Když to to dítě tak chce

Diskuze o problematice dětí.
observer
Na trestné lavici
Pohlaví: Muž
Dal: 25 poděkování

Re: Když to to dítě tak chce

Nový příspěvek od observer » pondělí 8. 12. 2014, 18:55:20

Jen tak pomimo o čem bude ta kniha jako?

Maš vôbec skusenosti s pedofilmy čo deti zneuživaju poznaš niejakeho osobne?
Na zaklade akych poznatkov o tom cheš pisat?
Ja som zažil toho vela s detmi a o sexu deti viem toho dost a štve ma ked tu niekto piše o deckej sexualite čo o tom nema dost skusenosti s realneho života.

Edit

A udava každeho kto sa len zmieni o tom že v živote niečo zažil s detmi.
Plyšáček
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 1
ve věku do: 10
Dal: 1139 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Nový příspěvek od Plyšáček » pondělí 8. 12. 2014, 19:05:53

Tak to je vtipné! :D Rozhodně se s tebou nechci dohadovat, kdo má více zkušeností v sexu s dětmi. Klidně Ti volnou vstupenku do vězení přenechám. :D Asi musíš být třída, když Tě urazí moje ambice.

Inu. Něco si pamatuji ze svého dětství, něco vím z vyprávění dospělých přátel, mám tři vlastní děti, učil jsem již stovky dětí a na letních pobytech jsem byl (nechtěným) svědkem už tolika situací, že diskrétně pomlčím.

Pokud nepracuješ aktivně s dětmi, zřejmě jsi ani neviděl tolik dětí, kolik mně prošlo rukama (samozřejmě nepoškozeno).

Budeš asi pěkný úchyl, viď? (Prosím toto neber hanlivě.)

Ale knihu založím i hodně na citacích jiných autorů a zpracováním jistého kompilátu.
Rozhodně nebude psána stylem: "Jednou, začátkem roku, hned jak roztál sníh a přilétly první vlaštovky, jsem viděl svoji dceru Julinku, jak si...."
Marco Freeman
Administrátor
Líbí se mi: Chlapci
ve věku do: 7
Kontakt: Marco.Freeman@protonmail.com
Dal: 825 poděkování
Dostal: 1542 poděkování

Nový příspěvek od Marco Freeman » pondělí 8. 12. 2014, 19:21:23

Plyšáček píše:"Jednou, začátkem roku, hned jak roztál sníh a přilétly první vlaštovky, jsem viděl svoji dceru Julinku, jak si...."
S takovým začátkem bys mohl Observerovi volnou vstupenku do vězení klidně přenechat, dostal by jsi s trochou "štěstí" svoji vlastní. :D :D
observer
Na trestné lavici

Nový příspěvek od observer » pondělí 8. 12. 2014, 19:26:34

Ja som s detmi pracoval a mam prax len ja sa tu sty nevychvalujem vychoval som aj svoje deti.

Denne som mal asi 40 deti na pozorovanie skumanie a učenie zaviedol som nove metody ako efektivnejšie učit deti s poruchami učenia a deti zaostalejšie ( vylučena komunita)
Taktiež som pracoval s detmi ktore boly zneužite a zneuživane realnim čase mojom posôbeni damom miste vykonu prace. A videl ako vyrastaju ake problemy riešia a ako ich to postupne do dospelosti ovlivnuje.
Dalej som robil na projektoch ktore boli namierene na rodičov ako maju vychovavat svoje deti.
Proste robil som toho dost ale nemienim sa stym tu vychvalovat, Uspechy mam.

Mojom živete sa staly velmi zle veci a zrutil som sa stoho všetkeho. A jednoducho som už nemal take zabrany...
Nezneužival som deti tak asi to mysliš skôr šlo o manipulaciu testovanie psychologie deti.
Samozrejme že som podlahol aj ja dievčati vo veku 10 rokoch ked ma nenapadne zvadzala a ja som zle vyhodnotil situaciu ak si si všimol moje predchadzajuce prispevky tam som niečo malo o tom naznačoval.
Ale to bolo skôr stoho že ma deti pritahuju kedže som ten pedofil.

Ksoft
Plyšáček
Na trestné lavici

Nový příspěvek od Plyšáček » pondělí 8. 12. 2014, 19:35:57

Observere - Ksofte. Tak nevím, jak Ti říkat, zato asi řada lidí Tě podle Tvého detailního "chlubení" celkem snadno vystopuje. Škoda dobrého pedofila. Nechci s Tebou soutěžit. Prosím buď trochu opatrnější v tom, co o sobě píšeš. Mohl bys tedy jako zkušený pedofil napsat více PŘÍMO K TÉMATU, které zde společně zaplevelujeme těmito výměnami názorů? Co s tím, KDYŽ TO TO DÍTĚ TAK CHCE? Můžeš si i přečíst mé otázky - viz. výše. Děkuji.

Marco, bystrý chlapče, poprvé Ti vůbec nerozumím. Co jsi chtěl vyjádřit předchozím komentářem?
Já jsem jen naznačoval, jak má kniha NEBUDE vypadat, že nebude psána povídkovou formou a stylem osobních vzpomínek. Absolutně netuším, co Tvá poznámka má znamenat...? :( Nechápu.
observer
Na trestné lavici

Nový příspěvek od observer » pondělí 8. 12. 2014, 20:08:45

1. prostá nevědomost, jak se chovat cudně - děvče zcela náhodně udělá něco, co pedofil díky svému deviantnímu chápání chybně pochopí a myslí si, kdo ví co by se dělo, kdyby spolu byli sami. Zřejmě většina případů.
2. naučené a odkoukané chování od dospělých žen - pouze se "opičí" po svých vyzrálých vzorech. Spíše u batolat.
3. ze zvědavosti zkouší, jak na ni bude dospělý muž reagovat - pokus, zda bude reakce podobná, jako když tatínek reaguje na maminku (nebo jako v té telenovele, co tam měla maminka puštěnou před obídkem).
4. je jí takové chování příjemné - zvláště pokud to muže určitým způsobem osloví, pokud jej to vykolejí (normální muž) nebo pokud jej to rozpálí (pedofil). Sama potom může cítit jisté "vzrušení" (ale i fyzické). Nezanedbatelné množství případů. Samozřejmě záleží hodně na tom druhém (vzhled, věk), na tom, nakolik je do něj zamilovaná, na situaci a na věku (nejvíce si takto hrají děvčata zřejmě kolem
5. a 6. věku). Vystupňování situace neočekávají.
5. přímá snaha dostat muže do sexuálních aktivit. Asi nesmírně málo případů. Spíše u starších dívek - nemám takový přehled, pouze odhaduji věk 11-14 let.
1: Ano mlady pedofil nieje tak dobre na taketo rizikove situacie pripraveny aj vdaka nedostatku informaci obzvlašt zo školy kde ho neinformuju že i on môže byt pedofil. A ak sa dostane do takjeto situace zle to vyhodnoti a dojde k zneužitiu.
Dalšia situacia by mohla nastat ak by ten pedofil už mal prax a bol staršiho veku 25+
A tuto situaciu by zneužil lebo by vedel o čo sa jedna a ako sa vyhnut tresnemu stihaniu.

2: Ano ak bereme vek predškolnych deti. Opakuju po rodičoch oni im davajuten vzor do buducna.

3: Ano skuša to ale tym sa aj uči do buducna si vypracovat svoje strategie ako zaujat partnera.
Toto chovanie sa da pozorovat aj u zvierat takže nič neobvikle samozrejme vo veku 9+ sa to začina prejavovat.

4: Ak som sparvne pochopil pišeš o detoch prechodu zo škôlky do školy. Je to skôr platonicka zamilovanost. Tam ide skôr o to že sa dany človek tomu dietatu venuje a ono ho ma rado. A je mu to priemne. Kto to nezažil že? :) Tuto decku naklonnost. Vzhlad a ine taketo vlasnosti je typycke skôr pre staršie deti ktore to už vyhodnocuju a to asi vo veku 9 rokoch zalež ina vyspelosti a osobnosti dieteta neda sa to presne určit je to len teoretizovanie.

5: ano sty msuhlasim tam ide ako som už pisal pred tym o to že deti (pubertalne) chcu byt cool.
pre rokmi ked ešte neboly takote vymoženosti internetu a socialnych sieti bolo coolove fajčit cigarety a začinat salkoholom a samozrejme s astym potom vychvalovat každemu.

Takže asi tolko k tymto otazkam.

Mam novy nick observer ksoft som použival pred tym len aby si vedel čo som pisal minulosti ked som mal tažke obdobie.
Marco Freeman
Administrátor

Nový příspěvek od Marco Freeman » pondělí 8. 12. 2014, 20:14:51

Plyšáček píše:Marco, bystrý chlapče, poprvé Ti vůbec nerozumím. Co jsi chtěl vyjádřit předchozím komentářem?
Já jsem jen naznačoval, jak má kniha NEBUDE vypadat, že nebude psána povídkovou formou a stylem osobních vzpomínek. Absolutně netuším, co Tvá poznámka má znamenat...? :( Nechápu.
Moje narážka byla míněna ironicky, když jsem tvoji zprávu četl, představil jsem si, jak by nějaký nepedofil knížku s takovým začátkem otevřel, a to mě nesmírně pobavilo (v duchu jsem viděl jejich znechucený zkřivený výraz, následné petice a nakonec shromáždění s transparenty ProtiPedo). :D Pochopil jsem, že tak psaná nebude, nicméně tvář nepedofila, kdyby tak psaná byla... :D Promiň, asi jsem si svou poznámečku měl nechat pro sebe.
observer
Na trestné lavici

Nový příspěvek od observer » pondělí 8. 12. 2014, 20:50:27

Tato tema ma zaujala viac ako tie pred tym.
Ak ešte maš nejake otazky k tejto teme napiš možno sa ešte rospametam naminulost a budem vediet niečo k tomu povedat.
Plyšáček
Na trestné lavici

Nový příspěvek od Plyšáček » pondělí 8. 12. 2014, 20:54:46

observer píše:Tato tema ma zaujala viac ako tie pred tym.
Ak ešte maš nejake otazky k tejto teme napiš možno sa ešte rospametam naminulost a budem vediet niečo k tomu povedat.
Observere, sleduji Tvůj zájem a těší mě.
Zmiňoval jsem tyto otázky, ovšem zaměř se prosím především na otázku č.3.
K otázce č.1. jsi se vlastně již vyjádřil detailně výše.
Plyšáček píše: 1. Souhlasíte s rozdělením motivů koketujícího děvčátka tak, jak jej uvádí Plyšáček? Doplnili byste ještě jiné motivy? (oblast dětské psychologie)
2. Jak omezovat toto chování u dětí - zejména děvčat. A nebude to mít negativní dopad na jejich přirozený psychosexuální rozvoj? (některé by se mohly i v pubertě "bát" komunikace s druhým pohlavím). Bylo to zde vždy? (represe u potencionální oběti)
3. Jaké pádné důvody k přerušení svádění by si měl v těchto situacích uvědomovat každý pedofil - zejména tedy GL? Jakou ústřední myšlenku by si měl opakovat jako mantru, případně si ji vytetovat na ruku? (Na penis ne. Tam by to bylo zaznamenáno již příliš pozdě). (represe u potencionálního pachatele)
4. Co říci dítěti a jak (samozřejmě záleží na věku), aby se v budoucnu nedostalo opět do podobných a třeba nebezpečnějších situací? (součást sexuální výchovy)
observer
Na trestné lavici

Nový příspěvek od observer » pondělí 8. 12. 2014, 21:20:36

Jaké pádné důvody k přerušení svádění by si měl v těchto situacích uvědomovat každý pedofil - zejména tedy GL? Jakou ústřední myšlenku by si měl opakovat jako mantru, případně si ji vytetovat na ruku? (Na penis ne. Tam by to bylo zaznamenáno již příliš pozdě). (represe u potencionálního pachatele)
Težko tym pedofilum niečo budeš otlkat o hlavu od puberty. Ked oni chcu zneužiju niektory jednaju skratovo a pudovo. Asi tak pre začiatok.

Malo by sa začat od školy sexualnej vychove a viest tie deti tak aby jednaly rozumne.
To znamena že aj ked pocituju že sa im pačia male deti nemôžu na nich sahat nevhodne aj keby ich ktomu navadzali. A to opakovat a hrat take tie divadelne scenky nestači len teoria ale aj prax zažitkovou formov.

Dalši problem je u tej sučasnej generacie pedofilov tam sa už neda velmi čo robit je to o štasti že najdu čepek a dostanu potrebne informacie ako jednat rizikovych situaciach. Ten čo sa vtom nevyzna a mysli si že ked to dieta vyžaduje pozornost zo sexualnym kontextom môže zlyhat.

Čo by ho malo zastavit? Hovorit si je to stale ešte len dieta a nechape čo to pre nu môže znamenat.
Mojim jednanim ju môžem poškodit dat jej zly priklad do buducnosti. A to určite nechcem ked mam deti rad jej takto ublyžit. A je za to trest za ktory mi to nestoji byt odsudeny do konca života spločnostou ludi.

Takže toto všetko je len na vzdelavani takychto ludi od mala.

Dalšim otazkam sa vyjadrim pozdejšie.
Plyšáček
Na trestné lavici

Nový příspěvek od Plyšáček » pondělí 8. 12. 2014, 21:41:12

observer píše:Malo by sa začat od školy sexualnej vychove a viest tie deti tak aby jednaly rozumne.
To znamena že aj ked pocituju že sa im pačia male deti nemôžu na nich sahat nevhodne aj keby ich ktomu navadzali.
K tomu jsem psal právě to, že bych to dětem neříkal. Sami jsou ještě děti:
Plyšáček píše:V sexuální výchově na základních školách bych tuto informaci při tématu coming out sexuálních menšin také nepodával. Tam jsou ještě děti a pokud by slyšely, že někteří jejich vrstevníci jsou "pro", třeba by šly taky "do toho", aby se cítily starší.
Na ZŠ bych řekl jen to, že každý může objevit, že má jinou, než většinovou orientaci. A že pokud někdo objeví, že je pedofil, nemusí být zneužívačem a zrůdou, jak to prezentují média, ale může se realizovat v práci pro děti. O tom, že to některé děti chtějí, bych neřekl ani slovo. Sami jsou děti a byla by to pro ně spíše výzva - jak to máš Ty? Chtěl bys sex?
observer
Na trestné lavici

Nový příspěvek od observer » pondělí 8. 12. 2014, 21:50:28

O tom to je akou vhodnou formov tie deti informovat a hladat kompromis.
Je to potrebne inak sa to neda riešit nemam na mysli tlačit na deti rôzne teorie o pedofiloch ale jemne citlivo tieto temy prediskutovat.

Deti vo veku 14 rokov už maju dost rozumu aby to dokazali absorvovat do seba a riadit sa stym.
Taktiež som Karlovi Žakovi pisal o informačnych centrach ICM. Už to existuje niekolko rokov maju tam poradenstvo aj o homosexualite. Už by bolo na čase tam doplnit aj poradenstvo pre pedofilov ovšem anonymnov formov. Proste človek pride do centra kde bude pôsobit odbornik na pedofiliu môže to byt kludne aj pedofil ktory tomu človeku dokaže poradit viac ako nejaky psycholog nepedofil napr. Proste možnosti ako vzdelavat pedofilne orientovanu menšinu je viac.
observer
Na trestné lavici

Nový příspěvek od observer » úterý 9. 12. 2014, 16:19:13

4. Co říci dítěti a jak (samozřejmě záleží na věku), aby se v budoucnu nedostalo opět do podobných a třeba nebezpečnějších situací? (součást sexuální výchovy)

No je to potrebne už prispôsobit danej dobe ktorej žijeme už sa pred detmi nemôžeme tvarit že sex je tabu. Detom neubliži ak im rodičia povedia pravdu predškolskom veku. Oni to tieto informacie zoberu ako fakt a nebudu sa stym nejak viac zaoberat. Hlavne im netreba klamat. Deti školnom veku ak maju tieto pravdive informacie stači ich len doplnit o dalšie skutočnosti ako napr nenechat sa osahavat na určitych miestach proste ich poučit o tom že je to nevhodne a povedat NIE.

Moja holka je už poučena cca asi od 8/9 rokoch o všetkom čo sa tyka sexu a o menštruaci.
Už je len na nej komu dovoli sa nechat osahavat aj ked je to ešte dieta aspon som ju vytrenoval čo sa tyka manipulaci aby pochopila že navadzanie k nahote aj hernov činnostou je už za hranicov. Je poučena a nenecha sa le ntak lachko zmanipulovat.

Proste som myslel aj na jej buducnost ak bude mat svoje vlasne deti tak už ich bude vediet poučit ako sa maju branit manipulaci a zneuživaniu. Neviem či je štastim poučovat dieta pedofilom ktory ma skusenosti a vie najlepšie ako oni manipuluju a pripravit ju na to.
Marco Freeman
Administrátor

Nový příspěvek od Marco Freeman » úterý 9. 12. 2014, 16:51:42

Hej, Observere, já taky myslím, že říct to těm dětem je dobrý nápad. Víš co je nejhorší? Že jak jsi psal "Moja holka je už poučena cca asi od 8/9 rokoch o všetkom čo sa tyka sexu a o menštruaci.", tak někteří rodiče nejsou schopni holce vysvětlit ani tu menstruaci. V páté třídě se mé (teď už bývalé) spolužačce stalo, že se zvedla, aby šla k tabuli a na kalhotách měla rudý flek. Třída se jí bohužel smála, ale ona se úplně zděsila, že se fakt někde pořezala a krvácí - ten pohled jak je z toho totálně v šoku si pamatuji dodnes. A taky si pamatuji, jak ostatním holkám o pár dní později říkala, že o menstruaci neměla ani ponětí. (Žila jen s otcem, matka od nich odešla, a o věcech ohledně sexu ani menstruace se prostě doma nemluvilo, dokonce i po tomto incidentu jí doma dal otec do rukou brožurku se slovy "Něco si o tom pečti".) Smutné je, že asi o dva týdny později jsme měli sex. přednášku, kde by se o tom dozvěděla.
Jinak, neříkám, že přímo o sexu, ale takové to "Kam nám ostatní nesmí sahat", by se jim říct určitě mělo. Bratránkovi už asi s nástupem do první třídy doma řekli, že pokud by ho někdo osahával "tam dole" nebo na zadečku, anebo kdekoliv jinde, ale často a bylo by mu to nepříjemné, má tomu člověku říct, že to nechce, a ať to nedělá. A pokud to nepřestane, že to má říct doma, protože to není správné.
observer
Na trestné lavici

Nový příspěvek od observer » úterý 9. 12. 2014, 17:00:08

Pozor deti je lachko zmanipulovat na to aby ich niekto priležitosne osahal.
A ešte jedna vec detom sa hovori že: "ak sa ti to nebude pačit maš povedat nie" no problemom je že detom sa to osahavanie pači. Ak to dieta neni na taketo manipulativne chovanie dospeleho človeka pripravene tak ho zneužije len preto že ma povedat nie ked sa mu to nepači.

To čo si popisal je len faktom toho o čo sa tu pokušam už dlhu dobu pisat a to je učenie deti od mala o sexu a veci stym spojene. Je ina doba už neplati že sa o tom deti nemaju ako dozvediet su socialne siete... Proste ak sa budeme tomu branit bude to len horšie treba prelomit to tabu čo tu panovalo niekolko 10tok rokov.
Marco Freeman
Administrátor

Nový příspěvek od Marco Freeman » úterý 9. 12. 2014, 17:15:55

Asi jsem to blbě napsal. :D
Marco Freeman píše:že pokud by ho někdo osahával "tam dole" nebo na zadečku
K tomuto mu bylo řečeno, že má říct NE každopádně, i když bude ten dotyčný říkat, že je to v pořádku. Že pedofilové jsou všude (sorry, ale je ve věku, kdy u něj ještě osvětu vynechám, radši ať se bojí "pedofilů" než vůbec :D ), a že musí být opatrný.
Marco Freeman píše:anebo kdekoliv jinde, ale často a bylo by mu to nepříjemné, má tomu člověku říct, že to nechce, a ať to nedělá
Tohle je myšleno tak, že pokud by ho osahával někde jinde a bylo mu to nepříjemné, ale nemohlo to být zařazeno k tomu osahavání "tam dole", protože taky nemusí učitelku obvinit ze zneužívání, sotva ho chytne za boky nebo ruce. :D
observer
Na trestné lavici

Nový příspěvek od observer » úterý 9. 12. 2014, 17:27:54

Je to len o slovach :D ako si to ten dotyčny vysvetli ja sa nerad pletiem do detailov.
No ja mam na mysli osahavanie na nevhodnych miestach kde je to tym detom tiež priemne.
Male deti do 6 rokov im treba zdôraznovat že mezi mohy im nemôžu sahat cudzi ludia. To sa učia aj teras.
Problem ale je že im tam sahaju aj rodičia a tam podla štatistik dochadza največiemu počtu zneužitia.
Toto by bolo dobre preformulovat na sahanie mimo kupania a naterienia bezdvôdne sahanie nemôžu robit ani rodičia. Ak sa nejedna o nejaky zdravotny problem.
Bolo by toho viac čo popisat na tuto temu ...

No plyšak chce diskutovat o inej teme.
No ja neviem sa inak vyjadrit tomu celemu len cez vzdelavanie deti vhodnou formov ohladom na dobu ktorej žijeme. Tato tema je pre mna dost zaijmava kedže som sa minulosti tomuto venoval.

Ak maš k tym otazkam nejake myšlienky ktore tuplyšak popisal mohol by si o tom niečo malo napisat.
Kasz
Administrátor
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: kasz@protonmail.com
Výkřik do tmy: Alleinka ♥
Dal: 1160 poděkování
Dostal: 2439 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Nový příspěvek od Kasz » úterý 9. 12. 2014, 17:55:23

Marco Freeman píše:Že pedofilové jsou všude (sorry, ale je ve věku, kdy u něj ještě osvětu vynechám, radši ať se bojí "pedofilů" než vůbec :D )
Proč nenahradit pojem "pedofilové" nějakým jiným, správným pojmem? Co tomu brání?

Když někdo ve škole zmíní pojem pedofil, hned ho opravuji a říkám, že jestli ví, kdo je to pedofil, a že ne všichni pedofilové zneužívají děti. Jednoduché jak facka. A děcka to berou jako fakt.
Marco Freeman
Administrátor

Nový příspěvek od Marco Freeman » úterý 9. 12. 2014, 18:06:48

Kasz píše:Proč nenahradit pojem "pedofilové" nějakým jiným, správným pojmem? Co tomu brání?
Že by jeho matka? :D Nebyl jsem to já, kdo s tím začal. Je to sice nesprávný pojem, nicméně jím nemyslí třeba mě, ale zneužívače. Podle mě v jeho věku je důležité, že se zneužívačů bojí a dává si před nimi pozor, než jak jim říká. To, že to nejsou pedofilové mu můžu vysvětlit, až bude starší.
Kasz
Administrátor
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: kasz@protonmail.com
Výkřik do tmy: Alleinka ♥
Dal: 1160 poděkování
Dostal: 2439 poděkování
Kontaktovat uživatele: