale pokud jí potkáš někde venku a ona s tebou bude chtít být, tak s ní prostě buď, užívej si to, že s ní můžeš být a nemysli na to „co na to okolí“ (nějaká opatrnost být musí, ale fakt to nějak nehroť). Taky věkově nejste úplně vzdálený, to je další plus.

Tvé pocity asi dokážu pochopit a vím, že to není úplně tak lehké, být jen tak s nějakou holčičkou.
Před třemi roky, ještě dříve než jsem věděl, že jsem pedofil, tak jsem si dětí ani moc aktivně nevšímal, kouknul jsem na ně jak jsou pěkný, ale na kontakt s nimi mě ani skoro nenapadlo pomyslet. A to asi hlavně proto, že jsem s toho měl nějaký podvědomí strach, hlavně kuli tomu, co kdyby to někdo poznal, že se mi libí holčičky. Po příchodu na čepek a tím uvědomění si, že jsem pedofil se vše změnilo. Holčičky už jsem nebral jako ten pěkný objekt na chodníku, ale jako něco mnohem víc. Začal jsem si všímat holčiček v okolí a začal jsem s nimi chtít být. Sice to bylo pro mě skoro jako sci-fi, že bych s nimi mohl být, ale nakonec jsem se seznámil s jejich rodiči a ted už konečně s jejich holčičkami občas i jsem. Ale i tak mám pořád problém jen tak za nimi jít a mám s toho takový zvláštní pocit, aby to někomu nebylo blbé, ale zatím jen zjišťuju, že je vše ok. Ale jak už jsem psal, nic se nemá přehánět a chce to pomalinku překonávat sám sebe a mít větší sebedůvěru, ono to okolí není až tak zlé, jak se může jevit.
Tito uživatelé poděkovali autorovi MarkM za příspěvky (celkem 3):
Kuba, Mathias8, Gabriel Svoboda
Někoho milovat a nesmět mu polibek dát, je jako u studánky stát a žízní umírat.
Uživatelský avatar
fenix

Re: Moje pocity

Nový příspěvek od fenix »

A kdo se tě k tomu snažil dokopat? :D Jj, pomalu ale jistě, lidi to berou fakt líp, než si myslíš, když máš takový strach ..., napsal jsi to pěkně a jsem rád, že jsi ty sám se v tomto ohledu tak zlepšil. :)
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti