Jsi pedofil ochotný věnovat trochu času vyplňování dotazníku ohledně tématu pedofilie? Vyplň prosím dotazník k výzkumné části seminární práce!

Místo na zapisování trestů

Přání, nápady, návrhy na vylepšení, chvála, kritika a stížnosti registrovaných uživatelů. (Noví uživatelé fóra zde mohou zakládat témata či na již založená témata odpovídat až po schválení členem Týmu ČEPEK.)
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Pohlaví: Muž
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: kasz@protonmail.com
Výkřik do tmy: Alleinka ♥
Příspěvky: 5176
Dal: 1168 poděkování
Dostal: 2461 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Místo na zapisování trestů

Nový příspěvek od Kasz » pondělí 18. 7. 2011, 2:42:01

Navrhuji zřídit na fóru sekci, kde budou moderátoři psát upozornění na nevhodné chování uživatelů, pokud takové chování zaregistrují. Sweet4ever před chvilkou po mém příchodu do chatu smazal kompletní text, který na fóru byl. Důvod? "[1:49:00] sweet4ever → elrond: Smazl jsem to kuli moderatorovi." Takové jednání se mi jako moderátorovi vůbec nelíbí. Vypadá to, jakoby si v předchozí komunikaci psali něco, co by se moderátorovi nemuselo líbit. Upozornil jsem ho, že bude-li se jeho jednání opakovat, dostal by ban do doby, než bude vytvořený nový chat, který bude logovat vše (doufám), tedy i jakékoliv smazané příspěvky.

Zároveň uděluji uživateli sweet4ever za smazání textu chatu po příchodu moderátora varování, protože tím porušil bod 4 pravidel: "Zavazujete se dodržovat pravidla slušného chování". Pokoutné jednání na fóru a schovávání se před moderátory zde netolerujeme. Pokud nechcete, aby Vaši komunikaci někdo četl, zvolte jiný komunikační kanál.
Uživatelský avatar
Fx100d
Administrátor
Pohlaví: Muž
Bydliště: ČR/Německo
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 3
ve věku do: 10
Kontakt: fx100d@centrum.cz
Výkřik do tmy: yeelow (10.05.2010 22:04): njn, ty jsi ten dentální úchyl :D
Příspěvky: 605
Dal: 151 poděkování
Dostal: 210 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Návrhy na změny a vylepšení fóra

Nový příspěvek od Fx100d » pondělí 25. 7. 2011, 14:34:18

Kasz píše:Navrhuji zřídit na fóru sekci, kde budou moderátoři psát upozornění na nevhodné chování uživatelů, pokud takové chování zaregistrují.
Je zřízeno.
Pedofilie mi něco vzala, ale mnohem více dala. To, co mi vzala, bez toho se obejdu. To, co mi dala, už bych nikdy nechtěl ztratit.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti