Jsou děti "sexy"?

Diskuze a porada registrovaných uživatelů ohledně situací a problémů z jejich života.
Uživatelský avatar
Plyšáček
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 1
ve věku do: 10
Příspěvky: 2308
Dal: 637 poděkování
Dostal: 4 poděkování

Re: Jsou děti "sexy"?

Nový příspěvek od Plyšáček »

Husky píše:No a teď si představ, že se to spojí v jednom děvčátku..... *girl_blum*
Husky, napsal jsi to moc hezky.
Ale já si to nemusím představovat. Já takových mám kolem sebe tolik, že v tom pěkně létám. :)
Jelikož jsem zaměřený na předškolní divoký věk "první puberty", musím často opakovat "děvčata, ovládejte se" a "krotit hormon" - nejen svůj. :D
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se hrubě provinil proti základním principům Československé pedofilní komunity (viz rozhodnutí administrátorského týmu). V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky nemažeme, i když si uvědomujeme, že některá prohlášení nebo příspěvky tohoto uživatele v kontextu toho, že zneužíval děti, mohou ve čtenářích vyvolávat znechucení.
Uživatelský avatar
T-800
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 8
ve věku do: 50
Kontakt: [email protected]
Příspěvky: 19
Dal: 7 poděkování
Dostal: 17 poděkování

Re: Jsou děti "sexy"?

Nový příspěvek od T-800 »

Nevyjádřil bych se o holčičce, že je sexy. Ani nahlas, ani ve své hlavě.
Záleží na věku, nějaká 12letá pro mě může být i sexy, ale stejně bych o ní přemýšlel spíše jako o krásné...
Tito uživatelé poděkovali autorovi T-800 za příspěvek:
Forst Jan
Uživatelský avatar
Honda
Člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Jihomoravský kraj
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 7
ve věku do: 14
Výkřik do tmy: Život je boj, ale pokud vedle sebe máte ty správný lidi je život hned lepší.
Příspěvky: 49
Dal: 34 poděkování
Dostal: 20 poděkování

Re: Jsou děti "sexy"?

Nový příspěvek od Honda »

Ano děti jsou pro mně sexy mám věkové rozmezí 7-14 let , ale občas kouknu i po mladším klukovi, ale i po starším , nejvíc sexy mne příjdou kluci 10-13 let . Jelikož jsem pedofil bylo by asi nenormální kdyby mně chlpaci nepřišli sexy :)
Dreanor
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 30
Příspěvky: 18
Dal: 1 poděkování
Dostal: 8 poděkování

Re: Jsou děti "sexy"?

Nový příspěvek od Dreanor »

Myslím že jde toho označení použít ale raději dávám přednost jiným slovům před tímto.
Určitě ve společnosti když prohlásím že holčička je krásná tak to vyzní líp než když o ní prohlásím že je sexy
Uživatelský avatar
Riddley
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 7
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: Bojuji s tím celý život, v noci brečím do polštáře a v duchu jí vyznávám své nejhlubší city....
Příspěvky: 23
Dal: 2 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Jsou děti "sexy"?

Nový příspěvek od Riddley »

Se slovem sexy si nespojuji sex, proto klučíci i holčičky jsou pro mě sexy.Možná hodně jednoduchý názor, ale tak si to aspoň vysvětluji.
Uživatelský avatar
Mack
Moderátor audiovizuální sekce
Bydliště: SK
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 1
ve věku do: 9
Příspěvky: 154
Dal: 520 poděkování
Dostal: 79 poděkování

Re: Jsou děti "sexy"?

Nový příspěvek od Mack »

Mne sa výraz sexy k deťom veľmi nehodí. Nikdy som si nepovedal ,,Tá je tak sexy". Asi mi to slovo až príliš evokuje pohlavný styk.
janez73
Registrovaný uživatel
Bydliště: vysočina
Líbí se mi: Chlapci a muži
ve věku od: 6
ve věku do: 14
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: pomáhat lidem
Příspěvky: 11
Dal: 6 poděkování
Dostal: 10 poděkování

Re: Jsou děti "sexy"?

Nový příspěvek od janez73 »

myslim že pro každýho pedofila jsou sexi.jinak to ani nejde.
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Jsou děti "sexy"?

Nový příspěvek od Kasz »

janez73 píše:myslim že pro každýho pedofila jsou sexi.jinak to ani nejde.
Proč a generalizace? Každý pedofil má spoustu věcí jinak, než jak si ty myslíš nebo než jak to máš ty.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Kasz za příspěvek:
Jája
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Plyšáček
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 1
ve věku do: 10
Příspěvky: 2308
Dal: 637 poděkování
Dostal: 4 poděkování

Re: Jsou děti "sexy"?

Nový příspěvek od Plyšáček »

Kasz píše:
janez73 píše:myslim že pro každýho pedofila jsou sexi.jinak to ani nejde.
Proč ta generalizace? Každý pedofil má spoustu věcí jinak, než jak si ty myslíš nebo než jak to máš ty.
Pokud chápeme správně význam slova "sexy" a pokud se nebavíme jen o tom, zda to slovo rád či nerad užívá, jsou pro každého pedofila děti "sexy" - sexuálně přitažlivé. Ale musí to být opravdu pedofil, nikoliv jen někdo, kdo si tak chce říkat.

Je ale pravda, že pro každého pedofila je sexy jiný typ dětí. Základní rozdíl je mezi GL a BL, máme i ChildLovery, lišíme se preferenčním věkem, ale třeba i preferovanými vlasy, tvarem postavy ap.

Napadá mě, zda je pedofilem i někdo, kdo miluje děti romantickým způsobem, ale jinak je zcela bez sexuálních tužeb, třeba ani nemasturbuje a ani nemá poluce - tedy asexuál? Asi ano, že? Asexuální pedofil. Pro takového by potom děti sexy nebyly. Ale muselo by se jednat o opravdovou asexuálnost, nikoliv o potlačenou a zapřenou sexualitu.
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se hrubě provinil proti základním principům Československé pedofilní komunity (viz rozhodnutí administrátorského týmu). V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky nemažeme, i když si uvědomujeme, že některá prohlášení nebo příspěvky tohoto uživatele v kontextu toho, že zneužíval děti, mohou ve čtenářích vyvolávat znechucení.
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Jsou děti "sexy"?

Nový příspěvek od Kasz »

Plyšáček píše:...jsou pro každého pedofila děti "sexy" - sexuálně přitažlivé. Ale musí to být opravdu pedofil, nikoliv jen někdo, kdo si tak chce říkat.
Slovo sexy pro mě rozhodně není synonymum pro "sexuálně přitažlivý". Slovo sexy pro mě znamená "sexuálně vyzývavé" nebo "sexuálně provokativní". Pro mě děti sexy v tomto ohledu v žádném případě nejsou, to slovo se k nim (i podle mého pedofilně orientovaného vnímání) vůbec nehodí.
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Plyšáček
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 1
ve věku do: 10
Příspěvky: 2308
Dal: 637 poděkování
Dostal: 4 poděkování

Re: Jsou děti "sexy"?

Nový příspěvek od Plyšáček »

Tak mi přijde, že jde o to, jak si daný pojem "sexy" přesně vydefinujeme. Já jej stále vnímám tak, jak jsem vyjádřil dříve:
Plyšáček píše:Slovem SEXY lidé obvykle označují bytosti, tvory či předměty, které v nich probouzejí sexuální pudy, vyvolávají erotické představy - zkrátka které sexuálně apetují.
Řeším tedy vztah subjektu k vnímanému objektu, nikoliv chování objektu vůči subjektu.
Tedy takto já význam slova sexy nevnímám:
Kasz píše:Slovo sexy pro mě znamená "sexuálně vyzývavé" nebo "sexuálně provokativní".
I když se v základu a obvykle jedná vždy o oboustrannou interakci, holčička může někomu PŘIPADAT A JEVIT SE jako "sexy", i když ona sama k tomu nedá nějaký vědomý podnět. Rozhodující je SUBJEKTIVNÍ VNÍMÁNÍ A PROŽÍVÁNÍ pedofila.
Zajímavé, že význam slova propedofilní někteří také vnímali opačně nežli já.

Označení SEXY ale jednoznačně vyjadřuje subjektivní vnímání pedofila a označení PROPEDOFILNÍ jednoznačně vyjadřuje založení a chování holčičky ve vztahu ke GL.
Ačkoliv do značné míry záleží i na úpravě zevnějšku dívky, rozhodující je, jak to celkově vnímá hodnotící osoba. Pro pedofila může být mnohem více sexy s bílými ponožkami, než v tangách. Pro gynekofila může být naopak sexy, pokud se zmaluje a vezme si oblečení pro dospělé. Tedy zda je něco "sexuálně vyzývavé" nebo "sexuálně provokativní", závisí na subjektu a jeho hodnocení.
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se hrubě provinil proti základním principům Československé pedofilní komunity (viz rozhodnutí administrátorského týmu). V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky nemažeme, i když si uvědomujeme, že některá prohlášení nebo příspěvky tohoto uživatele v kontextu toho, že zneužíval děti, mohou ve čtenářích vyvolávat znechucení.
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Jsou děti "sexy"?

Nový příspěvek od Kasz »

No, za mě - neuznávám ve vztahu k dětem ani slovo "sexy", ani slovo "propedofilní". :)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Kasz za příspěvky (celkem 2):
Marco Freeman, K3i4L
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Plyšáček
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 1
ve věku do: 10
Příspěvky: 2308
Dal: 637 poděkování
Dostal: 4 poděkování

Re: Jsou děti "sexy"?

Nový příspěvek od Plyšáček »

Kasz píše:No, za mě - neuznávám ve vztahu k dětem ani slovo "sexy", ani slovo "propedofilní". :)
Dobrá tedy, Kaszi, respektuji tvůj postoj. :)

Jen bych byl nerad, kdyby někteří pedofilové, co budou číst toto téma, nabyli dojmu, že nějak odmítáš nebo odmítáme jejich subjektivní prožitky a nebo pedofilii jako takovou. Dle mého by bylo nesmírně škodlivé, kdyby začali v sobě něco bytostného potlačovat nebo kdyby se schovávali před svou orientací a jejím přiznáním a nebo kdyby se považovali za špatné nebo horší, když pro ně zkrátka děti jsou sexy, nesmírně přitažlivé a některé se k nim i chovají silně propedofilně.

Nebo navrhni jinou terminologii, která bude stejně výstižná a srozumitelná i veřejnosti a zároveň bude etičtější ve vztahu k dětem. Mně tato dvě slova nikterak nevhodná nepřijdou. Za můj termín propedofilní jsem dokonce vděčný.
Naposledy upravil(a) Plyšáček dne čtvrtek 29. 10. 2015, 17:44:51, celkem upraveno 1 x.
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se hrubě provinil proti základním principům Československé pedofilní komunity (viz rozhodnutí administrátorského týmu). V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky nemažeme, i když si uvědomujeme, že některá prohlášení nebo příspěvky tohoto uživatele v kontextu toho, že zneužíval děti, mohou ve čtenářích vyvolávat znechucení.
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Jsou děti "sexy"?

Nový příspěvek od Kasz »

Dle mého názoru by mohlo být nesmírně škodlivé, kdybychom si děti sexualizovali nadmíru tím, jak je vnímáme skrz pedofilii.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Kasz za příspěvek:
Jája
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Plyšáček
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 1
ve věku do: 10
Příspěvky: 2308
Dal: 637 poděkování
Dostal: 4 poděkování

Re: Jsou děti "sexy"?

Nový příspěvek od Plyšáček »

Kaszi, je příkladné, jak se v našich dvou přístupech snoubí harmonický vzor.
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se hrubě provinil proti základním principům Československé pedofilní komunity (viz rozhodnutí administrátorského týmu). V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky nemažeme, i když si uvědomujeme, že některá prohlášení nebo příspěvky tohoto uživatele v kontextu toho, že zneužíval děti, mohou ve čtenářích vyvolávat znechucení.
Uživatelský avatar
Jednorozec
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 9
ve věku do: 30
Výkřik do tmy: Zázraky se dějí, jen zatím bohužel vždy někde daleko...
Příspěvky: 3140
Dal: 11 poděkování
Dostal: 497 poděkování

Re: Jsou děti "sexy"?

Nový příspěvek od Jednorozec »

Já si nemyslím že by byly všechny děti sexy. Prostě ne každého vzrušují děti všech věkových kategorií, pohlaví a ve všech situacích. Takový člověk by snad brzo zemřel na následky onemocnění v souvislosti s vysokým tlakem, protože ten člověk by byl imrvere "vzrušený" :0)

Ne každá holčička je pro mně sexy a ne při všech příležitostech, někdy je prostě jen krásná, někdy roztomilá a občas sexy...
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jednorozec za příspěvek:
Neptun
Honey
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 5
ve věku do: 11
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=CTQ00lX_1D8
Příspěvky: 10
Dostal: 8 poděkování

Re: Jsou děti "sexy"?

Nový příspěvek od Honey »

Ovšem že jsou. Ne všechny, ale jsou sexy.
Uživatelský avatar
Rosalie
Registrovaný uživatel
Bydliště: V srdcích dětí
Kontakt: přidám, nebojte :)
Výkřik do tmy: Když milujete děti
Ať jste pedo nebo ne
Budete jistě věděti
Jak lehce srdíčko roztaje
V jejich náruči moci
Za dne či v soumraku noci

A vy modlíte se k dobru světa
Ať něžně nese je po řekách času
Ať nezhasnou při bouřích těch v očíčkách jim světla
A časem poznají pravou lásku
A na tisícero dalších laskavých přání
Slovy nevyjádřitelných mání

Snad jen jediné z těch slůvek však
Mohlo by jim štěstí přát
A na hrudích je při pouti hřát
Miláčku můj: mám tě moc rád! (ráda)

Ostatní zůstane zaslíbeno tužbám
Jež po léta nám tu budou k službám
Hluboko v srdci, zatímco uvidíme je růst a zrát
A až dětství naposledy políbí je *sbohem děti moje*
A ony se vzpomínkami odletí do jiného kraje
Až slzy smutku i štěstí se nám do očí budou drát
Ta melodie přenádherná, bude nám tu navěky hrát

...písničku dojemnou ❤
Příspěvky: 38
Dal: 47 poděkování
Dostal: 53 poděkování

Re: Jsou děti "sexy"?

Nový příspěvek od Rosalie »

Obsah svého nitra bych v tomto případě vysvětlila spíše postupně, hezky od piky:

Děti jsou přirozeně ,,krásnější", než dospělí. Alespoň my, spousta lidí (vyjma snad misopedů ap.), je tak vnímáme.
Což je dáno hlavně jejich čistotou a neposkvrněností, dá se říci. Mají hladkou jemnou pokožku bez ochlupení, i bez jizviček - která navíc po koupely tak krásně voní (ale to bychom zas odbočili :D), taky jemné neponičené vlásky, roztomile velká kukadla - jenž dokáží prohlédnout do každého duše a rozžehnout v ní soucitu a tváře pusté akné. Jasně, holčičky ještě nemají ňadra a kutíkům chybí rysy muže, když si však odmyslíme tyto ,,neúplnosti", lze dětské tělo (taktéž) označit za dokonalé.

A takto působí děti (konkrétněji holčičky, jelikož jsem spíš z teplých krajin - ovšem malí kluci jsou taky moc roztomilí a krásní), právě na mě. Nejsou JEN krásné, líbezné, ňuňu, roztomilé

Jsou DOKONALÉ

Samozřejmě i ženské tělo je krásné a dokonalé, každé tělo má své jedinečné kouzlo. Ženské tělo mi v rámci nějakých mých preferencí přijde velmi atraktivní, tedy ,,sexy" (termín a význam si vykládám asi podobně jako Plyšáček, tedy jako ,,něco sexuálně víc přitažlivé")
U holčiček je to pak o malinko komplikovanější.
Mezi 5-7 roky mi přijdou přitažlivé emocionálně a vnímám hlavně jejich estetický půvab. Zatímco sedmileté a starší, můj preferovaný věk u dětí, vnímám jako velmi atraktivní.
Sice v tomto období hraje stále větší roli ta emocionální,
romantická složka, ale přidává se už i ta erotická.
Takže samozřejmě, že jsou pro mě (ty starší) děti, když jsou zrovna můj typ, moc sexy. Přirozeně.

Krásné, roztomilé, navíc líbezné a sexy.
Prostě DOKONALÉ *coffee*
Tito uživatelé poděkovali autorovi Rosalie za příspěvky (celkem 6):
podivin, Rudy, Dreamer, Tony, Little Hero, Jája
Uživatelský avatar
podivin
Správce poradny
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 2
ve věku do: 40
Výkřik do tmy: Srdce plné lásky přetéká v slzách očima *** Když někoho miluješ, znamená pro tebe víc než ty sám a chceš pro něj jen to nejlepší, ikdyby to tobě mělo působit bolest *** Ikdyž jsou to "jen" děti, mají mou úctu a chovám se k nim slušně *** Moc, peníze ani sex nemůžou nahradit dětskou radost, smích a lásku. *** Čiň, co chceš, pokud nikomu neškodíš *** Každý čin se ti třikrát vrátí
Příspěvky: 1587
Dal: 1822 poděkování
Dostal: 744 poděkování

Re: Jsou děti "sexy"?

Nový příspěvek od podivin »

Rosalie píše: neděle 20. 3. 2022, 17:44:35Což je dáno hlavně jejich čistotou a neposkvrněností, dá se říci. Mají hladkou jemnou pokožku bez ochlupení, i bez jizviček - která navíc po koupely tak krásně voní (ale to bychom zas odbočili :D), taky jemné neponičené vlásky, roztomile velká kukadla - jenž dokáží prohlédnout do každého duše a rozžehnout v ní soucitu a tváře pusté akné.
Uch *heart* Jo, cítíš přesně to samé jako já :D

U mne slovo "sexy" evokuje "jen ten sex". Pod slovem "sexy" si já osobně představuji vlastnosti, které vzbuzují pouze žádost o sex (pohlavní styk) bez nějakých větších citových vazeb. Mám dojem, že chlapi hodnotí ženu, že má "sexy prsa", "sexy boky", "sexy zadek". Chlap nikdy neřekne, že má "sexy názory". Myslím, že jsem slyšel výrok "sexy hlas", ale opět to bylo ve spojení s tím, že to toho člověka sexuálně vzrušilo. Domvívám se, že když žena mluví o sexy vlastnostech mužů, tak je to také v kontextu "sexu" (intimního styku), ikdyž žena ten intimní styk nevnímá jako animální sex, ale spíš jako romantické intimní mazlení. Ale myslím, že když žena také použije hodnocení, že muž má "sexy zadek", "sexy vypracovené břicho" nebo "sexy účes", tak u toho nebude myslet zrovna na to, jak se takový muž se sexy vlastnostmi bude starat o jejich 3 děti, jak je bude přebalovat, v noci vstávat, aby udělal sunar a nakrmil brečícího prcka.

A protože děti žádné takovéhle dospělácké "sexy" vlastnosti nemají a já holčičky nedokážu hodnotit, jestli bych s nějakou chtěl mít jen sex nebo ne, tak je prostě "sexy" označovat nedokážu.

Ano, jak napsala Rosalie, jejich pokožka, jejich malinký zadeček, malé ručičky, malé tělíčko, žádné sexy boky, žádná sexy prsa, to je pro mne hrozně moc přitažlivé a vzrušující, ale nenazval bych to "sexy" (to slovo bych nechal pro dospělácké vlastnosti) a ani ta jejich krása ve mne NEZBUZUJE VÝHRADNĚ JEN chuť na sex. Přiznávám, samozřejmě ty holčičí vlastnosti jsou pro mne také eroticky přitažlivé, ale primárně mne ta jejich krása přitahuje citově/zamilovaně.

Možná to cítíme stejně, akorát to někteří nazývate "sexy". Já ale "sexy" nedokážu používat a možná bych raději místo toho používal výraz "andělská" (a to nejsem věřící!), čímž bych vyjádřil, že se mi hrozně moc líbí její vzhled, aniž bych ji hodnotil pouze jako sexuální objekt.
Je mi krásně smutno. Tequila chutná nejlíp se solí. Při sprchování není vidět pláč. S plným srdcem lásky žiji prázdné dny.
Now I know that I am a dreamer, Believing in a world that isn't there
You are my little something, It's like you came from nothing, And now you're everything to me
Život nemá tlačítko Restart - promrhané roky nelze vrátit a prožít znovu
Stačí zavřít oči a všechno se stane. Stačí zavřít oči a ... všechno skončí
Uživatelský avatar
Jája
Registrovaný uživatel
Varování: 16
Bydliště: 🇨🇿kde nikdo nikde 🙊🙉🙈,🤮🤮🤮
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 10
ve věku do: 45
Kontakt: Miluju zpívající holčičky 🤞
https://youtu.be/nA7MotpbkEA❤️
https://youtu.be/4cmffLlkwxc❤️
💞
Výkřik do tmy: TO CO DNES ZANECHÁME V SRDCI DĚTÍ,ONY ZÍTRA VRÁTí CELÉMU SVĚTU...tak proto je musíme začít společně chránit ❤️🕊️🕊️🕊️🆘
Příspěvky: 240
Dal: 376 poděkování
Dostal: 154 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Jsou děti "sexy"?

Nový příspěvek od Jája »

Musím se zapojit....
pro mě slovo SEXY = něco pěkného, přitažlivého,, hezkého,, roztomilého to co probudí moje i vaše ostatní smysly
Z některých mám hrůzu, ale asi bych nebyl PEDOFIL kdyby na mě roztomilé princezny tak nepůsobili, ale jsou to DĚTI slovo SEXY bych nemohl říct ani malé PRINCEZNĚ ani velké KRÁLOVNĚ je rozdíl říct vám to sluší, máte hezký úsměv, pozadí,, hlas atd atd ....k holčičkám se vyjadřovat nebudu jsou prostě ještě krásnější ❤️🕊️🕊️🕊️
Naposledy upravil(a) Jája dne sobota 20. 5. 2023, 15:18:01, celkem upraveno 1 x.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jája za příspěvky (celkem 2):
Pavel1, podivin
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů