Jsi pedofil ochotný věnovat trochu času vyplňování dotazníku ohledně tématu pedofilie? Vyplň prosím dotazník k výzkumné části seminární práce!

Doplnění pravidel

Přání, nápady, návrhy na vylepšení, chvála, kritika a stížnosti registrovaných uživatelů. (Noví uživatelé fóra zde mohou zakládat témata či na již založená témata odpovídat až po schválení členem Týmu ČEPEK.)
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Pohlaví: Muž
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: kasz@protonmail.com
Výkřik do tmy: Alleinka ♥
Příspěvky: 5177
Dal: 1168 poděkování
Dostal: 2461 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Doplnění pravidel

Nový příspěvek od Kasz » středa 16. 2. 2011, 20:27:50

Jsem pro doplnění pravidel v tomto (nebo podobném-výstižnějším znění: "Tolerujeme pouze slušnou diskuzi o dětech, netolerujeme sexistické narážky a dvojsmyslné narážky, kterými uživatel vyjadřuje neúctu k dětem." Nebo něco podobného. Přiznám se, že se na GL fóru začínám v poslední době cítit dost špatně, když tam někteří mluví o holčičkách, jako když se baví o ženách v hospodě v podrouženém stavu dva neomalení chlapi. Hrozně nerad bych tady jednou četl příspěvky typu "Tady nad tou holkou jsem se... , s touhle holkou kdybych tak mohl si užít sexík..." a podobně, jako je to teď na GL fóru. Když GL fórum tohle toleruje, rozhodně to má vliv na další uživatele toho fóra a dochází k jakési vulgarizaci celé "naší" komunity. To snad ani nikdy nebylo, i za dob Proudlyho a jeho stránky a každodenního chatování na xchatu byly diskuze vždy slušné. Momentálně mám sto chutí z GL fóra odejít.
Uživatelský avatar
Fx100d
Administrátor
Pohlaví: Muž
Bydliště: ČR/Německo
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 3
ve věku do: 10
Kontakt: fx100d@centrum.cz
Výkřik do tmy: yeelow (10.05.2010 22:04): njn, ty jsi ten dentální úchyl :D
Příspěvky: 605
Dal: 152 poděkování
Dostal: 210 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Změny

Nový příspěvek od Fx100d » středa 2. 3. 2011, 18:35:07

V pravidlech upraven bod č. 4 - doplněna věta: Tolerujeme pouze slušnou diskuzi o dětech, netolerujeme sexistické narážky a dvojsmyslné narážky, kterými uživatel vyjadřuje neúctu k dětem.
Pedofilie mi něco vzala, ale mnohem více dala. To, co mi vzala, bez toho se obejdu. To, co mi dala, už bych nikdy nechtěl ztratit.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů