Manuál pro pedofilní pedagogy

Diskuze o důležitých či zajímavých tématech, jež přímo nesouvisí s dětmi, pedofilií či reakcemi na články v médiích.
Uživatelský avatar
dodo
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Ženy
ve věku od: 0
ve věku do: 90
Výkřik do tmy: Cítím se spasen :D
Příspěvky: 249
Dal: 82 poděkování
Dostal: 39 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Manuál pro pedofilní pedagogy

Nový příspěvek od dodo »

Kasz píše:Možná by bylo lepší, kdybys prostě jen pomlčel.
A vy mlčíte když se vám něco nelíbí .Dokonce by tě to uráželo? Mě ten avatar i uráží :-(.
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6479
Dal: 1585 poděkování
Dostal: 3500 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Manuál pro pedofilní pedagogy

Nový příspěvek od Kasz »

Tak tady nechoď, když ti to tak vadí a uráží tě to.
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Jeremy
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 12
ve věku do: 23
Výkřik do tmy: Milovať okrem iného znamená vážiť si objekt svojej túžby. Dosť na to, aby som nezradzoval jeho dôveru...
Příspěvky: 490
Dal: 467 poděkování
Dostal: 300 poděkování

Re: Manuál pro pedofilní pedagogy

Nový příspěvek od Jeremy »

dodo píše:
Kasz píše:Možná by bylo lepší, kdybys prostě jen pomlčel.
A vy mlčíte když se vám něco nelíbí .Dokonce by tě to uráželo? Mě ten avatar i uráží :-(.
Čo konkrétne ťa na tom avatarovi uráža? Keď už sme konečne otočili tému tohto vlákna k niečomu užitočnému... :D
Uživatelský avatar
Plyšáček
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 1
ve věku do: 10
Příspěvky: 2308
Dal: 637 poděkování
Dostal: 4 poděkování

Re: Manuál pro pedofilní pedagogy

Nový příspěvek od Plyšáček »

Přátelé. Máme Štědrý den. Za chvíli má narozeniny nejslavnější mimi všech dob. Prosím jen Lásku.

Navíc cizí avatar nesouvisí s tímto tématem. Avatara může mít každý, jakého chce. Je to přece jedinečná vizitka každého. A hodně o něm vypovídá. Navíc zítra třeba bude mít Allein jiného a nikdo nepochopí, co zde dnes řešíme...

Mně spíše vadí, že někteří známí (např. teenbl nebo malou) dodnes žádného nemají. Nevidím jim do tváře. Naopak děkuji Observerovi, že vyslyšel moji prosbu a zvolil si svého maskota.

Takže, prosím, zde pišme o manuálu a nebo raději pojďme spolu do Betléma... :)
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se hrubě provinil proti základním principům Československé pedofilní komunity (viz rozhodnutí administrátorského týmu). V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky nemažeme, i když si uvědomujeme, že některá prohlášení nebo příspěvky tohoto uživatele v kontextu toho, že zneužíval děti, mohou ve čtenářích vyvolávat znechucení.
Uživatelský avatar
Allein
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Muži
ve věku od: 25
ve věku do: 50
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Kasz ♥
Příspěvky: 256
Dal: 433 poděkování
Dostal: 445 poděkování

Re: Manuál pro pedofilní pedagogy

Nový příspěvek od Allein »

Mily Dodo. At se ti avatar libi nebo ne, pravidla neporusuje a to je rozhodujici. Dokud me o zmenu nepozada moderator nebo admin, skutecne nevidim duvod ke zmene. A ani ho jinak menit neplanuji - nenaleznu-li krasnejsi fotku podobneho razeni. :)
Preji vsem Vesele Vanoce. Kluci, neprosedte tento zvlastni den u pocitace na foru, byla by to skoda :)
Papa
Teenbl
Čestný člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Ostrava/Praha
Líbí se mi: Chlapci a muži
ve věku od: 13
ve věku do: 29
Kontakt: [email protected]
Příspěvky: 655
Dal: 293 poděkování
Dostal: 516 poděkování

Re: Manuál pro pedofilní pedagogy

Nový příspěvek od Teenbl »

Plyšáček píše:
Mně spíše vadí, že někteří známí (např. teenbl nebo malou) dodnes žádného nemají. Nevidím jim do tváře. Naopak děkuji Observerovi, že vyslyšel moji prosbu a zvolil si svého maskota.
Měl jsem ho tu několik let, ovšem nakonec jsem usoudil, že tu nechci mít fotku žádného dítěte a svoji fotku sem opravdu dávat nebudu. Takže použití výrazu dodnes je trochu mimo. Tvůj názor na vídění do tváře považuji za zcestný, avatáři zde na foru jsou velmi zavádějící.
Jinak mě k odstranění avatáru motivoval fakt, že jsem byl v reportáži Janka Kroupy pro Český rozhlas obviněn, že je zde máme protiprávně. Můj názor na danou problematiku je jiný, to nicméně neznamená, že chci být takhle obviňován a navíc avatáry nepovažuji za důležitou součást webu. Takže opět se vyjadřuješ k něčemu, kde neznáš absolutně žádné souvislosti.
Každopádně dnes jsou vánoce, takže bych nerad řešil nějaké rozepře. Šťastné a Veselé všem :)
Uživatelský avatar
Plyšáček
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 1
ve věku do: 10
Příspěvky: 2308
Dal: 637 poděkování
Dostal: 4 poděkování

Re: Manuál pro pedofilní pedagogy

Nový příspěvek od Plyšáček »

Teenble, vyjádřil jsem své (vánoční) přání. Nemusím znát vůbec žádné souvislosti, když píši Ježíškovi (jako malé děťátko). Dodnes nemáš avatara. Vždyť si tam můžeš dát třeba ptáka nebo veverku, ne? Ale raději to už neřeš.
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se hrubě provinil proti základním principům Československé pedofilní komunity (viz rozhodnutí administrátorského týmu). V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky nemažeme, i když si uvědomujeme, že některá prohlášení nebo příspěvky tohoto uživatele v kontextu toho, že zneužíval děti, mohou ve čtenářích vyvolávat znechucení.
Teenbl
Čestný člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Ostrava/Praha
Líbí se mi: Chlapci a muži
ve věku od: 13
ve věku do: 29
Kontakt: [email protected]
Příspěvky: 655
Dal: 293 poděkování
Dostal: 516 poděkování

Re: Manuál pro pedofilní pedagogy

Nový příspěvek od Teenbl »

Plyšáček píše:Teenble, vyjádřil jsem své (vánoční) přání. Nemusím znát vůbec žádné souvislosti, když píši Ježíškovi (jako malé děťátko). Dodnes nemáš avatara. Vždyť si tam můžeš dát třeba ptáka nebo veverku, ne? Ale raději to už neřeš.
Když někdo zmiňuje mě tak budu reagovat, jako vyjádření vánočního přání jsem to opravdu nebral, když někdo napíše, že mu něco vadí, není to vyjádření nějakého přání a odmítám to chápat jako dopis Ježíškovi, to z těch zpráv opravdu neplyne. Tvůj nápad s veverkou či ptákem je hezký, ale jak jsi jistě mohl vyčíst z předchozího příspěvku nemám zájem tu již mít avatára žádného.
Dále mi opravdu vadí, že nereaguješ na jasné otázky, a když na nějaký příspěvek reaguji s argumenty a ty nemáš protiargumenty tak už se ani nevyjádříš, prostě si z toho příspěvku(který na tebe reaguje) vybereš jen to co se ti zrovna hodí. Takto se opravdu smysluplná diskuze o argumentech vést nedá.
Navíc myslím, že tohle nevadí jen mě, ale většině členů tohoto fora. Jen můj názor na věc, můžeš si z něj něco odnést, či ho ignorovat, to už je na tobě.
Uživatelský avatar
Plyšáček
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 1
ve věku do: 10
Příspěvky: 2308
Dal: 637 poděkování
Dostal: 4 poděkování

Re: Manuál pro pedofilní pedagogy

Nový příspěvek od Plyšáček »

Toto vlákno se, především mojí vinou, přesunulo ke zcela nesouvisejícím tématům.
Za to se omlouvám.

Manuál mám připraven k okamžitému opětovnému zveřejnění.

S ohledem na všechny - i nové čtenáře, prosím o odklonění všech nesouvisejících příspěvků do jiného vlákna, např. Dohady nad smazáním Manuálu, sekce Pokec o všem. Nikdo z nově příchozích nepochopí interní spory a po několika hodinách pročítání vlákna (asi 4 stránky) vzdá i případnou funkční reakci namířenou přímo k obsahu Manuálu- třeba i přísnou kritiku.

Navrhuji samozřejmě hned v úvodu zveřejnit odkaz na toto dlouhé "konfliktní" a osobní vlákno, které není bez významu (v mnohém jsem se poučil), ovšem hodí se jinam.

Toto jsme řešili i v příspěvku Pedofilní desatero (pouze pro detailisty uvádím citace):
Kasz píše:Plyšáčku, když pořád tolik zmiňuješ svůj manuál, skutečně nechceš jeho text vrátit zpět? Čtenáři, kteří jej nepřečetli, vlastně neví, o čem je řeč... Přitom už jsi ho od smazání tolikrát zmiňoval a tolikrát na něj odkazoval.
Plyšáček píše:Když to píšeš Ty, Kaszi, zvážím to. Když vstupujeme do nového roku...

Jen nevím, jak to udělat, aby zaplevelené vlákno (v podstatě od začátku) neznepřehledňovalo celou debatu. Nešlo by nechat pouze několik odpovědí, které se váží přímo k tématu a zbytek (mraky hloupostí, včetně zmiňování jeho smazání) odsunout na "vedlejší kolej", např. pod názvem Dohady nad smazaným Manuálem? I počáteční protesty nad tím, že se mají reakce zveřejňovat až ve čtvrtek, nikdo nepochopí..

Jak jsem již podobně psal v tom zapleveleném vláknu:
Nechci své dítě vracející se z kláštera hodit do té stoky dohadů...

S ohledem na čtenáře, který nechce číst půldenní spory kolem smazání, ale chce se zapojit do diskuse nad samotným Manuálem. Také bych to mohl obejít přejmenováním na Rukověť či Příručku či Pokyny a založit nové vlákno, ale to mi nepřijde seriózní.
Kasz píše:Nechal bych to součástí debat. Zase nedělej ze svého manuálu kdoví co "skvělého". :) Kritiku ber takovou, jaká je. :) Třeba manuál přepracuješ, dáš do vlákna druhou verzi a pod ní už budou příspěvky jiné. Ale vykrádání diskuzí a zbytečné mazání a přesouvání příspěvků, to nemá rád nikdo z nás.

Řešil jsem i v SZ s Kaszem. Zde o tom píši, aby případní zájemci věděli, v jaké to je fázi...

Pozn.: Tento "technický" příspěvek patří samozřejmě rovněž na "vedlejší kolej".
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se hrubě provinil proti základním principům Československé pedofilní komunity (viz rozhodnutí administrátorského týmu). V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky nemažeme, i když si uvědomujeme, že některá prohlášení nebo příspěvky tohoto uživatele v kontextu toho, že zneužíval děti, mohou ve čtenářích vyvolávat znechucení.
Uživatelský avatar
Plyšáček
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 1
ve věku do: 10
Příspěvky: 2308
Dal: 637 poděkování
Dostal: 4 poděkování

Re: Manuál pro pedofilní pedagogy

Nový příspěvek od Plyšáček »

Právě jsem navrátil své skromné dílko.
Dobrodružství může pokračovat.
Naleznete jej vpředu - tedy jako první příspěvek tohoto vlákna.

:)
Plyšáček píše:TECHNICKÉ UPOZORNĚNÍ:
Manuál smazán autorem v úterý 23. 12. 2014, 7:14 kvůli dočasným neshodám mezi ním a členy.
Navrácen k užitku všech opravdových zájemců na toto místo v pondělí 26.1.2015, 20:00 v původním znění.
Úpravy budou následovat později.
Jelikož zde následuje vleklá debata o Plyšáčkovi a různá nesouvisející témata (navíc těžko pochopíte souvislosti, některé odpovědi byly smazány), doporučuji přeskočit spíše přímo na stranu 5 od data 26.1.2015.
Tedy od tohoto příspěvku se můžeme věnovat plodné diskusi k vlastnímu Manuálu. :)
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se hrubě provinil proti základním principům Československé pedofilní komunity (viz rozhodnutí administrátorského týmu). V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky nemažeme, i když si uvědomujeme, že některá prohlášení nebo příspěvky tohoto uživatele v kontextu toho, že zneužíval děti, mohou ve čtenářích vyvolávat znechucení.
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6479
Dal: 1585 poděkování
Dostal: 3500 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Manuál pro pedofilní pedagogy

Nový příspěvek od Kasz »

Díky moc!
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Plyšáček
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 1
ve věku do: 10
Příspěvky: 2308
Dal: 637 poděkování
Dostal: 4 poděkování

Re: Manuál pro pedofilní pedagogy

Nový příspěvek od Plyšáček »

PÍSEŇ ADÉLKA
Jelikož si tuto píseň u mne v práci oblíbil i Efix, vkládám krátkou "upoutávku".
Plyšáček píše:Snad nebudou zpívat nějakou propedofilní píseň (jako je třeba píseň Adélka).
Rozhodl jsem se zde nyní vypořádat s písní, kterou už veřejně pouštím řadu let jako pedo-reklamu nejvyšší úrovně.
Až si ji nastudujete (je třeba i slyšet melodii - uloz te si to), zřejmě přidáte svůj hlas k mému při volbě hymny pro GL.
Píseň Adélka, Libor Petrů, CD Mašinka

Pouze výňatky z textu o batoleti:
"Adélka, Adélka, ta je hezčí nežli modelka."
"Bez ní žít si netroufám...."
"Samou láskou bych ji sněd, a to třeba hned."
"Já pochovám si Adélku, poplácám jí prdelku, pohladím ji po zádíčkách na šířku i na délku..."
"Adélka, Adélka, je to naše krásná prdelka."
"Adélka, Adélka ta je sladší nežli med, já vzal bych si ji hned, ale ne až za sto let,... to já radši bych ji hned, mám ji rád o sto šest."
Tito uživatelé poděkovali autorovi Plyšáček za příspěvek:
Sony
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se hrubě provinil proti základním principům Československé pedofilní komunity (viz rozhodnutí administrátorského týmu). V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky nemažeme, i když si uvědomujeme, že některá prohlášení nebo příspěvky tohoto uživatele v kontextu toho, že zneužíval děti, mohou ve čtenářích vyvolávat znechucení.
Uživatelský avatar
Myš
Čestný člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Mám
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 8
ve věku do: 15
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Všimli jste si letos, kolik se urodilo jmelí?
Příspěvky: 906
Dal: 145 poděkování
Dostal: 822 poděkování

Re: Manuál pro pedofilní pedagogy

Nový příspěvek od Myš »

Nedávno jsem si na téma vzpomněl v souvislosti s mou návštěvou tetovacího salonu. Jakou vadu konkrétně podle Tebe, Plyšáčku, naznačuje tetování, piercing nebo barvené vlasy?
"Life is a waterfall, we're one in the river and one again after the fall
swimming through the void we hear the word
we lose ourselves but we find it all..."
SOAD
Uživatelský avatar
Plyšáček
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 1
ve věku do: 10
Příspěvky: 2308
Dal: 637 poděkování
Dostal: 4 poděkování

Re: Manuál pro pedofilní pedagogy

Nový příspěvek od Plyšáček »

Myško, máš pravdu, že píši o "vadě":
Plyšáček píše:Barvené či odbarvované vlasy, piercing či tetování naznačuje jistou vadu.
Jedná se o Manuál pro pedagogy, ještě k tomu pro pedofilní pedagogy, proto v úvodu uvádím řadu doporučení, jak působit nenápadně, autoritativně a co nejméně provokativně. Já osobně s výstředními lidmi problém nemám, ale řada spoluobčanů by mohla úplně zbytečně zaměřit svoji pozornost na takovéto výstřední učitele a mohli by si dát jako závazek dostat jej za školy.
A co třeba přes nějakou smyšlenou kauzu...

"Přece takový hejhula nebude kazit naše děti. V deseti to budou chtít taky a pak bych navštívil toho úchyla a vytrhl mu ten piersing i s jazykem." Nebo podobně...

Pokud by se jednalo a nenápadné nabarvení šednoucích vlasů načerno nebo nahnědo, asi by si toho nikdo ani nevšiml a u žaček by mohla stoupnout jeho atraktivita. Rovněž piersing na pupíku nebo tetování na zadku by asi nevadilo. Ale například rudé vlasy, pankáč, piersing kdekoliv na obličeji, tetování na čele "Jsem na holčičky" apod. asi nejsou nejrozumnější a nejbezpečnější volbou.

Zkrátka jakákoliv hlubší psychická odchylka - "vada" - nebo problém se může nebo nemusí projevit na i na vnější vizáži. Podle řady lidí právě může. Proč zbytečně dráždit. Stačí, že bude muset třeba čelit tomu, že se s žákyní objímal nebo líbal.
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se hrubě provinil proti základním principům Československé pedofilní komunity (viz rozhodnutí administrátorského týmu). V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky nemažeme, i když si uvědomujeme, že některá prohlášení nebo příspěvky tohoto uživatele v kontextu toho, že zneužíval děti, mohou ve čtenářích vyvolávat znechucení.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host