Jsi pedofil ochotný věnovat trochu času vyplňování dotazníku ohledně tématu pedofilie? Vyplň prosím dotazník k výzkumné části seminární práce!

Doplnění pravidel

Přání, nápady, návrhy na vylepšení, chvála, kritika a stížnosti registrovaných uživatelů. (Noví uživatelé fóra zde mohou zakládat témata či na již založená témata odpovídat až po schválení členem Týmu ČEPEK.)
Kasz
Administrátor
Pohlaví: Muž
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: kasz@protonmail.com
Výkřik do tmy: Alleinka ♥
Dal: 1168 poděkování
Dostal: 2461 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Doplnění pravidel

Nový příspěvek od Kasz » středa 16. 2. 2011, 20:27:50

Jsem pro doplnění pravidel v tomto (nebo podobném-výstižnějším znění: "Tolerujeme pouze slušnou diskuzi o dětech, netolerujeme sexistické narážky a dvojsmyslné narážky, kterými uživatel vyjadřuje neúctu k dětem." Nebo něco podobného. Přiznám se, že se na GL fóru začínám v poslední době cítit dost špatně, když tam někteří mluví o holčičkách, jako když se baví o ženách v hospodě v podrouženém stavu dva neomalení chlapi. Hrozně nerad bych tady jednou četl příspěvky typu "Tady nad tou holkou jsem se... , s touhle holkou kdybych tak mohl si užít sexík..." a podobně, jako je to teď na GL fóru. Když GL fórum tohle toleruje, rozhodně to má vliv na další uživatele toho fóra a dochází k jakési vulgarizaci celé "naší" komunity. To snad ani nikdy nebylo, i za dob Proudlyho a jeho stránky a každodenního chatování na xchatu byly diskuze vždy slušné. Momentálně mám sto chutí z GL fóra odejít.
Fx100d
Administrátor
Pohlaví: Muž
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 3
ve věku do: 10
Kontakt: fx100d@centrum.cz
Výkřik do tmy: yeelow (10.05.2010 22:04): njn, ty jsi ten dentální úchyl :D
Dal: 152 poděkování
Dostal: 210 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Změny

Nový příspěvek od Fx100d » středa 2. 3. 2011, 18:35:07

V pravidlech upraven bod č. 4 - doplněna věta: Tolerujeme pouze slušnou diskuzi o dětech, netolerujeme sexistické narážky a dvojsmyslné narážky, kterými uživatel vyjadřuje neúctu k dětem.
Pedofilie mi něco vzala, ale mnohem více dala. To, co mi vzala, bez toho se obejdu. To, co mi dala, už bych nikdy nechtěl ztratit.
Odpovědět