Muj medvidkovy život:-)

Sekce pro příspěvky nových členů fóra - po registraci zde založte nové téma a prozraďte nám pár drobností o sobě, nebo nás jen pozdravte!
Uživatelský avatar
alun
Registrovaný uživatel
Bydliště: Jižní Morava
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 0
ve věku do: 11
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Člověk nemá odsuzovat lidi (pedofily), když o nich nic neví.
Příspěvky: 157
Dal: 70 poděkování
Dostal: 118 poděkování

Muj medvidkovy život:-)

Nový příspěvek od alun »

Ahoj je mi 22 a chci vam povypravet muj zivotni příběh. Asi ve 14 jsem zjistil, že se mi libi kluci ve veku od 5 do 25. Zjistil jsem to tak, ze jsem mel zkusenost ve 14 s mlacim klukem. Od té doby jsem to v sobě tak trochu dusil, občas se neco naslo na netu tak jsem se mrknul a uvolnil to napětí.
Minuly tyden jsem serozhodl, ze si to sam sobě na ferovku priznam tak, že jsem se zaregistroval na cepeku. Kdyz jsem vztoupil do chatu otevrel se mi úplně nový svět, který jsem neznal a ani do teď neznám. Začal jsem se tam bavit s lidmi, kteří byli velmi příjemní. To se ovsem změnilo když jsem mel v neděli hroznou depku. Já tam pak ztropil scénu největšího kalibru a ted se obávám, že se semnou nikdo bavit nebude. Chci se tedy omluvit všem přítomným na chatu v neděli.
Tito uživatelé poděkovali autorovi alun za příspěvky (celkem 3):
Kasz, Marco Freeman, simgiran
Uživatelský avatar
Gabriel Svoboda
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Příspěvky: 7971
Dal: 1170 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Muj medvidkovy život:-)

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda »

Vítej, a na chat klidně přijď znovu. :)
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Uživatelský avatar
Silesia
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 8
ve věku do: 13
Příspěvky: 960
Dal: 310 poděkování
Dostal: 240 poděkování

Re: Muj medvidkovy život:-)

Nový příspěvek od Silesia »

Neděle neděle kde jsem byl:)
Nic si z toho nedělej pokud se chceš normálně bavit klidnější přijď
Uživatelský avatar
simgiran
Čestný člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Chlapci a ženy
ve věku od: 8
ve věku do: 15
Kontakt: e-mail: [email protected]
Výkřik do tmy: Jsem produkt dekadentního světonázoru a jakožto takový na slepé větvi vývoje.
Příspěvky: 1276
Dal: 472 poděkování
Dostal: 567 poděkování

Re: Muj medvidkovy život:-)

Nový příspěvek od simgiran »

Vítej na ČEPEKu!
Není jednoduché se vyrovnat se zjištěním, že jsi na děti, ve společnosti, která takové lidi houfně odsuzuje. Některým lidem to trvalo roky. Když si to náhle připustíš, tak to může člověka docela rozhodit. Myslím, že ti nikdo nebude vyčítat, že v takové situaci jsi někde udělal scénu. Rádi tě na chatu uvidíme zas.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti