Dostali jste náš letáček? Dozvěděli jste se o naší účasti na Prague Pride? Podělte se o své názory v tématu připraveném pro Vaše reakce!

Hunger Games: Aréna smrti

Tipy a recenze na filmy, seriály či jiné televizní pořady, ve kterých se vyskytují děti, anebo jsou pro komunitu jinak zajímavé.
ksoft

Nový příspěvek od ksoft » sobota 11. 2. 2012, 16:30:47

Tomhle filmu hraje i 12 leta holka ktere pujde o život...

http://www.csfd.cz/film/291670-hunger-games-arena-smrti/videa/" onclick="window.open(this.href);return false;

V troskách bývalé Severní Ameriky se rozkládá země Panem s nablýskaným hlavním městem Kapitolem a dvanácti okolními kraji. Kapitol jim vládne krutou a tvrdou rukou. Poslušnost si udržuje kláním Hunger games – zvrácenou televizní reality show, ve které každoročně jedna dívka a jeden chlapec z každého kraje nedobrovolně bojují o život. Šestnáctiletá Katniss chce zachránit svou sestru, která byla vylosována a nabídne svou účast dobrovolně. Do hry o přežití se přidávají i lidskost a láska… Dokáže přežít v divočině, když se všichni snaží o to, aby nespatřila další úsvit? (oficiální text distributora)
Maxwell
Nový člen
Pohlaví: Muž
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 10
ve věku do: 14

Re: Hunger Games: Aréna smrti

Nový příspěvek od Maxwell » pátek 23. 3. 2012, 21:28:56

Nedávno jsem na tom byl v kině. Pěkný! Začnu číst tu knihu.
Chtěl jsem se ubránit mému neslušnému vyjadřování, ale kdyby tam byla nějaká europoidní 12ti letá bojující o přežití, tak by to bylo super.
Odpovědět