Dostali jste náš letáček? Dozvěděli jste se o naší účasti na Prague Pride? Podělte se o své názory v tématu připraveném pro Vaše reakce!

Enderova hra

Recenze a tipy na zajímavá knižní díla.
Fx100d
Administrátor
Pohlaví: Muž
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 3
ve věku do: 10
Kontakt: fx100d@centrum.cz
Výkřik do tmy: yeelow (10.05.2010 22:04): njn, ty jsi ten dentální úchyl :D
Dal: 121 poděkování
Dostal: 166 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Enderova hra

Nový příspěvek od Fx100d » neděle 3. 4. 2011, 23:33:43

Tato série knih potěší především milovníky malých chlapců, ale i děvčátka se v knize sem tam mihnou. Příběh vypráví o chlapci, který se v útlém věku účastní výcviku velitelů bojové flotily vesmírných lodí, ktreré míří k nepřátelské planetě, jejíž obyvatelé se pokusili zničit zemi. Vrcholem výcviku je simulace na trojrozměrném modelu, která však není jen simulací. Nic netušící Andrev (Ender) Wiggin posílá celo flotilu na sebevražedný útok přímo na planetu, jejíž obyvatelstvo zničí do posledního jedince. Ač nejsem nějaký náruživý čtenář a při pohledu na tu kupu knih mi nabíhala husí kůže, přelouskal jsem celou sérii (dvě série) téměř jedním dechem. I když z příběhu jen první díl vypráví o dětech (Druhá série je paralelním románem, kde opět příběh začíná v dětském věku postav), děti se v příběhu objevují téměř každou chvíli. *good*

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Pedofilie mi něco vzala, ale mnohem více dala. To, co mi vzala, bez toho se obejdu. To, co mi dala, už bych nikdy nechtěl ztratit.
Odpovědět