Erekce při interakci s dětmi

Diskuze o problematice pedofilie a pedofilů.
Uživatelský avatar
Plyšáček
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 1
ve věku do: 10
Příspěvky: 2308
Dal: 637 poděkování
Dostal: 4 poděkování

Erekce při interakci s dětmi

Nový příspěvek od Plyšáček »

Díky svému smyslu pro systematičnost a uspořádanost jsem tlačen k založení tohoto nového tématu.

V příspěvku Poloha dětí při sezení na klíně se diskuse od úvah kolem chování na klíně postupně svezla k tématu, zda je vhodné, či vůbec právně akceptovatelné, aby muž s erekcí pokračoval v jakémkoliv kontaktu s dítětem. Navíc jeden pisatel reagoval v příspěvku Jak to vidím já pro mě více než nepřijatelně, proto jej rovněž zmíním.

Odpovědi na tuto otázku budou, dle mého, velice důležité pro pedofily, ale i nepedofilní muže. Jelikož ženy nemají penis, který by mohl dosáhnout stavu erekce, tyto úvahy se jich netýkají přímo. Pokud se zapojí nějaký fundovaný odborník (sexuolog se specializací na problematiku sex. zneužívání dětí nebo soudní znalec), budou závěry z této diskuse přímo směrodatné a "závazné". Prosím o pouze seriózní a slušné odpovědi. A držme se tématu.

Řešme nezaujatě dané téma. Pokud by začal někdo útočit na druhé pisatele, místo aby rozvíjel funkční diskusi, může to být i tím, že mu něco "bereme" či "zazlíváme". Nikoho zde neobviňujme, jen hledejme logické argumenty obohacené o moudré vhledy do problematiky. Nemusí být vše z Vaší osobní zkušenosti. Některé situace budeme brát čistě hypoteticky. Asi málokdo se zde bude přiznávat k něčemu nevhodnému. Ale i z nevhodných prožitků v minulosti můžeme mít pozitivní poznání. Třeba o tom, co není vhodné a kam to může vést.

Pokusím se shrnout jen ty nejklíčovější citace dále a poté na ně navážeme.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Plyšáček za příspěvek:
Gabriel55
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se hrubě provinil proti základním principům Československé pedofilní komunity (viz rozhodnutí administrátorského týmu). V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky nemažeme, i když si uvědomujeme, že některá prohlášení nebo příspěvky tohoto uživatele v kontextu toho, že zneužíval děti, mohou ve čtenářích vyvolávat znechucení.
Uživatelský avatar
Plyšáček
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 1
ve věku do: 10
Příspěvky: 2308
Dal: 637 poděkování
Dostal: 4 poděkování

Re: Erekce při interakci s dětmi

Nový příspěvek od Plyšáček »

Kasz píše:Co se týká erekce, pokud je bezděčná, také v tom nevidím problém. Zneužití je pro mě takový stav, kdy se dotyčný záměrně vzrušuje, tedy záměrně a cíleně dělá s dítětem něco, co mu navozuje erekci (vzrušení) a cíl jednání s dítětem je právě navození erekce (sexuálního vzrušení).
Plyšáček píše:Při jakémkoliv kontaktu s dítětem je rozhodující záměr a působení. Dochází-li při jakémkoliv kontaktu (tedy i mazlení) s dítětem k sexuálnímu vzrušení, vydráždění či uspokojení dospělého - ale i dítěte a dospělý si je toho vědom, jedná se již o trestný čin sexuálního zneužití dítěte.
malou píše:Pokud se mazlí muž s dítětem a dostane erekci penisu,tak to není trestný.Casto dojde k erekci dokonce jen tak samo od sebe.Pokud muž dostane erekci při mazlení s dítětem,tak by neměl zpanikařit ale říct dítěti,že to je něco zcela normálního a múže se mazlit dál s dítětem jako předtím.
Dotýkat se dítěte,šimrat ho třeba pod páží a mazlit se s ním není trestné.
fenix píše:Erekce, tak i to se může stát, že začne stát, ale neni to z toho, že by byl člověk vzrušenej.
Plyšáček píše:Často zde lidé zmiňují, že erekce někdy holt nastane, ale že to není kvůli tomu, že by byli vzrušení. Pokud jsme pedofilové, pánové, schovávejte se před tím, jak chcete, JE to tím, že jsme vzrušení.
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se hrubě provinil proti základním principům Československé pedofilní komunity (viz rozhodnutí administrátorského týmu). V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky nemažeme, i když si uvědomujeme, že některá prohlášení nebo příspěvky tohoto uživatele v kontextu toho, že zneužíval děti, mohou ve čtenářích vyvolávat znechucení.
Uživatelský avatar
fenix

Re: Erekce při interakci s dětmi

Nový příspěvek od fenix »

Přesně to jsem nechtěl aby se stalo. To že tu ocituješ pár vět vytržených z příspěvků, které byly sepsány jako reakce na určitou diskusi, má být mysl pro systematičnost a uspořádanost?
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Erekce při interakci s dětmi

Nový příspěvek od Kasz »

Plyšáček píše:Pokud se zapojí nějaký fundovaný odborník (sexuolog se specializací na problematiku sex. zneužívání dětí nebo soudní znalec), budou závěry z této diskuse přímo směrodatné a "závazné".
Pro mě je závazné moje vlastní svědomí. Neztotožňuji se ani s Weissem, který říká, že jakýkoliv fyzický kontakt pedofila s dítětem je zneužitím, ani s tím, že kdo si záměrně posadí dítě na klín, aby si "dělal dobře", to za zneužívání nepovažuje, protože to dítě nepozná. Pro mě je důležitá moje vnitřní motivace. Závěry odborníků mě skutečně až tak příliš nezajímají, vždyť ani nejsou schopní pořádně definovat, co je pohlavní zneužívání.

Pedofil by si měl dávat bacha na to, kam se dotýká, ale neměl by to s opatrností přehánět, měl by se chovat tak, jako by se choval běžný člověk, neměl by děti z klína shazovat, pokud si budou chtít sednout a pokud mu taková situace nebude způsobovat problémy se sebeovládáním. Ale to platí obecně pro kohokoliv, každý má své "rizikové" situace, kterých by se měl vystříhat či ve kterých by měl použít své strategie, jak se v nich zachovat k dobru dítěte.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Kasz za příspěvky (celkem 4):
Plyšáček, VANAX, Slav, Zappart
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Plyšáček
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 1
ve věku do: 10
Příspěvky: 2308
Dal: 637 poděkování
Dostal: 4 poděkování

Re: Erekce při interakci s dětmi

Nový příspěvek od Plyšáček »

Nyní zde vyvstává (nejen penis) řada otázek:
1. Jaký stupeň ztopoření je již skutečně považován za erekci.
2. Smí dospělý muž pokračovat v interakci (tělesném kontaktu, mazlení, škádlení neboli blbnutí), pokud na něj jde nebo již dostane erekci?
3. Má smysl svádět erekci na jiný podnět, pokud právě plně interaguje pouze s dítětem?
4. Pokud dítě u muže erekci zjistí (pohledem, dotykem, tlakem,...), mělo by být seznámeno s danou tématikou?
5. Které situace či vzájemné polohy těl si myslíte, že by dítěti mohly nejvíce ublížit, pokud by muž měl erekci?
6. Jsou tedy tyto situace akceptovatelné v současné společnosti, či nikoliv?
7. Jak byste reagovali, pokud byste zjistili, že někdo s erekcí sahá na dítě?
8. Je tedy erekce sama o sobě již skutkovou podstatou trestného činu sex. zneužití dítěte, minimálně ve stadiu podezření?

Prosím reagujte pouze na ty otázky, které Vás upoutaly. Nemusíte je citovat. Stačí uvést číslo a víme...
Nebo nám položte otázky své.
Prosím uvádějme a rozlišujme v konkrétních příkladech (smyšlených kauzách) věk obou, vzájemný vztah, situaci, pohlaví dítěte, oblečení či svlečení, a hlavně zda je muž pedofilně (GL či BL) či klasicky orientovaný.
A pozor: V tomto příspěvku neřešme erekci u chlapečků, ale pouze u mužů, kteří interagují s chlapečky či holčičkami.
Naposledy upravil(a) Kasz dne úterý 2. 12. 2014, 20:40:46, celkem upraveno 2 x.
Důvod: Oprava číslování.
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se hrubě provinil proti základním principům Československé pedofilní komunity (viz rozhodnutí administrátorského týmu). V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky nemažeme, i když si uvědomujeme, že některá prohlášení nebo příspěvky tohoto uživatele v kontextu toho, že zneužíval děti, mohou ve čtenářích vyvolávat znechucení.
Uživatelský avatar
fenix

Re: Erekce při interakci s dětmi

Nový příspěvek od fenix »

JInak chci sem dát aspoň celou tu část co jsem psal k erekci, protože fenix psal toto:
fenix píše:Erekce, tak i to se může stát, že začne stát, ale neni to z toho, že by byl člověk vzrušenej. A jak psal MarkM je to otravné. Párkrát se mi to taky stalo, tak jsem ji prostě přesadil tak aby to necítila. Když jsem ji sundal dolu, brala to špatně, proč ji u sebe najednou nechci.
pak i toto
fenix píše:Co se týče erekce ne každý ovládá své tělo tak jako plyšák, všichni lidé nemohou být tak dokonalý. Ona se opravdu někdy prostě tak bezděčně stane. Třeba mě občas i v autě a to nemám na klíně holčičku, možná mě jen vzrušuje jakou mám zařazenou rychlost. (taková šestka..., hmm sakra).
A byli to reakce na to čím začal sám plyšák a i na ostatní příspěvky
Plyšáček píše:Dle mého nesmí každopádně dojít u muže k erekci ...
Plyšáček píše:Pokud se zapojí nějaký fundovaný odborník (sexuolog se specializací na problematiku sex. zneužívání dětí nebo soudní znalec), budou závěry z této diskuse přímo směrodatné a "závazné".
Asi jak píše Kasz a pokud sem někdo takový napíše svůj názor nebude to pro mě ani závazné ani směrodatné.
Uživatelský avatar
Plyšáček
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 1
ve věku do: 10
Příspěvky: 2308
Dal: 637 poděkování
Dostal: 4 poděkování

Re: Erekce při interakci s dětmi

Nový příspěvek od Plyšáček »

Fénixi, děkuji za detailnější citace k Tvému názoru. Úmyslně jsem citoval jen pár vět od každého člena. Zájemci o proběhlou diskusi v tématu o Polohách dítěte na klíně se jistě rádi podívají tam. Sem nemusíme vše "stěhovat". Citace byly důkladně vybrány pouze pro "nastínění atmosféry a problematiky".

Navíc jsem nechtěl u nikoho citovat jeho osobní sdílení.... víš?
Jinak bezva posun v diskusi. Děkuji.
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se hrubě provinil proti základním principům Československé pedofilní komunity (viz rozhodnutí administrátorského týmu). V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky nemažeme, i když si uvědomujeme, že některá prohlášení nebo příspěvky tohoto uživatele v kontextu toho, že zneužíval děti, mohou ve čtenářích vyvolávat znechucení.
Uživatelský avatar
Marco Freeman
Čestný člen skupiny ČEPEK
Kontakt: [email protected]
Příspěvky: 1685
Dal: 1093 poděkování
Dostal: 2038 poděkování

Re: Erekce při interakci s dětmi

Nový příspěvek od Marco Freeman »

[smazáno]
Tito uživatelé poděkovali autorovi Marco Freeman za příspěvky (celkem 4):
Gabriel Svoboda, Plyšáček, Jeremy, Ynijed
Uživatelský avatar
MarkM
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 3
ve věku do: 11
Výkřik do tmy: Nejlepší sexuolog, je stejně nejlepší pedofilní kamarád :) A nebo holčička :P
Příspěvky: 471
Dal: 155 poděkování
Dostal: 101 poděkování

Re: Erekce při interakci s dětmi

Nový příspěvek od MarkM »

Zaprvé souhlasím s Kaszem co napsal, zadruhý i s fenixem, zatřetí jsem většinu věcí stejně už napsal tam, kde jsme to začali řešit a to v tématu Poloha dětí při sezení na klíně

1. Jaký stupeň ztopoření je již skutečně považován za erekci.
Tohle bude asi dost podstatné, když se člověk vzrušuje úmyslně, tak to bude mnohem silnější, o tom o čem jsem psal, že to je jen průvodní jev na přitažlivost, tak je erekce poměrně slabá, ale je, a potom to nevadí (pokud si toho dítě nevšimně, ale je to fakt otravný tak i tak)

2. Smí dospělý muž pokračovat v interakci (tělesném kontaktu, mazlení, škádlení neboli blbnutí), pokud na něj jde nebo již dostane erekci?
Tak jak psal Kasz

3. Má smysl svádět erekci na jiný podnět, pokud právě plně interaguje pouze s dítětem?
Proč by to kdo dělal? Aby si lhal sám sobě ? (každopádně na tema interagování sme s fenixem vedli plodnou diskuzi :D )

5. Které situace či vzájemné polohy těl si myslíte, že by dítěti mohly nejvíce ublížit, pokud by muž měl erekci?
Asi penis v oku nebude moc příjemná věc? První co mě na tohle napadlo :D Dál to snad ani rozebírat nechci :)

8. Je tedy erekce sama o sobě již skutkovou podstatou trestného činu sex. zneužití dítěte, minimálně ve stadiu podezření?
Záleží jaký je umysl.
Tito uživatelé poděkovali autorovi MarkM za příspěvek:
Zappart
Někoho milovat a nesmět mu polibek dát, je jako u studánky stát a žízní umírat.
Uživatelský avatar
Plyšáček
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 1
ve věku do: 10
Příspěvky: 2308
Dal: 637 poděkování
Dostal: 4 poděkování

Re: Erekce při interakci s dětmi

Nový příspěvek od Plyšáček »

Marco, excelentní text. Je vidět, že jsi ve věku intenzivních studií - ať již jde o Tvé erekce, či o slohovou práci, kterou jsi tady jen tak vytasil během chvilky. Zkus to donést češtinářce do školy. Myslím že dostaneš 1 s hvězdičkou.
Ve většině s Tebou velice souhlasím. Jsi nesmírně zábavný dopisovatel. Laťku (nemyslím teď tu v boxerkách) máš vysoko a jednou bys mohl kandidovat na "krále pedofilů". :D

Jsem rád, že jsi podpořil můj pohled na nahého dospělého s dítětem na klíně.

Marku, děkuji za reakci. Odpověď 5 mě pobavila. :D :D :D
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se hrubě provinil proti základním principům Československé pedofilní komunity (viz rozhodnutí administrátorského týmu). V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky nemažeme, i když si uvědomujeme, že některá prohlášení nebo příspěvky tohoto uživatele v kontextu toho, že zneužíval děti, mohou ve čtenářích vyvolávat znechucení.
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Erekce při interakci s dětmi

Nový příspěvek od Kasz »

Plyšáčku, zavádíš velmi teoretickou diskuzi, kterou lze jen stěží napasovat na všechny reálné situace, které mohou nastat.

1. Jaký stupeň ztopoření je již skutečně považován za erekci.
1) Erekce má různé stupně, kdysi jsem četl i nějakou studii na toto téma. Asi je ale pro běžného člověka zbytečné tyto stupně nějak přesněji posuzovat.

2. Smí dospělý muž pokračovat v interakci (tělesném kontaktu, mazlení, škádlení neboli blbnutí), pokud na něj jde nebo již dostane erekci?
2) Záleží, s jakou motivací interakci s dítětem provádí.

3. Má smysl svádět erekci na jiný podnět, pokud právě plně interaguje pouze s dítětem?
3) Nemá smysl svádět erekci na cokoliv, ale má smysl se zodpovědně zabývat tím, s jakým úmyslem přistupuji k dítěti.

4. Pokud dítě u muže erekci zjistí (pohledem, dotykem, tlakem,...), mělo by být seznámeno s danou tématikou?
4) Záleží na kontextu situace, ve většině případů to asi nebude třeba.

5. Které situace či vzájemné polohy těl si myslíte, že by dítěti mohly nejvíce ublížit, pokud by muž měl erekci?
5) Může ublížit především nikoliv nějaká vzájemná poloha, ale to, nakolik respektuji zájmy a dítěte a jeho dobro. Na to poloha nemá vliv.

6. Jsou tedy tyto situace akceptovatelné v současné společnosti, či nikoliv?
6) Které situace máš na mysli?

7. Jak byste reagovali, pokud byste zjistili, že někdo s erekcí sahá na dítě?
7) Je mi to šumák, jestli to bude s erekcí, mnohem důležitější pro mě bude viditelný úmysl, s jakým se dítěte dotýká.

8. Je tedy erekce sama o sobě již skutkovou podstatou trestného činu sex. zneužití dítěte, minimálně ve stadiu podezření?
8) Není.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Kasz za příspěvky (celkem 2):
Marco Freeman, Slav
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Marco Freeman
Čestný člen skupiny ČEPEK
Kontakt: [email protected]
Příspěvky: 1685
Dal: 1093 poděkování
Dostal: 2038 poděkování

Re: Erekce při interakci s dětmi

Nový příspěvek od Marco Freeman »

[smazáno]
Uživatelský avatar
Plyšáček
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 1
ve věku do: 10
Příspěvky: 2308
Dal: 637 poděkování
Dostal: 4 poděkování

Re: Erekce při interakci s dětmi

Nový příspěvek od Plyšáček »

Do citace uvádím jen to, co mě nejvíce nadchlo:
Kasz píše: 2. Smí dospělý muž pokračovat v interakci (tělesném kontaktu, mazlení, škádlení neboli blbnutí), pokud na něj jde nebo již dostane erekci?
2) Záleží, s jakou motivací interakci s dítětem provádí.

3. Má smysl svádět erekci na jiný podnět, pokud právě plně interaguje pouze s dítětem?
3) Nemá smysl svádět erekci na cokoliv, ale má smysl se zodpovědně zabývat tím, s jakým úmyslem přistupuji k dítěti.

4. Pokud dítě u muže erekci zjistí (pohledem, dotykem, tlakem,...), mělo by být seznámeno s danou tématikou?
4) Záleží na kontextu situace, ve většině případů to asi nebude třeba.

5. Které situace či vzájemné polohy těl si myslíte, že by dítěti mohly nejvíce ublížit, pokud by muž měl erekci?
5) Může ublížit především nikoliv nějaká vzájemná poloha, ale to, nakolik respektuji zájmy a dítěte a jeho dobro. Na to poloha nemá vliv.

6. Jsou tedy tyto situace akceptovatelné v současné společnosti, či nikoliv?
6) Které situace máš na mysli?
Kaszi, Převážná většina Tvých reakcí na ČEPEKu je tak moudrá a průzračně jasná, až mě dostáváš na kolena.
Jsem rád, že máme právě Tebe za administrátora.
Asi si Tvůj portrét pověsím nad postýlku. Nebo vlastně "jen" Tvoji božskou avatarku.

V bodu 6 jsem měl na mysli především takové situace, kdy muž (s jakoukoliv orientací) je s dítětem a zároveň má erekci. Zažili jste (osobně či "na ulici") nějakou konkrétní rea-kci na ere-kci?
Naposledy upravil(a) Plyšáček dne úterý 2. 12. 2014, 21:20:49, celkem upraveno 1 x.
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se hrubě provinil proti základním principům Československé pedofilní komunity (viz rozhodnutí administrátorského týmu). V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky nemažeme, i když si uvědomujeme, že některá prohlášení nebo příspěvky tohoto uživatele v kontextu toho, že zneužíval děti, mohou ve čtenářích vyvolávat znechucení.
Hranicar
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 8
ve věku do: 14
Příspěvky: 214
Dal: 19 poděkování
Dostal: 43 poděkování

Re: Erekce při interakci s dětmi

Nový příspěvek od Hranicar »

No dobrá. Když už tu tento problém chceš rozebírat...
1. Jaký stupeň ztopoření je již skutečně považován za erekci.
Jaký stupeň? Jasně že každý stupeň.
2. Smí dospělý muž pokračovat v interakci (tělesném kontaktu, mazlení, škádlení neboli blbnutí), pokud na něj jde nebo již dostane erekci?
Neměl by.
3. Má smysl svádět erekci na jiný podnět, pokud právě plně interaguje pouze s dítětem?
A má smysl řešit ten podnět? Teda pokud se právě nesnažím vyjasnit si svou sexualitu.
4. Pokud dítě u muže erekci zjistí (pohledem, dotykem, tlakem,...), mělo by být seznámeno s danou tématikou?
To, že si dítě u někoho všimne erekce fakt není důvod pro přednášku na téma erekce.
5. Které situace či vzájemné polohy těl si myslíte, že by dítěti mohly nejvíce ublížit, pokud by muž měl erekci?
Pohlavní styk. Jinak žádné.
6. Jsou tedy tyto situace akceptovatelné v současné společnosti, či nikoliv?
Společnost tvoří různí lidé, mezi nimi i magoři všeho typu. Takže je těžké odpovědět.
7. Jak byste reagovali, pokud byste zjistili, že někdo s erekcí sahá na dítě?
To záleží na tom, v jakém vztahu k tomu dítěti by byl. Nejspíš bych z toho ale nevyvozoval žádné závěry.
8. Je tedy erekce sama o sobě již skutkovou podstatou trestného činu sex. zneužití dítěte, minimálně ve stadiu podezření?
To tedy není. A doufám, že u nás na příslušných místech nikdo není takový cvok, aby to takhle posuzoval. Nevylučuji ovšem, že pár hysterických žen by si to mohlo myslet.
Uživatelský avatar
Plyšáček
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 1
ve věku do: 10
Příspěvky: 2308
Dal: 637 poděkování
Dostal: 4 poděkování

Re: Erekce při interakci s dětmi

Nový příspěvek od Plyšáček »

Marco Freeman píše:
Plyšáček píše:Je vidět, že jsi ve věku intenzivních studií - ať již jde o Tvé erekce
:[ A ty jsi v mém věku nebyl? :D
Marco, v Tvém věku jsem se teprve pomalu seznamoval s "vybavením". Od té doby jsem se hodně vypracoval a věnoval se sexu o samotě "vrcholově". Mnoho hodně hlubokých orgasmů během jedné chvíle pro mě je samozřejmost. Ale s postupem věku i tento počet poněkud klesá... zvláště v současnosti. Však uvidíš...
Marco Freeman píše:
Plyšáček píše:Zkus to donést češtinářce do školy. Myslím že dostaneš 1 s hvězdičkou.
A jejího kutíka už uvidím maximálně ve snu. :D
No jo. Vlastně Tvá češtinářka má toho kutíka, jak jsi měl od něj půjčeného toho plyšáčka, co jsi k němu pořád doma čichal před mamkou, že? To je hezké, jak se tady už známe... :D Já jsem taky plyšáček, ale mě asi očichat nechceš, viď? :D
Naposledy upravil(a) Plyšáček dne úterý 2. 12. 2014, 21:18:34, celkem upraveno 1 x.
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se hrubě provinil proti základním principům Československé pedofilní komunity (viz rozhodnutí administrátorského týmu). V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky nemažeme, i když si uvědomujeme, že některá prohlášení nebo příspěvky tohoto uživatele v kontextu toho, že zneužíval děti, mohou ve čtenářích vyvolávat znechucení.
Uživatelský avatar
Plyšáček
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 1
ve věku do: 10
Příspěvky: 2308
Dal: 637 poděkování
Dostal: 4 poděkování

Re: Erekce při interakci s dětmi

Nový příspěvek od Plyšáček »

Hraničáři (či Hranicari). Děkuji za přehlednou a seriózní odpověď. Jsem rád, že zde komunikují takto vyrovnaní lidé. Vybírám odpovědi, které mě úplně nejvíce zaujaly a také by mohly rozvést další polemiku:
Hranicar píše: 2. Smí dospělý muž pokračovat v interakci (tělesném kontaktu, mazlení, škádlení neboli blbnutí), pokud na něj jde nebo již dostane erekci?
Neměl by.
3. Má smysl svádět erekci na jiný podnět, pokud právě plně interaguje pouze s dítětem?
A má smysl řešit ten podnět? Teda pokud se právě nesnažím vyjasnit si svou sexualitu.
4. Pokud dítě u muže erekci zjistí (pohledem, dotykem, tlakem,...), mělo by být seznámeno s danou tématikou?
To, že si dítě u někoho všimne erekce fakt není důvod pro přednášku na téma erekce.
5. Které situace či vzájemné polohy těl si myslíte, že by dítěti mohly nejvíce ublížit, pokud by muž měl erekci?
Pohlavní styk. Jinak žádné.
6. Jsou tedy tyto situace akceptovatelné v současné společnosti, či nikoliv?
Společnost tvoří různí lidé, mezi nimi i magoři všeho typu. Takže je těžké odpovědět.
7. Jak byste reagovali, pokud byste zjistili, že někdo s erekcí sahá na dítě?
To záleží na tom, v jakém vztahu k tomu dítěti by byl. Nejspíš bych z toho ale nevyvozoval žádné závěry.
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se hrubě provinil proti základním principům Československé pedofilní komunity (viz rozhodnutí administrátorského týmu). V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky nemažeme, i když si uvědomujeme, že některá prohlášení nebo příspěvky tohoto uživatele v kontextu toho, že zneužíval děti, mohou ve čtenářích vyvolávat znechucení.
Uživatelský avatar
Marco Freeman
Čestný člen skupiny ČEPEK
Kontakt: [email protected]
Příspěvky: 1685
Dal: 1093 poděkování
Dostal: 2038 poděkování

Re: Erekce při interakci s dětmi

Nový příspěvek od Marco Freeman »

[smazáno]
Tito uživatelé poděkovali autorovi Marco Freeman za příspěvek:
Plyšáček
Teenbl
Čestný člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Ostrava/Praha
Líbí se mi: Chlapci a muži
ve věku od: 13
ve věku do: 29
Kontakt: [email protected]
Příspěvky: 655
Dal: 296 poděkování
Dostal: 517 poděkování

Re: Erekce při interakci s dětmi

Nový příspěvek od Teenbl »

Plyšáček píše:Pokud se zapojí nějaký fundovaný odborník (sexuolog se specializací na problematiku sex. zneužívání dětí nebo soudní znalec), budou závěry z této diskuse přímo směrodatné a "závazné".

Tady bych jen upozornil na to, že nemáme precedentní systém práva(tedy i kdybys měl rozsudek soudu, v takovém případě - nic závazného to neznamená) a rozhodně nejde tvrdit, že každý znalec ti to na to dá stejný posudek, právě naopak. Sexuolog je v tomto případě irelevantní, podstatný by byl soudní znalec z oboru sexuologie a ani ten by nerozhodoval v počáteční fázi vyšetřování, takže je to složitější.
Plyšáček píše:8. Je tedy erekce sama o sobě již skutkovou podstatou trestného činu sex. zneužití dítěte, minimálně ve stadiu podezření?
Ne není, erekce nemá vůbec žádnou právní relevanci (význam), v judikatuře ani v komentářích k trestnímu zákoníku se o ní vůbec nemluví, případně okrajově v smyslu - nedošlo k souloži díky nedostatku erekce. Tento fakt je normálně ověřitelný v ASPI či Codexisu. Dále je potřeba si uvědomit, že samotné vzrušení je z pohledu pohlavního zneužívání irelevantní, není irelevantní pouze v případě, že jde o záměr a zároveň jsou splněny další znaky tohoto trestného činu. Ostatně z rozsudku nejvyššího soudu plyne (Nejvyšší soud, 3 Tdo 550/2009, [T 1203]
:
Pod pojmem „jiným způsobem pohlavně zneužije“ ve smyslu § 242 odst. 1 TrZ je třeba rozumět pohlavní zneužívání v jiné formě než souloží, a to v podobě takových zásahů do pohlavní sféry osoby mladší než 15 let, jako je např. orální pohlavní styk, ohmatávání pohlavních orgánů, popřípadě i jiné formy ukájení pohlavního pudu na těle této osoby či na žádost pachatele na jeho vlastním těle. Tento jiný způsob pohlavního zneužívání přitom nemusí spočívat v natolik intenzivním zásahu do pohlavní sféry poškozeného, jakým je vykonání soulože.
Tedy z tohoto podle mého názoru plyne, že erekce v přítomnosti dítěte není trestná, protože samotná erekce jistě neznamená ukájení pohlavního pudu na těle této osoby.
Dále bych zdůraznil jeden fakt z Komentáře k trestnímu zákoníku(Šámal) k §187 :
Nesprávně jsou však někdy v praxi posuzovány jako trestný čin pohlavního zneužití i jednorázové letmé dotyky přes oděv, jež zřejmě nemohou naplnit uvedený formální znak jiného pohlavního zneužití.
Toť asi vše, co mě k tomu teď z právního hlediska napadá, když tak doplním
Tito uživatelé poděkovali autorovi Teenbl za příspěvky (celkem 6):
Plyšáček, Gabriel Svoboda, Deda, observer, Jeremy, Slav
Uživatelský avatar
Plyšáček
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 1
ve věku do: 10
Příspěvky: 2308
Dal: 637 poděkování
Dostal: 4 poděkování

Re: Erekce při interakci s dětmi

Nový příspěvek od Plyšáček »

Teenble, excelentní.
Veliký posun v našem rozboru.

Zacituji z knihy Sexuální zneužívání dětí (Weiss), str.186 dole:
Typický pedofilní pachatel zneužívá děti většinou bez větší agresivity. Sexuální jednání s dítětem má pak často povahu nekoitální. Jde o široké spektrum sexuálních praktik. Od expozice genitálu pachatele, prohlížení genitálu dítěte, osahávání, orálně-genitální aktivity až po pokusy o pohlavní spojení nebo anální koitus.
Cituji především proto, aby třeba někoho nenapadlo "přednášet" dítěti o erekci a její úplné normálnosti s "praktickými ukázkami" -expozice genitálu.

Odborníci doporučují v případech, kdy dojde k erekci u dospělého, jakýkoliv kontakt s dítětem přerušit, poněvadž jakákoliv další činnost je velice diskutabilní. (Se mnou osobně by takový muž měl asi velký problém a jen tak bych jej nenechal dál se např. mazlit s dítětem - i jeho vlastním. Samozřejmě bych nevyšiloval a nedělal scénu - už kvůli dítěti, ale jistě bych dokázal efektivně zasáhnout.)

Případy, v kterých by po nastalé erekci muž dál pokračoval v jisté - i nepřímé stimulaci penisu např. třením při škádlivém "svíjení" a "poskakování" dítěte na klíně, bych osobně považoval již za případy sexuálního zneužití dítěte.

Proto "blbnout", jen pokud dítě opravdu chce, jen pokud se chová přirozeně dětsky a nezačne se chovat nepřiměřeně "sexuálně" (např. kopulace, "přirážení"), a jen pokud muž nemá erekci. Další případy jsou na ostří nože a na hraně zákona - právě jako "jiné formy sex. zneužití".
teenbl píše:Tedy z tohoto podle mého názoru plyne, že erekce v přítomnosti dítěte není trestná, protože samotná erekce jistě neznamená ukájení pohlavního pudu na těle této osoby.
Ano, ale jakékoliv pokračování v interakci, zejména přímém kontaktu s penisem (i přes vrstvy oblečení), je velkou chybou a kdokoliv vás potom může "dostat".

I případy, kdy bez erekce bude docházet k typicky sexuálnímu chování (např. kopulačním pohybům jednoho či druhého kdekoliv na těle partnera), jedná se dle mého o nevhodné chování s podezřením na zneužití. Jinak řečeno: Impotence u muže není ani povolenkou, ani omluvenkou. A provádění či napodobování sexuálního chování dítětem na dospělém (tedy i ženě) není jen nevinná sexuální hra jako mezi dětmi a dospělý by ji měl přerušit, nikoliv považovat za "praktika" ze sexuální výchovy či za nevinné a "jiné", než sexuální chování. Často právě tzv. "normální" lidé dovolují dětem "nenormální" aktivity (tření se pohlavím na těle rodiče ap.). Viděl jsem dost...
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se hrubě provinil proti základním principům Československé pedofilní komunity (viz rozhodnutí administrátorského týmu). V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky nemažeme, i když si uvědomujeme, že některá prohlášení nebo příspěvky tohoto uživatele v kontextu toho, že zneužíval děti, mohou ve čtenářích vyvolávat znechucení.
Uživatelský avatar
observer
Na trestné lavici
Příspěvky: 86
Dal: 11 poděkování

Re: Erekce při interakci s dětmi

Nový příspěvek od observer »

Případy, v kterých by po nastalé erekci muž dál pokračoval v jisté - i nepřímé stimulaci penisu např. třením při škádlivém "svíjení" a "poskakování" dítěte na klíně, bych osobně považoval již za případy sexuálního zneužití dítěte.
Ja ani nie nevidim na tom nič zleho a taktiež vela ludi ti napiše tiež to iste.

Ano, ale jakékoliv pokračování v interakci, zejména přímém kontaktu s penisem (i přes vrstvy oblečení), je velkou chybou a kdokoliv vás potom může "dostat".
A to ako asi tak zistiš kto ma môže dostat? Si mysliš že ked je dieta nahe a chlap oblečeny že je niečo vidiet? Asi tažko.
Často právě tzv. "normální" lidé dovolují dětem "nenormální" aktivity (tření se pohlavím na těle rodiče ap.). Viděl jsem dost...
Ja som toho videl viac a ni len to :P Nevidim dôvod prečo by som mal nepritomnosti inyc hludi tuto aktivitu s dietatom prerušit. Dieta ani netuši čo roby len vie že je mu to primne. ak by tam niekto bol tak by so mmu ešte ukazal čo robi to moje dievčatko a zasmial sa na tom a potom ju nejak inak preložil a hral sa snov blbnul atd... neni pre mna dôvod to zakazovat ak som s dietatom sam. Je to mile a nevinne.

A ešte jedna vec čo ak niekto sexuje zo ženou posteli kde spi vedla nich dievčatko. Proste 3 jednej postely. :D
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti