otec a dcera

Diskuze a porada registrovaných uživatelů ohledně situací a problémů z jejich života.
Uživatelský avatar
Daniel
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 10
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: O každé dívence smýšlej, chovej se k ní a jednej s ní tak, jako by to byla tvoje milovaná dcera.
Příspěvky: 525
Dal: 559 poděkování
Dostal: 721 poděkování

otec a dcera

Nový příspěvek od Daniel »

Rád bych ostatní požádal o radu. Než ji vyslovím, napíši napřed něco z dosavadních zkušeností týkajících se mojí dcery.

Popravdě jsem ani nečekal, že vlastní dcera ve mě nějaké sexuální vzrušení vyvolávat bude. Přišlo to, když dosáhla mého preferovaného věku, krátce před dosažením čtyř let. Vzpomínám si, že nejvíce se to projevovalo, když jsme spolu chodili plavat do bazénu. Manželka s námi nechodila, plavat neumí. Dcera byla ještě malá, tak jsem si ji bral sebou do pánských šaten. Když jsem ji viděl, jak stojí nahá ve sprše a myje se, dostavovalo se u mě velmi intenzivní sexuální vzrušení. Také si ale vzpomínám, že jsem to nevnímal jako problém. Na nic sexuálního jsem v tu chvíli nemyslel, nic jsem si nepředstavoval, necítil jsem nutkání něco udělat. Dcera se těšila do bazénu, já byl rád, že máme čas jenom pro sebe, a moji jedinou starostí v tu chvíli bylo, aby si nikdo nevšiml mého ztopořeného penisu. Naštěstí to pokaždé poměrně rychle přešlo.

Chodili jsme vcelku pravidelně, a já si uvědomoval, že vzrušení postupně slábne, až během půl roku prakticky přestalo. Nemám pocit, že bych na tom měl sebemenší zásluhu.

Nutkání něco si vůči dceři dovolit jsem zažil pouze jednou, a to když si dcera v pěti letech řekla o hlazení na genitáliích. Ukládal jsem ji do postele. Řekla mi, že ji svědí záda, jestli bych ji tam poškrábal, pak ještě tady a tady a nakonec, že ještě tady a ukázala do rozkroku. Vzpomínám, že tenkrát mnou projela vlna vzrušení a silné nutkání jí vyhovět. Současně mi ale hlavou projel sled myšlenek: "Ona to chce, ty to chceš a možná se jí to i bude líbit. Jestli to ale uděláš, zapamatuje si to, jednou jí dojde, co se stalo a strašně jí tím ublížíš." A v hlavě se mi rozblikala barevná kontrolka s nápisem: Nesmíš ublížit vlastnímu dítěti. Zhluboka jsem se nadechl a řekl jí, že tomu se říká genitálie a že tam se musí poškrábat sama. A když už jsem byl v tom, nadechl jsem se podruhé a začal s ní mluvit o sexuálním zneužívání. Vysvětlil jsem jí, co může a nemůže chtít po ostatních lidech, co si ostatní mohou dovolit k ní, a že kdyby to někdo porušil, musí o tom říci někomu dospělému. Nechal jsem si od ní všechno zopakovat a odpověděl jí na několik otázek. A taky jsme se domluvili, že k noční košilce si bude brát kalhotky, a že škrábat v rozkroku se může jenom když bude sama v pokojíčku, nebo na záchodě. A hned jsem ji tam poslal.

Ani tady nemám pocit, že bych měl nějakou zásluhu na tom, že jsem situaci zvládl. Prostě mysl spustila jakýsi sebeobranný mechanismus. Jedinou zásluhu, kterou si připisuji je, že jsem dokázal využít situace a začít rozhovor na důležité téma. A stanovit hranice našeho chování.

Dnes je dceři sedm let, z mého pohledu je v tom nekrásnějším věku. Ale to, že ve mě nevyvolává sexuální vzrušení a že nejsem schopen žádných sexuálních myšlenek nebo představ vůči ní, stále přetrvává. Dokonce jsem nedávno zjistil, že nejsem schopen sexuálních představ ani vůči jejím kamarádkám a spolužačkám. Ne že by mě něco takového nenapadlo, ale když mi nějaká představa přijde na mysl, v hlavě se mi znovu rozsvítí červená kontrolka a mysl se zablokuje. Mám pocit, že tahle sebeobranná reakce je tím silnější, čím více dotyčnou dívenku znám. Myslím, že kdybych opravdu chtěl, mohl bych ten sebeobranný mechanizmus překonat, ale obávám se, že už by to nešlo vzít zpátky. Nestálo by to za to.

Na závěr ještě zopakuji to, co jsem tady na fóru už někde psal. A totiž že sám za sebe mohu prohlásit, že mít krásnou a zdravou dceru je jedna z nejkrásnějších věcí, které mohou heterosexuálního pedofila v životě potkat.
Naposledy upravil(a) Daniel dne čtvrtek 26. 9. 2013, 7:26:25, celkem upraveno 2 x.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Daniel za příspěvky (celkem 10):
Kasz, tdnka, Makrak, efix, Sirius 01, Plyšáček, Livrey, Cute Boys, podivin, Ondřej
Uživatelský avatar
Daniel
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 10
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: O každé dívence smýšlej, chovej se k ní a jednej s ní tak, jako by to byla tvoje milovaná dcera.
Příspěvky: 525
Dal: 559 poděkování
Dostal: 721 poděkování

Re: otec a dcera

Nový příspěvek od Daniel »

O teď ta prosba o radu. Dcera by si moc přála mít sourozence, my s manželkou bychom ještě jedno dítě chtěli taky, ale nějak se nedaří. Manželka nedávno nadhodila otázku, co kdybychom si nějaké dítě vzali do pěstounské péče, případně adoptovali. A že bych chtěla holčičku.

Upřímně řečeno, já vlastně taky, ale nějak se ve mě probudila ostražitost a musel jsem o tom přemýšlet. Vzít si do péče holčičku, která už dosáhla mého preferovaného věku, bych se neodvážil. Zbytečně bych si tím koledoval o průšvih. Osvojit si holčičku mladší bych si ale představit uměl. Děti před dosažením čtvrtého roku věku na mě nijak nepůsobí. Říkám si, že kdybych měl čas se s holčičkou sžít a začít ji vnímat a přijímat jako vlastní dceru, mohl by zafungovat podobný sebeobranný mechanizmus a věci by se mohli odehrát obdobně.

Taky si ale dovedu představit, že by v životě mohli nastat situace, kdy by tento sebeobranný mechanizmus selhal. Například pokud by dítě bylo mentálně postižené, pak by celý sebeobranný myšlenkový proces mohl selhat na "jednou jí to dojde". Zase ale pokud bychom si nebrali úplně malé miminko, už by mohlo být jasné, jestli je holčička zdravá.

Takže prosím, je tady někdo, kdo za sebou zkušenost s adopcí, případně s nevlastní dcerou. Velmi rád si přečtu odpovědi.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Daniel za příspěvek:
Deda
Uživatelský avatar
Gabriel Svoboda
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Příspěvky: 7971
Dal: 1170 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: otec a dcera

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda »

http://cs.wikipedia.org/wiki/Westermarck%C5%AFv_efekt píše:Westermarckův efekt spočívá v tom, že pro dospělého muže je sexuálně nepřitažlivá žena, se kterou prožil její útlé dětství (do 30 měsíců věku).
Pak je potřeba připočítat, že adopční proces se potáhne, takže holčičce by rozhodně neměly být víc než 2 roky.

Jinak je zajímavé, že tě nepřitahují kamarádky tvé dcery — co jsem slyšel, tak většina pedofilních otců to má jinak.
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Uživatelský avatar
Daniel
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 10
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: O každé dívence smýšlej, chovej se k ní a jednej s ní tak, jako by to byla tvoje milovaná dcera.
Příspěvky: 525
Dal: 559 poděkování
Dostal: 721 poděkování

Re: otec a dcera

Nový příspěvek od Daniel »

Gabriel Svoboda píše:
http://cs.wikipedia.org/wiki/Westermarck%C5%AFv_efekt píše:Westermarckův efekt spočívá v tom, že pro dospělého muže je sexuálně nepřitažlivá žena, se kterou prožil její útlé dětství (do 30 měsíců věku).
Pak je potřeba připočítat, že adopční proces se potáhne, takže holčičce by rozhodně neměly být víc než 2 roky.

Jinak je zajímavé, že tě nepřitahují kamarádky tvé dcery — co jsem slyšel, tak většina pedofilních otců to má jinak.
Děkuji za odkaz, zkusím si k tomu něco najít.

Kamarádky dcery se mi líbí a přitahují mně. Jenom na ně nejsem schopen myslet v sexuálních fantaziích. Mysl se tomu sama brání. Nevím proč, ale jsem rád, že to tak je.
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: otec a dcera

Nový příspěvek od Kasz »

Gabriel Svoboda píše:Jinak je zajímavé, že tě nepřitahují kamarádky tvé dcery — co jsem slyšel, tak většina pedofilních otců to má jinak.
Nepíše o tom, že by ho nepřitahovaly, píše o tom, že o nich nemá sexuální představy. To je běžně i můj případ - nestává se mi, že bych měl sexuální představy o dívkách, které chodí do školy, kde učím, přitom se mi líbí a a přitahují mě. U mě to nesouvisí s nějakou červenou kontrolkou, ale s tím, že prostě vím, že kdybych si je představoval, tím bych je vlastně "pošpiňoval" ve své mysli. A to nechci. Představy sexuálního charakteru mívám jen výjimečně.
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
ksoft

Re: otec a dcera

Nový příspěvek od ksoft »

No mě kamardky holek pritahuji pozornost. Ješte nekdy jsem jse snima hraval když byly male to ješte bylo normalne. No ted se to již moc neda maji sve zajmy a ja bych jim tam prekažel v jejich činnosti.
Jak jsem již psal viš stači jen zvedavost bez sexualneho kontextu a bude pak problem...

Hezky jsi to zvladnul stym jak jsi ji to vysvetlil. Ja jsem jen řekl at to dela když je sama že je to nevhodne pred lidma. No nekdy se pozabudne a začne si tam sahat pak ji na to upozornuji ...
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: otec a dcera

Nový příspěvek od Kasz »

Creepy, máš velice dobré rady, které ovšem nelze realizovat na 100%. Vždy se může vyskytnout situace, kdy se o dítě, zvlášť, pokud bude malé, bude muset postarat sám otec, protože matka nebude moci (bude v práci, nemocná, v nemocnici atd.), stejně tak asi těžko otci radit, aby s dítětem nikdy nezůstával sám, to NIKDY nezajistíš. To je jako kdybys to stejné chtěla po mně jakožto pedofilním učiteli ve škole. Nemůžeš chtít nesplnitelné. Vždy je třeba brát v potaz i jiná hlediska, než jen jak co nejvíc předcházet nějakému potenciálnímu nebezpečí.
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Daniel
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 10
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: O každé dívence smýšlej, chovej se k ní a jednej s ní tak, jako by to byla tvoje milovaná dcera.
Příspěvky: 525
Dal: 559 poděkování
Dostal: 721 poděkování

Re: otec a dcera

Nový příspěvek od Daniel »

Creepy, co se týče vlastní dcery, dovoluji si částečně nesouhlasit. Samotný fakt, že pohled na nahou dceru ve mě vyvolal sexuální vzrušení, jsem vnímal jako důvod k ostražitosti, ale nikoliv jako problém. A na rozdíl třeba od Květáka to pro mě ani nebyl důvod k trápení. Ostatně když jsem byl mladší, k vyvolání sexuální vzrušení mi úplně stačil pohled na "nahou" dětskou figurínu ve výkladní skříni. A nebyl to pro mě ani důvod přestat s dcerou chodit do bazénu. V každém případě jsem ale rád, že to samo odeznělo.

Jako problém a závažnou věc jsem to vnímal teprve v okamžiku, kdy se ke vzrušení přidaly také představy a nutkání. To se naštěstí stalo pouze jednou a jak jsem psal, skončilo to rozhovorem na téma sexuálního zneužívání.

Co se týče pomoci s hygienou a dalšími věcmi, tady souhlasím, a také jsem tyto věci vždy nechával na manželce. Ostatně manželka o mé sexuální orientaci i o popisovaných událostech ví. Dcera je instruovaná o tom, co si vůči sobě můžeme dovolit a snaží se to dodržovat. Dnes jí je sedm, péči o hygienu a další věci zvládá sama a když si jdeme spolu zaplavat do bazénu, do sprch už chodíme odděleně.

Co se týče případné adoptované dcery, děkuji za názor a beru ho v potaz.

Ještě doplňuji k tomu, co psal Kasz, může samozřejmě nastat situace, kdy dítě je nemocné, sotva se samo udrží na nohou a manželka je pryč. A protože na rozdíl od manželky mám práci, do které mohu přicházet a odcházet jak se mi to hodí, tak tato situace už několikrát nastala. K tomu mohu z vlastních zkušeností říct jen to, že v takové chvíli se v člověku probouzí potřeba ochraňovat a sexuální touha jde stranou. Už jsem se v podobné situaci ocitl i s cizím dítětem. A musím říct, že když jsem tu sedmiletou dívenku vedl v jednu hodinu v noci na záchod, aby se vyzvracela, pak ji ukládal zpátky do postele, do toho instruoval ostatní holky na pokoji, aby odklidili všechno z podlahy a udělaly kolem postele volné místo, a sháněl kbelík a zodpovědné osoby, tak mě ani na okamžik nenapadlo přemýšlet o tom, jestli pod tou noční košilkou má nebo nemá kalhotky.
Uživatelský avatar
Sirius 01
Nový člen
Bydliště: Slovakia
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 11
ve věku do: 14
Příspěvky: 3
Dal: 1 poděkování
Dostal: 3 poděkování

Re: otec a dcera

Nový příspěvek od Sirius 01 »

daniel píše:A v hlavě se mi rozblikala barevná kontrolka s nápisem: Nesmíš ublížit vlastnímu dítěti.
V mojom prípade sa vybili baterky a kontrolka zhasla...zneužil som svoju vlastnú dcéru vo veku 12rokov...ver mi, nestálo to za to. Ani nejde o ten výkon trestu...ten skutočný trest nastal až potom...Stratil som všetko...ženu, deti, rodinu, priateľov...ostal som na všetko sám...ako kôl v plote !!! Ostalo mi len jediné...oči pre plač!
Tito uživatelé poděkovali autorovi Sirius 01 za příspěvky (celkem 3):
Gabriel Svoboda, Daniel, Livrey
Uživatelský avatar
Daniel
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 10
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: O každé dívence smýšlej, chovej se k ní a jednej s ní tak, jako by to byla tvoje milovaná dcera.
Příspěvky: 525
Dal: 559 poděkování
Dostal: 721 poděkování

Re: otec a dcera

Nový příspěvek od Daniel »

Sirius 01 píše:V mojom prípade sa vybili baterky a kontrolka zhasla...zneužil som svoju vlastnú dcéru vo veku 12rokov...ver mi, nestálo to za to. Ani nejde o ten výkon trestu...ten skutočný trest nastal až potom...Stratil som všetko...ženu, deti, rodinu, priateľov...ostal som na všetko sám...ako kôl v plote !!! Ostalo mi len jediné...oči pre plač!
To ti věřím. A děkuji za příspěvek. Je dobré, když člověku občas někdo připomene možné důsledky jeho vlastních činů.

Když už písi to tohoto vlákna, tak ještě dodám, že jsme se manželkou co se týče možné adopce nebo pěstounské péče neshodli. Představovala by si tak tříletou holčičku. To už je skoro na hranici mého preferovaného věku a nezbylo mi, než nápad jednoznačně zamítnout.

Když to tak vezmu, mám všechno, co můžu od života chtít. A zbytečně riskovat, že o všechno přijdu podobně jako Sirius, mi za to nestojí.
Všichni dospělí byli nejdříve dětmi. Ale málokdo se na to pamatuje.
Antoine de Saint-Exupéry: Malý princ
Uživatelský avatar
ksoft

Re: otec a dcera

Nový příspěvek od ksoft »

mě by zaijmalo jestli to bylo dobrovolne zneužiti nebo nasilne.
A jak to prasklo.

Ja mam blbe napady s holkou kdykoliv jsem sni.
Napr když sedi vedle mě že by ji sahnul mezi nohy proste mě to provokuje.
No zatim jsem odolal je preferovanem věku radeji nejsem v kontaktu s holkou.
Spiš jse sni nudim a myslim na hlouposti.
Uživatelský avatar
Sirius 01
Nový člen
Bydliště: Slovakia
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 11
ve věku do: 14
Příspěvky: 3
Dal: 1 poděkování
Dostal: 3 poděkování

Re: otec a dcera

Nový příspěvek od Sirius 01 »

ksoft píše:mě by zaijmalo jestli to bylo dobrovolne zneužiti nebo nasilne.
A jak to prasklo.
Pokiaľ máš na mysli, fizické násilie, tak nie! A jak to prasklo??? To je na dlhú debatu...V krátkosti som si písal na pokeci s provokatérom ( funkcia v policajnej zložke ), no a ja blbec som chitil svoju dcéru za prsia rovno pred webkamerou...a dôkaz bol na svete...
Uživatelský avatar
ksoft

Re: otec a dcera

Nový příspěvek od ksoft »

No a jak dlouho jsi znal toho agenta než jsi mu ukazal holku?
Ja taky lidem neukazuji holku pres webku na potkani chce to nejakej čas a toho člověka poznat jaky je...

No je mi to lito co jse stalo kdy bys chcel o tom mluvit tak jse ozvi pres SZ tam ti dam kontakt na sebe.
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: otec a dcera

Nový příspěvek od Kasz »

Vzhledem k tomu, že při čtení tohoto vlákna mohou čtenáři nebo čtenářky nabýt dojmu, že manželství/rodičovství s člověkem, který je pedofil a zároveň případný budoucí či již aktuální otec společného dítěte, bude náročnější nebo složitější z toho důvodu, že dotyčného člověka bude jeho vlastní dítě sexuálně přitahovat, jsem se rozhodl zareagovat na tuto diskuzi.

Prvně je třeba říct, že danielův či Siriusův zde popisovaný případ je pouze jeden konkrétní případ, nelze jej proto vztáhnout globálně na všechny pedofily. Mnoho lidí, kteří cítí erotickou přitažlivost k dětem, žije spokojeně v rodinách, a problém s tím, že by je jejich dcera sexuálně vzrušovala nebo že by ztratili nad sebou kontrolu, se u nich nevyskytuje. O těchto lidech se nemáme ani jak dozvědět, jelikož na naše stránky nepřijdou, žijí zkrátka běžný "normální" život, a svou parafilii zkrátka "ventilují" jinak.

Jako příklad pedofila, kterého eroticky přitahují dívky, ale jeho vlastní dcera nikoliv, je Daniel Liddel.

Musím i ze své vlastní zkušenosti učitele na základní škole říct, že ačkoliv se mi malé dívky líbí, velice zřídka mě napadají o nich jakékoliv sexuální myšlenky nebo představy. Raději si představím někoho imaginárního, koho neznám, než abych si pro sebe sexualizoval někoho, s kým přicházím denně do kontaktu. Je proti mému vlastnímu přesvědčení, abych si z dívek, z bytostí, které vnímám na světě jako nejkrásnější, dělal pouze nástroj svého vlastního sexuálního uspokojování. To bych měl hodně ubohý život.

Pokud se zamyslím sám nad sebou a nad budoucností, myslím si, že mě moje vlastní dcera eroticky přitahovat nebude, ale i pokud by nakonec přece jen přitahovala, nikdy bych si k ní ve svém chování nedovolil nic nad rámec běžného vztahu "otec-dcera".

Pokud by někdo nabyl dojmu, že vztah s pedofilem určitě musí být náročnější než vztah s nepedofilem, vzpomeňme, jaké vztahy mezi sebou mají ti "zdraví" heterosexuálové, kolik je mezi nimi násilníků, alkoholiků, lidí, kteří po několikaletém vztahu opustí partnera/partnerku a svoje vlastní děti kvůli nějaké jiné, mladší nebo jinak atraktivnější "nové" osobě. Sám znám osobně 3 blízké rodiny, kde otec byl sice zdravý heterosexuál, ale násilník - bil děti i manželku, která dokonce po jednom z posledních incidentů šla k nejbližšímu železničnímu přejezdu a čekala na první vlak, který kolem projede. Kamarád ji zachránil, od násilníka se ještě ten den odstěhovala i s dětmi, našla si bydlení jinde... ale tím problémy zdaleka nekončily, děti jsou samozřejmě i jeho, a dělá si na ně nárok dosti nevybíravým způsobem.

Kdo si předem myslí, že s pedofilem bude život automaticky nějak těžší než s člověkem, který pedofil není, hluboce se mýlí. Každý člověk, ať pedofil nebo nepedofil, ať bílý nebo černoch, ať Čech nebo Slovák, každý do jednoho je druhému člověku potenciálně nebezpečný. A co se týče vlastních dětí - snad ani nemusím připomínat, že je přibližně 9x vyšší pravděpodobnost (90%:10%), že Vaše dítě zneužije nepedofil. Bláhový je ten, kdo si myslí, že pokud bude mít vztah s nepedofilem, má vyhráno. A ten, kdo by si myslel, že s pedofilem by ho čekaly jen problémy, zas může podobným předsudečným uvažováním přijít o láskyplný, plnohodnotný a spokojený partnerský vztah.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Kasz za příspěvky (celkem 2):
Myš, Daniel
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
corniis

Re: otec a dcera

Nový příspěvek od corniis »

Daniel: Promiň, jestli se zeptám hloupě, ale psal jsi, že tvá žena o tvých sklonech k mladým dívkám ví. Ví to právě i tvá dcera? Z jednoho tvého příspěvku mi skoro přišlo, že ano.
Ještě jednou promiň, jestli je to nepřípustná otázka.

A má rada: Asi se to bude zdát až příliš jednoduché a naivní, ale za pokus nic nedáš. Osobně bych se při adopci o to více soustředil právě na sebekontrolu, víc, než kdy předtím, pokud jsi si již téměř jistý, že tě tvá vlastní dcera sexuálně vzrušovat nebude (což může být v tuto chvíli klidně i mylný pocit, ale nechci malovat čerta na zeď, když se ti zrovna takhle daří :) ). Přemýšleli jste s manželkou i o adopci chlapce? Byla by to možnost? Určitě byla - imho.

Máš sto bodů, jedničku s hvězdičkou, razítko letadýlka a bludišťáka k tomu za perfektně zvládnutou situaci, která je pro některé lidi prostě tabu a jen myšlenka na takovou diskuzi se svým vlastním dítětem jim přivádí pocit zvracení. O to více ti ve tvém vztahu s dcerkou fandím, seš fakt táta a borec. Věřím, že určitě nejsi sám.


Kasz píše:Kdo si předem myslí, že s pedofilem bude život automaticky nějak těžší než s člověkem, který pedofil není, hluboce se mýlí. Každý člověk, ať pedofil nebo nepedofil, ať bílý nebo černoch, ať Čech nebo Slovák, každý do jednoho je druhému člověku potenciálně nebezpečný. A co se týče vlastních dětí - snad ani nemusím připomínat, že je přibližně 9x vyšší pravděpodobnost (90%:10%), že Vaše dítě zneužije nepedofil. Bláhový je ten, kdo si myslí, že pokud bude mít vztah s nepedofilem, má vyhráno. A ten, kdo by si myslel, že s pedofilem by ho čekaly jen problémy, zas může podobným předsudečným uvažováním přijít o láskyplný, plnohodnotný a spokojený partnerský vztah.
V prvé řadě - dík moc za příspěvek. K tomu výše - pochybuju, že by někdo z lidí, ke kterým se informace o pedofilních lidech dostávají pouze z těch za*raných médií, dokázal vůbec jen popřemýšlel o tom, "jaké by to bylo" žít s pedofilem. Dokážu si představit, že někteří můžou být rozhodně tolerantní, pokud se jim protějšek o jejich orientaci otevře, ale řekl bych, že je prakticky impásibl, aby o tomhle někdo předem přemýšlel. Pro každého je to zapovězené téma a všichni neinformovaní se shodují na jednom - peďáci sou fuj. Co si dovedu představit je tlupa lidí s alkoholem v ruce přemýšlejících nad životem brouka a jeden z nich náhodou pronese nějakou takovou myšlenku, ale jiné případy mi přijdou utopické. Vím, řeším blbost, jen jsem zrovna na to chtěl pronést pár slov.
Stejně tak pro "normální" lidi neexistuje žádná taková myšlenka, protože o ničem takovém prostě nemají potřebu přemýšlet. Jsou to zmanipulované, šedé ovečky, které se jen snaží následovat stereotyp klasického sňatku, který se od nich časem očekává (občas, asi). Pokud by otevřených pedofilů na světě bylo 50%, pak už by to bylo téma aktuální a lidé by o tom opravdu přemýšleli, ale v tuto chvíli mi to přijde prostě... jako prd do bláta (?). Nevím, jak to popsat.
Uživatelský avatar
Daniel
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 10
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: O každé dívence smýšlej, chovej se k ní a jednej s ní tak, jako by to byla tvoje milovaná dcera.
Příspěvky: 525
Dal: 559 poděkování
Dostal: 721 poděkování

Re: otec a dcera

Nový příspěvek od Daniel »

Ahoj corniisi, vítám tě na fóru.
corniis píše:Daniel: Promiň, jestli se zeptám hloupě, ale psal jsi, že tvá žena o tvých sklonech k mladým dívkám ví. Ví to právě i tvá dcera? Z jednoho tvého příspěvku mi skoro přišlo, že ano.
Dcera o mé sexualitě neví. Nebylo by dobré ji v jejím věku zatěžovat informacemi, které by stejně těžko chápala. Jednou bych jí to ale rád řekl, viz tento příspěvek.
corniis píše:Máš sto bodů, jedničku s hvězdičkou, razítko letadýlka a bludišťáka k tomu za perfektně zvládnutou situaci, která je pro některé lidi prostě tabu a jen myšlenka na takovou diskuzi se svým vlastním dítětem jim přivádí pocit zvracení. O to více ti ve tvém vztahu s dcerkou fandím, seš fakt táta a borec. Věřím, že určitě nejsi sám.
Děkuji za bludišťáka. Taky věřím, že nejsem sám, ale jak psal Kasz, ti co žijí "normální" život a svou parafilii bez problémů zvládají, nemají potřebu tento server vyhledávat. Je to trochu škoda, rád bych slyšel zkušenosti více otců.

A jak už jsem psal, úvahy týkající se adopce jsme odložili.
Všichni dospělí byli nejdříve dětmi. Ale málokdo se na to pamatuje.
Antoine de Saint-Exupéry: Malý princ
Uživatelský avatar
ksoft

Re: otec a dcera

Nový příspěvek od ksoft »

Pokud ma nekdo dite nemuže ho brat jako partnera/ku. Pokud jse mu to stane je tam možnost selhani.
No stači i nejaka ta pedofilna zvědavost bez pritažlivosti svych deti a nejake sahnuti nad ramec normal uje na světe. ale jako jsem již psal dite nezna dobre a špatne doteky sahani atd.. proto jse to deje nenapande pro dite prirozenom prostredi napr pri koupani natirani atd...
No nektery zajdou i dal maji pocit že jse jim nic nemuže stat že vše maji pod kontrolov...
Uživatelský avatar
Deda
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 6
ve věku do: 11
Výkřik do tmy: Uti, non abuti (Užít, nikoliv zneužít)
Příspěvky: 197
Dal: 227 poděkování
Dostal: 114 poděkování

Re: otec a dcera

Nový příspěvek od Deda »

daniel píše:Rád bych ostatní požádal o radu. Než ji vyslovím, napíši napřed něco z dosavadních zkušeností týkajících se mojí dcery...
Měl jsem obdobný problém.
Svoji pedofilní orientaci jsem si začal uvědomovat okolo mojich 20ti let, ještě jako svobodný. Nicméně jsem se posléze oženil a narodila se nám dcera. Jak povyrostla začala mne sexuálně vzrušovat. U mne sice neblikala žádná kontrolka ale zcela jasně jsem si řekl nesmíš. S exmanželkou i s dcerou jsme chodili rádi na nudapláže, nahota u nás byla zcela samozřejmá. I dcera to brala samozřejmě a bere dodnes i jako již dávno dospělá. Dost často jsme na nuda chodili jen s dcerou a ona brala i kamarádky co chodily na nuda s rodiči. Rodiče těch dívek věděli, že jedou s námi, většinou jsem je vyzvedával autem v bydlišti. Samozřejmě, že o mém zaměření nikdo neměl tušení ani moje žena ne. Na nuda jsem se naučil ovládat erekci. Prostě jsem si jí zakázal. Už slyším názory, že to nejde, že je to přirozený pud. Ale jde i když z počátku to dá hodně zabrat a člověk nemůže myslet na nic jiného. Jde to vůlí odvrátit (alespoň u mne to tak funguje). Samozřejmě uvnitř jsem vzrušený byl ale to vnitřní vzrušení není vidět. Naučil jsem se na nuda žít vedle holčiček a slečínek aniž by kdokoli cokoli poznal. Naučil jsem se se svou pedofilní orientací žít a ovládat jí. Vím, zcela jistě vím, že nikdy bych dítěti neublížil, ani tehdy ani nyní. Proto pro mne nebyl problém dceru koupat asi do věku 7 let jsem jí omýval celou včetně genitálií ale pouze z hygienických důvodů. Pak jsem jí naučil mýt se sama a já došel jí umýt pouze záda. Exmanželka dělala na dvě směny takže pokud byla v práci bylo to na mě. Takže to jde pokud člověk chce a má trochu pevnou vůli. Pokud ale cítí, že by mohl selhat, je lepší se některým věcem vyhnout. Myslím tím mytí genitálií, mazání a tak podobně. Měli jsme až do rozvodu s dcerou super vztah. Proč to skončilo není předmětem tohoto webu. Chodila za mnou se svými problémy od dětství až do dospělosti. Já první věděl o jejích láskách, o její první menstruaci i o jejím prvním sexu na střední. Měla ve mě nejen otce ale i zpovědníka, psychologa, kamaráda a důvěrného přítele. Proto přátelé nebojme se kontaktu s vlastními dětmi. Otestujte sami sebe jak na to jste s vůlí. Pokud ucítíte ale i jen sebemenší náznak, že vás to nutí zajít za hranici, rychle zpátečku. Takovéto vyhýbání se všemu jen pro to "co kdyby" je kontraproduktivní. To bychom taky nesměli vyjít z domu aby na nás nespadlo letadlo nebo meteorit pro to "co kdyby". Tím byste se možná připravili o spoustu krásných chvil se svými dětmi.
Krásný sluníčkový den. Děda
Naposledy upravil(a) Deda dne pátek 21. 3. 2014, 7:56:36, celkem upraveno 3 x.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Deda za příspěvky (celkem 6):
MarkM, Marketa, Daniel, Kasz, podivin, Hebeš
Uživatelský avatar
ksoft

Re: otec a dcera

Nový příspěvek od ksoft »

No ja taky koupal holky nekolik let a spiš jsem jsi to užival to byla asi jedina možnost jsi tam sahnout prirozenym spusobem.
Již jsem taky bez deti nemam snima dobrej vztah a již jse snima nevidam.
Ale aspon mohu řict že jsem neco hezkeho za ty leta zažil.
Uživatelský avatar
Daniel
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 10
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: O každé dívence smýšlej, chovej se k ní a jednej s ní tak, jako by to byla tvoje milovaná dcera.
Příspěvky: 525
Dal: 559 poděkování
Dostal: 721 poděkování

Re: otec a dcera

Nový příspěvek od Daniel »

Ahoj Dědo,

děkuji za příspěvek. Zodpověděl jsi v něm na moji nevyřčenou otázku, totiž jestli u tebe fungoval Westermarckův efekt. U mě taky nefungoval a jsem rád, že vím, že nejsem sám. Naštěstí období, kdy ve mne dcera vyvolávala sexuální vzrušení, u mne trvalo jen půl roku, i když výjimečně k tomu docházelo i později.

Taky jsem si se zájmem přečetl o tvém vztahu s dcerou v pozdějším věku. Už několikrát jsem si kladl otázku, jestli si budu mít s dcerou o čem povídat, až z mého preferovaného věku vyroste. Nebo jestli ji budu schopen složit písničku k narozeninám, až jí bude 15. Takže to, co jsi napsal, pro mne bylo velkým povzbuzením.

Co se týče koupání dcery a podobných záležitostí, tak těm jsem se přeci jenom raději vyhýbal. Ostatně moje žena o mé sexualitě věděla a tak měla pochopení, proč péči o dceřinu hygienu nechávám jenom na ni.

Když už se zmiňuji o manželce, jsem rád, že jsem jí o svojí sexualitě pověděl. Dostal jsem totiž od ní něco pro mne hodně důležitého, její důvěru. Obecně bych řekl, že pedofil má tři potřeby, a to

a) být v kontaktu s dětmi
b) svěřit se blízké osobě
c) obdržet její důvěru.

Důvěra je totiž něco, co zavazuje. A jsem mojí ženě vděčný za to, že se nikdy nebála nechat mě s dcerou samotného nebo mě s ní pustit do bazénu a že neměla potřebu na mě dohlížet.

Také mne zaujalo tvoje vyprávění o nudaplážích. Tady musím říct, že moje zkušenost je opačná. Na jedné takové poloviční nudapláži jsem strávil letošní dovolenou a samotného mne překvapilo, že přítomnost nahých dívek ve mne nic nevyvolávala. A to se kolem mne celý týden motala nahá sedmiletá dcera mého kamaráda. Opravdu nádherná dívenka :) Stavěli jsme spolu hrady z písku, povídali si, naslouchal jsem jejím dívčím fantaziím a dokonce jí na základě jejích fantazií napsal písničku. Jenom když mě požádala, jestli bych s ní šel nahoru nad pláž natrhat kytičky, tak jsem si řekl, že jít sám a nahý s krásnou nahou sedmiletou holkou pryč od pláže někam do křovin už je přeci jenom trochu moc a požádal jsem vlastní dceru o doprovod :D

Vlastně jsem za ten týden na pláži zažil sexuální vzrušení jenom jednou a jeho příčinou byla paradoxně právě moje dcera. Když jsme přišli na pláž, ptala se, proč se koupu nahý, proč jsou nazí strejda s tetou a jejich děti a jestli si taky musí sundat plavky. Vysvětlil jsem ji, že nám to tak vyhovuje a že je to jenom na ni. Rozhodla se plavky si nechat. Pak ale jednou na plavky zapomněla a vběhla do vody nahá. Blbli jsme a honili se, až po mě skočila a oba jsme se se smíchem svalili do vody. A jak se na mne přitisklo nahé dívčí tělo, dostal jsem erekci. Na nic sexuálního jsem v tu chvíli nemyslel a necítil jsem nutkání cokoliv udělat, prostě moje tělo dostalo podnět a spustilo sérii elektrochemických reakcí. Každopádně jsem to vzal jako signál k ukončení hry, poslal dceru odpočinou si na břeh, počkal minutu ve vodě a pak šel za ní.

Když jsem se později ptal kamaráda, jak vnímá přítomnost nahých žen na pláži, odpověděl, že se rád podívá, ale že ho to nijak nevzrušuje a dívat se podruhé už nemá potřebu. Bylo to zajímavé, protože jsem si uvědomil, že až na to, že mne zajímá jiná věková skupina, to vnímám stejně. Abych se přiznal, tak problémy mi působí, pokud jsem na pláži, kde jsou dívenky v plavkách, ale sem tam se výjimečně nějaká bez plavek objeví (nepočítám holky do 4 let, ty na mne nepůsobí), nebo občas zahlédnu nějakou holčičku, jak se převléká. A nejhorší je na takové pláži z dálky zahlédnou holčičku, která má na sobě plavky v barvě kůže, tj. z dálky není zřejmé, jestli plavky má nebo ne. To dokáže neuvěřitelně podráždit fantazii. Naopak nudapláž jsem vnímal jako silně asexuální prostředí, holky jsou prostě nahé, chovají se naprosto přirozeně, už jsem si je jednou prohlédl, tak vlastně co.

Přitom zajímavé je, že pokud se ocitnu v roli vnějšího pozorovatele, například pokud si na internetu najdu nějaké fotky z nudapláží, tak vy mne sexuální vzrušení vyvolat dokáží. Možná se zde uplatňuje stejný efekt, jak u přírodních kmenů někde v pralese na rovníku, co jsem četl, tak ti jsou zvyklí hodit nazí, berou to jako přirozenou součást života a nahota pro ně nepředstavuje zdroj sexuální stimulace.

A trochu off topic ještě dodávám, že se týče dcery mého kamaráda, tak ve mne vyvolala sexuální touhu jenom jednou, a to když jsem byl svědkem toho, jak sama složila a napsala píseň a pak mi ji na moji prosbu zahrála na klavír. Když jsem si uvědomil, jaký má ta sedmiletá holka neuvěřitelný hudební talent, pocítil jsem k ní obrovský obdiv, a spolu s obdivem také sexuální přitažlivost. Připadala mi v tu chvíli neskutečně krásná a asi bych se do ní zamiloval, nebýt toho, že jsem si to včas uvědomil a vědomě se rozhodl, že se zamilovat nechci. Ano přátelé, mě samotnému to připadá zvláštní, ale je to tak, místnost s klavírem někdy může být erotičštější prostředí než nudapláž ;)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Daniel za příspěvky (celkem 2):
podivin, Ondřej
Všichni dospělí byli nejdříve dětmi. Ale málokdo se na to pamatuje.
Antoine de Saint-Exupéry: Malý princ
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů