Dostali jste náš letáček? Dozvěděli jste se o naší účasti na Prague Pride? Podělte se o své názory v tématu připraveném pro Vaše reakce!

Administrátorský a moderátorský tým

Obecné informace o chodu fóra, uživatelských skupinách, hodnostech a sekcích. (V této části fóra mohou zakládat témata jen členové Týmu ČEPEK, ostatní registrovaní uživatelé mají možnost na již založená témata reagovat.)
Filip
Člen skupiny ČEPEK
Pohlaví: Muž
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 3
ve věku do: 23
Výkřik do tmy: Dieťa je ako kvetina, keď ho odtrhneš, zvädne.
Dal: 654 poděkování
Dostal: 331 poděkování

Re: Administrátorský a moderátorský tým

Nový příspěvek od Filip » neděle 19. 2. 2017, 20:00:13

V rámci rovnosti mužov a žien, by Allein nemala byť iba pomocný administrátor, ale plnoprávny administrátor. Určite si to zaslúži. :)
Marco Freeman
Administrátor
ve věku od: 1
ve věku do: 7
Kontakt: Marco.Freeman@protonmail.com
Dal: 807 poděkování
Dostal: 1528 poděkování

Nový příspěvek od Marco Freeman » neděle 19. 2. 2017, 22:56:01

Filip píše:V rámci rovnosti mužov a žien, by Allein nemala byť iba pomocný administrátor, ale plnoprávny administrátor. Určite si to zaslúži. :)
Allein by si to určitě zasloužila. Jenže nějaká pozice není jen otázka toho, zda je dotyčný na tu pozici pozván, ale také otázka toho, zda dotyčný o tu pozici stojí. Protože samozřejmě je to i otázka dobrovolnosti. :) A jestliže dotyčný chce pomáhat (a musím říct, že Allein mnohdy dost podstatně pomáhá, na což mi stačí se jen podívat třeba do moderátorského logu), ale zároveň nemá moc chuť na to být "v čele" webu, tak ho nebudu do ničeho nutit. Její rozhodnutí poměrně chápu a jsem rád, že nám pomáhá. A na barvičce přezdívky mi moc nezáleží. :)
Marco Freeman,
administrátor komunity ČEPEK

Sertralin
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 3
ve věku do: 13
Kontakt: email: Sertralin777@protonmail.ch
Dal: 45 poděkování
Dostal: 48 poděkování

Nový příspěvek od Sertralin » pátek 17. 3. 2017, 23:19:28

Nevím, jestli jde o chybu nebo to tak má být. Allein nemá narozdíl od ostatních z vedení v profilu uvedenou svou funkci. Má tam pouze uvedeno Člen skupiny ČEPEK.
Nově příchozí členové si ji mohou snadno splést s ostatními Členy skupiny ČEPEK.
Nikdy nevyvozuj závěry o člověku, pokud neuvidíš jeho činy.

PGP klíč
Marco Freeman
Administrátor
ve věku od: 1
ve věku do: 7
Dal: 807 poděkování
Dostal: 1528 poděkování

Nový příspěvek od Marco Freeman » neděle 19. 3. 2017, 21:20:28

Sertralin píše:Nevím, jestli jde o chybu nebo to tak má být. Allein nemá narozdíl od ostatních z vedení v profilu uvedenou svou funkci. Má tam pouze uvedeno Člen skupiny ČEPEK.
Nově příchozí členové si ji mohou snadno splést s ostatními Členy skupiny ČEPEK.
Allein původně měla jistou hodnost týkající se hlavně úpravy fóra, ale jelikož funguje spíš jako takový pomocník administrátora, tak se rozhodla své designerské hodnosti vzdát (minimálně dokud nebudeme na případné nové verzi fóra, která je díky věčnému zaneprázdnění adminů ještě tak trochu ve hvězdách). Jakmile se k tomu dostaneme, probereme s Allein její případný návrh na název hodnosti či to nějak pojmenujeme s Kaszem. Na její přání, které nám dostatečně mimo jiné i racionálně zdůvodnila, zůstala Allein fialová přezdívka. :)
Marco Freeman,
administrátor komunity ČEPEK

Odpovědět