Čtěte, než vložíte fotografie!

Sdílení volně dostupných a neproblematických fotografií a obrázků, na nichž se vyskytují děti, anebo jsou pro komunitu jinak zajímavé. Nezapomeňte vždy uvádět zdroje obrázků a přímé odkazy! (Na fórum nejsou vhodné fotografie ze soukromých rodinných alb ani z veřejných školních galerií!)
Uživatelský avatar
efix
Čestný člen skupiny ČEPEK
Pohlaví: Muž
Výkřik do tmy: Dětský smích je stejně nejkrásnější zvuk :)
Příspěvky: 610
Dal: 83 poděkování
Dostal: 206 poděkování

Čtěte, než vložíte fotografie!

Nový příspěvek od efix »

Veškeré Vaše příspěvky jsou samozřejmě velice vítány, nicméně v oblasti fotografií se může snadno stát, že se dostaneme na tenký led. Proto je zde zakázáno posílat fotografie, které:

1) působí sexuálně vyzývavě
2) jsou součástí jakýchkoliv alb spojených s dětskou pornografií

Konečné slovo mají moderátoři. Pokud si nejste jisti, raději některému z moderátorů napište ještě před vložením příspěvku.
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Pohlaví: Muž
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: kasz@protonmail.com
Výkřik do tmy: Alleinka ♥
Příspěvky: 5364
Dal: 1230 poděkování
Dostal: 2675 poděkování

Re: Čtěte, než vložíte fotografie!

Nový příspěvek od Kasz »

Dodávám ještě nová pravidla pro vkládání fotografií (platí pro celé fórum):

Fotografii můžete vložit:
1) Pouze odkazem, vloženým mezi URL tagy takto:

http://media.novinky.cz/770/447708-top_foto1-lv5my.jpg

případně odkazem na stránku, kde se tato fotografie nachází:

http://www.novinky.cz/domaci/345696-samozivitelka-si-musela-pujcit-i-na-aktovku-pro-dceru.html

2) Pomocí IMG tagu [img].[/img], pod který uvedete odkaz na umístění obrázku, ze kterého se načítá, a stránku, kde se tato fotografie nachází: http://www.pedofilie-info.cz/forum/viewtopic.php?p=20816#p20816" onclick="window.open(this.href);return false; (klikni pro příklad)

Vkládání fotografií přímo na náš web (formou přílohy k příspěvku) je možné pouze v odůvodněných případech.
Československá pedofilní komunita – již 10 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Marco Freeman
Administrátor
Pohlaví: Muž
Bydliště: ČR
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 1
ve věku do: 7
Kontakt: Marco.Freeman@protonmail.com
Jsem i na Toxu - své ID poskytnu na požádání přes SZ nebo email.
Příspěvky: 1086
Dal: 921 poděkování
Dostal: 1576 poděkování

Re: Čtěte, než vložíte fotografie!

Nový příspěvek od Marco Freeman »

Postřehl jsem, že ne všichni zřejmě vědí, jak přidat obrázek pomocí druhého způsobu, který zde psal Kasz, jestliže nahrávají obrázek ze svého počítače. Proto mě napadlo ukázat jednu z možností - a to nahrát soubor přes stránku Postimage.org, který já nejčastěji používám.
Na začátek je třeba poznamenat, že samozřejmě každý prohlížeč má trochu odlišný vzhled, proto ne u každého bude stejné pozadí obrázku - u FireFox bývá tmavé, u Chrome bílé, a dají se nalézt i jiné menší rozdíly. Každopádně návod se nijak rapidně neliší a lze podle něj postupovat vždy.
Nafotil jsem pomocí Print Screen svůj monitor při nahrávaní dvou kutíkovských fotek na ČEPEK. Pár věcí jsem zabarvil kvůli soukromí, nicméně jde to dobře vidět. Ke každému Print Screenu přidám pro jistotu popisek, co se zde má udělat.
I když to tak možná vypadá, těžké to rozhodně není. :D

1)
Obrázek

Na hlavní stránce Postimage.org klikneme na možnost 'Procházet...'. Vyskočí nám okno se soubory. Najdeme si požadovanou složku, následně požadované obrázky a označíme je. Následně klepneme na tlačítko 'Otevřít'.

2)
Obrázek

Zvolíme možnost 'Bezpečný' a 'Odeslat'.

3)

Obrázek
Počkáme, až se nám obrázky nahrají. Někdy to trvá déle, záleží na počtu obrázků.

4)

Obrázek
Až se nám zobrazí všechny naše nahrané obrázky, začneme s tím, že jeden rozklikneme. Zobrazí se nám na nové stránce, takže se nemusíme bát, že bychom o ostatní přišli.

5)

Obrázek
Jelikož jsou na této stránce kromě obrázku často reklamy nebo jiné lišty, tak by nám to obrázek nenahrálo. Musíme pravým tlačítkem myši kliknout na obrázek a zvolit možnost 'Zobrazit obrázek' (Někde též 'Zobrazit obrázek na nové kartě' nebo 'View image').

6)

Obrázek
V některých prohlížečích se nám zobrazí už samotný obrázek bez raklam na Nové kartě, jinde se nám zobrazí obrázek na té samé. Každopádně obrázek, který se po kliknutí na 'Zobrazit obrázek' ukáže, je již možno sdílet na ČEPEKu (nebo jinde). Proto klikneme do řádku s adresou, označíme odkaz a zkopírujeme ho (Ctrl + C).

7)

Obrázek
Teď už jen stačí najet na psaní příspěvku, pomocí funkce Img si vložit do okna na psaní dvě Img mezi hranatými závorkami a přesně mezi ně vložíme odkaz (Ctrl + V). Následně klikneme na 'Odeslat'. Obrázek se nám zobrazí a nyní již nezatěžuje databázi! :)

To je vše.

Přeji krásný den,
Marco F.